Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Çok şükür her gün daha iyiye gidiyorum aebenim..

Tozu dumana mı karıştırırım, dumandan boğulur muyum bilmiyorum ama bu sürecin artık bir an önce bitmesini istiyorum.. :111:

yok ablam bu seferki öyle degil,izine surda 1 ay kaldi toto SIKISTI sapitak lüksüm yok artikki zatende cok güzel alistim diyetime vede seviyorum rahat yapiyorum hatta sohbete giderken ble cevizimi ynaimda götürüp ev sahibinden peynir zeytin istiyorum bana uygun bisey varsada ondanda yiyorum orda kahvalti yapmis oluyorum saoglsun ablalar da alisti bana bisey demiyolar hihiih

yalniz bu hafta sonu kermesimiz var hatta suanda böregin pismesini bekliyorum alip gidicem yine dün bütün gün ordaydim bugünde öyle olcak kitap standinda görevliyim ,orda ne kadar karataya ygun beslenemesemde yine azami dikkat icindeyim cok sükür karsiliginida almisim bu sabah 200 gr eksideydim cok sükür YA RAbbiimmm

kadiscim menstruasyon sonrası bombayı patlatacağına inanıyorum ben.. Haftaya Cuma tozu dumana katalım burada birlikte, tamam mı?
Ben kesin birinci olacağım.. sizi bilemem..
vayyyyyy vayyyyyyyyyyyyyy vayyyyyyyyyy
1. miiii
inşallah canım
ardından da ben gelirim
bende 71 den sıkıldım 69 olmak istiyorum
bu hafta azıcık asılayım bakalım yakalayabilir miyim seni
tozu dumana katma eylemine bende katılabilimyim
gel tatlım gellll

sen yine de abartma canım spor işini
ben hiç spor yapamıyorum ya
ne kötü yaaaaaaaaa
geçmiş olsun canım
sağlık dilerim sana
kızlara da başarılar
stres yapma onlara yansır canım

hayirli cumalar kizlar,

bende 200 gr vermisim 72.3 ama bugün sapittim iymi
süpersin canım
sen buraya geldiğinden kaç kiloydun ve kaç haftada kaç kilo verdin

kitap standında olan işe yaramış o zaman sıkam börekdeolsan yanmıştın

kadiscim havam pıt diye söndü.. ya da puf diye.. sen seç işte..
Kilo aldım anacım..
Mevcan kesin hafta sonu muska hazırladı bana..
Ama inada bindirdim şimdi.. Bu Cuma en fazla 60,5 olmayan davul olsun!

Ne güzel olur şu 7 lerden kurtulsan.. Sonra azim geliyor insana.. Ben de uzundan 5 lileri görsem kalanı daha çabuk hallederim diye düşünüyorum da ondan biliyorum yani..

Spor yapacak zaman ayırman zor gibi senin.. Ama keşke en azından haftada 3 gün yarımşar saatçik yürüsen ne güzel olurdu.. Birden hızlanırdı kilo vermen..
Ben sporsuz yaşamı düşünemezdim.. Ne bileyim anacım günün birinde ameliyat olacam da doktorun biri "yassak hemşerim yassak" diyecek..
6 hazirana kadar verebileceğim kadar kilo versem en azından almasam diye için için hüzünleniyorum.. Alışmış bünyenin spor yapmaması kadar kötü bir şey yok..

günaydın

hedefime ulaşınca her bir parmağıma farklı oje sürerek tartılma kararı aldım püsküütüme sevgilerle

kızlar güne güzel başladım ama bi şeyler söyleyin deliricem yoksa..masumm facede moral verdi ama ne bileyim

10 güne yakındır acaip dikkat ediyorum akşamları 1 saatten fazla yürüyorum ve exstra aletlerde çalışıyorum ve ilk defa bu haftasonu da spor yaptım ,haftasonum sıfır kaçamakla geçti yediğim şeyleri bile erkenden yedim saat 6 da ağzımı kapayıp boş midemle yatağa girdim

ama sabah 62 kilo çıktım

karnım dümdüz,kabız deilim,erik bile yemedim gaz yapmasın diye,eşim spora başlayınca inceldin sen dedi.60 kilodayken sıkan eteğim
dün üzerime daha rahat geldi..

yiğenim nişanında (60 kiloydum) gördüğüm bi tanıdkla dün beraberdik aaa nasıl inceldi nişanda daha topluydun dedi..

ya nasıl bi şey bu anlamıyorum uzun bir süre tartılmasammı ya..

sorma banada bir hırs geldi ki anlatamam
bu hafta deli gibi spor yapasım var
atacam çocuğu arabasına yürüyüp gelecem eşim ne yerse yesin artık

yetmez tabi bu evde de yapacağım
iş inada bindii bacılaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
1lik püskütün olsun ben derece yapayım yeter

tüm takımlar arası olmasa da kendi takımımda yapayım yeter

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/123779-8-takim-cuma-zayiflama-yarismasi-1795.html

canım zaten önemli olan sıkılaşmak
bazen kilo sabit oluyo ama her gören nasıl kilo verdin diyo
ah ahhhhh
nerde o günler 2 aydır sanırım yerimde sayıyorum ben yaaaaaaaaaaa:26::26::26::26:

canim buraya geldigimde 77.3 kiloydum geleli cok oldu ama bundan 5 6 hafta önce tek ögün diyeti yaptim 75 e indim 3 hafta adar öncede 75.5 kiloyla karataya basladim ve bugün 71.5 kiloyum

aeen abla yazini görmemistim cok gemis olsun,bilirsin Rabbim sevdigi kullarina dert verirmis ,imanini cok olanin imtihani agir olur Allah sabir ve sifa verisn ins..

mevcan istersen bi kac gün sporu azaltarak devam et belki fazla spor yaptigindan kaslarin sisiyordur

hehehh kasların şişiyor cümleni okuduktan sonra,bi anda kendimi vücut geliştirmiş hatunlar varya heryerleri kas onlar gibi hayal ettim

korktum bi an kendimdem

yürüyüşe devam edicem ama aletlerde çalışmaya ara versem iyi olacak sanırım,yoksa bu hızla gidersem hem aç kalıp hem 5 kilo daha fazla çıkıcam

Son düzenleme:
Ay bak bu daha güzel fikirmiş..
Sporla sıkılaşmışsındır Mevcancım.. Daha ince görünme sebebin bu..
Sen yine eskisi gibi 15 günde tartıl istersen.. Kafanı çok takıyorsun..
Moralini bozmadan devam et lütfen.. Nasıl göründüğün önemli bence..

Süper olur be kadisim!

Sporla ilgili her şeyi destekliyorum ben..
Linki tıkladım ama mesajının değil sayfanın linkini vermişsin..
Mesajlarımızın sağ üstünde numara yazan yeri tıkla.. ve adres çubuğundaki satırı kopyala.. o zaman direkt mesajına yönlendirme olur canım..

günaydınnnnnnn

kaçamaksız bir gün daha geçti

sporu azalttım biraz, akşam 45 dak yürüdüm sadece..

haftaya cumaya kadar tartılmıycam bakalım sonuç ne olacak

Ben de dün kuş gibi beslenerek Cumadan bu yana aldıklarımı verdim..
Cuma kilomdan da 100 gr. alttayım. 60,7 :118: :118:

Mevcancım aklıma çok geç geldi ama hiç gelmemesinden iyidir, diye düşünüyorum..

Biliyorsun her hafta başka bir takımda misafir oluyorum. Yapmayı hiç sevmediğim şeyi yapıyorum yani mönü paylaşıyorum. 58 kilo olana kadar da bu, böyle devam edecek zaten..

Sorularımı soruyorum:
1- Mönülerimi buraya da eklemek seni motive eder mi? Sen de yazarsın, belki iyi gelir bu sana, diye düşündüm.
2- 1. soruya "evet" diyorsan; başından bu yana olan mönülerimi (yani geçen haftanın ve bu haftanın) paylaşayım mı? Yoksa en son mönümden mi başlayayım?

canım çok teşekkür ederim ama buraya yazmana hiç gerek yok çünkü ben seni hep takip ediyorum

bide malum çalıştığım için standart aynı tür ara öğünler arasında dolanıyorum sadece öğlen yemeklerim farklı oluyor,diğer topiklerde arkadaşlarımda menü yazıyor onlarınkinide düzenli takip ediyorum..

ben menü paylaşmaktan ziyade,kk da arkadaşlarıma yazdıkça diyet modundan kopmuyorum bu bile bana harika bir + olarak dönüyor..

o yüzde hiç zahmet etme ben sayfana hergün geliyorum

Ben seni çıtır çıtır yerim şimdi..

Tevekkeli hangi takımda olsam altta meçhul bir ziyaretçi oluyor..

Tamam o halde.. böyle devam ediyoruz.. Ben ne bileyim burada yalnız kaldın gibi hissettim de o yüzden bu mesajı yazmıştım..

Unutma, birlikte ulaşacağız hedefimize! :13:

Senin istikrarın bana da iyi geliyor.. Ama bir tek moralin bozuk olunca sana küsmek istiyorum.

günaydınnnn

dün eve gittim,evi süpür,banyo ve mutfak balkonunu sil,tuvaleti yıka,vileda ile açık yerleri sil,üstün körü bir toz al derken 1,5 saat deli gibi efor harcadım tabi bu 1,5 saatin içine 2 yemek+salata sığdırdım yeminle mecalim kalmadı,eşim geldi spora gitmiyormusun diyince baktım dizlerim ağrımış yok gitmiycem dedim,sonra bi anda içime bi sıkıntı oturdu yok ya ben gidiyorum diyip kulaklığımı takıp attım kendimi yola,kilom sabit takıldı kaldı bari sporla sıkılaşayım dimi...

neyse anacım yeni bir güne başladım,bir elimde ev yapımı 1 dilim börek,yanında yeşil çayım mesajımı okuyanlara slm olsun..

inan senin istikrarında bana iyi geliyor.haklısın moralimi bozmakla hata yapıyorum sanırım belli bir süre zayıflamaya deilde sporla incelmeye yönelsem daha sağlıklı olacak

günaydın nasılsınızzz
gelemiyorum kaç gündür ama mevcanşaa sabahtan akşama sohbettiyiz
kilo durumlarınız nasıl bakalım. mevcan dedigim gibi seninki gidecek bi şişlik kaların şişmiş cnm sen sporu azalt
yoluna girer herşey..

ben mevcan ve bir ark tavsiye ile akşam yemeklirni kestim. geçen hata reglim bittigi için kilo verimi iyi oldu
bakalım bu hafta kaç olacak merakla bekliyorum:44::44::44::44::44:
birde ben çokmu az yiyorum günlük menüleirmi yazsma bi s
re yorum yaparmısınız:26::26::26::26:

Vay be! Azme bak sen!
Onca işin üstüne bir de spor yapmış.. Süpersin
Afiyet olsun..
Börek istedi canım şimdi de...
Az önce balık, sarma istemişti.. Börek de geldi oooohhh!
inan senin istikrarında bana iyi geliyor.haklısın moralimi bozmakla hata yapıyorum sanırım belli bir süre zayıflamaya deilde sporla incelmeye yönelsem daha sağlıklı olacak

Yaz tabii.. Farklı bir bakış açısı olabilir..

Harikasın canım aşka geldim bu saatte kalkıp mutfağıma girişeyim

Yaz tabi canikom ben de yorum yaparım
Akşamları yememe konusunda hem fikirim..Aslnda akşamları çook fakir tutmak en güzeli ama bendeniz gibi bir kaşık sonrası kendini tutamayıp tencerenin dibini görenlerdenseniz o menüye hiç başlamamak daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…