Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Hrrkese tünaydınlarrr

Ilk günümüz hayırlı olsun

Kızlar eğer bayrama kadar bozmadan devam edersek...
Tabi diğer şeyleride abartmadan özellikle meyveyi
Akşamlarıda erken kapatırsak inş.süper kilolar verecez eminim ben
Insallah:dua: zaten diyette olan birinin cok zorlanacagini dusunmuyorum sonucda kacamak haric yemedigimiz seyler:bicak: brnim acimdan oyle en azindan:KK53: kacamagi engellicek sadece. Bana kolay geliyo o yuzden ben 2 ay yaparim :KK24:

Cok sinavlardan gectim bugun hep tatlilar paketli gidalar geldi elime biraz once cocuguma milka verdim azcik elime bulasti onu bile yalamadim yani :KK70: bu sefer olacak vercez kilolariiiiii :)
Bu sınavlar hiç bitmiyor ki :KK43:
Bizde de yurtdışından çikolata getirmişler ımmmm sevdiğimden bi de bakıştık bakıştık dedim odadakiler yesin onlar şişkolaşsın ben yemicem :110:çikolataya atarlandım yemedim:KK70:

Giriyor bebeğim :KK53: ilk günden elenme kızz
Elenmeyeyim diye baştan soruyorum, bu sefer seni şaşırtıp çalışkan öğrenci olmayı düşünüyorum:KK76:
Insallah:dua: zaten diyette olan birinin cok zorlanacagini dusunmuyorum sonucda kacamak haric yemedigimiz seyler:bicak: brnim acimdan oyle en azindan:KK53: kacamagi engellicek sadece. Bana kolay geliyo o yuzden ben 2 ay yaparim :KK24:
Maşallah sen başarılı diyet yapıyormuşsun o zaman. Ben bir buçuk aydır sözde diyet yapıp pirinç, patates, beyaz ekmek yesem hiç kaçamak yaptım diye düşünmüyordum.
Bu sınavlar hiç bitmiyor ki :KK43:
Bizde de yurtdışından çikolata getirmişler ımmmm sevdiğimden bi de bakıştık bakıştık dedim odadakiler yesin onlar şişkolaşsın ben yemicem :110:çikolataya atarlandım yemedim:KK70:
:KK70::KK70::KK70:Kendime de başarılı çikolata atarları diliyorum:KK53:

Elenmeyeyim diye baştan soruyorum, bu sefer seni şaşırtıp çalışkan öğrenci olmayı düşünüyorum:KK76:

Maşallah sen başarılı diyet yapıyormuşsun o zaman. Ben bir buçuk aydır sözde diyet yapıp pirinç, patates, beyaz ekmek yesem hiç kaçamak yaptım diye düşünmüyordum.

:KK70::KK70::KK70:Kendime de başarılı çikolata atarları diliyorum:KK53:
Basarili yapiyodum bi tatile gittim orda cozuttum yapmadigim kacamaklarin acisini cikardim artiyla geri geldim :KK70:

X