Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Biraz dikkatim dağıldı şu anda.. telefon trafiğ oldu pardon.
Kahvemi alıp geliyorum ve mesajları okuyorum.

Sabah spor yapim desem kesin üşenirim o yüzden akşamları yapıyorum zaten iş için erken kalkıyorumm

helal sana

bende senin kilolarına gelebilecek miyim acabaaa

ipin ucu kaçmasın diye hemen topladım ama haftasonu tatlı komasına girecektim pardon şeker komasına
Geliceksin tabiki kuşumm Ben de bir zamanlar senin kilodaydım..Şimdi üzerimde 36 beden keten pantolon var...Tam oturmuş ama olsun kilo vermemi tetikliyor böyle istediklerimi giyebilmek
Sana da kocaman aferin!

Ben Cuma günü grafiğimi güncellerim mutlaka. Bayramla işim yok zaten.
Zaten senin o cuma grafik düzenlemen beni durdurmayan..Ben grafik yapmadım ama görünmez grafikim ilerlesin benim de cumaları Cümleye bak hizaya gel
ayyy açım yaaaaaa yapılır mı bu yemeğe 1 saat varkennn
Ben geç yaptım kahvaltımı o yüzden canım çekmedi..Zaten mide küçülmüş kuş kadar yiyip kalkıyorum

Elbise güzelmiş canım da neden siyah, kilo vericeksin mutlu olucaksın acıcık canlandır kendini kuşum, siyahın ağırlığında ezilme, diğer renklerin enerjisini kullan

Burası çok iyi olmuş. Hayırlı olsun :) gerçekten konuşacak kimse olmayinca motivasyon düşüyor. Ilk sayfaya göre yazdım :) sohbete de arada katılırım

Tubişim içine mi doğdu nedir? Kahvemi bitirince yürüyüşe çıkacaktım ben de..
Ben bunu dememiş olayım da senin verdiğin ceza için yapmış olayım. Zira ödül&ceza her zaman cezbedici olmuştur benim için.
Elbiseni güzel günlerde giy.
Her zaman durur bir köşede.. Modası geçmez, kurtarır.
40 bedene nasıl girdin yahu! bki değerin bu kadar yüksekken? :44:
Benimki kaç acaba? Hiç bakmadım epeydir.
aaa ne güzel olmuş buu
Yok ben bi'şey yapmadım akrebim. Konu yanlarında "cevaplar" yazan yeri tıkladığında görüyorsun kimin kaç mesaj yazdığını.

Zaten senin o cuma grafik düzenlemen beni durdurmayan..Ben grafik yapmadım ama görünmez grafikim ilerlesin benim de cumaları Cümleye bak hizaya gel
İşte aynen böyle birbirimizi gaza getirmeye devam!

Sabah spor yapim desem kesin üşenirim o yüzden akşamları yapıyorum zaten iş için erken kalkıyorumm

helal sana

Tatlışım benim iş saati sonralarım plan proje içinde..Kayınbabam bende kalıyor ben bakıyorum.O yüzden akşamları istediğim zaman spor olmuyor/olamıyor..Bende akşamları yemek sonrası ev düzenimle uğraşıyorum..Yine yatana kadar durmuyorum hareket halindeyim yani..
Sabah yaptığım sporsa bana ait, kendime zaman ayırıyor olmanın zevkiyle ruhumu şımartıyorum işte..
Zaten bir namaz saatlerinde şımartıyorum ruhumu birde spor yaparken

Yok ben bi'şey yapmadım akrebim. Konu yanlarında "cevaplar" yazan yeri tıkladığında görüyorsun kimin kaç mesaj yazdığını.

İşte aynen böyle birbirimizi gaza getirmeye devam!

Kuşumm biliyorum o sistemi ama işte önemli olan akıl edip getirebilmek ve sohbet alanını canlandırmakta
Farkın farkediliyor yani

Evvvet birbirimize gaz vermeye devammmmm zira ilk defa iki bayramdır daha ince girebiliyorum ve öylede çıkıcam inş.

canım valla markafonide indirimdeydi 14.99 tl kırmızısı olsa onu alacaktım ama bu tekti kargoda ücretsizdi bana özel kampanya yapmışlar e o kadar ucuz bulmuşken alayım dedim

iyi yürüyüşler canımmm bol bol yürüü bak bmi'ye göre ben obezim ama yağa göre normalim doktora göre sadece fazla kiloluyum obez değilim kaç kg olursan ol yağ seviyen iyiyse her daim ince görünürsünnn

eee beden yağsız olunca ben şuan 75 kiloyum ama 68-70 kg kuzenimle aynı duruyorum ondan girdim o elbisenin içine tabi oturdu ama bence 4-5 kg verdikten sonra muhteşem olacakkk

Ekliyim canim bunlari ama basendeki soru isareti kafami karistirdi
Ben usenmedim izledim puskuutcum sonra kagida sekilli cizdim kendime sure tutup sayi belirledim onlari artirarak yapiyorum iste :)
günaydın şekerlerrrrrrrrrrrrr
Gunaydin canimm:)
günaydın kızlar bu sabah göbek için haraketlere başlıyorum
Hayirli olsunn insallah devami gelir:)
Doga kosullari bile zayiflamandan yana iste pozitif bakmak lazim:d ama azmine yilmamana hayranim masalllah sana bende iki gundur dikkat ediyorum yediklerime ve bu sabah 600gr eksideydim :)
Gunaydinn:)
Ayrıca Cafe Lİght'ın en çok konuşanı kimmiş bakınız:
Eki Görüntüle 538300

Bu gidişle benim de mesajlarım azalır, söylemedi demeyin.
Teessüflerimi ve teneffüslerimi sunuyorum.
Ben birinci olmamismiyim tuh daha cok calismam lazim:)
:) elbisen super 40bedene olmanda tamamen sporun mucizesi gule gule kullan icine iki tane tubis girsin o elbisenin:)
Bende sporumu yapcam simdi supersin ya icim azimle doluyo bu sporlari okudukca ve bayram donusu cidden super olcak ben kacamak falanda yapmicam kararliyimmm:)
Yaa cok tesekkur ederimm ama bunu patatessiz ve havucsuz yapsak nasil olur acaba dukan yapiyorumda benya varya bi donem sabah kahvaltim konserve pilaki ve ekmekti oyle severim pilakiyi :d
Sana da kocaman aferin!

Ben Cuma günü grafiğimi güncellerim mutlaka. Bayramla işim yok zaten.
Benimde isim yok rutin diyet gunlerim gibi geccek:)
Kesinlikle geleceksin.
O gün geldiğinde ben de seni ayakta alkışlıyor olacağım.
Sendeki azme hayran olmamak mümkün değil.
Diyetisyenin izin vermeseydi bi'lokma yemezdin, eminim.
Bende hayranim ya insallah ayni azmin meyvelerini alcam bendee
:) bana eli sopali bi diyetisyen lazimmm:d
Yaa ben hic 36olamicam belki ama bi 38i gorsem ne guzel ya emeklerinin karsiligi resmen:) bide siyah vazgecilmez renk ama hem daha ince gosterir hemde kusurlari belli etmez bunlarida dusunmek lazim
Burası çok iyi olmuş. Hayırlı olsun :) gerçekten konuşacak kimse olmayinca motivasyon düşüyor. Ilk sayfaya göre yazdım :) sohbete de arada katılırım
:)
Iste bu sporla alakali tamamen normal diyetini tek basina goturse boyle olmazdi ve 30dk trampolin zaten dile kolay bisey ben gidip spor yapymm:d
:) sabah spor yapmak gune daha enerjik baslamamiza sebep oluyo zaten
Bende en ince bayramimi gecircem:)

Geçen gün takımlar arasında atışma geçiyordu "Bayramdan sonra biz 1. yiz" diye...

Ben de kişisel iddiamı atıyorum ortaya:

En az %2.5 la bekleyin beni, bireysel listeye girmeye zorlayacağım, hadi bakalım...

İnanmam yahu...
Ne kadar az yazan var. Yeni mesaj sayısına ve sıralamaya bakarsak... :) Yeterince tanıtamadık galiba kafemizi... :)

tek tek cevap yazmıyor ki herkes bir başlıkla 10 kişiye cevap veriyor :)))) az görünüyor haliyle

canım valla markafonide indirimdeydi 14.99 tl kırmızısı olsa onu alacaktım ama bu tekti kargoda ücretsizdi bana özel kampanya yapmışlar e o kadar ucuz bulmuşken alayım dedim
İyi etmişsin kuşum gayet karlı alışveriş olmuş sen de kırmızı ayakkabı yada kırmızı rujla renklendirirsin artık..
Kızlar her rengin bir enerjisi ve bu enerjinin kullanımlası gereken günü vardır..
Dilerseniz açıklayabilirim bunu da
İnanmam yahu...
Ne kadar az yazan var. Yeni mesaj sayısına ve sıralamaya bakarsak... :) Yeterince tanıtamadık galiba kafemizi... :)

Daha yeni kuşumm olucak müşterisi bol olucak

Ben dinlemeyi çok istiyorum.

Hatta ne olur ne olmaz, unutulmasın diye sarı ve mor rengi özellikle istiyorum. :)

kimsecikler yok iş yerinde de kimseler kalmadı napsam yahu yerleri temizletmeseydim spor yapardım ama ıslak

Ahahahaha yok ööle tek başına iddiaya girmek hadi bakem görelim takımını koy ortaya
Ben takımımla iddiaya girdim
Takımım duy sesimi beni rezil etmek yok ona göree

kimsecikler yok iş yerinde de kimseler kalmadı napsam yahu yerleri temizletmeseydim spor yapardım ama ıslak

Başarı öyküleri okuyabilirsin. Hatta en iyisi zayıflama blogları...

Ahahahaha yok ööle tek başına iddiaya girmek hadi bakem görelim takımını koy ortaya
Ben takımımla iddiaya girdim
Takımım duy sesimi beni rezil etmek yok ona göree

Takımımım gürültü çıkararak değil, sessiz kalıp hepinizi şaşırtarak 1. olmak istiyor. O yüzden onların adına konuşmuyorum.

Valla son dönemlerin en iyi takımlarından biriyiz hıh bizim takım yine birinci olur bence ikinci kim

Takımımım gürültü çıkararak değil, sessiz kalıp hepinizi şaşırtarak 1. olmak istiyor. O yüzden onların adına konuşmuyorum.
Oooo güzeldi
Valla son dönemlerin en iyi takımlarından biriyiz hıh bizim takım yine birinci olur bence ikinci kim

Valla bizde son günlerin en iyi ikinci takımıyız Bu sefer değişiklik yapıp birinci olabiliriz yani o kadar kolay bizim için:118:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…