Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Herkese selamlar,
Dun E-brulim buranin linkini paylasmisti ama ancak bugun gelebildim.
Cok guzel dusunulmus bu grup, katilmaya calisacagim :)
Yavru kuşum belki gece kuşu arkadaşlarımız olabilir bu topikte, sende saat farkından dolayı yalnızlık çekmezsin

İyi akşamlar herkese
7. Takımdayım yaklaşık 7 aydır 15 kilo verdim takımım sayesinde daha verecek 7 kilom var 3 haftadır kilom durdu yıllanmış yağlara sıra geldi çok zorlanıyorum kopma noktasındayım bu kadar Zaman kilo verdikçe veresin geliyordu kendime baktıkça aradaki değişim beni çok motive ediyordu hiç bu kadar sabit kiloda kalmamıştım sizlerde de oldumu sabit kalmak ne yaptınız kurtulmak için ne kadar süre aldı bu aşamayı geçmeniz paylaşırsanız sevinirim

Tamam elma bana kalsın hibiskusu ne yapıyoruz peki çay mi nasıl yeniyor içiyor merak ettim denerim valla

Evet 4. Takimdayim canim, gecen hafta bugun baslamistim 4. Takima:)
oo yenisin demek kac kilosun hedefin ne?

merhaba canım hoşgeldinn :) ben duraklama yasayınca bitki caylarını arttırıyorum.. Bide zencefilli zerdacalli tarcınlı yogurt yiyorum ac karnına.. Bide hibiskus cayı.. Spor yapıomusun.. Bende 6 ayda 24.7 kg verdimm.. 6. Takımdanım

Herkese selamlar,
Dun E-brulim buranin linkini paylasmisti ama ancak bugun gelebildim.
Cok guzel dusunulmus bu grup, katilmaya calisacagim :)
Bekleriz canım hoşgeldin bende 1. Takımdakiyim

Bu topic süper oldu kızlar :)
bencede arada kaynaşma lazim

Hoşgeldin canım bende 1. Takımdayım bende 11 kilo verdim ama bayadir aynı yerdeyim son 5 kiloyu bir türlü veremedim bende fikir verecek olanları bende merakla bekliyorum Selvos hibiskus dene dedi az önce nasıl kullanılacak cevap verirse yazarim sana da bakayım birde onu deneyim

Pes etmek yok canım, kilolara bir kere savaş açtık ve sonunu getireceğiz. Yağlara yenik düşmek yok

Evet baya yeniyim 1.70 boy 60.6 kiloyum hedefim 55 :)

sen hangi cayları kullanıosın bizim evde mini aktar oldu

Oooo kilon yokmuskı senınn masallah
baya uzaktaymıssın ben amerikayı cok merak ediyorum
Var kilom kendime gore canim,ben 14yil sporla ilgilendim 53kilonun ustune hic cikmamistim.
Yas ilerledikce hareketsiz yasam aldiriyor kilolari.
Abd gezmek icin super yolunuz texasa duserse beklerim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…