Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

tarif için çok teşekkür ederim. Kesinlikle deneyeceğim. Herşeyin doğalı var işte ama artık üretkenligimiz elimizden alınmış sanki. Doğrusu fıstık ezmesini evde yapmak aklımdan bile geçmezdi.

tarif için çok teşekkür ederim. Kesinlikle deneyeceğim. Herşeyin doğalı var işte ama artık üretkenligimiz elimizden alınmış sanki. Doğrusu fıstık ezmesini evde yapmak aklımdan bile geçmezdi.
Hazırını ağzıma sürmezsim ben çok ağır aşırı yağlı tiksinirdim ıyk. Ama buna bağımlı oldum. Aynı şekilde fındık ezmesi de yapabilirisn ben onu da yaptım harika. Sadece fındık içindeki yağ daha az olduğu için az daha yağ ekleyeceksin. Afiyet olsun şimdiden :)

Benim de ikinci günüm bitti şükür. Hurma da yetmeyecektim sözde ama onu başaramadım, hurma bağımlısı olmuşum galiba Neyse bayrama kadar onu da yavaş yavaş bırakırım umarım.
Öpüyorum hepinizi, gazamız mübarek olsun

Günde 2 porsiyon meyveye izin var canısı
Fazlası cıssss :))

Günaydın kızlar.
Çok üzgünüm ben. Köfte üzerindeki patates püresini yedim unutup. Halbuki bozulmasın diye içinde un var diye çorba bile içmedim.

Bozuldu demi şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…