Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

günaydın ahali.....
ya diyet listemizi revize edebilri miyiz ki***

benimde canım sıkılıyor ya hedef tutmayınca daha kötü oluyorum

o zaman hemen yeni bir hedef listesi yapayım ben telefonuma da kaydedeyim de :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

Bana mantıklı geliyor revize etmek kadiscim.. Neden edemeyelim ki? Taahhüt imzalamadık neticede..

Haftalık hedefe odaklanmak iyi geliyor insana ve elbette bu hedefin "ulaşılabilir" olması şart!

Güya ben bu Cuma 60,8 olmalıyım çizelgeme göre! Ha-haaaayttt!

Yok, yok kesin revize etmeliyiz bence.. :13:

evet yeni listem
öncelikle hafta 1 kilo olan hedefimi 500 gr a düşürdüm
aylık 2 kilo hedef belirliyorm
ama ekstra 3 olursa püskütümden hediyem olacak :)

5 nisan eski hedef 70 iken
yeni hedeflerim
5 nisan 72
12 nisan 71,50
19 nisan 71
26 nisan 70,50
3 mayıs 70
10 mayıs 69,50
17 mayıs 69
24 mayıs 68,50
31 mayıs 68

günaydınnnn

çok hastayım hemdeee çokk benim önemsemedigim bogaz agrısı
iltihap yapmışta yapmış faranjit ve bademcik iltihabı sonuç 10 tane igne ve üzerine antibiyotik.
biraz önemsemiyorum sanırım kendimi:26::26:
geçmiş olsun canım ihmal etme
off iğne hemdee

günaydın ne güzel topic eski neşesine kavuşmuş...tekrardan hoşgeldiniz kızlar....

dün akşam ankarayı sel,fırtına vurdu resmen,o nasıl bir rüzgar nasıl bir gök gürültüsüydü öyle..doğal olarak benim sporda güme gitti.9 gibide misafirlerim geldi.biraz kaçırdım itiraf edeyim:KK17:

ama ne hikmetse bu kaçamaklar beni dahada motive ediyor.delimiyim ne:KK1:

beni de motive ediyo dermişim
hafta sonu kaçamka yaptıysam o haftam gidiyo topluuyamıyorum ben
MERHABA HATUNLAR :KK16:
akşamları okuyorum ama yzmaya fırsatım olmuyor ..
sabahda rutinlik durumlarda giremedim .:KK9:

püskütüm bünyeyi şoklamışsın bu kilo kalıcı deyil ucup gider :KK34:
deguşum tebrik ederim canım aylık bazda güzel gitmiş ..:KK16:

buralarda olmasamda diyetim yiyi gidiyor bu hafta toparladım kendimi .hafta sonuda kaçırmadan atlattım .:KK16:
birde regl oldum cumaya geçer inşallah ..

eminem hoşgeldin. hadı toparla fıstık:KK16:

hadi bakalım
diyetinin iyi gitmesine sevindim
ama kilonu yazmıyo musun sen

evet yeni listem
öncelikle hafta 1 kilo olan hedefimi 500 gr a düşürdüm
aylık 2 kilo hedef belirliyorm
ama ekstra 3 olursa püskütümden hediyem olacak :)

5 nisan eski hedef 70 iken
yeni hedeflerim
5 nisan 72
12 nisan 71,50
19 nisan 71
26 nisan 70,50
3 mayıs 70
10 mayıs 69,50
17 mayıs 69
24 mayıs 68,50
31 mayıs 68
Yeni hedef listen hayırlı, uğurlu olsun kadiscim.. :nazar:

Gönülden istiyorum o ekstra durumu, bunu bilesin.. Bu ay sürprizi yapamadım diye huzursuz oldum çünkü..

Ben de Cuma tartılıp ona göre revize yapayım..

Akşam yemeğinde salata ve tavuk yemek her zaman iyi geliyor bana.. Bu akşam bu şekilde yiyeyim.. Bakalım eskisi gibi hızla gidecek mi kilolar, görelim..

:KK55:

72 lerle mezun oldumda cokta ince bir goruntuye sahipken sanirim kilolar gelmez sandim.Ama hepsi toparlanip hucuma gecmisler gibi. Uzun zaman sonra bir tartilayim dedim oda ne.? 1 kilo gelmis........Sporda yapamiyorum suan.Dusundum ne yapayim diye ama fazla aramadan adresi buldum.Her zamanki gibi kk puskutun yeri.Takim yada gunluklerin stresine girecek durumda degilim suan.Ama birilerinin beni dizginlemesi lazim degilmi.Hepinizi cok ozlemisim yawwwwwww

580388_499083106806090_795054140_n.jpg

Akşam yemeğinde salata ve tavuk yemek her zaman iyi geliyor bana.. Bu akşam bu şekilde yiyeyim.. Bakalım eskisi gibi hızla gidecek mi kilolar, görelim..

:KK55:

Bu da eteklerin tutuşma hali sanırım :KK34: yanında da bir paket portakallı çuku iyi gider canımm :KK53:

mevcan canimmmmmmm ne yaptim kilolari askim.
kiz seni gorunce sanki uzun zamandir gormedim arkadasi gormus gibi sevindim.Masumuda goremedim bugun.Aben akrep puskut oooooo burasi bayagi kalabaliklasmis.Kafeyi genisletmissiniz.

hayırlı günler ...

banuşum çokmu üşüttün igne vermiş dr. :KK52: geçmiş olsun dinlen baride çabuk geçsin ...

mevcam artık bu kaçamakları bırak canım :KK4:

kadisim kilom şu anda geçen haftaki gibi 64.5 hatta azda fazla ama reglim 2.gün kilom tam belli deyil . fakat by hafta 2 sohbetide ben aldım yani evdeyim ne sesem kaynar o yüzden kaçamak yapmadan bu haftayı atlatmak :KK9:
sabah yürüyüşleri ve pilatesede devam :KK8: hedefim önüzmüdeki hafta 63.5. olurmu bilmem tabi ama elimden geleni yapacagım :KK16:

mevcan canimmmmmmm ne yaptim kilolari askim.
kiz seni gorunce sanki uzun zamandir gormedim arkadasi gormus gibi sevindim.Masumuda goremedim bugun.Aben akrep puskut oooooo burasi bayagi kalabaliklasmis.Kafeyi genisletmissiniz.

berilcim bizler cefenin demirbaşlarıyız canım, hep buralardayız .
sende hoşgeldin .:KK16:
yahu 1 kilomu derdin???????:44:

hayırlı günler ...

banuşum çokmu üşüttün igne vermiş dr. :KK52: geçmiş olsun dinlen baride çabuk geçsin ...

mevcam artık bu kaçamakları bırak canım :KK4:

kadisim kilom şu anda geçen haftaki gibi 64.5 hatta azda fazla ama reglim 2.gün kilom tam belli deyil . fakat by hafta 2 sohbetide ben aldım yani evdeyim ne sesem kaynar o yüzden kaçamak yapmadan bu haftayı atlatmak :KK9:
sabah yürüyüşleri ve pilatesede devam :KK8: hedefim önüzmüdeki hafta 63.5. olurmu bilmem tabi ama elimden geleni yapacagım :KK16:

berilcim bizler cefenin demirbaşlarıyız canım, hep buralardayız .
sende hoşgeldin .:KK16:
yahu 1 kilomu derdin???????:44:

oyle deme abenim 23 kiloyuda vermeden once boyle sinci sinci gelmislerdi.Once biri geliyor etrafi kolacan ediyor baktiki yer rahat.sonra oburleri geliyor lop lop yerlesiyorlar.kalcaya, gobege........ sanki babalarinin tarlasi.

Günaydın! :KK71:

Ben hala olması gereken beslenme biçimime dönemedim.. 8 günlük mola nedeniyle lezzet sensörlerim yeniden devreye girdi sanırım.. Bugün artık düzenimi oturtsam diyorum! :KK37:

Hala 1,8 kilo artıdayım.. Cumaya kaldı 3 gün.

Haftasonu kaçamaklarını hemen verirdim hatta üstüne kilo da verirdim.. Ama mola uzun sürünce aynı mantık işlemiyor demek ki.. O kadar uzun süreli ve dünya güzeli mamaları yiyince tahminimce yağa dönüştüler.

Cumaya verebildiğim kadarını verip, hedef çizelgemi yeniden revize etmekten başka çare yok gibi görünüyor.. 1 Haziran olmaz da 15 haziran olur n'apalım yani ölelim mi?! :KK55:
yani dimi ölekmi?:KK9:
kaçamaklarda 2 gün telafi oluyor fakat 1 hafalık artılar biraz yerleşsede, vermesi zorde deyil püskütüm . bence yeni alınmış kilocuklarda deyil sorun seninde dedigin gibi bu 1 haftalık içine yerleşen o yeme ve lezzet istegini köreltmede.
bunuda iyi bir planla atlatırsın sen arkadaşım :KK16:
:KK60: Hayalet! Sevdim bunu..
Vallahi ilk başta manasız geliyordu.. Neden insan kendini gizlemek istesin ki? Alt tarafı forumun birinde dolanıyorsun, sanki çok önemli, diye düşünüyordum..
Sonra meğerse zevkli bir şey olduğunu anladım. Şöyle ki; giriyorsun bakıyorsun canın bir şey yazmak istemezse de çıkıp gidiyorsun.. İsteyince dönüp yazıyorsun. Bir gizlendim öyle de kaldı sonra..
Manavata!

Doğru dedin! Ne yiyeyim ödül olarak diye geçiyor bütün hafta! :KK60:
Hedefim uzun bir süredir 58..
60 da bırakmak yerine, altına inip 60 dan korkmak daha mantıklı geldi..
Yağ oranı hakkında hiçbir fikrim yok deguacım.. Kendiminkini de bilmiyorum. Ölçen terazilere de güvenmiyorum. Merak etmiyorum değil aslında..

Şöyle bir bilgi var:
Erkekler için %15’in altında, kadınlar için ise %20’nin altında olması bireyin sağlıklı olduğuna ve şişmanlıktan kaynaklanan risk faktörlerine uzak olduğuna işarettir.

Yazının tamamı için:
Vücut Kitle İndeksi, Bel Kalça Oranı,Yağ Oranı Ne OLmalı? | UVFİTNESS
ben ordaki fotolardan %25 ve %30 yag oranını begendim yahu :KK9:
Hoş bulduk Mevcancım..
İyi ki sen de katılmışsın aramıza.. böylece topik ıssız kalmamış..
Kendi adıma, buraya uğradığımda yazılmış mesaj görünce daha bir motive oluyorum.. O yüzden sen de hoş geldin.. :KK71:

Bu sabah bahçedeki ağaçların tomurcuklarının birer birer ölüp de yeniden toprağa kavuştuğunu görünce çok üzüldüm.. Kele dönmüş yine ağaçlar.. Ne biçim fırtınaydı sahiden.. Biz de tam lulutumla sokaktaydık.. Ay dedim uçuyorum ben.. Zayıfım artık, rüzgarlara kapılabilirim di mi? :KK60:

En güzeli bu! Kaçamaktan demoralize olmamak lazım.. Ara gaz oluyor belki de..
:KK60::KK60:demek havalandın püsküütüm . bencede sen artık oldun bakma 3.5. kiloya püskütüm gayet fitsin :KK34:
dün bende bolkondaki çiçeklerim uçmasın diye çıktım o fırtınada ama rüzgarı gücü bana yetmedi ,henüz uçma modunda deyilmişim :KK60::KK60::KK60::KK37:

Son düzenleme:
oyle deme abenim 23 kiloyuda vermeden once boyle sinci sinci gelmislerdi.Once biri geliyor etrafi kolacan ediyor baktiki yer rahat.sonra oburleri geliyor lop lop yerlesiyorlar.kalcaya, gobege........ sanki babalarinin tarlasi.

berilcim haklısında 1 kilo sonuçta günlük wc bile degişebilir bir kilo :KK9:
ama sen tedbiri elden bırakma yinede . bak en azından o 1 kilo bize seni getirdi .:):KK16:

berilcim haklısında 1 kilo sonuçta günlük wc bile degişebilir bir kilo :KK9:
ama sen tedbiri elden bırakma yinede . bak en azından o 1 kilo bize seni getirdi .:):KK16:

yok abenim beni sizden alan aile sorunlarimdi, ama simdi o bile alamiyor

yani dimi ölekmi?:KK9:
kaçamaklarda 2 gün telafi oluyor fakat 1 hafalık artılar biraz yerleşsede, vermesi zorde deyil püskütüm . bence yeni alınmış kilocuklarda deyil sorun seninde dedigin gibi bu 1 haftalık içine yerleşen o yeme ve lezzet istegini köreltmede.
bunuda iyi bir planla atlatırsın sen arkadaşım :KK16:

ben ordaki fotolardan %25 ve %30 yag oranını begendim yahu :KK9:

:KK60::KK60:demek havalandın püsküütüm . bencede sen artık oldun bakma 3.5. kiloya püskütüm gayet fitsin :KK34:
dün bende bolkondaki çiçeklerim uçmasın diye çıktım o fırtınada ama rüzgarı gücü bana yetmedi ,henüz uçma modunda deyilmişim :KK60::KK60::KK60::KK37:
Aynen öyle aebenim.. Bugün daha az yeme isteğim var.. Toparlarım elbet.. Moralim öyle bomba ki kim korkar hain kilodan? :21:

Gel biz %25 de anlaşalım! :KK34:

Ay yok nerede ayol! Lulutum 29 kiloya düştü.. Ona baktım uçacak mı diye.. 4 çeker olduğundan o da sağlam gitti vallahi..

Ya ben de kendimi fena hissetmiyorum aslında.. :KK17: Hazır gaza gelmişken ne kadar versem kardır diye devam ediyorum, doğruya doğru.. :KK39:

Aebenim lütfen bu Cuma seni alkışlamak istiyorum.. Lütfen.. lütfen.. :KK71:

yok abenim beni sizden alan aile sorunlarimdi, ama simdi o bile alamiyor
Hoş geldin beril.. :KK34:

Demek boyle sinsi sinsi yerlesiyolar.bence cok haklisin her daim dikkat etmek lazim hosgeldin aramiza.

günaydın kızlar..
dün ne güzel muhabbet etmişsiniz,yazamasamda hep takipteydim ama:KK34:

akşam hava ne güzeldi her yer cıvıl cıvıldı.1 saat ev temizliği yapıp attım kendimi yollara.kulaklığımıda buldum ki o değmeyin keyfime şarkıların gazıyla 1 saat yürümüşüm eşim aramasa fark bile etmiyecektim:KK1:

yürüyüşten gelince 15 dak sonra bi bardak ayran içtim.acaba su dışında vücuda yürüyüş sonrası farklı şeyler almak zararlımı (kalori açısından)

günaydınnn bugün daha iyi sayılırım beril hoşgeldinn
mevcan yürüyüş öncesi nescafe yürüyüş sonrası yagsız süt tavsiye ederimm

Demek boyle sinsi sinsi yerlesiyolar.bence cok haklisin her daim dikkat etmek lazim hosgeldin aramiza.
ahhhhhhhh kadisim onlar sinsi ama bizde idmanliyiz artik degilmi.
günaydınnn bugün daha iyi sayılırım beril hoşgeldinn
mevcan yürüyüş öncesi nescafe yürüyüş sonrası yagsız süt tavsiye ederimm
masumum gunaydin.

X