Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Belim agriyor
Deli oluyorum malum vucut alusamad tabiki bazi organlarin kapsama disinda olduguna

hiç durmuyorsunki beirlimmm kıpır kıpırsın tahminimmm geçmiş olsun cnmm

Swettim imzani anlamadim
Ne demek istedim ki...

Bitanem yarın 10 Kasımm :KK19:

Yok sabahta dikkatimi cekti sabrediyom kaptanina sikayete götürecek beni sonunda

İlahi bedişim buse zaten 9, takım kaptanı kuzum:KK4:

Gunaydin Café sakinleri
Belim agriyor ama sunu farkettimki yaslilik pek yakismixacak.iki buklum yururken bir ara aynada kendimi gordum de aklima geldi.hele yandan carkli yuruyusum youtube da tinlanma rekoru kirar.
Abenim bu lahanayi yaptim o gunde pek fena gecti.birde ilgili topikte okudugum tam sehir efsanesi, Kimi yagdan verdim almadim diyor, kimi diyeti biraktim iki katini aldim diyor.
Tariflerde baska
Rica etsem senin tarifini ve tecrubeni yazarmisin

kızlar slm herkese bol kilo vermeli bir hafta diliyorum :KK55:

Yok sabahta dikkatimi cekti sabrediyom kaptanina sikayete götürecek beni sonunda

hiç durmuyorsunki beirlimmm kıpır kıpırsın tahminimmm geçmiş olsun cnmm

Bitanem yarın 10 Kasımm :KK19:

İlahi bedişim buse zaten 9, takım kaptanı kuzum:KK4:
beni tanımamakla haklıısın berilim biz hiç tanışmadık ismim sevgi 32 yaşındayım ev hanımıyım çocuklardan fırsat buldukça giriyorum :)
selam kızlar ... bol kilo vermeli bir hafta olsun inşallah ....

berilim lahana çorbama başladım . 2 günde anlaşmıştık dimi?
amin aminn:KK36:
Gunaydin Café sakinleri
Belim agriyor ama sunu farkettimki yaslilik pek yakismixacak.iki buklum yururken bir ara aynada kendimi gordum de aklima geldi.hele yandan carkli yuruyusum youtube da tinlanma rekoru kirar.
Abenim bu lahanayi yaptim o gunde pek fena gecti.birde ilgili topikte okudugum tam sehir efsanesi, Kimi yagdan verdim almadim diyor, kimi diyeti biraktim iki katini aldim diyor.
Tariflerde baska

canım çok geçmiş olsun Allah şifa versin ...

beni tanımamakla haklıısın berilim biz hiç tanışmadık ismim sevgi 32 yaşındayım ev hanımıyım çocuklardan fırsat buldukça giriyorum :)

sevindim canim bende 3 sipali beril 77 liyim bende
kiz seni kime sikayet ediyim ki bu arada takibimdesin

sevindim canim bende 3 sipali beril 77 liyim bende
kiz seni kime sikayet ediyim ki bu arada takibimdesin
bende memnun oldumcanım... valla mezun olan çıtırların takibinde olmak istiyorum :)hş kızlara ötü örnek olmamak için elimden geldigince kaçamak yapmıyorum ama izne ayrılınca hiç sorma gitsin:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Slm şekerlerrr:KK3::KK3: haftanın ilk gününü de bitirdik kalan günlerimiz de gzüel geçer inşş

selam kızlar ... bol kilo vermeli bir hafta olsun inşallah ....

berilim lahana çorbama başladım . 2 günde anlaşmıştık dimi?

inş bitanemm 2 gün mü yapacaksın cnmm iradene kuvvet :KK19:

Gunaydin Café sakinleri
Tariflerde baska

Geçmiş olsun berilcimm ağır birşey mi kaldırdınkio_O ben de bel fıtığından ameliyatlıyım canım bu yaz bir dikkatsizlik sonucu 1 ay yatmıştım ben şimdi çaresini buldum bi tane barfiks aldım koridora taktım gelip geçip sallanıyorum omurları açıyor bitanemm tavsiye ederim:KK70:

Slm sevgicimmm :KK15: ben hep buse diyordummm :KK23::KK23: allah bağışlasın yavrularını tatlım :KK68:

Evet swetim 2 gun yapicam yeni alinmis kilocuklarim varda izinde :KK43:

Ay barfix bizdede var cocuklar icin almistim kucuk kizin boyu biraz kisa uzasin diye ama sallanan yok :KK43:

Sonnda cafemizi bulduum diyetler ne alemdee bende durm bakalm ne olack tatlidan hamrdan herbseydn cektm ama bakalm bakalm evdeede kaynvaldemler var dolmalar borekler revaniler dolu bu aksm hepsibi onlara yedircem.bitmezsese pketleyp yanlarna vericem yoksa korkarm kendmdeeen :KK70:d

Berim daha eve bile gelmedim kiz yoldayim . Tum gun disardaydim lahana olmadi . Dunde 800 gr gitti son 2 gundeki aldiklarim :) ama dunde hakkiyle yaptigim soylenemez :)

sormadim cunku ben biliyommmmmmmmmmmmmmmm
kiz onlara inat verelim
canim kac cekiyor tartin
din tartıldım 74.1 dim:eek:
Slm şekerlerrr:KK3::KK3: haftanın ilk gününü de bitirdik kalan günlerimiz de gzüel geçer inşş

inş bitanemm 2 gün mü yapacaksın cnmm iradene kuvvet :KK19:

Geçmiş olsun berilcimm ağır birşey mi kaldırdınkio_O ben de bel fıtığından ameliyatlıyım canım bu yaz bir dikkatsizlik sonucu 1 ay yatmıştım ben şimdi çaresini buldum bi tane barfiks aldım koridora taktım gelip geçip sallanıyorum omurları açıyor bitanemm tavsiye ederim:KK70:

Slm sevgicimmm :KK15: ben hep buse diyordummm :KK23::KK23: allah bağışlasın yavrularını tatlım :KK68:
istedigin ismi söyleye bilirsin swetcımm:KK68:

Kirmizi alarmmmmmmmmmm
Nerdesinizzzz
Aksama yemekli misafr var ne halt edecem
Tarti gunu geld
Imdatttttt biri beni. Tutsunnn
Abennnnnnnnn
Sweeetttttt
Kiz nerdesiniz

Kirmizi alarmmmmmmmmmm
Nerdesinizzzz
Tarti gunu geld
Abennnnnnnnn
Sweeetttttt
Kiz nerdesiniz

Son dakka yemege gelen misafire ne verilir kiz makarna hasla gitsin . Nasilmis misafir olunca yeniyor iste ama ben izindeydim sennnn degilsinnnnn ..ahaha ..

Lahana corbam .

1/3 lahana
Kirmizi biber .
Pul biber
Kara biber .
3 bas sogan .
1bag maydonoz ( ben pek hoslasmam corbada koymadim .) ama koymani tavsiye ederim maydonozu .
Bir arkadasim
Kabakta koyuyor . Benim evde yoktu ogun ..

Bugun
İcemedim az sabah icmistim .. Yarina kilo ne olur bilinmez ...

Bana pro ve sebze daha iyi kilo verdiriyir ama bobreklerde biraz sorun var ( kortizondan yirttim ) o yuzden cok proya dusemiyorum :)

günaydınlar cafe sakinleri kahveler hazır eee siz nerdesiniz hadi gelinde sogumasın:KK70:

Yani iyimi kötümü
geçen haftaya göre soruyosan 500 grcık vermiş görünüyorum ama şu 70 lerden kurtulamadım gitti...
Kirmizi alarmmmmmmmmmm
Nerdesinizzzz
Tarti gunu geld
Abennnnnnnnn
Sweeetttttt
Kiz nerdesiniz
bak bende merak ettim ne yedin ve ne yedirdin:KK53:
Lahana corbam .

1/3 lahana
Kirmizi biber .
Pul biber
Kara biber .
3 bas sogan .
1bag maydonoz ( ben pek hoslasmam corbada koymadim .) ama koymani tavsiye ederim maydonozu .
Bir arkadasim
Kabakta koyuyor . Benim evde yoktu ogun ..

Bugun
İcemedim az sabah icmistim .. Yarina kilo ne olur bilinmez ...

Bana pro ve sebze daha iyi kilo verdiriyir ama bobreklerde biraz sorun var ( kortizondan yirttim ) o yuzden cok proya dusemiyorum :)
ben bunu bi ara denemiştim iyi kilo veriliyor ama ödem attırıcı özelligide varmiş sanırım :)

X