Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Mumuşum halam iyi haber verince der ki; hemen dilini ısır, totonu kaşı.. Sen de öyle yap anacım.. :KK1: Gelmiş geçmiş olsun inşallah..

Mevcan ve masum dilerim haftaya güzel kilolar görürsünüz.

Şükürler olsun her gün daha iyiye gidiyorum ben.. Ameliyat sonrası giydirilen, kan pıhtısının bacak damarlarına yerleşmesini engelleyen şu çoraplardan da kurtulabilsem ne güzel olacak.. Bu havada kaşın kaşın dur.. Hareketlerim ağır çekimden bir tık daha önde artık.. :KK62:
Ev içinde yürüyüş yaparken beni görmenizi isterdim. Elimde kitap salondan yatak odasına beş tur.. sonra dinlen.. sonra beş tur daha..

Bu sabah kıyafetli olarak tartıldığım halde ameliyat öncesinden 100 gr. aşağıdayım. Yani 61,4
Üstelik karnım hala kocaman.. O da gidince ne olacak merakla bekliyorum.. Çok yemek yiyemiyorum.. Azıcık yesem doyuyorum.. Karnım şiş ya bu durum psikolojik etkiliyor sanırım..

Ama şükürler olsun ananas-yoğurt sahiden de mucizeymiş.. 3,7 kiloluk ödem bir haftada buhar oldu gitti..

Pazartesi kontrolüm var. Normal yaşantıma ne zaman dönebileceğim belli olur herhalde.. Ben de bu arada yarışmaya hangi formatta geri döneceğime karar vermiş olurum. Kalan kiloyu daha farklı bir disiplin içinde vermek istiyorum kesin olarak..

püskütüm iyiye gitmene çok sevindim.tez zamanda toparlanırsın inşallah.kilo içinde ayrıca tebrikler,hem şiş hem elbiseli 100 gram eksik çıkmışsın daha ne olsun..

sen yokken cafe iyice sessizleşti.geri döndüğünde kilo verme programınla beraber burayıda bir toparlarsan çok sevinirin.en son yarışmaya katılmaktan bahsetmiştiniz,ben gruplara giremesemde misafir olarak yarış halinde olmayı çok isterim..yaz geldi bi çoğumuzun motivasyonu nerdeyse 0..kimselerde uğramıyor buraya,kendimi sizlere karşı sorumlu hissettiğim hep beraber kilo veriyoruz diye motive edip sevinçle tartıya çıktığım günler geride kaldı..:KK50:

püskütüm iyiye gitmene çok sevindim.tez zamanda toparlanırsın inşallah.kilo içinde ayrıca tebrikler,hem şiş hem elbiseli 100 gram eksik çıkmışsın daha ne olsun..

sen yokken cafe iyice sessizleşti.geri döndüğünde kilo verme programınla beraber burayıda bir toparlarsan çok sevinirin.en son yarışmaya katılmaktan bahsetmiştiniz,ben gruplara giremesemde misafir olarak yarış halinde olmayı çok isterim..yaz geldi bi çoğumuzun motivasyonu nerdeyse 0..kimselerde uğramıyor buraya,kendimi sizlere karşı sorumlu hissettiğim hep beraber kilo veriyoruz diye motive edip sevinçle tartıya çıktığım günler geride kaldı..:KK50:

Sağ ol Mevcancım..

Burasını toparlamak gibi bir niyetim artık yok.. Aylardır burası için çok uğraştım. O yüzden vicdanen çok rahatım.

Senin de zaten benim gibi çok az kilon kaldı.. İstersen başvuru topiğine durumunu yaz. Dİskalifiye olduğun için yarışamadığını ama ortama ihtiyacın olduğunu vs.. Belki bir takımdan davet gelir. Ya da kilo aralığına göre olan topiklere göz atabilirsin..

Özetle; hedefe ulaşmamıza bu kadar az kala burada çırpınmaya gerek yok... Daha önce de deiğim gibi bu kadar ıssız yerde ben de motive olamıyorum zaten artık.. Ama yine de yiğidi öldür, hakkını yeme misali.. 10 kiloyu da bu topikte verdim. Ama tabii eskiden çok daha farklıydı burası.. Bugünlerdeki gibi olsa zaten çok daha önce bırakırdım ben de..

Hedef kilo vermek olduğuna göre sana da bir an önce motive olacağın bir yere kaymanı öneririm.

Az kilo kaldı ama en zor giden kilolara geldiğimiz için süre uzayabilir..

hayırlı cumalar dilerim :KK16:

püskütüm ameliyat küçük dedin , inşallah öyledir :KK16: bu konuları açmak istemediginden bende sormadan geçiyorum .ama bilki aklımdasın :KK19:

..bencede artık kilonu takacak durumun yok .aslında fazla kilon bile yok ,sedece sen istedigin kiloyu gör diye hedefin .
tez zamanda iyce ayaklan inşallah ve en kısa zamanda eski haline dönmeni dilerim arkadaşım :KK19:

beni soracak olursanız aynı rutinlikde hayat devam ediyor . bugün benimde dr. randövüm var. bakalım ne diycek . geçen haftaki kadar şikayetlerim yok şükür . kiloya gelincede regl sonrasındayım .diyetin d si yok hatımda . tam tersi bol karbonhidratlı geçiyor günler . şükür kilomda bir seviyede duruyor şimdilik .

hepinizi kocaman öpüp kaçıyorum :KK16:

...ha unutmadan püsküütüm canımın içi nic'in yeşillenmiş, hayırdır ?
..dün senin o civardaydım. 3. atap cıvarında bir arkadaşım var ordaydık. adresini bilsem çıkıp gelecektim inan .

Son düzenleme:
hayırlı cumalar dilerim :KK16:

püskütüm ameliyat küçük dedin , inşallah öyledir :KK16: bu konuları açmak istemediginden bende sormadan geçiyorum .ama bilki aklımdasın :KK19:

..bencede artık kilonu takacak durumun yok .aslında fazla kilon bile yok ,sedece sen istedigin kiloyu gör diye hedefin .
tez zamanda iyce ayaklan inşallah ve en kısa zamanda eski haline dönmeni dilerim arkadaşım :KK19:

beni soracak olursanız aynı rutinlikde hayat devam ediyor . bugün benimde dr. randövüm var. bakalım ne diycek . geçen haftaki kadar şikayetlerim yok şükür . kiloya gelincede regl sonrasındayım .diyetin d si yok hatımda . tam tersi bol karbonhidratlı geçiyor günler . şükür kilomda bir seviyede duruyor şimdilik .

hepinizi kocaman öpüp kaçıyorum :KK16:

...ha unutmadan püsküütüm canımın içi nic'in yeşillenmiş, hayırdır ?
..dün senin o civardaydım. 3. atap cıvarında bir arkadaşım var ordaydık. adresini bilsem çıkıp gelecektim inan .

Aebenim bütün güzel düşüncelerin için teşekkürler.. :KK16: :KK71:

Kiloya taktım.. Evet ben de biliyorum hiç vermesem burada bıraksam da yeterli artık. Yine de 57-58 lere inersem olası kilo almalar için bir joker yaratmış olacağımı düşünüyorum. E hazır bu kadar kafaya takmışken ve bunca zamandır istikrarımı bozmamışken devam etmek daha güzel geliyor bana..

Senin rahatsızlığından haberim yok, mesajımı görmedim.. Anlamadım mı bilemedim şimdi.. Geçmiş olsun, dilerim doktor kontrolün de iyi geçer..

Yeşillenmeye gelince sadece bizim bu minicik diyet grupları bölümümüz için geçerli.. Sen de çok iyi biliyorsun, yeni açılan konulara uyarı yazmaktan bunalıyordum.. İşi kesin çözebilmek adına bunu rica ettim. Kazen de sağolsun kırmadı sadece burada geçerli olmak üzere editörlük yetkisi verdi. Yoksa eski editörlüğü yapacak ne mecalim ne de zamanım var.. :KK34:

hayirli cumalar kizlar,

ne kadar sürekli gelip yazamasamda kilomu bildirmek istiyorum..

3 gündür karatay yapiyorum,gayet güzel gidiyor ac degilim ,ne karnim nö gözüm hepsi tok sükür :) yarin grümcemin sözü var onun icin gözleme acicam kzaya kurban gidecegimi düüsnmüyorum ama yarin sözde okadar insanin icinde ne olur bilemiyorum,kendim irademden yana bi sühem yokta ortamda halami diyettesin diyebilecek insanlar oldugu icin 1 2 catal kacamak yapabilirm istemeyerekde olsa her neyse

ptesi:75.5

bugün:74.1

Aebenim bütün güzel düşüncelerin için teşekkürler.. :KK16: :KK71:

Kiloya taktım.. Evet ben de biliyorum hiç vermesem burada bıraksam da yeterli artık. Yine de 57-58 lere inersem olası kilo almalar için bir joker yaratmış olacağımı düşünüyorum. E hazır bu kadar kafaya takmışken ve bunca zamandır istikrarımı bozmamışken devam etmek daha güzel geliyor bana..

Senin rahatsızlığından haberim yok, mesajımı görmedim.. Anlamadım mı bilemedim şimdi.. Geçmiş olsun, dilerim doktor kontrolün de iyi geçer..

Yeşillenmeye gelince sadece bizim bu minicik diyet grupları bölümümüz için geçerli.. Sen de çok iyi biliyorsun, yeni açılan konulara uyarı yazmaktan bunalıyordum.. İşi kesin çözebilmek adına bunu rica ettim. Kazen de sağolsun kırmadı sadece burada geçerli olmak üzere editörlük yetkisi verdi. Yoksa eski editörlüğü yapacak ne mecalim ne de zamanım var.. :KK34:
bu kafaya takma işinda haklısın kökden çözmedikçe benim gibi senelerini kafaya takarak geçirmei istemem dogrusu :KK9:
eh modlukda hayırlı olsun o zaman diyim :KK16: haklısın gelişi güzel açılmış konular (tüm uyarılarıra ragmen )sinir bozucu :KK19:
dün dr. gittim birkaç senedir durumumu gözetleyen bir dr. var . en son 1 seneden fazla olmuş gitmeyeli:KK4: hisettigim gibi kalp zarı çevresinde oluşan sıvıda cüzü miktarda artış olmuş . ilacımı düzgün kullanmadım bu zaman zarfında . niyeyse ilaç kulanmasınını hiç sevmem . bakalım tahlilleri yaptırıp ilaçlarımı düzenli kulanıp 2 hafta sonra tekrar gidicem . hastalıgım sanırım kronık püsküütüm
3.4. sene evvel fark etmiştik (perikardit) kalbi çevreleyen 2 zar arasında meydana gelen iltıhaplı sıvı birikimi. kalpte bir problem yok şükür ama bu sıvı artışında kalbe baskı yapıyor . iki elinle kalbi sıktıgını düşün . şükür sıvı boyutu az ama yinede rahatsız ediyor .tüm talil vs regmen sebebide yok . benle yaşıycak yani:KK9: bunada şükür kafama takacak bir durum deyil:KK16: rabbım beterinden korusun .amin
hayirli cumalar kizlar,

ne kadar sürekli gelip yazamasamda kilomu bildirmek istiyorum..

3 gündür karatay yapiyorum,gayet güzel gidiyor ac degilim ,ne karnim nö gözüm hepsi tok sükür :) yarin grümcemin sözü var onun icin gözleme acicam kzaya kurban gidecegimi düüsnmüyorum ama yarin sözde okadar insanin icinde ne olur bilemiyorum,kendim irademden yana bi sühem yokta ortamda halami diyettesin diyebilecek insanlar oldugu icin 1 2 catal kacamak yapabilirm istemeyerekde olsa her neyse

ptesi:75.5

bugün:74.1
mumum görümcene mutluluklar dilerim hayırlı ugurlu olsun :KK16:
diyetinde hayırlı olsun kilocuklarını süpürsün inşallah .
diyet yapacak gücüm yok inanın diyet lafını etmeyi bile istemiyorum :KK53: en azından şişilikleri yeni aldıgımı süpürsün diye 1 gün ayran yapayım dedim malzemeleri haşladım onu bile canım istemiyor :KK19: spor yapmayada gücüm yok kendimi toplayamadım bir türlü . biraz böyle idare edicem sanırım :KK14:

hepinize iyi hafta sonları dilerim :KK16:

selam kızlar nasılsınız?
anneler günü için anneme hediye düşünüyorum ama kararsız kaldım bilginiz varsa bana yardımcı olur musunuz lütfen

ilk seçenek seramik tencere seti

moneta premıum 5 parça set

cem ardıç 7 parça seramik tencere seti

ikinci olarak da blender seti alacağım çünkü hem doğum günü hediyesi hem anneler günü hediyesi olacak

fakir motto 800w blender seti

Arzum Ironmix Çubuk Blender Seti

Kızlar son günlerde sabahları 1 su bardağı suyun içine 1 tatlı kaşığı kadar elme sirkesi ekleyip içiyorum yararlı olduğunu düşünüyorum sizlerle de paylaşmak istedim..Pilatesin mükemmel etkilerini de umutmamak gerekir ama sporu bi düzene oturtamadım hala suanda elimden geldiğince yürüyüş yapmaya çalışıyorum..Malum yaz geldi ek aktiveteler lazım oluyor

Mumuşum 5 günde güzel kilo kaybın olmuş. Tebrikler.. :KK9: :nazar:

aebenim geçmiş olsun.. :KK71: Lulutumda da aynı hastalık vardı 2 yıl önce.. Kısa süreli ilaç tedavisi uygulandı. Ve sıvı minimal düzeye getirildi.
Ama o günden bu yana da daha rahat nefes almayı sağlaması açısından astım hastalarının kullandığı ilacı kullanıyoruz. Çünkü o sıvı nedeniyle kalp odacıklarından bir tanesinde yetmezlik baş göstermiş. Ritm bozukluğu yani..

eminecim.. ben de aylardır burada yazdım bu konuyu.. Benim ölçüm daha farklı. 1 çay bardağı suya 1 çay kaşığı elma sirkesi. Ben böyle uyguluyoruz. Miktar olarak biraz araştır istersen..

Herkese iyi Pazarlar..

tünaydınnnnnnn

saçma sapan bir haftsonundan daha çıkmış bulunmaktayım.hafta içi kilo ver haftasonu al nasıl bir saçma kısırdöngü bu yarabbim..

Son düzenleme:
selam kızlar nasılsınız?
anneler günü için anneme hediye düşünüyorum ama kararsız kaldım bilginiz varsa bana yardımcı olur musunuz lütfen

ilk seçenek seramik tencere seti

moneta premıum 5 parça set

cem ardıç 7 parça seramik tencere seti

ikinci olarak da blender seti alacağım çünkü hem doğum günü hediyesi hem anneler günü hediyesi olacak

fakir motto 800w blender seti

Arzum Ironmix Çubuk Blender Seti
eminem seramik tencere alacaksan ''berghoff'' 2 alana kadar 1 al ama tavsiye ederim .
benim şu küçük süpürgelere ihtiyacım var bebelere duyrulur:KK1:
Mumuşum 5 günde güzel kilo kaybın olmuş. Tebrikler.. :KK9: :nazar:

aebenim geçmiş olsun.. :KK71: Lulutumda da aynı hastalık vardı 2 yıl önce.. Kısa süreli ilaç tedavisi uygulandı. Ve sıvı minimal düzeye getirildi.
Ama o günden bu yana da daha rahat nefes almayı sağlaması açısından astım hastalarının kullandığı ilacı kullanıyoruz. Çünkü o sıvı nedeniyle kalp odacıklarından bir tanesinde yetmezlik baş göstermiş. Ritm bozukluğu yani..

eminecim.. ben de aylardır burada yazdım bu konuyu.. Benim ölçüm daha farklı. 1 çay bardağı suya 1 çay kaşığı elma sirkesi. Ben böyle uyguluyoruz. Miktar olarak biraz araştır istersen..

Herkese iyi Pazarlar..
amanın lulutumla aynı dönemde aynı hastalıla ugraşmışız:KK9: bende ilaç tedevisi aldım ve minimal düzeye indi . şu ansa o düzeylerde çok küçük bir miktar artış olmuş . şükür bende kalpte bir problem olmadı . sadece sıvı artınca birz kısıtlıyor işte . bugün tahll vs verdim ama biliorunki tahlilerde yine bişi çıkmıycak . sebebi belli deyil çünki ve sanırım kronikleşmiş . lulutumada geçmişler olsun :KK16:

sen nasılsın arkadaşım daha iyicemisin ?

eminem bende diycektim sirkeli su işini püskütüm baydır uyguluyordu diye :KK34:
tünaydınnnnnnn

saçma sapan bir haftsonundan daha çıkmış bulunmaktayım.hafta içi kilo ver haftasonu al nasıl bir saçma kısırdöngü bu yarabbim..

üzülme mevcanım toparlarsın ama buranın rehaveti senide etkiliyor sanırım .. püskütümün dedigi gibi daha aktip bir link bul kendini şlertlendıracak .tabiki buryıda unutma :KK16:

iyi aksmalr kizlar,gecmisi okumadan dadim yazmaya,hazir canim istiyorken kalkip selülit savar i yapicam ( ebrunun plates cdsi)

hafta sonu sözümüz vardi sözde karatayi bozmak mecburuiyetinde kaldim ama ana kurallardan ayrilmadim 2 ögün yapdim tatlilardan yemedim 8 den sonrada yemeyince yinede 200 gr vermisti sükür,ve dün sabah bütün gün disardaydim kahvaltimi güzel yapmistim ama parkta arkadasalr hep hamur isi getirmis bana göre bisey yoktu anca 1 büyük salatalik yedim eve gelincede ayran ictim,sabah tartiya cikinca gözleirm yuvalarindan firladi,yarin sabahda ayni sonucu görmeyi umut ediyorum insssssss

slm cafenin çıtır hatunları..

dün nihayet şeytanın bacağını kırdım ve kaç gündür salladığım yürüme faslına tekrar başladım.2 haftadır kızımı ben alıyorum eşimde geç geldiği için yürümeye eriniyordum.dün geçte olsa dışarı çıktım benim geç dediğim saatte millet harıl harıl spor yapıyordu.günlerce evde yattığım için kendime kızdım..şişliğim gidip tartıda güzel sonuçlar görürsem değmeyin keyfime..

ve haklısınız buranın sessizliğide beni içine çekti..tek bi topiğe deilde,diğer arkadaşlarımın yazıştığı farklı topiclere takılıp gezinmek banada iyi gelicek..

yaz geldi montlar atıldı fazlalıklar çıktı ortaya..bu arada 2 senedir giyemediğim 38 beden keten pantolonuma sığdım(basenler az sıktı ama olsun)ve işe geldim.yaşasın zayıflamak :KK16::KK16:

iyi akşiamlar hatunlar .:KK16:

... mevcam tebrikler canım olmayan pantoluna girmek mutluluk verici :KK9::KK9:

..mumuşum nasıl gidiyor karatay :KK16:

... püsküütüm burayda unutma şekercim :KK19:

..banum sende taşınma telaşındasın sanırım .

..eminem aldınmı kız hediyeyi.:KK9:

..kadisim sen nerelerdesim arkadaşım :KK16:

akrebim burdan yazyım barı .hoş ugramıyorsun epeydir günaydın mesajlarında yok:KK4:
tekrar şişmişsin bacım :KK53: ne olcak senle banım halim . hadi ben bırakdım diyorum sana noliii:KK4::KK9:

iyi akşiamlar hatunlar .:KK16:

... mevcam tebrikler canım olmayan pantoluna girmek mutluluk verici :KK9::KK9:

..mumuşum nasıl gidiyor karatay :KK16:

... püsküütüm burayda unutma şekercim :KK19:

..banum sende taşınma telaşındasın sanırım .

..eminem aldınmı kız hediyeyi.:KK9:

..kadisim sen nerelerdesim arkadaşım :KK16:

akrebim burdan yazyım barı .hoş ugramıyorsun epeydir günaydın mesajlarında yok:KK4:
tekrar şişmişsin bacım :KK53: ne olcak senle banım halim . hadi ben bırakdım diyorum sana noliii:KK4::KK9:

ablam suan icn hersey cok güzel hatta mükemmel gidiyor,sok diyet ypamadigim halde tartida hergün eksildigimi görmek beni cok mutlu ve mtive edip daha siki sarilmama sebep oluyor,bugün kermes icin mantiya gittim sabah 10da gittim aksam 9 da bitti:) yanimda cikolata yendi sonudna manti pisti ama ben bi isirik bile almadim,ins iradem bu sekilde kalmaya devam eder,ama iradeden ziyade canimda istemiyor..

bu sabah tartida 72.7 yi görmenin mutlugunu yasiyrum :KK76::KK76:

Yarın itibariyle Cuma yarışması takımlarında birer hafta süreyle dolaşmaya başlıyorum.

Cafeyi devredelim cebimiz para görsün.. :KK60:

Keyifli ve sağlıklı günler...

ne oldu kuyum ya nıye byle oldu burası sımdı...................
bir kac hafta gelemeyince soklandim yine..............
neden gelemedime gelince ben bir donemdir esimden ayri yasamaya karar vermistim.simdi yeniden bir aile olma karari aldik ve ben tasiniyorum.herseye yeniden baslayalim dedik.........kucuk kiyimin 24 mayistaki dogum gunu de miladimiy olsun dedik.suan flortlesiyoruz haftaya evimize gececez.yazarim yine..............

günaydınnnnnnn

mesajımı gören tüm arkadaşlarıma öpücükler:KK19::KK19:

pazartesinden beri eski motivasyonuma döndüm bugün 4.günüm tartıya çıkmadım ama kendimi diyete ilk başladığım zamandaki gibi mutlu ve huzurlu hissediyorum..

mumuşum kilon için koca bi alkışşşşşşş,sakın motivasyonunu bozma harika gidiyorsun..

püskütüm umarım toparlamışsındır artık..cafemizi satsak bile uğrayalım arada yine,

berilcim herşey gönlünce olsun tatlım...

günaydınnnnnnn

mesajımı gören tüm arkadaşlarıma öpücükler:KK19::KK19:

pazartesinden beri eski motivasyonuma döndüm bugün 4.günüm tartıya çıkmadım ama kendimi diyete ilk başladığım zamandaki gibi mutlu ve huzurlu hissediyorum..

mumuşum kilon için koca bi alkışşşşşşş,sakın motivasyonunu bozma harika gidiyorsun..

püskütüm umarım toparlamışsındır artık..cafemizi satsak bile uğrayalım arada yine,

berilcim herşey gönlünce olsun tatlım...

tekrar toparlamana sevindim canim.daim olsun ins.

püsküüt umarim takimlarda dolasmak iyi gelir sanada hedefine bian önce ulasirsin

beril Allah mutlulugunuzu daim etsin ins

mumum allah duysun sesini insallah ve herkesin mutlulugunu daim etsin.direkten donduk.
kizlar ben soktayim............bu haftada her hafta oldugu gibi icimdeki okuz cifligini hep doyurdum ama tartida sabah 73.9 u gordum oysa gecen hafta 75.2 idim.bu nasil olduki.............. tartimi yanlis acaba yoksa ev toparlama bana uyun suredir yapmadim spor etkisimi yapti..........
hayirli cumalar canlar............
tartiniz yuzunuzu guldursun

X