Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Örnek menun var mı çok merak ettim beğendim bu diyeti burdan bakınca çok mantikli bir diyet duruyor azıcık çıtırim ya 2 yıl çok degil
Mesela her sabah 1-2 yumurta yerim.tereyaginda,sucuklu,mantarli vs seklinde.
Zeytin istedigim kadar,peynir,domates salatalik,yesillik sinirsiz.
Ara ogun sekersiz neskafe.
Oglen 1 porsiyon herhangi bir et yada sebze yemegi,yada 1 avuc findik,badem yerim.
Ara yine kahve 1 fincan
Aksamda 1 porsiyon et,yada sebze yemegi,salata.
Mutlaka salata tuketirim,bazen arada cerez yerine yogurt yiyorum.

Bende diyete bakıyordum şimdi süt ürünleri kullanıyor musun bazı palet diyetlerin süt onermemisler öyle bir şey var mı senin yaptığında katkı maddeli yiyecekler yaşakış mantıklı bir diyet teknik olarak uyulabilir menu şeklini falan sevdim

Sut urunleri tuketiyorum mesela yogurt gunde 1 kase, sut eskafelerimi biraz tatlandirsin diye, tereyagi bol bol kullaniyorum, peynir cok seven biri degilim kahvaltida 1 parca tuketiyorum.
Yani sinirsiz et,balik,yesillik, tereyag,zeytinyag, sut urunleri kararinda, sebze yemekleri, az miktarda baklagiller yiyorum.
Hamurisi, seker,ekmek, makarna,pilav yok hayatimda.
Ama 2 ogun haftada her istedigimi yiyorum.Bu da super motive ediyor insani.
Meyveyede gelince sekeri az meyveler tuketiyorum.
Mesela muz,frambuaz,kizilcik,greyfurt vs vs.
Maden suyunu cok severim hergun 2 tane icerim icine bol limon sIkarim.
Boyle bir diyeti hayat boyu devam ettirmek mumku canim:)

Slm diyetinin çok sevdim biraz araştırayim ben de . Uygulanabilir duruyor

Teşekkür ederim çok iyi vermişsin maşallah
Evet spor yapıyordum 3 gün öncesine kadar
Jillian 1. 2. Level yürüyüş yapıyordum bıraktım vücut alışkanlık yaptı hergün yapmak la hata yaptım diye düşünüyorum
Bu yazdıklarını deneyeceğim inşallah işe yarar
Bu arada kaç kiloyla başladın merak ettim çok iyi vermişsin çünkü
Ben 86 ile başladım şimdi 71.5 kiloyum 3 haftadır 1.5 ay izin aldım arada mecburi kaldığım yerden devam ettim ama şimdi çok bunaldım takımdan ayrılmayı düşünüyorum takım dışı devam edecem inşallah

Çok iyiymiş canım bende begendim valla uygulanabilir bir diyetmis çok sagol
Takımlardan niye ayriliyorsun ki canim ben mesela izne çıkınca bile daha zorlandım en azından takımı abirsuru insan oluyor seni motive edecek kilo vermesem de beni gaza getirmeye çalışıyorlar moral veriyorlar tabi sen bilirsin canım nasıl rahat edeceksin artık umarım kısa zamandahedefine ulasirsin

Yok Canım listeden çıkacam takımımı bırakmam asla
Çok değerli arkadaşlıklar kurdum onları bırakırmıyım hiç
Başlarına belayım.
Sadece listeden çıkacam yazık benim yüzümden yüzdeleri düşüyor

Günaydin gelecegin citirlari

Evet pes etmiyorum çare arıyorum sadece
Emeklerim boşa gidiyormuş gibi gelmesi iğrenç ötesi bi durum
Öyle düsünme canim emeklerin bosa gitmiyor, cok güzel sonuclar elde etmissin simdi devaminin gelmesi icin metabolizmani soklaman gerekiyor. Bazisi 2-3 günlük detoks öneriyor ama bende henüz kendime uygun bir soklama yöntemi bulamadim

Bu arada size göre evde kaldım ne citirligi allah bagislasin diyelim maşallah hatta
Saol bitanemm
Evet o Çayda kırmızı oluyor onu icince tadı da güzel bence
bazi yerlerde hibiskuse narcicegi diyorlar canim buyuk ihtimalle seninkide hibiskus

tereyagi disinda menulerimiz cok benzer bende dukan yapiyorum karbonhidrat yok hayatimda cok memnunumm hayat boyu devam edebilirim karbonhidratsiz

95 kg ile basladim canim.. Takimini birakma.. Listeden cikarsan hic toparlayamazsin.. Takim olmak bu iste iyide olsak kotude olsak beraber toparlanmak duraklamayi kirarsin sakin pes etme

Gunaydinn balimm..
Ayran detoksu bendi ise yarayan tek detoks denedinmi 2 gunluk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…