Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Anlatsam bastan sona hikayemizi bdvdeki hatunlar tasa tutar beni :KK70: hamile kaldigimda 62 olmustum 80 ile doguma girdim dogumdan sonra diyet yapmadan 68 e indim ama sonra yillar icinde yaydim kendimi 95 olmusum saka gibi :KK70: neyseki daha cok almadan kendime geldim :KK70:
Merak ettim de burda anlatma aman diyim bir ara özelden dinlerim ama özellikle hedefine ulaşta sonra konuşalim:KK70: baya gizli gizli kilo almışsin ya ama insan farketmiyor ya gerçi farkwtmeyecek gibi değil ama insan kendini kandırıyor bence iyiyim diye neyse az kaldı hedefine seninde çıtır olcaz sabredelim:KK66:

Yawrukush Yawrukush alıntı yapmıstım gitti yine sinir oldumm.. Eşimin hayatı spor küçük yasta futbol ile baslamis suan fitness egitmeni :) oğlumuda okulun futbol takımına kaydettırcez bu hafta:) ben yıllardr eşimin teşvıklerini dıkkate almadım 6 ay önce basladım spora
deadline deadline rica ederim kuzum.. Kap kahveni gel ben içtim.. Bu saatten sonra bişi yemem içmem yarın yarış var tartı gunu eksi lazım :KK70:
Ne guzel Selvos doktor ayagina kadar gelmis canim :)
Ailecek guzel sporlar..

Merak ettim de burda anlatma aman diyim bir ara özelden dinlerim ama özellikle hedefine ulaşta sonra konuşalim:KK70: baya gizli gizli kilo almışsin ya ama insan farketmiyor ya gerçi farkwtmeyecek gibi değil ama insan kendini kandırıyor bence iyiyim diye neyse az kaldı hedefine seninde çıtır olcaz sabredelim:KK66:
Anlatirim bi ara ozelden uzun uzun :KK70: 5 sezonluk dizi olur bizden :KK70: insan resmen kendini kandiriyor bazen diyorum 6 yil boyunca hicmi tartilmadin hicmi silkelenmedjn bu kadarmi memnundun halinn diye.. Ama hayatta herseyin bi zamani olduguna inaniyorum ben dogru zaman bu zamanmis dmekki
saol canimm

Anlatirim bi ara ozelden uzun uzun :KK70: 5 sezonluk dizi olur bizden :KK70: insan resmen kendini kandiriyor bazen diyorum 6 yil boyunca hicmi tartilmadin hicmi silkelenmedjn bu kadarmi memnundun halinn diye.. Ama hayatta herseyin bi zamani olduguna inaniyorum ben dogru zaman bu zamanmis dmekki
saol canimm
Evet canım aynen öyle herseyin Bir zamanı var en azından artık bunun için çabalıyor değil mi:KK66:

Bu 1. Cocuk barajini nasil kirdiniz yahu.
Cok cetin bir sey biz daha 1 taneyle basedemiyoruz.
Var midir bir sirri canim :)
Bizimki 6 yasinda canim.. İlkokula basladi.. Aralarinda cok yas farki olsun istemiyoruz.. Bide benim oglusum inanilmaz uslu bi cocuk.. Cok arkadas canlisi sorunsuz bi cocuk.. Kardes istiyor yapcaz bizde :KK70: gecen seneye kadar bizde dusunmuyorduk hatta bir yeter diyorduk.. Ama okulda kardesi olan arkadaslarjna ozeniyor. Herkes kardeslerjni anlatiyor benim anlatcak bi kardesim yok diyor. Mesela gecen hafta okuldaydik bi kizi gosterdi anne bak o kizin abisi var onu koruyor dedi bende kardesimi korurum iyi abi olurum degilmi diye sordu. Babasinada benzer biseyler anlatmis konusup karar verdik yapalim dedik .. Bide bi gun bize birsey olursa hayatta yanliz kalmaz oglumuz beraber destek olacagi kardesi olur

Bizimki 6 yasinda canim.. İlkokula basladi.. Aralarinda cok yas farki olsun istemiyoruz.. Bide benim oglusum inanilmaz uslu bi cocuk.. Cok arkadas canlisi sorunsuz bi cocuk.. Kardes istiyor yapcaz bizde :KK70: gecen seneye kadar bizde dusunmuyorduk hatta bir yeter diyorduk.. Ama okulda kardesi olan arkadaslarjna ozeniyor. Herkes kardeslerjni anlatiyor benim anlatcak bi kardesim yok diyor. Mesela gecen hafta okuldaydik bi kizi gosterdi anne bak o kizin abisi var onu koruyor dedi bende kardesimi korurum iyi abi olurum degilmi diye sordu. Babasinada benzer biseyler anlatmis konusup karar verdik yapalim dedik .. Bide bi gun bize birsey olursa hayatta yanliz kalmaz oglumuz beraber destek olacagi kardesi olur
Cok haklisin canim kardes lazim ama iste benim oglum aman aman cok zor bir cocuk.
Dahada 2.5 yasinda, hayirlisi insallah.
Allah gonlunuze gore versin.

Slm şekerler:KK54: Ne güzel olmuş burası cıvıl cıvıl yeni gelen arkadaşlarımız hepiniz hoşgeldiniz takım çok yoğun uğrayamadım am ilk fırsatta tek tek okuyacağımm yarın tartı hepimizin yüzünü güldürsün inşallah iyi geceler:KK200::KK36::KK36:

Canım benim bi arkadaşım vardı protein yiyor kilo vermöiyordu.. ben hiç anlamazdım nedenini çıldıracak gibi olmuştum sonra (karatay yapıyordu) karatay yine de kilo veremiyorsanız gıda intoleransı testi yaptırın demiş bu da gitti yaptırdı (pahalı çok ama 1000 liraydı o zaman 3 sene falan oluyo) kızın tavuğa alerjisi varmış :KK57: ben şok ben iptal hem de kırmızı bölgede yani hayatı boyunca yemicek :KK43:

valla ben de istiyorum da pahalı işte yaa :110:
Evet çok pahalıymış ekonomik özgürlüğüm olaydı kesin yaptırırdım ama :KK70:

X