Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

hayırlı cumalar olsun hepımıze
bu son kılo bıldırımım sanırım.Haftaya yenı evımde olacagım ınternet sorunu yasarmıyız bılemıyorum.neyseeeeeeee gelelım konumuza sabah sabah tartıyla olan randevumuz benı sevındırdı denebılır.okuz moduyla yenen bır haftanın sonunda bu yetmezmıs gıbı kronıklesmeye baslayan wc sorunum ve 21 aydan sonra ılk regl donemımım baslamasıyla tartıcık bana 74.1 dedı.yanı gecen haftadan 200 gr.fazlalık var bu kadar ozensız bır haftanın sonunda dedı.eeee bende memnunıyetle aldım cuma kılosu yazdıgım lısteye ekledım.

mevcan allah yardımcın olsun sekerım ınankı cokkkkkkk yorucuymus tasınma derdı.15 yılda bu benım ıkıncı tasınmam oldu.once su ıse yaramaz dıye atıyorum sonra yok ya deyıp gerı alıyorum garıp bır duygu yasıyorum esyalar konusunda.onu atma o ıkızlerın ılk bılmemnesı.sunu atmam senı bana felancada almıstın felan.meger ne cok anılara ve hatırlattıklarına baglıymısım.

uzatmayım kendınıze ıyı bakın.

Son düzenleme:
günaydınn efemm nasılsınız bakalım
hemen kilo bildireyim geçen hafta:65.5
bu hafta 64.7
giden :700 gr
ben 63 leri görücem diye hedeflerken 64.8 i görüdm ama vucudum dahada ince
65 lerde gibi degilim aslında:26::26::26: sabah kalkar kalkmaz tartıldıgım için sanırım
neyse yolumuza devam edelim.

haziranın 22 sinde çocukların yıl sonu gösterisi var hedefim 60 olmak ama çok zor gibi geliyor:KK24::KK24::KK24::KK24:

beril taşındın mı bende taşınıyorum bir kaç haftaya nasıl olcak bilmiyorum ama ilk kez taşıncamm:18::18::18::18:

hepinizi öptüm kendinize iyi bakın anacım , yazalım yazışalım yogunlaşalım:KK52::KK52::KK52::KK52:

günaydın

berilcim allah kolaylık versin canım,bende 11 yıllık evliliğimde 1 kez taşındım bu 2 olacak düşündükçe daral geliyor..neyseki bu son diye rahatlamaya çalışıyorum:KK1:

masumcum tebrik ederim tatlım,devamı gelir hiç sıkıntı etme çocukların gösterisine 60 olamasan bile 61 olursun belki:KK34:

gelelim bana
sabah tartılmadım

dün oldukça hafif bir gün geçirdim,akşam 7 de 1 salatalık ve 1 domates yiyip attık kendimi sokağa

kızım babaannede kaldı dün,eşimde arkadaşlarıyla mangala gidince bende rahat rahat takıldım 1 saat yürüdüm,15 dak felan spor aletlerinde çalıştım,sonracıma güzelcene keselene keselene bi banyo yaptım yatışım 11.tabi açım ya karnım dümdüz:KK16:

ama sabah koca bir karınla uyandım ve tabi karın ağrısı ile tuvaletede çıkmayınca tartılmak istemedim

dün sabah 61 idim

bugünde öyle düşünerek,50 li kilolar sayfamı açmış bulundum..

sporada başladım ki tekrar korksun o kilocuklar benden

günaydın

berilcim allah kolaylık versin canım,bende 11 yıllık evliliğimde 1 kez taşındım bu 2 olacak düşündükçe daral geliyor..neyseki bu son diye rahatlamaya çalışıyorum:KK1:

masumcum tebrik ederim tatlım,devamı gelir hiç sıkıntı etme çocukların gösterisine 60 olamasan bile 61 olursun belki:KK34:

gelelim bana
sabah tartılmadım

dün oldukça hafif bir gün geçirdim,akşam 7 de 1 salatalık ve 1 domates yiyip attık kendimi sokağa

kızım babaannede kaldı dün,eşimde arkadaşlarıyla mangala gidince bende rahat rahat takıldım 1 saat yürüdüm,15 dak felan spor aletlerinde çalıştım,sonracıma güzelcene keselene keselene bi banyo yaptım yatışım 11.tabi açım ya karnım dümdüz:KK16:

ama sabah koca bir karınla uyandım ve tabi karın ağrısı ile tuvaletede çıkmayınca tartılmak istemedim

dün sabah 61 idim

bugünde öyle düşünerek,50 li kilolar sayfamı açmış bulundum..

sporada başladım ki tekrar korksun o kilocuklar benden

savunun uleynnnnn mevcan geliyorrr:KK1::KK1::KK1::KK1:

bu arada ben banyo sonrası hafif soğuk su uygulamama devam ediyorum,

tamam süper bi incelmem yok ama simit bölgem baya baya sıkılaştı.kalçalarım eskiye oranla daha sert.

püskütüm sen ne yaptın devam ediyormusun bu uygulamama..

savunun uleynnnnn mevcan geliyorrr:KK1::KK1::KK1::KK1:

kılıçlarımı kuşandım anacım ne yapayım 1 aydır 60-61 arası takıldım kaldım..

akşam beni bi görmem lazımdı nasıl gayretli gayretli yürüyordum:KK1:

havada ısındıya millet felaket spor yapıyor ,kilolusundan,incecik olanına kadar herkes

ama dün spor aletlerinde çalışırken herkes birbiriyle konuşuyor

muhabbet aynen şu

-şu basenlerim incelse yeter
-benim bütün sorunum göbek,kilolar hep orda toplanıyor
-midemden alıyorum hep
-sabah ılık limonlu su için
-plates sıkılaştırıyor
-1 ayda ben 5 kilo verdim
-abla x diyeti ile 10 kilo verdi

vs vs :KK1:

kılıçlarımı kuşandım anacım ne yapayım 1 aydır 60-61 arası takıldım kaldım..

akşam beni bi görmem lazımdı nasıl gayretli gayretli yürüyordum:KK1:

havada ısındıya millet felaket spor yapıyor ,kilolusundan,incecik olanına kadar herkes

ama dün spor aletlerinde çalışırken herkes birbiriyle konuşuyor

muhabbet aynen şu

-şu basenlerim incelse yeter
-benim bütün sorunum göbek,kilolar hep orda toplanıyor
-midemden alıyorum hep
-sabah ılık limonlu su için
-plates sıkılaştırıyor
-1 ayda ben 5 kilo verdim
-abla x diyeti ile 10 kilo verdi

vs vs :KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
npsın millet anacım kiminin basen derdi kiminin mide göbek
benimde tek derdim üst kısımlar mide göbek ve simit.

ne basen var ne kalçaa:26::26:

Mevcan beni yakalayamaz ki!

60,8 kiloyum bu sabah itibariyle.. Ojemi sürdüm fotoğrafını çektim.. :KK60:

Haftaya yine senden daha zayıf olacağım, gör bak! :KK52:

Mevcancım.. bu ameliyat geyiği döneminde bıraktım mecburen.. Bir terslik olmasın diye düşündüm çünkü..

Mevcan beni yakalayamaz ki!

60,8 kiloyum bu sabah itibariyle.. Ojemi sürdüm fotoğrafını çektim.. :KK60:

Haftaya yine senden daha zayıf olacağım, gör bak! :KK52:

Mevcancım.. bu ameliyat geyiği döneminde bıraktım mecburen.. Bir terslik olmasın diye düşündüm çünkü..

püsküüttttt :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

hiçte bikerem ben bu hafta aynı olabilirim ama haftaya 60 olucam:86::86:

şimcik deil ama 56 olunca ojeli tırnaklarımıda görücen hıhh:KK19::KK19:

şaka bir yana tebrik ederim seni,bende şükür şeytanın bacağını kırdım ve kaldığım yerden başladım spora hem bu sefer saatlerimide uzatma kararı aldım.

soğuk su olayına ara verdiğin iyi olmuş,zamanı gelince tekrar başlarsın

kilom aynıda kalsa taş gibi kalçalarım beni benden alıyor:KK1:

hayırlı cumalar olsun kızlar
ben aynıyım geçen haftayla 71,4
almamaktan iyi olsada aynı kiloda olmak üzücü
neyse ki regli oldum ve bu dönemi kilo almadan atlattım
haftaya hedefim büyük duyrulur............

kadiscim menstruasyon sonrası bombayı patlatacağına inanıyorum ben.. Haftaya Cuma tozu dumana katalım burada birlikte, tamam mı?
Ben kesin birinci olacağım.. sizi bilemem.. :63:

Mevcancım.. senin de hedefin benimkiyle aynı değil miydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum..

iç ses: madem taş gibi olmuş, o zaman ojenin yerine başke şeyin fotosunu çeksin.. :KK60:

Mevcancım.. senin de hedefin benimkiyle aynı değil miydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum..

iç ses: madem taş gibi olmuş, o zaman ojenin yerine başke şeyin fotosunu çeksin.. :KK60:

sen istersinde ben çekmemmi:KK37::KK37:

akşama çekip bi koyayımda tüm kk kocaman bi toto görsün:KK1::KK1:

doğru hatırlıyorsun canım hedeflerimiz aynı 58 olmak, ama benim ideal kilom 56 ben 58 den sonra biraz koruma birazda aylara yayarak 56 olmayı hedefliyorum.resmimi 58 olunca çekicem sözüm sözz..

tozu dumana katma eylemine bende katılabilimyim:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:
Durduğun kabahat! :KK34:
sen istersinde ben çekmemmi:KK37::KK37:

akşama çekip bi koyayımda tüm kk kocaman bi toto görsün:KK1::KK1:

doğru hatırlıyorsun canım hedeflerimiz aynı 58 olmak, ama benim ideal kilom 56 ben 58 den sonra biraz koruma birazda aylara yayarak 56 olmayı hedefliyorum.resmimi 58 olunca çekicem sözüm sözz..

:KK60:
Hah tamam şimdi anladım.. Aslında yine aynı mantığı gütmüşüz.. Benim de hedefim 1 Haziranda 60 kilo olmaktı. Ama sonra 58 e çekmiştim ki bundan sonra 6 lı rakamlar asla çıkmayacağım rakamlar olsun diye..
Şu spora bi'başlasaydım daha güzel verirdim kalan kiloyu bu sıkılmışlık kaynaklı hırsımla.. Gel 6 haziran gel.. O gün 24 saat spor yapacam! :emir_bebek:

hayırlı akşamlar:KK16:

yogunlugun okadarki ,eski rutin günlerimi arar oldum:KK9:
birde hastana işleri çıktı büsbütün . kalp derken böbreklerdede ufak sorunlar var sanırım şimdide onlarla ugraşıyorum .
okadar dagıldımki şu an kelimelere bile dökemiyorum .rabım bu günümüzüde aratmasın inaşalahç, kızların sınavlarıda iyce yaklaştı stres hat safada .
ki,lolarınız ne almdabakamadım bile .ama benin toparlanma sinyalleri geldi:KK19: ama şu anda diyet yapmaya gücüm yok :KK19: hayırlısı bakalım .
hepinize kucak dolusu sevgiler :KK16:

hayırlı akşamlar:KK16:

yogunlugun okadarki ,eski rutin günlerimi arar oldum:KK9:
birde hastana işleri çıktı büsbütün . kalp derken böbreklerdede ufak sorunlar var sanırım şimdide onlarla ugraşıyorum .
okadar dagıldımki şu an kelimelere bile dökemiyorum .rabım bu günümüzüde aratmasın inaşalahç, kızların sınavlarıda iyce yaklaştı stres hat safada .
ki,lolarınız ne almdabakamadım bile .ama benin toparlanma sinyalleri geldi:KK19: ama şu anda diyet yapmaya gücüm yok :KK19: hayırlısı bakalım .
hepinize kucak dolusu sevgiler :KK16:

Kolay gelsin aebenim.. :KK71:
Sağlığın da çarçabuk düzelir dilerim..
Kızlara da zihin açıklığı dilerim.

Biz zayıflıyoruz anacım.. Bu yaz sahil podyumlarında mankenlik yapçez! :63:

iyi hafta sonları dilerim .:KK16:

attır bütün tzoları püsküütüm . bizde artık o tozların arkasında kalırız :KK9:
iyicesin inşallah :KK16:

mumum aman ha senide kendim gibi iyi biliyorum. sakın kaçamagın ardını getirme hazır ne güzel giderken motivosyonunu bozma:KK20:

X