Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Geçen hafta 63

Bu hafta 62,8

Bu hafta yürüyüş ve spor yapamadım az gitmesini buna buluyorum ama olsun kıyısından da olsa 62 yi gördüm :KK9:

üzülecek bi şey yok canım.kaç kilo vermiş hatunsun sen..kendin dedin regl dönemimdeyim diye..şişlik olma ihtimali çokk yüksek..

işte sporun faydası.boşuna dememişler hareket berekettir diye..bu hafta bende çok dikkat ettim ve sporu aksatmadım..sabah büyük gün:KK8:
Yarını nasıl merakla bekliyorum bilemezsin..
:KK62: :KK62:

selam cafe keyfi güzelleri :KK16::KK16::KK16:

mutluluğumu paylaşıyım istedim,

Geçen hafta kilom 66,000
bu sabah itibariyle 64,500

1,500 kg :KK53: gönderdim geri gelmemek üzere

anneler gününe kadar 60'ın altına düşmem lazım iddiam var :KK1:
Bravo! :KK9: :nazar:
Dilerim planladığın gibi olur.. Rock konseri miydi iddia? Beni de götürün! :KK52: :KK76:
Geçen hafta 63

Bu hafta 62,8

Bu hafta yürüyüş ve spor yapamadım az gitmesini buna buluyorum ama olsun kıyısından da olsa 62 yi gördüm :KK9:
Bravo akrebim! :KK9: :nazar:
Senin en düşük kilo 62.5
Benim en düşük kilo 61,4
Bir an önce "en düşük" lerimize kavuşalım anacım! :13:

hayırlı cumalar hepinizi tebrik ederim sanırım herkez kilo vermiş:KK9:

şu an misafilrerimi bekliyorum bu haftada rutin geçti işimide yurt dışına yoluycam 4 günlügüne o zaman sanırım fırsat bulur gelebilirim ..

kiloya gelince bu hafta diyetim iyiydi fakat giden 100gr :KK19: 64.2 züm.regllim ama çok şişmem ben genelde .. neyse bakalım önümüzdeki hafta hedef koymuyorum ulaşamadıkdan sonra laf kalabaligı yapmayım :KK9: iyce ümitsizleştim ben gitmiyor bir türlü kilolar . gözümde ne kadar büyüdü bu 63.64.lü kilolar hiç aşagı inemiycekmişim gibi geliyor :KK19:

allahım allahım topic cuşmuş..kilo veren verene,tek tek alıntı yapmadım ama hepinize kocaaa bi alkış:KK9::KK9::KK9:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

hayirli cumalar kizlar,

kacak mumu geri geldi :) kilolar verilmis tebrik ederim hepinizi,

en son giderken hastaydim hatirlarsaniz ve ondan sonra olanlar oldu ailecek siradan gectik 1 aydir evden hastalik cikmadi hamd olsun Rabbim dermansiz dert vermesin ins...Suan iyiyiz cok sükür kisacasi geridönmenin zamani geldi :)

kilolara gelince hastalik döneminde verdigimi geri almsitim ama gecen hafta geri yolladim sükür bundan sonra önümüzdeki maclara bakicaz artik...

hayirli cumalar kizlar,

en son giderken hastaydim hatirlarsaniz ve ondan sonra olanlar oldu ailecek siradan gectik 1 aydir evden hastalik cikmadi hamd olsun Rabbim dermansiz dert vermesin ins...Suan iyiyiz cok sükür kisacasi geridönmenin zamani geldi :)

kilolara gelince hastalik döneminde verdigimi geri almsitim ama gecen hafta geri yolladim sükür bundan sonra önümüzdeki maclara bakicaz artik...
mumusum hoşgeldin sefalar getirdin
hastalıklar gelmiş gitmiş bile geçmişler olsun canım
sağlığın düzeldiye kg ları verirsin sen sadece gün belirle biyerlerden başlama zamanı :KK16:

şu an misafilrerimi bekliyorum bu haftada rutin geçti işimide yurt dışına yoluycam 4 günlügüne o zaman sanırım fırsat bulur gelebilirim ..

kiloya gelince bu hafta diyetim iyiydi fakat giden 100gr :KK19: 64.2 züm.regllim ama çok şişmem ben genelde .. neyse bakalım önümüzdeki hafta hedef koymuyorum ulaşamadıkdan sonra laf kalabaligı yapmayım :KK9: iyce ümitsizleştim ben gitmiyor bir türlü kilolar . gözümde ne kadar büyüdü bu 63.64.lü kilolar hiç aşagı inemiycekmişim gibi geliyor :KK19:

cuman mubare olsun aebenim aebenim
bugun kermese gittimm sen aklıma geldın acaba kermessdemidir diye sankı bakınca seni görcekmişim gibi nasıl bi zihnime yer ettiysen :KK33:
nedemek mıış o laf kalabalığı varlığınla neşelendiriyorsun ıhmal etme :KK34:

Geçen hafta 63

Bu hafta 62,8

akrebim sen benden sonra mezun oldunmu ?
tebriklerimi sunarım:nazar:
takımda da iyi kaptanlık yapıyorsun gözumden kaçmadı :KK16:
günaydın..yağmur çamur değmeden akşam yürüyüşü yapmanın verdiği keyifle güne başladım.

yarın büyük gün...bugün cuma tartıcı hatunları görelim.10 ar 10 ar vermişsinizdir inşallah...

oooo biri gelmiş bile,hemde bomba gibi.tebrikler kocaman:nazar::nazar:
mevcancım kg hafifledikçe daha mutlu oluyor daha sıkı sarılıyorum
bugun kendime bi sweet aldım kalbı da kuçukdu ama olunca bi mutlu oldum sorma
hafif oldukça bide sporunu bile nefesin kesilmeden yapıyorsun
80 lere çıkınca gece ellerimde kolllarımda uyuşmalar oluyordu şükür kollarımdakı uyuşmalar azaldı ama hala bazı geceler ellerimde uyuşma oluyor .sinir sıkışması mı var acaba diyip test yaptırdım bişey çıkmadı sanırım fazla kg kalbe basın yapıyor ve kan akışı azalınca ellerimde uyuşma olduğunu düşünmeye başladım seninin fikrin nedir bu konuda :KK50:
:KK71: Günaydın arkadaşlar,

Mola döneminde aldığım 2,1 kilonun 800 gr. ını geri postaladım.. :KK62:
Kalan artı kiloma değil, verdiğime bakıyor ve moralimi bozmuyorum..

Bugünkü kilom : 62,7
Haftaya hedefim : 62,2 :nazar:

hemen berbataraf edilmiş püskütüm benim yaa :nazar:
bide akşam yürüyüşlere başladınmı gel keyfim gel :KK52:

nayır nolamazzzzzzzzzzzzzzzzz
beni geçrtinnnnnnnnnnnnnnnnnn
tebrik ederim cnaım arkadaşım
haftaya arkandayım
belki de önünde :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
teşekurler canım :KK71:
öncelikle hedef seni geçmekdii bak tutmazsan kaçıp gitcem ona göre:KK52:
hadi beni yakala :KK19:

Süper haber bu!!!!
Oley be topiğe can olmuş. :nazar: :nazar: :KK62:
Tebrikler deguacım.. 1.4 kilo ciddi rakam.. :KK9: :KK9:
Farklı olarak ne yaptın? Sporu arttırdın yanlış bilmiyorsam değil mi?

canım bu hafta renglii olduğum bi hafta ama sanırım şişkinlikler gidince 1.4 kg kaybı çıktı
gündüz yaptığım spora ilaveten yatmadan 1 saat önce koşu bandında 40- 45 dak arası tempolu yürüyüşleri ekledim
6 en geç 6:30 da yemek işim bitmiş oluyor
acımdan ölsemde yemıyorum
kaçamakları gündüz genelde öğleden önce yapıyorum metobolizmanın en hızlı olduğu zamanlarda olunca vucut tolere ediyor

mert fırat kelebeğin ruyası filmii için 14 kg vermiş sordduklarında bu kdar kg nasıl verdiğini akşam salata tavuk salata balık yediğini ve şu dikkatimi çekti tatlı hep birliriz ya yemekden 2 saat sonra yenir diye işte yemekden 2 saat önce yenen tatlı karbonhidrat açığını kapatıığı için tatlıdan sonra ne yersen ye direk her yediğin yağ olarak depolanıyormuş

selam cafe keyfi güzelleri :KK16::KK16::KK16:

mutluluğumu paylaşıyım istedim,

Geçen hafta kilom 66,000
bu sabah itibariyle 64,500

1,500 kg :KK53: gönderdim geri gelmemek üzere

anneler gününe kadar 60'ın altına düşmem lazım iddiam var :KK1:

1.5 kg harikasın :nazar:
bu hafta diğer haftaalara nazaran neyi farklı yaptın canım kulağımızda kalsın

Şimdiden Allah kavuştursun diyeyim aebenim..
Haklısın arkadaşım.. Çok uzun bir duraklama dönemi oldu seninkisi..
Bugün senden de güzel bir haber almak istedi gönlüm ama olmadı.. Haftaya artık.. :KK71:
hayirli cumalar kizlar,

Hastalık bitmiş şükür! :nazar:
Artılar da gitmiş :nazar:
Kim tutar mumuşumu artık?

MESAJDAN KESİT:
canım bu hafta renglii olduğum bi hafta ama sanırım şişkinlikler gidince 1.4 kg kaybı çıktı
gündüz yaptığım spora ilaveten yatmadan 1 saat önce koşu bandında 40- 45 dak arası tempolu yürüyüşleri ekledim
kaçamakları gündüz genelde öğleden önce yapıyorum metobolizmanın en hızlı olduğu zamanlarda olunca vucut tolere ediyor

mert fırat kelebeğin ruyası filmii için 14 kg vermiş sordduklarında bu kdar kg nasıl verdiğini akşam salata tavuk salata balık yediğini ve şu dikkatimi çekti tatlı hep birliriz ya yemekden 2 saat sonra yenir diye işte yemekden 2 saat önce yenen tatlı karbonhidrat açığını kapatıığı için tatlıdan sonra ne yersen ye direk her yediğin yağ olarak depolanıyormuş
Ayakta alkış deguacım! :KK9:
Yatmadan önce yürümek zor zanaat!
Bana da akşam sporu yarıyor ama seninki gece sporu olmuş. İşe yarıyor demek ki!
Sağlıkla kilo vermene sevindim. Aç kalarak zayıflanmasına hep karşıyımdır çünkü..
Bak bunu bilmiyordum.. Yahu 2 saat önce 2 saat sonra.. Şu tatlı denen musibeti komple çıkartmak lazım hayattan.. Bir tanecik minnacık küçümencik faydası var mı Allasen?

kızlarrrrrrrrrrrr

banka kredimizi onayladı.hemde talep ettiğimiz miktarında üstünde çıktı kredi..

pazartesi eve exper gidiyor eğer bi kıllık yapıp evi aldığımızdan düşük göstermesse benimde 11 yıl sonra bir evim oluyor (tabi 10 yıllık krediyle:KK1:)

kızlarrrrrrrrrrrr

pazartesi eve exper gidiyor eğer bi kıllık yapıp evi aldığımızdan düşük göstermesse benimde 11 yıl sonra bir evim oluyor (tabi 10 yıllık krediyle:KK1:)

Süper haber!!! :nazar:

Anadan babadan hatrı sayılır bir miras yoksa, alınteriyle kazananlar bir mülkü ancak krediyle alır.. Gerisi nasıl para kazanıyor bilmek lazım.. Kim, kime yakın duruyor para kazanmak için, onu da anlamak lazım..

Hayırlı olsun şimdiden.. :KK71: Allah sağlık versin bir bakmışsın 10 yıl geçivermiş, borcunuz bitivermiş.. Güzel günlerde keyifle oturun dilerim.. :nazar: :KK62:

Süper haber!!! :nazar:

Anadan babadan hatrı sayılır bir miras yoksa, alınteriyle kazananlar bir mülkü ancak krediyle alır.. Gerisi nasıl para kazanıyor bilmek lazım.. Kim, kime yakın duruyor para kazanmak için, onu da anlamak lazım..

Hayırlı olsun şimdiden.. :KK71: Allah sağlık versin bir bakmışsın 10 yıl geçivermiş, borcunuz bitivermiş.. Güzel günlerde keyifle oturun dilerim.. :nazar: :KK62:

canım çok saol umarım bi aksilik çıkmaz haftaya hallolur işimiz.11 yıl olacak evleneli kira kira anamız ağladı.2 kira veririm ama kendi evim olur diye çıktık yola.neticede ömür boyu kiracı olmak vardı işin ucunda..

aslında bu kadar geç kalmamızın sebebi var ama neyse küfür etmeyim şimdi.dikmen vadi projesini biliyorsundur.4.etapta arsamız var 6 yıl geçti ama gökçek halen gecekondu sorunlarıyla uğraştığı için mağdur etti bizi.ora bi başlasın ,bitsin babamdan ve kayınpederden hatırı sayılır bi para gelicek te artık bizde sabır kalmadı,oraylada 2. evimizi alırıız bre bismillah diye çıktık bi yola..

rabbim herkesi ev sahibi yapsın inşallah..

mumusum hoşgeldin sefalar getirdin
hastalıklar gelmiş gitmiş bile geçmişler olsun canım
sağlığın düzeldiye kg ları verirsin sen sadece gün belirle biyerlerden başlama zamanı :KK16:

cuman mubare olsun aebenim aebenim
bugun kermese gittimm sen aklıma geldın acaba kermessdemidir diye sankı bakınca seni görcekmişim gibi nasıl bi zihnime yer ettiysen :KK33:
nedemek mıış o laf kalabalığı varlığınla neşelendiriyorsun ıhmal etme :KK34:

akrebim sen benden sonra mezun oldunmu ?
tebriklerimi sunarım:nazar:
takımda da iyi kaptanlık yapıyorsun gözumden kaçmadı :KK16:

mevcancım kg hafifledikçe daha mutlu oluyor daha sıkı sarılıyorum
bugun kendime bi sweet aldım kalbı da kuçukdu ama olunca bi mutlu oldum sorma
hafif oldukça bide sporunu bile nefesin kesilmeden yapıyorsun
80 lere çıkınca gece ellerimde kolllarımda uyuşmalar oluyordu şükür kollarımdakı uyuşmalar azaldı ama hala bazı geceler ellerimde uyuşma oluyor .sinir sıkışması mı var acaba diyip test yaptırdım bişey çıkmadı sanırım fazla kg kalbe basın yapıyor ve kan akışı azalınca ellerimde uyuşma olduğunu düşünmeye başladım seninin fikrin nedir bu konuda :KK50:

hemen berbataraf edilmiş püskütüm benim yaa :nazar:
bide akşam yürüyüşlere başladınmı gel keyfim gel :KK52:

teşekurler canım :KK71:
öncelikle hedef seni geçmekdii bak tutmazsan kaçıp gitcem ona göre:KK52:
hadi beni yakala :KK19:

1.5 kg harikasın :nazar:
bu hafta diğer haftaalara nazaran neyi farklı yaptın canım kulağımızda kalsın
gün bugündür canim :KK34:
kızlarrrrrrrrrrrr

hayirlisi olsun canim Rabbim utandirmasin sorunsuz bir sekilde ödersiniz ins krediyi 10 sene icin hicc üzülme bizim burda 30 seneden az krediyle ev alabilen zengin sayiliyo :KK1::KK1:

hepinize tesekür ederim kizlar,nisan sonuna kadar güzel bir kilo vermem lazim mayisda görümcemin sözü var ,kendime bir plan yaptim ins sorunsuzca uyabilirim ,plana uymaya pazar basliyorum ins,yarin kampa gidicem cünkü ( bayanlarla beraber kuran,kitap,namz seminer kisacasi dolu dolu bir gün :) )

planimda söyle,2 diyet sectim kendime her hafta dönüsümlü olarak uyguliycam ,diyetin bi tanesini aeben abla bilir kendininde güzel tecrübeleri var..sabah müsli.ögle et salata,aksam sebze seklinde .ikinciside corba diyeti :) corba salata ,aralarda meyve

hadi bakalim Rabbi utandirmasin ins

Son düzenleme:
bu arada sizinle hayatimdaki güzel degisikleri paylasayim :)

anadolu üniversitesi acik ögretim fakültesinin bati avrupa kolu var,yurt disindaki vatandaslar bu üniversite ile birlikte bulunduklari yerden acik ögretim okuyabiliyolar,ben lise imam hatip mezunuyum ve bu sene üniversitenin ilahiyat 2 sene ön lisans programina kayit yaptirdim :) cok heycanliyim Rabbim utandirmasin ins ,bana dua edin :) aslinda buraya geldigimden beri biliyorum bu ünivesiteyi ama basörtü sorunundan dolayi gidemiyodum cünkü burda olsak bile sinavlara türkiye yönetmeligine göre girmemeiz gerekiyodu ama simdi sorun kalkti cok sükür ,ben unutmustum ama karsima cikan bir brösürle degisti hersey,bir dersane brösürüydü üni sinavina hazirlik icin ,gittim derse katildim sonra orda bi bayan bana sinavsiz gecis yapabilecegimi hatirlatti derken bugün ön kayidimi yaptirmis bulunuyorum :)

gokte.gif

Bir şey yap, güzel olsun. Çok mu zor ? O vakit güzel bir şey söyle. Dilin mi dönmüyor ? Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz. Beceremez misin ? O zaman güzel bir şeye başla. Ama hep güzel şeyler olsun. Çünkü; Her insan ölecek yaşta…​

günaydınnnnnn :KK3::KK3:

kilo bildirimi yapıyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

geçen cmt:62.
bugün:61.3

bir haftada giden 700 gram:KK8::KK8:

gerçi akşam yatmadan önce kayınvalidemin gönderdiği o sıcak sarmalardan 5 6 altı tane yemeyip,üstüne bi bardakta kola içmeseydim o 300 de çıkmazdı belki ama neyse:KK1:

2 haftada 1.4 kilo verdim.bu benim için harika,öncesinde 1,5 ay yerimde saydığımı düşünürek konuşuyorum işte sporun gücü diyorum.yanlız vücudumun bana nasıl oyunlar oynadığını biliyorum eminimki 2 - 3 hafta sonra yürüyüş yapsam bile haftada 100 200 gram vermeye başlıycam.o yüzden bu 3 haftayı sıkı tutup 59 lu kiloları görmem lazım..

haftaya hedefim 60 lı sayılar:KK55:

bu arada sizinle hayatimdaki güzel degisikleri paylasayim :)

anadolu üniversitesi acik ögretim fakültesinin bati avrupa kolu var,yurt disindaki vatandaslar bu üniversite ile birlikte bulunduklari yerden acik ögretim okuyabiliyolar,ben lise imam hatip mezunuyum ve bu sene üniversitenin ilahiyat 2 sene ön lisans programina kayit yaptirdim :) cok heycanliyim Rabbim utandirmasin ins ,bana dua edin :) aslinda buraya geldigimden beri biliyorum bu ünivesiteyi ama basörtü sorunundan dolayi gidemiyodum cünkü burda olsak bile sinavlara türkiye yönetmeligine göre girmemeiz gerekiyodu ama simdi sorun kalkti cok sükür ,ben unutmustum ama karsima cikan bir brösürle degisti hersey,bir dersane brösürüydü üni sinavina hazirlik icin ,gittim derse katildim sonra orda bi bayan bana sinavsiz gecis yapabilecegimi hatirlatti derken bugün ön kayidimi yaptirmis bulunuyorum :)

kocaman tebrik benden sana:nazar::nazar:..rabbim zihin açıklığı versin canım.bende açıktan 2. üniv.bitirmek istiyorum ilerde.okumanın yaşı yoktur...En Büyük KK
gokte.gif

Bir şey yap, güzel olsun. Çok mu zor ? O vakit güzel bir şey söyle. Dilin mi dönmüyor ? Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz. Beceremez misin ? O zaman güzel bir şeye başla. Ama hep güzel şeyler olsun. Çünkü; Her insan ölecek yaşta…​

günaydınn..
ne güzel bi mesaj bu böyle:KK54::KK54:

Listeler için uğradım baktım Mevcancım mesaj yazmış hemen bakayım dedim!

Bravo Mercancım! Nasıl da hızlanmış kilo vermen! Yaşaşın yürüyüş!

Bir haftada 700 gram! Bravo sana!!! :KK9: :nazar: :KK9:

Listelerimi aldım kaçıyorum.. Diğer mesajlara sonra bakarım...

Günaydın bu arada.. :KK71:

gokte.gif

senin bu gunaydin mesajlarin bazen beni beni benden aliyor.yerimsenibenakrep

kizlar gunaydin.dun de bugunde tartilamadim.ama aksam cok sevdigim bir elbisem vardi en son 2011 yazinda giyilmisti.o da ne oluyor yawwwwwwwwwww
tarti - gostermesede yasasin incelmaek ve yasasin yurumek.

$Resim 234.jpg

puskuut seni kiskandim bende benimkini ekledim.banyodan ciktikda usuyoruzzzzz

:KK71: Günaydın kızlar,

Deguacım dün kuzenin kocasından aldığım bilgiye göre bu tarifi kırmızı turp, ayva ve avakado için de ugulayabiliyormuşsun. O gece mezeye uygun olsun diye siyah turp seçmişler. Onların favorisi kırmızı turpla yapılanmış.

Dün gece ben yine siyah turpla yaptım. Sana söz verdiğim fotoları da nihayet çekebildim.

Malzemeler:
$SL276023.jpg
Turpları bu incelikte doğrayıp yayvan bir kaba koyuyoruz:
$SL276024.jpg
Hazırlanan marinatın içinde yarım saat, 45 dakika bekletiyoruz. Ben arada kaşıkla alttan üste harmanlıyorum.
$SL276026.jpg

Bir dahakine de kırmızı turpla deneyeceğim.

Not: Bu sefer fazla yaptım biraz. Sirkeden dolayı turşu havası var.. Dolapta bir gün bekleyince ne olacağını merak ettim. Bu akşam anlarız... :KK34:

X