Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Merhaba hosgeldin canım ❤
Isteyen katılıyor canım sohbete bekleriz her zaman :)))
Ama ip atlamak senin için güzel olur :))))
Tesekkurler :KK36:, sohbetle baslayayim ben o zaman, ip de atlamaya calisirim hergun ama 500 cok iddaaliymis :)
Bu aralar motivasyonda zorlaniyorum, tum forumlara geliyim ben :KK48:

Tesekkurler :KK36:, sohbetle baslayayim ben o zaman, ip de atlamaya calisirim hergun ama 500 cok iddaaliymis :)
Bu aralar motivasyonda zorlaniyorum, tum forumlara geliyim ben :KK48:
Ipsiz denedin mi hiç canım günlük 100 ile basla ipsiz herhangi bir rahatsızlıgın yoksa eger zamanla artırırsın,
Motivasyonun neden düşük peki kac kilosun hedefin kac :))
Cook soru sordum hangi takımdasın canım nickin tanıdıkda cıkartamadım :)

Ipsiz denedin mi hiç canım günlük 100 ile basla ipsiz herhangi bir rahatsızlıgın yoksa eger zamanla artırırsın,
Motivasyonun neden düşük peki kac kilosun hedefin kac :))
Cook soru sordum hangi takımdasın canım nickin tanıdıkda cıkartamadım :)
Aslinda spora bir baslayinca bayaa yapiyorum ama bu aralar adapte olamadim, dogum izninden sonra ise yeni dondum ocakta, bebek ve ev kosusturmacasi, spora vakit ayiramiyorum, duzene oturtucam insallah :) ip at;arken benim cekincem alt komsum aslinda yoksa gunde 500 ipsiz atlayabilirim, duvarlar cok ince, iple cok zor :KK43:
Kilom 64.7 suanda ama hedef cok uzakta 55kg :işsiz: (67 ile hamile kalmistim o yuzden hamileligi suclayamiyorum kilolarim icin, tamamen oburlugum :KK48:)
4. takimdayim bu arada :)

Aslinda spora bir baslayinca bayaa yapiyorum ama bu aralar adapte olamadim, dogum izninden sonra ise yeni dondum ocakta, bebek ve ev kosusturmacasi, spora vakit ayiramiyorum, duzene oturtucam insallah :) ip at;arken benim cekincem alt komsum aslinda yoksa gunde 500 ipsiz atlayabilirim, duvarlar cok ince, iple cok zor :KK43:
Kilom 64.7 suanda ama hedef cok uzakta 55kg :işsiz: (67 ile hamile kalmistim o yuzden hamileligi suclayamiyorum kilolarim icin, tamamen oburlugum :KK48:)
4. takimdayim bu arada :)
Hamilelik kilolarını vermissin canım cocugunu sağlıklı büyüt inşallah canım,
Bu arada bende 73 den 52 ye kadar düştüm o yüzden hedefin cook uzak olmasın :KK66:
Ben hep ipsiz atladım cook faydasını gördüm nickimde ipsiz atlamam sonrasında ortaya cıktı zaten :))
Memnun oldum canım semboller olmayınca karıstırıyorum :)

Hamilelik kilolarını vermissin canım cocugunu sağlıklı büyüt inşallah canım,
Bu arada bende 73 den 52 ye kadar düştüm o yüzden hedefin cook uzak olmasın :KK66:
Ben hep ipsiz atladım cook faydasını gördüm nickimde ipsiz atlamam sonrasında ortaya cıktı zaten :))
Memnun oldum canım semboller olmayınca karıstırıyorum :)
Ben de memnun oldum, nickin cok guzel, insana okurken enerji veriyor, kalkip hareket edesim geliyor :KK36:
73ten 52 harikasin :KK9::KK9:

X