Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Canım proteinle bi derdin yoksa ben de Dukan'ı öneririm. Eğer yok ben dukan yapamam dersen de menülerinde tabağının yarısı ve içeceğin protein olsun. Vermezsen gel yüzüme tükür yada tüküre tükürme git bi gıda intoleransı testi yaptır

Eki Görüntüle 1665107 Hava soguk kizlar size sutlu kahve yaptimmm

Ellerine sağlık canım çok güzel olmuş Ben de buzlu sütlü kahve içtim az önce

Bende genelde bu tip seyler ters tepiyor kuzum.
Mesela pirinc lapasi yiyen herkes zayiflar ben kilo alirim, hurma diyeti yapanlar kabizliktan kurtulduk diye sevinir ben iyice kabiz olurum

Taaa sizin evin icini gördüm
allahtan sabah temizligimi yapmistim duzenliydi evin ici
Pirinc hurma falan bendede ise yaramadi. Saf protein yapabiljrsin vucudu sasirtmak amacli

bende buzlu kahve cok severim kahve kuplerim buzlukta hazir ama hastayim havada soguk sicak iyi geldi

Zaten protein diyeti yapıyorum
Ama şu gıda intoleransı neymiş merak ettim

Zaten protein diyeti yapıyorum
Ama şu gıda intoleransı neymiş merak ettim

Canım benim bi arkadaşım vardı protein yiyor kilo vermöiyordu.. ben hiç anlamazdım nedenini çıldıracak gibi olmuştum sonra (karatay yapıyordu) karatay yine de kilo veremiyorsanız gıda intoleransı testi yaptırın demiş bu da gitti yaptırdı (pahalı çok ama 1000 liraydı o zaman 3 sene falan oluyo) kızın tavuğa alerjisi varmış ben şok ben iptal hem de kırmızı bölgede yani hayatı boyunca yemicek

valla ben de istiyorum da pahalı işte yaa

Cok kapsamli bi test oldugu icin pahali bende istiyorum onuda

ben de kendime es eriyorum ya boyle benle isvec diyeti, hollywood diyeti, 5 gunde 5 kilo diyeti, elma diyeti falan ne varsa yapacak birileri var mi acaba?

biraz midemi kucultme amacli soyle bi sok diyete ihtiyacim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…