Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

13 seninki
çirkin demişken sana bir şey anlatayım
kızım doğduktan sonra ben çok güzel olduğunu düşündüğüm için fotoğraflarını kimseyle paylaşmıyordum,simdi eski fotolara bakıyorum gerçekten çirkinmiş daha yeni yeni toparladı.gerçekten kuzguna yavrusu anka geliyormuş; annelikten bunu anladım

13 seninki
kızım doğduktan sonra ben çok güzel olduğunu düşündüğüm için fotoğraflarını kimseyle paylaşmıyordum,simdi eski fotolara bakıyorum gerçekten çirkinmiş daha yeni yeni toparladı.gerçekten kuzguna yavrusu anka geliyormuş; annelikten bunu anladım
bizimki 6.6.2014 :)
birazcık dombili doğdu bizimki epey bi gözlerini açamadı hem kilo hem ödem :) anası kılıklı işte :)

Rabbim çocuklarımızın sağlklı büyüyüp yaşlanmasını nasip etsin
naazarlardan korusun.amin
benimki kapkara kupkuru doğduydu,sonradan toparladı işte
Sana yazdıktan sonra oğlana bir öksürük geldi. Nefes alamadı kusmaya başlayınca apar topar acile götürdüm. Şimdi geldim. Hafta içi gittiğimiz otelde bir görevli vardı grip olmuş çocuğu sonra ciğerlere inmiş. Sonra kalp büyümesi demişler çocuk ...
Hemen aklıma o geldi Allah Esirgesin

Geldim geldim burdayım atletik fiziğimle :))

gel gel kaybolma bir yere bu ara kaçaklar çoğalmış :110::110:

dur ben de kızımı profile koyayım
bu arada kendimi tanıtmadım,ben 5. takımdan callan :)

Cafemize hoşgeldin callencim:KK60: prensesin resmini kaçırdım sanırım:KK22:

benim oğlum 6 aylık kilosunu soracaktım ama vazgeçtim burdan söyleme :KK53:

Gelinini buldun sanırım haticem:KK70::KK70: ikisi de benim burcumdan üstelik:KK76:

13 seninki

Bütün bebekler güzeldir canım benim hepsi cennet kokusunu taşır Allah bağışlasın prensesini:KK36:

Sana yazdıktan sonra oğlana bir öksürük geldi. Nefes alamadı kusmaya başlayınca apar topar acile götürdüm. Şimdi geldim. Hafta içi gittiğimiz otelde bir görevli vardı grip olmuş çocuğu sonra ciğerlere inmiş. Sonra kalp büyümesi demişler çocuk ...

Geçmiş olsun cnm Allah korusun aklına bile getirme tam hastalık havası çok dikkat et cnm:KK19:

çokkk geçmiş olsun canım ya,üzüldüm,Allah esirgesin

gel gel kaybolma bir yere bu ara kaçaklar çoğalmış :110::110:

Cafemize hoşgeldin callencim:KK60: prensesin resmini kaçırdım sanırım:KK22:

Gelinini buldun sanırım haticem:KK70::KK70: ikisi de benim burcumdan üstelik:KK76:

Bütün bebekler güzeldir canım benim hepsi cennet kokusunu taşır Allah bağışlasın prensesini:KK36:

Geçmiş olsun cnm Allah korusun aklına bile getirme tam hastalık havası çok dikkat et cnm:KK19:
Evet bütün bebekler cennet kokar. Allah evlat acısı vermesin.
Oğlan iyileşsin çiçek çikolata moduna giricem. selinmh selinmh görmesin sakın

X