Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

mevcanım alıştım ben zaten artık bünyeme yerim kilo almam
yemem kilo vermem gibi garip durmlarr..

yarın bu saatlerde benim ev taşınmış olur sanırım , bak hüzünlendim şimdi yaa:KK43::KK43:

ne hüzünleniyorsun anacım,çocukların büyüdü,büyük ev şart olmuştu size yeni ev yeni insanlar..güle güle otur şimdiden,rabbim ağzınızın tadını hiç bozmasın...

darısı başıma aminnn...

ne hüzünleniyorsun anacım,çocukların büyüdü,büyük ev şart olmuştu size yeni ev yeni insanlar..güle güle otur şimdiden,rabbim ağzınızın tadını hiç bozmasın...

darısı başıma aminnn...

ne bilim yaww ben böyleyim işteee, bekledimm , hüzün çöktü şimdiide:KK43:
yeni ve geniş bir evv ,
darısı senin başına cnm taşınma işleminin az kaldı sanada

günaydın :KK3::KK3::KK3:
evet benim vücut hakikaten şaşırmış..

geçen cuma :60.9
dün sabah:61.6
bu sabah:60.5

haftaya 59 lu bi sayı görsem ne süper olur ya..

püskütüm sen 7. takımda deilmiydin bu hafta benmi karıştırdım.seni bi kontrol edeyim dedim ama :KK1::KK1: hızlı hızlı geçtim göremedim..

bu arada eşim yoğurt almış bana.akşam markette resmini çekip yollamış :KK1: bende okey verince aldı..

getirdim yanımda dolapta şimdi öğlen hüpleticem bir tane...

Süpersin kuşum:KK9: Darısı başıma..
püskütüm sen 7. takımda deilmiydin bu hafta benmi karıştırdım.seni bi kontrol edeyim dedim ama :KK1::KK1: hızlı hızlı geçtim göremedim..

bu arada eşim yoğurt almış bana.akşam markette resmini çekip yollamış :KK1: bende okey verince aldı..

Evet yaa ben de göremedim bakındım ama..

Ay bugün çok heyecanlı duygular yaşadım.. Sabah lulut paşayla gezerken terk edilmiş bir köpekle karşılaştık.. Bizim bekçi sahip çıktı şimdilik.. Köpiş gide rmi kalır mı bilemiyorum.. Eve döndüm, lulutu yıkadım geri çıktım.. Kızı besledik, oyun oynadık.. Nasıl tatlı nasıl tatlı.. İnşallah kalır buralarda da kol kanat gereriz..

6 hazirana azıcık kaldı neyseki,bende bi taşınsaydım çok rahat spor yapıcaktım şu an ki evime 15 dakika yürüme mesafesinde koşu yolu,malum arabamızıda sattık o yüzden geç saatlerde gidemiyorum,yeni evime ise yürüyüş parkuru 200 metre o yüzden geçte olsa gidebilirim..

valla bende taşınmayı dört gözle bekliyorum..

bu arada haklısın burayı günlüğüm gibi kullanıyorum.geniş geniş ferah ferah :KK24::KK24:
Güzel haber bu.. Sen de bir an önce kavuş inşallah yeni yuvana.. :nazar:

Elden gel mevcancım!
İkimiz de 400 gr. göndermişiz bu hafta! :KK9: :KK62: :118:
Ama var ya sahiden enteresan.. Bak sen dünden bugüne 1.1 kilo eksik çıkmışsın.. Ben de düne göre 200 gr. fazla çıktım. (bugün aslında 59.6 yım ama kamerayı elime alınca malum +100 oluyor)
Yani tuhaf bu işler.. İşin sırrını anlayamadık gitti..

Şekil olarak öyleydi ama çok uğramadım takıma..
Bugün itibariyle kadisciğimin yanında olacağım.. :KK24: :KK69:
Ay çok tatlısınız ya! :nazar: Bir de foto çekmiş göndermiş, kıyamam.. içine sinmemiş adamcağızın.. Aferin ona! :nazar:
Sana da şimdiden afiyet olsun..

Ay bugün çok heyecanlı duygular yaşadım.. Sabah lulut paşayla gezerken terk edilmiş bir köpekle karşılaştık.. Bizim bekçi sahip çıktı şimdilik.. Köpiş gide rmi kalır mı bilemiyorum.. Eve döndüm, lulutu yıkadım geri çıktım.. Kızı besledik, oyun oynadık.. Nasıl tatlı nasıl tatlı.. İnşallah kalır buralarda da kol kanat gereriz..

Elden gel mevcancım!
Ama var ya sahiden enteresan.. Bak sen dünden bugüne 1.1 kilo eksik çıkmışsın.. Ben de düne göre 200 gr. fazla çıktım. (bugün aslında 59.6 yım ama kamerayı elime alınca malum +100 oluyor)

Ay çok tatlısınız ya! :nazar: Bir de foto çekmiş göndermiş, kıyamam.. içine sinmemiş adamcağızın.. Aferin ona! :nazar:

tebrik ederim tatlım :nazar::nazar::nazar:

evet vücudumuz oyunlar oynuyor bize..sonu mutlu bitsinde ister zeybek oynasın,ister ankara havası:KK1:

seni bu hafta takip edip kopya çekeyim dedim ama mesajların azıcık olunca bende takımına pek uğramadım..kadise benden çokk selam söyle :KK54:

eşim saolsun benden bir gün önce fırçayı yiyince işi sağlama aldı bu hafta..nerene zayııflıycam artık diyip durdu akşam ilginç olan bu adam bana 58 kilo iken çok kilo aldın diye kızan adamdı.ya göbeğini gördükçe beni kıskanıyor:KK1: yada yıllarca dombiş gezince bu halim ona çıtırda çıtır geliyor..

canım bekçinizide tebrik ederim büyük sevap işlemiş,sen daha iyi bilirsin ama köpekler sadık hayvanlardır.sevgi gördüğü yeri terketmez kolay kolay..

Süpersin kuşum:KK9: Darısı başıma..

Evet yaa ben de göremedim bakındım ama..
bende göremedim şaştım bişey var dedim di

Elden gel mevcancım!

yazık köpüşe
umarım iyi bir yuva bulur
evet püskütüm bende konaklayacak kızlar hepiniz çıkın çıkın gelin bejkelrim yorum felan yapın
motive edin beni
gelen kilo gitsin bu hafta uçtum ben
kadis ( 70,9 /72.2 /-1,3/ % -1,83
nasıl olur bu anlamadım ama
oldu

tebrik ederim tatlım :nazar::nazar::nazar:

evet vücudumuz oyunlar oynuyor bize..sonu mutlu bitsinde ister zeybek oynasın,ister ankara havası:KK1:

seni bu hafta takip edip kopya çekeyim dedim ama mesajların azıcık olunca bende takımına pek uğramadım..kadise benden çokk selam söyle :KK54:

eşim saolsun benden bir gün önce fırçayı yiyince işi sağlama aldı bu hafta..nerene zayııflıycam artık diyip durdu akşam ilginç olan bu adam bana 58 kilo iken çok kilo aldın diye kızan adamdı.ya göbeğini gördükçe beni kıskanıyor:KK1: yada yıllarca dombiş gezince bu halim ona çıtırda çıtır geliyor..

canım bekçinizide tebrik ederim büyük sevap işlemiş,sen daha iyi bilirsin ama köpekler sadık hayvanlardır.sevgi gördüğü yeri terketmez kolay kolay..
aman benim eşim artık bıktı sanırım benden
ne yorum yapıyor ne bişey:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bende göremedim şaştım bişey var dedim di

yazık köpüşe
umarım iyi bir yuva bulur
evet püskütüm bende konaklayacak kızlar hepiniz çıkın çıkın gelin bejkelrim yorum felan yapın
motive edin beni
gelen kilo gitsin bu hafta uçtum ben
kadis ( 70,9 /72.2 /-1,3/ % -1,83
nasıl olur bu anlamadım ama
oldu

aman benim eşim artık bıktı sanırım benden
ne yorum yapıyor ne bişey:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kadis bacim ,sen beni takip ediy<on galiba :KK1::KK1::KK1:

bende bu hafta artidayim ,tatil bitti diyet gitti :) ama valla hic üzülmüyorum ölcülerim ayni en azindan suanki hedefim kilo vremesemde trye gidene kadar bu kiloyu korumak türkiyede veriyorum nede olsa ondan sonra ramazan geliyo zaten ramzandada karataya uygun beslenirsem vermeye devam ederim sonrada karataya devm edicem zaten ,

cok sevdim ben karatayi cok güzel ve kolay yapiliyo muzlu kahvaltiylada kilo verdigimi gördüm artik benim diyetim karatay..

mevcan püsküüt tebrikler kizlar bi kac haftaya mezun olup ucarsiniz buralardan siz ama ben yine arada gelir nerdeyseniz ziyaret ederim sizi :)

buralar ıyıce tenhalasmıs eeeeee tasınmalar, havaların guzellesmesı, malum tatılde yaklastı...............
ben tasındım ama henuz ıstedıgım gıbı yerlesemedım.suan sadece salon mutfak ve calısma odası tamam ama kızların odaları hemen hemen hergun yer degıstırme maratonunda.Can saglıgı olsunda hallolur.Bu arada dıyet stresının kısı uzerındekı baskısını tecrube etmıs bulunuyorum.daha az yeyıp cok hareketlı oldugum gunlerde tartı korkum benı kasıyormus.ıkı uc haftadır dıyet pek aklıma gelmedı unuttum bıle denebılır ama bu sabah bır baktım verecem dıye cırpındıgım kılolarım benı terketmıs.neymıs efendım dıyetteyım moduyla meto.muzu yıpratmamalıymısız.

$yen&#305; 175.jpg $yen&#305; 311.jpg $yen&#305; 304.jpg $yen&#305; 309.jpg

Eklentiler

• $yen&#305; 323.jpg
    $yen&#305; 323.jpg
    26,4 KB · Görüntüleme: 101
Son düzenleme:
merhabalar .:KK16:
buraya yazdımmı hatırlamıyorum evde hastam vardı bir yakınım ameliyat sonrası ben misafir ettim . o yüzdendir gelemedim .ama okuyorum telefondan her akşam :KK16:
berilcim çok tatlısınız canım ya :nazar:

püskütüm 5li rakamları görmüşsün tebrikler:KK9:
yeni bir yazruş bulmuşsunuz sahipsiz umarım iyidir ve sizdedir :KK55:

püsküütüm yoksun bir kaç gündür .hergün okuyorum telden
neden oldugunuda tahmin etmiştim :KK16:

BU ÜLKE HEPİMİZİN NE GÖRÜŞTE OLURSAK OLALIM :KK16:En Büyük TÜRKİYE
TEK BİLDİGİM İNSAN VE KUL OLDUGUMUZ . BAŞKA BİR PENCEREDEN ASLA BAKMAM .
TEK KURALIM SAYGI, SAYGI ,SAYGI .En Büyük TÜRKİYE
HER VATANDAŞIMIZIN ÖZGÜRCE VE DİGERİNE SAYGIYLA YAŞADIGI BİR TOPLUM , NE GÖRÜŞTE OLURSA OLSUN :KK16:

merhaba kızlar :KK3::KK3::KK3:

malum topic çok sessiz,bende bu hafta kilo koruma uyguladım gibi bir şey oldu,aslında geçen haftasonu aldığım artılarımı verdim desem daha doğru olur,malum türkiyenin gündemi yoğun bende akşamları spor yapmak yerine,kendimi daha mutlu ediceğim yerlerdeydim:KK34:

o yüzdende paylaşacak çok şeyim yok diye uğramadım buraya,

kilom aynı,pazartesi yürüyüşe başlıyorum gene

püsküütüm kilonu gördüm tatlım,tek kelime ile harikasın :nazar::nazar::nazar:

Mevcancım sen beni takip ediyorsun da benim senden haberim yok.. Ne yaptın? Kilo durumunda var mı bir değişiklik?

Mevcancım sen beni takip ediyorsun da benim senden haberim yok.. Ne yaptın? Kilo durumunda var mı bir değişiklik?

tatlım son 3 haftadır deli bir yoğunluğum vardı,yememe hep dikkat ettim haftasonları hariç tabii:KK43::KK43:
haftasonları yediğim için hafta içi hem + kilolarımı ,hem eski kilomdan vermeye çalıştığım için çok yıprandı vücudum.yürüyüşü geçici bir süre bırakmak zorunda kaldım,gerçi spor yapamasamda kızımı ve bayrağımı alıp cadde boyu turladık:KK34:

bu hafta tekrar yürüyüşe başladım ve doğal olarak + kiloya çıktım sabah 60.8 kiloydum

haftaya tam sayıya düşerim diye umut ediyorum.

biliyorsun daha önce yürüyüşe başladığımda 2 kilo fazla çıkmıştım..

ama eskisi kadar takmıyorum kiloyu,moralimi bozmuyorum,kiloma deilde görüntüme bakıyorum bende artık.

senide tebrik ederim gördüm kilonu harikasın tek kelime ile..

tatlım son 3 haftadır deli bir yoğunluğum vardı,yememe hep dikkat ettim haftasonları hariç tabii:KK43::KK43:
haftasonları yediğim için hafta içi hem + kilolarımı ,hem eski kilomdan vermeye çalıştığım için çok yıprandı vücudum.yürüyüşü geçici bir süre bırakmak zorunda kaldım,gerçi spor yapamasamda kızımı ve bayrağımı alıp cadde boyu turladık:KK34:

bu hafta tekrar yürüyüşe başladım ve doğal olarak + kiloya çıktım sabah 60.8 kiloydum

haftaya tam sayıya düşerim diye umut ediyorum.

biliyorsun daha önce yürüyüşe başladığımda 2 kilo fazla çıkmıştım..

ama eskisi kadar takmıyorum kiloyu,moralimi bozmuyorum,kiloma deilde görüntüme bakıyorum bende artık.

senide tebrik ederim gördüm kilonu harikasın tek kelime ile..
Hem kafaca hem de bedenen nasıl olduğumuz çok daha önemli..
Belki bu sefer yürüyüş farklı etki eder.. İlk sende gördüm çünkü yürüyüşle kilo alındığını..
Bana öyle geliyor ki; uzun zamandır kilonu koruyor gibisin.. Kaçamağı bile disipline etsen kilo vereceksin.
Teşekkürler Mevcancım. Valla ne yalan söyleyeyim şu misafir olarak takımlarda bulunma işini akıl etmeseydim böyle kilo veremezdim. Cuma günü fotoğraf çekecem diye yaşadığım stresi bir ben bir de Allah bilir yani.. :18:
Eskiden Cuma günleri en rahat kaçamak yapılacak günlerdi benim için..
Ama şimdi yeni etabın ilk günü. Kaçamak diye bir şey kalmadı hayatımda..
Bu hafta son olsun, kalan kilomu verip bitireyim diyordum ama sanırım öyle olmayacak.. 300 gr verdim vermesine ama enteresandır son 2 günde verdim bu kiloyu. Onun dışında kilom hep sabit kalmıştı.

Daha güzel kilolarda görüşmek üzere.. :KK71:

X