Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Ay Allahım ya!
Sabah sabah Nutella okuyarak güne başlanır mı?
Neyseki; okumak kilo aldırmıyor..
Spora hazır ağrıyla başlamışken tam gaz devam etmeni öneriyorum tatlım..
Fotoğraflar gerçekten etkili oluyor.. İnsan x kilo verdi diye okuyunca, şöyle bir göz gezdiriyor ama fotoğraf olunca sanırım daha inanılır hale geldiği için daha da bir ciddiye alınıyor.
Ayda 2 kilo versen bu da 5 ay demektir. Nisan ayına istediğin kiloya inmiş olarak girebilirsin. Buna engel yok. Ha'di 1 ay da benden olsun.. EN geç Mayıs. Not al ajandana..

Tutmuş Olduğumuz
Oruçlarımızı,
İbadetlerimizi,
Dualarımızı,
Mevlam Kabul Etsin...
Amin
♥​

Türkçede bir problem var ve beni çok rahatsız ediyor..

Deniliyo ya: Kazasız, belasız

Olumsuzluk eki maalesef dilimizde sona ekleniyor ve biz anlam olarak kötü enerjili bir fiili kullanmak zorunda kalıyoruz.

KAZA-sız
BELA-sız

Çağır, olsun durumu yani..

Ben artık insanları yolculuğa uğurlarken "güle güle gidin" diyorum.. Yeni araba aldıklarında "iyi günlerde kullanın" diyorum..

Teyzem uyarmıştı, düşündüm, hak verdim.

Kötüyü çağırmaya ne gerek var yahu?

Sen beni sinir etmek içinmi yazmışsın bunları
Üstelik rakiplerin gözüne bandıra bandıra kilo verememe boğazımı tutamam diyosun yahuu
Al sana ceza günlük 50 mekik çek de aklın başına gelsin valla çekmezsen görünmez tokmakım seminerlerine kadar uzanır kafana kafana gelir ona göre
Neslihancım sana, geri döndüğünde hoş geldin diyememiştim.
Hoş geldin.
Yine vereceksin kilonu, inanıyorum.
Ah ahh ona bir de ben inanabilsem

canimsin sagolasin varolasin diyeyimde ah birde ben inanabilsem ucuncu cocuktan sonra iyice saldim ben ya yasimmi gecti ne hani derler ya yas gecince kilo verilmezmis diye sanirim ben oyuzden veremiyorumm
destegin icin
ve bir de neslihan
Ben de varım kuşum ben 60 demiştimmm

Ahahaahaha beni de unutmamalıymış bence sen beni unut şimdiden..Ama ben sana janjanlı bastonlardan hazırlar bana geldiğinde hediye ederim canım
Ve o pis boğazla 84 den 78 e ulaşıyosun öleemiii

Nutellayla hiç işim olmaz canım.Özellikle hedefime bu şekilde odaklanmışken
Sende verirsin canım büyütme bu kadar gözünde..Sadece içinde bulunduğun günü kilo verme adına dolu dolu geçir yeter..Gerisi gelecektir zaten

Haklısın Akrebim ya sahiden senin de vardı 1 Aralık hedefin.. Unutmuşum.

Bu arada az önce çıkma teklifi gönderdim sana. Aylar önce bir yanlışlık eseri arkadaşlarımın çoğunu temizlemiş bulundum. Bak sen yokmuşsun meğer listede.. Seni de silmişim ıvır zıvırlarla birlikte yanlışlıka.. Kim bilir daha kimleri sildim, hiçbir fikrim yok.

O zaman hemenn değerlendiriyorum o çıkma teklifini hazır niyetli iken ehh seni gördükçe bende çukuçuku çağrışımı yapıyosunda

Gunaydınlarrr herkese

kesınlıkle katılıyorum bende sevmem ve kullanmam o kelimeleri..
gule gule gıt gule gule gel... vs demek bana hem daha olumlu gelır. Yıllardan beri gelmiş kotu bır alışkanlık bencede..

evet artık kendi kendime yaptığım iyi telkinler bile yarıyor başkalarının eleştirilerini duyup moral bozardım. artık kendi kendime tekrarlıyorum önceleri saçma olacağını düşündüm ama şimdi anlıyorum gayette iyi hissettiriyor aynaya bakıp kendine sarılmak olacak demek vakti var demek ha gayret hedefimiz şu kimseye değil kendine ezilme demek bana iyi geliyor... dün kuzenim aradı eşimle konuşurken duyuyorum (telefon da hoparlör gibi yayın yaptı) benim kuzenim hala toparlak mı dedi? eşimde hayır zayıfladı o kadar da yediriyorum dedi (iyi mi dedi kötümü anlamadım :) gittim aynanın karşısına olabildiğince, gücümün yettiğince kilo vereceğim dedim kendime bir sarıldım güzel bir gülümsedim, akşam olmasına rağmen bozulan kalemi tekrar sürdüm yeşil çayımı da aldım oturdum :) bir yerden duymuştum yatağa giderken aklında güzel şeyler düşünmen bile seni pozitif güçlü ve daha mutlu uyandırıyormuş ay pek bi mutluyum konuşacak kimsede yok parmaklarıma vurdu sanırsam :))))))))))

Allah daimi eyleisn güzelim :)

var var... :) ayrıcada harıkasınn

once kendınle barısmak sonra kendını sevmekle baslıyor hersey zaten...
insanların soylediklerini her zaman cok takarsak zaten bunalım oluruz.
once ınsan kendı sesinini duyabılmelı, baskalarının sesı senın sesını bastırmamalı..
pozitif ruh hali her zaman, hayatın her anında bıze pozitif donuyor zaten.
ayrıca kalemını tazeleme ayrıntında cok cok hos bence :) ama gece sılıyorsun dımı makyajla uyuma :)

Sabah servislerinin yanında ruhumuz da beslensin :)

[video=youtube_share;y8pvXLVu8Yk]http://youtu.be/y8pvXLVu8Yk[/video]

ay silmezmiyim hiç güzelim göz altı morluklarına neden oluyor yaaaa göz çevresi derisi çok hassas rujum dursa önemsemem de gözlerimi silerim

ayrıcada teşekkür ederim

Son düzenleme:
ay silmezmiyim hiç güzelim göz altı morluklarına neden oluyor yaaaa göz çevresi derisi çok hassas rujum dursa önemsemem de gözlerimi silerim

ayrıcada teşekkür ederim

rıca ederım canım.
superrrr..kilolar gıdıyor gun be gun cıtırlasıyoruz o ayrı tabıkı :) ama cildimizide unutmayalım :) ozellikle kışın..

Püsküütcüm ne güzel şeyler yazmışsın. Kesinlikle katılıyorum sana; olumsuzluğu kendi ağzımızla çağırmaya hiç gerek yok.

İşte bayıldığım insan profili, gel de bağrıma basayım seni...
Aynı pozitifliği, aynı olumlu düşünceleri hayatımızın her alanında sürdürürsek bizden iyisi olmaz.
Gazı da almışsın, süsleri tazelemişsin. :) Eminim bugün bomba gibi bir gündür senin için...

Son düzenleme:

bugün ne bomba gün var ya çamaşırlar yıkanıyor bir taraftan dans ediyorum bir taraftan evi topluyorum az sonra yerler silinecek hazır enerjim varken evin şeklini değiştiriyorum daha güzel olmasa bile ben değişikliği seviyorum saçlarıma bakım yağı sürüp bonemi de taktım yorulduğumda dinlenirken bile maydonoz kaynattım onla değerlendireceğim... (pko için filan bir bitkisel terapi:) banyo, mutfak heryerler beklesin ben geliyorum

bizede ugrasana kuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…