Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Günde 2 porsiyon meyveye izin var canısı
Fazlası cıssss :))
Sorma Mefkurem Mefkurem önceden o kadar sağlıksız beslenince şimdi meyve yemek zararsız gibi gözüküyor bana ama miktar önemli tabi daha fazla dikkat etmeliyim.
Günaydın. Ben şeker orucunu unuttum uçu bir arada içtim o_O herşeyi unuttum bu gün de sakinleşeyim diye eşim yapmış ben de içtim..
Bence bırak şeker orucunu, diyeti, normalde bile çok sağlıksız üçü bir aradalar, hepimiz çıkarmalıyız hayatımızdan bu zararlıları.
Gitmez bişey olmaz refine şeker değil sonuçta. Hiç bişey olmamış gibi devam et. Gerçek oruç bile unutup yiyince bozulmuyor:-)
Unutup yediği için bence de devam etsin @MiuLego.
Kanguru_ Kanguru_ benim hiç bilgim yok bu konuda. İlk şeker diyeti tecrübem ve siz ne derseniz ona tabiyim.

Kanguru_ Kanguru_ Bak şimdi hatırladım bizim gruptan North River North River bir ısırık mısır yüzünden şeker orucum bozuldu diye yazmıştı. Demek ki bozuyor. Bozan böyle yiyecekler varsa önden tecrübeli arkadaşlar uyarsın. Benim hiç aklıma gelmezdi mısırın bozacağı, afiyetle yerdim:KK70:

Kanguru_ Kanguru_ Bak şimdi hatırladım bizim gruptan North River North River bir ısırık mısır yüzünden şeker orucum bozuldu diye yazmıştı. Demek ki bozuyor. Bozan böyle yiyecekler varsa önden tecrübeli arkadaşlar uyarsın. Benim hiç aklıma gelmezdi mısırın bozacağı, afiyetle yerdim:KK70:
Yemedim zaten diyetin bitince yerim borcu olsun :)

4. Günümden merhaba kızlar, hafiften bir vücudum şeker isterim moduna geçti. Böyle hisseden var mı? Üstelik tam buğday ekmeği ve meyve yiyorum. Bunları da yemesem tam bağımlılar gibi krize gireceğim:KK43:

4. Günümden merhaba kızlar, hafiften bir vücudum şeker isterim moduna geçti. Böyle hisseden var mı? Üstelik tam buğday ekmeği ve meyve yiyorum. Bunları da yemesem tam bağımlılar gibi krize gireceğim:KK43:
Yasak olan tatli gelir benimde hep gozumun onunde gofretler meyve sulari iciliyo cok istiyorum ama kilo vermeyi daha cok istiyorum :)

Kızlar bende yarın insilün direnci testi için şekerli ilaçtan içecem
Bence adı üstünde ilaç olduğu için bozmaz heralde :confused: :confused: :confused:
Ben yinede aynen devam edecem :halay:

X