Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

$ISTISNA-TATLAR-FILTRE-KAHVE-KARAMELLI-500-GR__50210944_0-250x260.jpg

Herkese benden sade kahve :KK52: Uykumuz açılsın dimiii :KK52: Bu arada dün yağmurda mahsur kaldım sel seli götürdü resmen servisten indim durakta 20 dk bekledim yok dinmiyooo sırılsıklamdımm :KK52: Eve gittim elektrikler kesik 7 kat merdiven çıktım yine trambolinimi 30 dk yaptım, bide öğlen 15 dk yürüyüş yaptım bir de üstüne ab tronic arkasından 9lu çay, diyete de dikkat ettimmmm :KK52: dayanamadım sabah da tartıldım tartıda 400 gram gitmiş :KK52:

Son düzenleme:
Püsküütümmm nerdesin şekerim bak sana kahve yaptım hiç ilgilenmiyosun artık benle küstüm hıh :KK49:

Tubişimmmmm nerdesin şekerim bak sana kahve yaptım hiç ilgilenmiyosun artık benle küstüm hıh :KK49: :KK34:

Ayrıca Cafe Lİght'ın en çok konuşanı kimmiş bakınız:
$Adsız.png

Bu gidişle benim de mesajlarım azalır, söylemedi demeyin.
Teessüflerimi ve teneffüslerimi sunuyorum. :KK36:

Herkese benden sade kahve :KK52: Uykumuz açılsın dimiii :KK52: Bu arada dün yağmurda mahsur kaldım sel seli götürdü resmen servisten indim durakta 20 dk bekledim yok dinmiyooo sırılsıklamdımm :KK52: Eve gittim elektrikler kesik 7 kat merdiven çıktım yine trambolinimi 30 dk yaptım, bide öğlen 15 dk yürüyüş yaptım bir de üstüne ab tronic arkasından 9lu çay, diyete de dikkat ettimmmm :KK52: dayanamadım sabah da tartıldım tartıda 400 gram gitmiş :KK52:

O kadar yoğun bir günden sonra bu azim!
100 kişiden 99 u "Çok yoruldum bugün" der ve pinekleme moduna geçerdi. Ben de dahil.
Yürekten bravo!!!
:nazar: :KK9:

Tubişimmmmm nerdesin şekerim bak sana kahve yaptım hiç ilgilenmiyosun artık benle küstüm hıh :KK49: :KK34:
Püsküütümmm sana 1 saat yürüş cezası veriyorum :KK52: içimden geldi :KK52:

günaydın canımmm :KK71: :119:

Eki Görüntüle 538300
olsunn ben birinci olcamm bayramdan sonra görürsün :52.

100 kişiden 99 u "Çok yoruldum bugün" der ve pinekleme moduna geçerdi. Ben de dahil.
Yürekten bravo!!!
teşekkürler canım valla dün mahvoldum bide yağmurda ıslandım ona rağmen yapmalıyımmm haftasonu çok kalori aldım en azından onları eritmem gerekiyor dedimm tam gaz devamm az önce şu elbiseyi aldım internetten nasıl :KK52:

Eki Görüntüle 538309

dün bitane elbise geldi 40 beden ve oldu ama bikaç kilo verirsem daha iyi olacak gibii

eh benimkide fena sayilmaz mis :KK1::KK1:
ben senden üstlerdeyimmm :KK33:

Son düzenleme:

Bende pazardan bu yana sabah namaz sonrası çıkıp serin havada 40 dk koşu ile karışık yürüyorum su gibi geliyorum duşumu alıp kremlenip çıkıyorum evden gün içinde de 50 dk yürüyüş
etti 90 dk ehh yediklerimede dikkat ediyorum:KK56:
Sabah tartıldım 200 gr da benden gitmiş ama incelme daha fazla görüntüde herkesler söylüyor çünkü kıyafetlerim de daha güzel oluyor:KK1: bu arada ölçü almayı unuttum :KK37:

Bayramda da aynı tempoda devam edicem cuma günü kilo bildirimi olmasada asla bırakmak yok ipin ucunu yoksa toparlanmıyor birdaha..
Bayram dönüşü süper olucak süper:118:

Bende pazardan bu yana sabah namaz sonrası çıkıp serin havada 40 dk koşu ile karışık yürüyorum su gibi geliyorum duşumu alıp kremlenip çıkıyorum evden gün içinde de 50 dk yürüyüş
Sabah tartıldım 200 gr da benden gitmiş ama incelme daha fazla görüntüde herkesler söylüyor çünkü kıyafetlerim de daha güzel oluyor:KK1: bu arada ölçü almayı unuttum :KK37:

Bayramda da aynı tempoda devam edicem cuma günü kilo bildirimi olmasada asla bırakmak yok ipin ucunu yoksa toparlanmıyor birdaha..
bende senin kilolarına gelebilecek miyim acabaaa :KK43:

ipin ucu kaçmasın diye hemen topladım ama haftasonu tatlı komasına girecektim :KK52: pardon şeker komasına :KK52:

Sana da kocaman aferin! :KK9: :nazar:

Ben Cuma günü grafiğimi güncellerim mutlaka. Bayramla işim yok zaten.

Son düzenleme:
bende senin kilolarına gelebilecek miyim acabaaa :KK43:

ipin ucu kaçmasın diye hemen topladım ama haftasonu tatlı komasına girecektim :KK52: pardon şeker komasına :KK52:

Kesinlikle geleceksin.
O gün geldiğinde ben de seni ayakta alkışlıyor olacağım.
Sendeki azme hayran olmamak mümkün değil.
Diyetisyenin izin vermeseydi bi'lokma yemezdin, eminim.

Püsküütümmm sana 1 saat yürüş cezası veriyorum :KK52: içimden geldi :KK52:

günaydın canımmm :KK71: :119:

olsunn ben birinci olcamm bayramdan sonra görürsün :52.

teşekkürler canım valla dün mahvoldum bide yağmurda ıslandım ona rağmen yapmalıyımmm haftasonu çok kalori aldım en azından onları eritmem gerekiyor dedimm tam gaz devamm az önce şu elbiseyi aldım internetten nasıl :KK52:

Eki Görüntüle 538309

dün bitane elbise geldi 40 beden ve oldu ama bikaç kilo verirsem daha iyi olacak gibii

ben senden üstlerdeyimmm :KK33:
üstünde paralansin :KK1::KK1:

Kesinlikle geleceksin.
O gün geldiğinde ben de seni ayakta alkışlıyor olacağım.
Sendeki azme hayran olmamak mümkün değil.
Diyetisyenin izin vermeseydi bi'lokma yemezdin, eminim.
hayatta yemezdim tabii sonra yağım kilom fazla çıkar rezil olurum bi iradene sahip olamadın demez mi adamm :KK52: Püsküütüm yukarda aldığım elbisenin fotosunu yayınladım bakmadın :KK43: o manken gibi incecik olmazsam ahdım olsun :KK52:

Eki Görüntüle 538300

aaa ne güzel olmuş buu
Ve ben fazla vakit bulamadığım halde yukarılardaymışım çokmu gevezeyim nee:KK1: Yok yaa seviyorum sizleri ondandır:KK16:
Yürekten bravo!!!

Ah ahh sorma şekerim dün bendeki yoğunluk da tepelere çıkmıştı akşam yağmurunda da sırılsıklam oldum..Giysilerimle duş aldım akşam akşam:KK1:
Sabah erkenden koşmaksa ayrı bir canlılık veriyor önce dinledim kendimi çıkmasam bugün dedim uyusam yorgunum dünden:31
Ama ayaklarım alışmış ya çıkarttı beni ve püskütümün çizelgesi de hızlandırdı çıkmamı:KK53:

X