Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

geldim kızlar geldim tapumu aldımda geldim

bitti nihayet:KK76::KK76:

rabbim tüm kiracılara ev sahibi olmayı nasip etsin...

mevcan gozun aydın
puskutten bır haber varmı.ıns.hersey yolundadır.
kızlar kotuyum anlatamam dun kopegımızı caldılar arabadan.sankı evden cenaze cıkmıs gıbıyız.

ıyı bır hafta sonu olsun hepımıze
dun snoopy ı caldırdım yere gıttım yıne ama malesef yok allah yok.ınsan el kadar cana ne cok alısırmıs.acaba o ne yapıyordur dıye dıye uykusuz sabaha vardım.cocuklar perısan hele elıfı gormelısınız.cocuk ne yapsın dogdundan berı tek arkadası oyuncagı ev arkadası gıttı.yatagı bossssssssssssss
offffffffff ya bırde bu canlara kıyıp ezıyet edıyorlar ya aklıma geldıkce cıldırıyorum.tabıııııııııı bu arada yeme sebebım sımdı uzuntudenn

puskut ıyı olmana sevındım.

ıyı bır hafta sonu olsun hepımıze
dun snoopy ı caldırdım yere gıttım yıne ama malesef yok allah yok.ınsan el kadar cana ne cok alısırmıs.acaba o ne yapıyordur dıye dıye uykusuz sabaha vardım.cocuklar perısan hele elıfı gormelısınız.cocuk ne yapsın dogdundan berı tek arkadası oyuncagı ev arkadası gıttı.yatagı bossssssssssssss
offffffffff ya bırde bu canlara kıyıp ezıyet edıyorlar ya aklıma geldıkce cıldırıyorum.tabıııııııııı bu arada yeme sebebım sımdı uzuntudenn

puskut ıyı olmana sevındım.

inan şok oldum.insan (insan denirmi bilemedim ama) nasıl bir köpeği çalar,delimi bu.o kadar üzüldüm ki anlatamam,inşallah tez zamanda bulunur canım.aklına kötüsünü getirme çalıp bırakmışta olabilirler.çalındığı yere,mahalleye sık sık git,resmini çoğaltıp duraklara ağaçlara as.

kalbini ferah tut...

eşim olmadığı halde,dün ilk defa huzurlu bir uyku uyudum.1 ayın sonunda ilk defa güzel rüyalar gördüm.

bugün canım ablam ve yiğenlerim geliyor nişan için,en son eylül ayında beraberdik.o zaman 72 kiloydum ablam çok kızmıştı ne hale geldin diye.muhtemelen beri görünce hayatının şokunu yaşıyacak:KK1:

dün akşam,yemek temizlik yaptığım için bi şey yiyecek vaktim yoktu.aç yatmak zorunda kaldım.sabahta tuvalete çıkınca tartılayım tekrar dedim.:KK8::KK8::KK8::KK8: 59.9 u gördümmmmmmmmmm..

tekrar in çık yapınca 60 gösterdi tartı.:KK1::KK1:

2 saniyelikte olsa yıllar sonra 59 görmek güzeldi:KK16:

saol canım benim,rabbim tüm evsizleri ev sahibi yapsın inşallah..
sana bırsey deyımde gul.ben evlendımde esımın evı vardı.oncelerı yanı ılk yıllar evı kıraya verelımde baska bır semte gıdelım dıye tuttururdum.

eşim olmadığı halde,dün ilk defa huzurlu bir uyku uyudum.1 ayın sonunda ilk defa güzel rüyalar gördüm.

bugün canım ablam ve yiğenlerim geliyor nişan için,en son eylül ayında beraberdik.o zaman 72 kiloydum ablam çok kızmıştı ne hale geldin diye.muhtemelen beri görünce hayatının şokunu yaşıyacak:KK1:

dün akşam,yemek temizlik yaptığım için bi şey yiyecek vaktim yoktu.aç yatmak zorunda kaldım.sabahta tuvalete çıkınca tartılayım tekrar dedim.:KK8::KK8::KK8::KK8: 59.9 u gördümmmmmmmmmm..

tekrar in çık yapınca 60 gösterdi tartı.:KK1::KK1:
kıs bak hersey duzeldı.stresıde attın hadı sıyır kolları basla spora zaman daralıyor bebegım
2 saniyelikte olsa yıllar sonra 59 görmek güzeldi:KK16:

berilcim pazartesi spora tekrar başlıyorum.iyileştim,eşim allah izin verirse dönüyor,evimi aldım,stresimi attım,bi engelim kalmadı şükür.yesem bile yürüyüş yaptığım hafta hep 700-800 gram verdim.bide 3 haftadır spor yapmıyorum,birden başlayınca vücut 2-3 hafta çok hızlı kilo veriyor.umarım yine aynısı olur.

boyum 162
ideal kilom 56 (evlenirken 55 dim)

o yüzden ilk hedefim 58 o kiloya ulaşana kadar çok sıkı tutcam herşeyi,sonrası ise biraz koruma birazda haftada 200-300 gram verme şeklinde olucak.hedefimi belirlemek zorundayım,ne verirsem yeter dersem olmuyor.

misal pazar günü nişan için aylar öncesinden 60 hedefim vardı.şükür tuttu.

yeni hedefim haziran 1 de 58 kilo olmak.(düğün varda kuzenin)

bu arada 60 olduğum için verdiğim foto sözünü tutucam.sizin için resim çekinicem ama buraya nasıl koyulur bilmiyorum:KK1:neyse pazartesi olsun hallederiz..

berilcim pazartesi spora tekrar başlıyorum.iyileştim,eşim allah izin verirse dönüyor,evimi aldım,stresimi attım,bi engelim kalmadı şükür.yesem bile yürüyüş yaptığım hafta hep 700-800 gram verdim.bide 3 haftadır spor yapmıyorum,birden başlayınca vücut 2-3 hafta çok hızlı kilo veriyor.umarım yine aynısı olur.

boyum 162
ideal kilom 56 (evlenirken 55 dim)

o yüzden ilk hedefim 58 o kiloya ulaşana kadar çok sıkı tutcam herşeyi,sonrası ise biraz koruma birazda haftada 200-300 gram verme şeklinde olucak.hedefimi belirlemek zorundayım,ne verirsem yeter dersem olmuyor.

misal pazar günü nişan için aylar öncesinden 60 hedefim vardı.şükür tuttu.

yeni hedefim haziran 1 de 58 kilo olmak.(düğün varda kuzenin)

bu arada 60 olduğum için verdiğim foto sözünü tutucam.sizin için resim çekinicem ama buraya nasıl koyulur bilmiyorum:KK1:neyse pazartesi olsun hallederiz..
senın adına sevındım canım.bencede stresın bıttı ya bundan sonrası daha eglencelı bır kılo verme donemı olacak senınyorum artık ıcın.
ben hala yeme modundayım.ama hıc mutlu degılım bu durumdan.hergun yarın dıyorum hadı gel yarın yawwww

merhabalar ..

gelemiyorum biraz kendimi toplamam lazım. bana biraz müsade edin olurmu ?

püsküütüm geçmiş olsun canım :KK16: açil şiflar dilerim .:KK16:

mevcanım kilon için tebrik ederim canım :KK16: ayrıca güle güle otur yeni evinde :KK16:
hepinizi kucaklarım özledim ama hiç yazsım yok yogunlukda cabası bide misafir ..:KK16:

Püskütçüm gerçekten çok haklısın buradan uzak kalmak motivasyon diye birşey bırakmıyor..Ama ben aranıza döndüm artık :KK76::KK76::KK76: elimden geldiğince yazmaya çalışıp yediklerime dikkat etmeye başlıyorum..bu sabah 74.7 kg idim..mola öncesi 72.5 ları gördüğümü düşünüp üzülsem de dediğin gibi benim de 1 ayıma bile mal olsa ibreyi inişe yönlendirmeliyim..Yaz geldi bile ceketlere veda edince tüm fazlalıklar ortaya çıktı maalesef ve sıcaklarda da daha fazla ağırlık taşımamam gerek..:KK16::KK16::KK16: takım olayı çok sorumluluk istiyor canım ben de çok yararını gördüm daha önce 6. takımdaydım..Elbette her getirinin götürüsü de oluyor maksat bunu dengeleyip kendin için ağır gelen tarafı seçmen canım..Ben her gün yazabilme lüksüne sahip olamıyorum ne yazık ki bu yüzden bana çok faydalı olacağını bildiğim halde bir gruba giremiyorum

merhabalar ..

gelemiyorum biraz kendimi toplamam lazım. bana biraz müsade edin olurmu ?

püsküütüm geçmiş olsun canım :KK16: açil şiflar dilerim .:KK16:

mevcanım kilon için tebrik ederim canım :KK16: ayrıca güle güle otur yeni evinde :KK16:
hepinizi kucaklarım özledim ama hiç yazsım yok yogunlukda cabası bide misafir ..:KK16:

aeben ablacığım kolay gelsin ve sen de en kısa zamanda aramıza dön inşallah :KK16::KK16::KK16:

Mevcancım evinde güle güle otur..Süreçte çektiğin sıkınıtları okudum hep üzüldüm ama Allah hayırlısını verir herzaman canım demek sizin kısmetinizde varmış bu ev..İyi günlerde oturmanızı dilerim..Öptüm canım:KK16::KK16:

günaydın:KK16::KK16:
nişanımız oldu bitti.oynamaktan ayaklarım şişti yahu:21::21:
buraya bir foto eklemek istiyorum ama nasıl yapıcam bakınmam lazım.

dediğim gibi ablam geldi ve beni görünce:KK53::KK53::KK53::KK53: böyle oldu...

aylardır görmediğim eski komşularım,bi kaç akrabam inanamadı.hatta bi abla korsemi giydin dedi:KK1:

yiğenimin kayınvalidesi,beni teyzesi deilde arkadaşı sanmış,kilo sen nelere kadirsin...

ve eşimde geldi.kaldığım yerden spora devammmmmmmm:KK8::KK8:

X