Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Var kilom kendime gore canim,ben 14yil sporla ilgilendim 53kilonun ustune hic cikmamistim.
Yas ilerledikce hareketsiz yasam aldiriyor kilolari.
Abd gezmek icin super yolunuz texasa duserse beklerim :)
Amerika dan mi katılıyorsun çok uzaksin bize sporla profosyonel mi ilgilendin ne yaptın mesela sporu severim ben spor guzeldir

Evet canim Abdde yasiyorum 7 yil oldu.
Profesyonel sporcuydum 14 yil yuzdum,bunun son 3 yilida monopaletli yuzme ve sualti hokeyi oynadim.
Ne kadar güzelmis ben de yüzmek isterdim pek iyi yuzemiyorum ya süper yüzenlere de hevesliyim sualti Hokeyi falan çok havaliymis inşallah hedefimize ulaşıriz uyguladığın belli bir diyet var mi

Ne kadar güzelmis ben de yüzmek isterdim pek iyi yuzemiyorum ya süper yüzenlere de hevesliyim sualti Hokeyi falan çok havaliymis inşallah hedefimize ulaşıriz uyguladığın belli bir diyet var mi
Yilmak yok hepimiz zayiflicaz canim :)
Yuzme her yasta ogrenilir ama kucukken cok daha kolay ogrenmesi.
Ben Abdde paleo diyeti yapan bir adami gecen sene epey okudum takip ettim canim.
Internet sitesi var.Tas devri diyeti yani.
Karbonhidratlardan uzak duruyorum sadece.
Onun haricinde her seyi yiyorum.
Egzersizlerimde tamamen kendi kilomla yaptigim seyler.
Evde yapilan kardiyolar,kosu yani:)

Bende nette okumuştum paleo diyetini karbonhidrat yememek güzelmiş zaten diyetlerin genel.mantığı nerdeyse bende ortaya karışık yiyorummümkün oldugunca az karbonhidrat

Bende nette okumuştum paleo diyetini karbonhidrat yememek güzelmiş zaten diyetlerin genel.mantığı nerdeyse bende ortaya karışık yiyorummümkün oldugunca az karbonhidrat
Karbonhidrati hayatindan cikarman yeter canim.
Haftada 2 ogun kacamak ogunlerim.
O iki ogunde canim karbonhidrratta istese yiyorum hic affetmiyorum

evliyim canımm 6 yasında bi oğlum var sen evlimisin?

sorcaktm sıra sendeydı evlimisin? Bide sordum görmedin sanırım hangi caylardan içiosun
Bekarim canım hatta baya bekarim
Su an mesela ıhlamur nar çiçeği zencefil kabuk tarcinli kış canımı içiyorum birde kekik cayim var mate rezene de arada içiyorum yeşil çay zaten var hepsi de aktardan aldım boy boy otlar dizisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…