Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Hazır kimseler yokken Cafe'ye geleyim de ortalığı toparlayayım dedim..

Kimler ne iddia etti? Aklımda kaldığı kadarıyla yazıyorum, itirazı olan parmak kaldırsın lütfen.

Ayrı bir mesajda yazayım da sonradan bakmak kolay olsun.

Lulut bi'kahve getir oğlum bana. Elemanlar bayram tatiline çıktı. Cafemiz boş. :44:

Kimler, ne iddia etti?
Şok... Şok... Şok...

2 Aralık: Funda %2,5 kilo verecek. (Oran bu muydu acaba?)

1 Kasım: S_A 7 kilo verecek.

1 Aralık:
Püsküüt 67 kiloya inecek.
Akrep 60 kiloya inecek.
Aeben 62 kiloya inecek.
Neslihan ? kiloya inecek. (Unutmuşum bu rakam kaçtı?)

Aklımda kalan iddialar eksik oldu, gördüğünüz gibi.. Eksikleri yazarsınız artık. Başka iddiası olan arkadaş var mıydı hatırlayamadım, kusura bakmasın.

iyi bayramlar püskütcüm
benim iddiam 94 inşallah

Hayırlı Bayramlar... kimse bayram kahvesı ıcmeye gelmedi mi? :)

Hedef varsa bende var'ım. :)
______

Püsküüt'ten alıntı :)

2 Aralık: Funda %2,5 kilo verecek. (Oran bu muydu acaba?)

1 Kasım: S_A 7 kilo verecek.

1 Aralık:
Akrep 60 kiloya inecek.
Aeben 62 kiloya inecek.
Neslihan ? kiloya inecek. (Unutmuşum bu rakam kaçtı?)
Buffy26 60 kiloya inecek insalllllaaahhh :)))
fadime02 94 kiloya inecek.
Aklımda kalan iddialar eksik oldu, gördüğünüz gibi.. Eksikleri yazarsınız artık. Başka iddiası olan arkadaş var mıydı hatırlayamadım, kusura bakmasın.

herkese mutlu bayramlar diliyorum, sevdiklerinizle nice güzel bayramlar geçirmeniz dileğiyle...
sevgiyle kalın:)

Biraz geç oldu ama olsun.
Hayırlı bayramlar herkese. Umarım bayram sessizliği sona erdiğinde herşey daha güzel olur.

iyi bayramlar püskütcüm
benim iddiam 94 inşallah
Sana da fadimecim.
İddianın tarihini de ver tablo hazırlayayım.. (gerçi buffy 1 aralık altına eklemiş seni de sağ olsun.
Ben de bu arada kendi mesajımın doğruluğunu teyit edeyim geçmiş mesajlara bakıp.. Eksik, hata kalmasın.

Son düzenleme:
İDDİA LİSTESİ

:18::18::18:

2 Kasım
Funda en az %2,5 oranında kilo verecek. (Güncel kilo: 72,5)

2. Takım etap sıralamasında birinci olacak.

4. Takım etap sıralamasında birinci olacak.

17 Kasım
S_A 72 kilodan az olacak. (Güncel kilo: 79)

1 Aralık

Akrep 60 kiloya inecek.

Aeben 62 kiloya inecek.

Neslihan 78 kiloya inecek.

Buffy26 60 kiloya inecek.

BAyramimiz mübarek olsun,Rabbim kendi yoluna rızası için kurban olmayı bizlere nasip etsin..

cok tesekkür ederim canim motive dolu yazin icin. ben 3. takim kaptaniyi canim yani simdi 4üncü takimdayim deseydim laflarimi geri aliyorum diyecektin

Evet saglikli olmaz biliyorum. ama hirs yaptim olmak zorunda. sporumu yavas yavas arttiriyorum ve aksatmiyorum. beslenmeden kesmedim tabii bircok seyi yasakladim kendime mecburen.

Evet SA 7 kilo verecek insallah herkes inmeye calistigi yere ineerr..

evet bugün bendeniz cennet kusu ( cennet balinasi? )

bugün bayram nedeniyle beynine kacamak yapmamayi daha cok kazidim. cünkü market alisverisine gittim. daha giriste bir sürü abur cubur beni bekliyordu sepetime annemin kardeslerimin sevdiginden bi kac paket attim. en sekerlisindende cornflakes.. sonra sebze reyonunda icimdeki ses iste bu bee diyerek bir sürü aldim. karnibahariydi brokolisiydi havucuydu salatasiydi. rengarenk ne güzel bunlarin tadi tuzu herseyi güzel diye kendimi motive ettim durdum. ve sporumuda yaptim. kisacasi bu bayramin birinci günü güzel gecti. birdaha pazartesiye kadar tartilmiyorum.

bu arada haftaya nasil olacak ti bildirim? herkesin kilosu bayramdi diyerek ikiyemi bölünecek? ben bir karar defterine ucayim

şimdiki kilom 98 kasımın 2 sine kadar 94 inşallah

hayırlı bayramlar hepinize
ben eşimle köye gidicektim vazgeçmiştim gitmekten eşim ve ikizlerim köyde adıyamanda sel olmuş zavallı çocuklarım ne hayallerle gittiler bahçelerde geziceklerdi amcalarıyla maç yapıcaklardı onlar adına üzüldüm ,kendi adıma sevindim iyiki gitmedim

bu bayram diledigim gibi herşeyden yiyorum hiçte korkmuyorum ben korktukça kilolarım hiç gitmiyor üstelik herşeyi yiyemiyordum dün ilk tatlımı annemlerde yedim 1 dilim baklava 1 dilim şekerpare ,ama günde 2 limonu soyup yiyorum yaga dönüşmesini engelliyormuş metobolizmam çok güzel çalışıyor
günde 3 kez wc çıkıyorum eskiden günde 1 bazen 2 günde 1 bayram bitsede spor salonuma gitsem

Gunaydın güzeller,

Bayramınız mübarek olsun.... Bende iddialara katılmak istiyorum ne zaman birsey desem şom agizlilik edea yine de 1 aralık 87,5 şu an kilom, 84 olacağım Allahın izniyle... Hedefimiz olduğuna göre hemen kalkıp leslie yapıp kahvaltimi öyle edeyim... Çünkü kepek ekmeği almamisiz beyaz ekmek yicem

hayırlı bayramlar bende bu sabah gidip simit alıcam önce limonumu yiyeyim şimdi yem limon yiyorumhem yazıyorum kızlarım halen uyuyor gece 2 de yattık

bu arada haftaya nasil olacak ti bildirim? herkesin kilosu bayramdi diyerek ikiyemi bölünecek? ben bir karar defterine ucayim
Bayram nedeniyle "izinli" sayıldığınız için rutin uygulama gereği 2 ye bölünecek.

hayırlı bayramlar bende bu sabah gidip simit alıcam önce limonumu yiyeyim şimdi yem limon yiyorumhem yazıyorum kızlarım halen uyuyor gece 2 de yattık
Bu limon konusu ilginç. Sahiden de iddia edildiği gibi mi, değil mi sonuca ulaşınca anlatırsın.
Ayrıca demek ki miden sağlam.. Bu yöntemi uygulasam gümde bir paket de talcid içmem lazım benim..

İDDİA LİSTESİ

:18::18::18:

2 Kasım
Funda en az %2,5 oranında kilo verecek. (Güncel kilo: 72,5)

2. Takım etap sıralamasında birinci olacak.

4. Takım etap sıralamasında birinci olacak.

17 Kasım
S_A 72 kilodan az olacak. (Güncel kilo: 79)

1 Aralık

Akrep 60 kiloya inecek.

Aeben 62 kiloya inecek.

Neslihan 78 kiloya inecek.

Buffy26 60 kiloya inecek.

spirochet 84 kiloya inecek. (Güncel kilo: 87,5)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…