Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Insallah zaten diyette olan birinin cok zorlanacagini dusunmuyorum sonucda kacamak haric yemedigimiz seyler brnim acimdan oyle en azindan kacamagi engellicek sadece. Bana kolay geliyo o yuzden ben 2 ay yaparim

Cok sinavlardan gectim bugun hep tatlilar paketli gidalar geldi elime biraz once cocuguma milka verdim azcik elime bulasti onu bile yalamadim yani bu sefer olacak vercez kilolariiiiii :)
Bu sınavlar hiç bitmiyor ki
Bizde de yurtdışından çikolata getirmişler ımmmm sevdiğimden bi de bakıştık bakıştık dedim odadakiler yesin onlar şişkolaşsın ben yemicem çikolataya atarlandım yemedim

Giriyor bebeğim ilk günden elenme kızz
Elenmeyeyim diye baştan soruyorum, bu sefer seni şaşırtıp çalışkan öğrenci olmayı düşünüyorum
Insallah zaten diyette olan birinin cok zorlanacagini dusunmuyorum sonucda kacamak haric yemedigimiz seyler brnim acimdan oyle en azindan kacamagi engellicek sadece. Bana kolay geliyo o yuzden ben 2 ay yaparim
Maşallah sen başarılı diyet yapıyormuşsun o zaman. Ben bir buçuk aydır sözde diyet yapıp pirinç, patates, beyaz ekmek yesem hiç kaçamak yaptım diye düşünmüyordum.
Kendime de başarılı çikolata atarları diliyorum

Basarili yapiyodum bi tatile gittim orda cozuttum yapmadigim kacamaklarin acisini cikardim artiyla geri geldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…