Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

haftada 500 gram aslında çok bi rakam deil ama ne bileyim korkuyorum ben daha..ama vücut tipim benim çok tuhaf dün sana attığım resimlere baktın malum ne demek istediğimi anlamışsındır.4 kilo fark eden resimlerimde bile ne kadar iri duruyorum o yüzden bu 2 kilo benim için çok önemli,bide siyah vücudumu saran kısa bir elbise giyicem siyahın avantajı var ama ben göbeğimdeki ve simitimdeki o 2 kiloyuda atmak istiyorum..

bu arada 60 olursam,nişandaki fotomu buraya koyucam...

sen ne kadar durakladın 62 de

tam hatırlamıyorum ama 2 aydan fazla son 1.5 aydırda hep 62.7 idim..tabi aralarda cozuttum aldım verdim saçma sapan işte..

Selam kızlar :KK16: Püsküüt en son mesajını 28 inde yazmış. O bu kadar uzun zaman uzak kalmazdı. Umarım bir sorun yoktur. Haberi olan var mı :44: Meraklandım göremeyince:26:

Günaydın arkadaşlar..
Kardeşimi az önce uğurladık..
Baktım kilo sınırı yok, gelip raporumu vereyim dedim.. :KK60:

Durum tek kelimeyle facia! :KK33:

Yaptığım son bildirimde 61.4 kiloydum. (22 Mart)
Bu sabah sonunda cesaretimi topladım ve tartıldım. Kilom şu an itibariyle 63.5 :KK52:

Bir haftada 2.1 kilo almayı başarmış bulunuyorum.. Hani alkış? :KK9: :KK9:

Dolayısıyla aklı başında bir plan yapmam gerekiyor. Bu Cuma (5 Nisan) öncelikle aldığım kiloyu vermeyi hedefledim.
Cuma gelsin.. sonra oturup kalan kilomu hedeflediğim listemi revize edeceğim.. Çünkü baştaki planımı yakalayabilmem şu anda pek mümkün görünmüyor..

Yarın mesajlarınızı okuyacağım.. Şimdilik hoşça kalın..

Not: Mevcancım benim ablam yok.. Gelen erkek kardeşimdi.. :KK34:

merhabalar hatunlar :KK16:
dün yine rutin günlerimden biriydi . üstüne birde baklava yaptım . yemedim ama :KK19:

püskütüm mutluluk dolu günlerin başlamış ne güzel . iyi yürüyüşler bu arada bu hafta bende spor 0:KK19:
diyetde yapıyorum ama hala artılarımı temizleyemedim sanırım biraada regl kapıda onuda şişligi var çümki karnım baya şiş .
bu hafytayı aşanmamış saysak olmazmı :KK35:

banum afiyet olsun canım okadarda olur arada .
mevcanım yürüyüşlere başlanmış eşinle :KK9:

püskütüm kozmık bakım var nette sahibi aycangül k.kdandaydı linleri vardı k.k.da. 2 sene zor dayandı milatin sorularına ve yüklenmelerine oda blog açmayı uygun gördü ve buradaki konuların kapatırdı ..
ben yaklaşık 1 senedir aycanın kıl ,tüy işi için verdigi tarihlede yapıyorum epilasyonumu. dolunaydan sonraki ayın oglak burcunda oldugu dönemlerde .. inanılmayacak kadar etkisini gördüm . 1 senede diyebilirimki % 50 den çogu yok oldu çıkanlarda kıl modundan tüy moduna dogru geçiş yapıyor :KK9: her ay etkisi birazda ha fazla gözle görülür şekilde artıyor . çok memnunum. allah razı olsun ondan . zamanında k.k da konusunu tesadüfen görmüştüm. hatta zamanında arkadaşlarada haber vermiştim. bir çok tyakın arkadaşımda deniyor ben haber veriyorum tarihleri ..
Sahiden bu haftayı yaşanmamış sayalım.. Sadece kilo açısından tabii.. :KK34:
Çok enteresan geldi konu.. Vakit olunca bakayım.. Blog adresini bana gönderebilir misin rica etsem?
hayırlı cumalar .

topik ıssızlaşmış banum ve mevcanım olmasa ugrayan yok :KK4:
bildirimimi yapıp koşturmacama devam edeyim ..
...hayırlı cumalar bu arada .:KK16:

bu hafta sabitim ....64.3..
son güne artılardaydım ama şükür inmiş bu haftaki 1 kiloluk hedefim olmadı :KK19: ama daha 2 gün öncesine kadar 65 lerdeydim bunada şükür . önümüzdeki hafta kendimi topluycam inşallah bu haftayı pek karamsar atlattım .
haftaya hedefim yine 63.5
Sahiden de öyle.. Mevcan ve masum kaleyi korumuşlar.. :KK71:
Malum şişlik inince hedefine ulaşabilirsin gibi geliyor bana..

Merhaba kizlar.kilo bildirimimi yapayim gecen hafta 73.3 bu hafta 72.5 hedefim 71 i yakalayamadim. haftaya hedefim 70
Tebrikler! :KK9: :nazar:
Grafiğini hazırlamak için 3 kiloda anlaşmıştık di mi? Listelere göre olmamış bu kadar.. Sen de kontrol et olur mu?

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

nihayet nihayet 1,5 aydır süren başımdaki şeytanın bacağını kırdım......

geçen hafta :62.7
bugün :62

4 gün tempolu yürüyüşün ve 2 gece önceki sıcak poğaçaları yemememin faydasını gösterdi rabbim...
çok çok mutluyumum......

demekki yürüyüşü 5 yada 6 güne çıkarttıp,hafta sonlarıda ipinden kurtulmuş boğa misali yemeğe saldırmasam daha fazlada verirmişim bu hafta...

gelecek haftaki hedefim 61 li kilolar ama gramı belli deil :KK1:
Oh ne güzel olmuş mevcancım.. Tebrikler! :KK9: :nazar:
haftada 500 gram aslında çok bi rakam deil ama ne bileyim korkuyorum ben daha..ama vücut tipim benim çok tuhaf dün sana attığım resimlere baktın malum ne demek istediğimi anlamışsındır.4 kilo fark eden resimlerimde bile ne kadar iri duruyorum o yüzden bu 2 kilo benim için çok önemli,bide siyah vücudumu saran kısa bir elbise giyicem siyahın avantajı var ama ben göbeğimdeki ve simitimdeki o 2 kiloyuda atmak istiyorum..

bu arada 60 olursam,nişandaki fotomu buraya koyucam...
Benim de aklımda 60 a inince yeni aldığım dar kotumla foto çekip paylaşmak vardı.. Ha'di bakalım kim daha önce foto koyacak? :KK55: :KK34:
Ay ben önce aldıklarımı vereyim de hele! :KK60:

hosgeldin puskutum.gerci bende pek ugrayamiyorum.kardesinle hasret giderdin ne guzel darisi bana.bi de minik cimcime kiz var onda herseyden guzel.cok ozledim cok.almis oldugun kiloyu vereceginden eminim ama bu cuma hepsimi gidecek?2.2 kiloda kalmisim evet canim.3 olmamis.

günaydınnnnnnnn

püskütüm hoşgeldin canım.aldığın kilo az bile bacım ben olsam 5 kilo alır dönerdim valla..:KK1: neyseki aldıklarını fazlasıyla vereceğini
hepimiz biliyoruz:KK34:

hmm gelelim bana:KK31:

haftasonum ilk defa sıfır kaçamakla geçti.daha doğrusu kaçamak yapacak vaktim olmadı,olsa kesin yapardım yani:KK1:

2 gün ev aramaktan helak olduk.yürüdüğüm mesafeyi,çıktığım merdivenleri anlatacak mecalim bile yok şu an :KK6:

aklımızda 2 ev fikri oluştu ama bundan sonrasına kısmet diyorum artık..

regl olarakta güne başladım.bu hafta boyu dikkat eder ve sporumuda yaparsam cmt ye bomba gibi gelirim gibi hissediyorum:KK16:

Günaydın kızlar!.. :KK71:

2,1 kilo fazlalığımın 300 gr. ını gönderebildim. Kaldı 1,8 kilo.
Bugün daha da sıkıya alıyorum..:KK20: Kaldı 4 gün anacım!

hosgeldin puskutum.gerci bende pek ugrayamiyorum.kardesinle hasret giderdin ne guzel darisi bana.bi de minik cimcime kiz var onda herseyden guzel.cok ozledim cok.almis oldugun kiloyu vereceginden eminim ama bu cuma hepsimi gidecek?2.2 kiloda kalmisim evet canim.3 olmamis.
Darısı sana olsun inşallah kadiscim..
Kilo aldım ama ruhum ütülendi.. Buna değer doğrusu.. :KK34:
Sağ ol iyi dileklerin için.. Evet ilk hedefim bu Cuma aldığım kilolardan kurtulmak.. Becerebilecek miyim bilemiyorum. Uzun zamandır böyle kilo artışım olmamıştı.. Sporu azaltıp, akşam yemeklerini hafifleteceğim.
Grafik için Nisan ayındaki hedefimiz yine 3 kilo mu olacak kadiscim?
günaydınnnnnnnn

püskütüm hoşgeldin canım.aldığın kilo az bile bacım ben olsam 5 kilo alır dönerdim valla..:KK1: neyseki aldıklarını fazlasıyla vereceğini
hepimiz biliyoruz:KK34:

hmm gelelim bana:KK31:

haftasonum ilk defa sıfır kaçamakla geçti.daha doğrusu kaçamak yapacak vaktim olmadı,olsa kesin yapardım yani:KK1:

2 gün ev aramaktan helak olduk.yürüdüğüm mesafeyi,çıktığım merdivenleri anlatacak mecalim bile yok şu an :KK6:

aklımızda 2 ev fikri oluştu ama bundan sonrasına kısmet diyorum artık..

regl olarakta güne başladım.bu hafta boyu dikkat eder ve sporumuda yaparsam cmt ye bomba gibi gelirim gibi hissediyorum:KK16:
Beni rahatlattın Mevcancım teşekkürler.. İnşallah mahcup olmam.. :KK17:
Ev aramak zor iştir.. Hayırlısı neyse o olsun Mevcancım.. Bazen insan bunalıyor ve acele karar vermek durumunda kalıyor. Dilerim doğru karar alırsınız..
İyi ne güzel işe yaramış.. Sahiden de seni tanıdığımdan beri ilk defa kaçamaksız bir hafta sonu yaptın böylece..
Bence siz ev aramaya devam edin.. :KK53:

Günaydın kızlar :KK16::KK16::KK16:
Ben geldimmm ama dikkat etmeden aldığım kilolarla döndüm 74.2 yim:KK17::KK17::KK17: bugün tekrar kemerleri sıktım bakalım devamı gelecek inşallah:KK8:
Birazdan da geçmişe bakacağım bakalım siz nasılsınız

püsküütçüm yine aynı paraleldeyiz canım en son 72.9 u görmüştüm şimdi 74.2 :18::KK17::KK17: maalesef bir haftada 1.3 benim de

Günaydın kızlar :KK16::KK16::KK16:
Ben geldimmm ama dikkat etmeden aldığım kilolarla döndüm 74.2 yim:KK17::KK17::KK17: bugün tekrar kemerleri sıktım bakalım devamı gelecek inşallah:KK8:
Birazdan da geçmişe bakacağım bakalım siz nasılsınız

Günaydın eminecim.. Böyle yazınca ben anlamıyorum.. En son kaç kiloydun ki?

Yani kaç kilo aldın sen onu söyle kader arkadaşım! :KK60: Aynı dönem tatile çıktık seninle.. Aldığımız kilo başabaş oldu mu onu merak ediyorum..:KK37:

..........diyor ve kaçıyorum. Sonra uğrarım yine.. :KK55:

kızlar binadan bir komşum var.ilk zamanlar konuşurken abla diye konuşurdum.oldukça kilolu bir bayandı,geçen yaz sohbet etme imkanımız oldu yaşını sorduğumda 29 dedi ve şok oldum.4 yaş büyüktüm ve kadına aylarca abla dedim.

boyu 160 ve kilosu 120......
sadece oburluktan şişmanladığını söylemişti bana ve kilosunu saklamak için kayınvalidem gibi giyinen biriydi.

yazın bazen bize takılırdı ama ben 3 tur atana kadar o birinci turunda tıkanır kalırdı.

3 4 ay önce gördüğümde yürüyüşe başladığını kilo verdiğini söyleyince çok sevinmiştim..

veeee cmt günü parkta karşılaştık şok şok oldum öyle bir zayıflamışki inanamadım..

120 den 84 kiloya düşmüş.o gün üzerinde tayt ve tunik vardı...o kadar mutluydu ki anlatamam size..ha siz görseniz kilolu dersiniz ama bana o kadar ince geldiki anlatamam hedefim 60 dedi:nazar:

bir bayanın değişimle nasıl mutlu olduğunu gözlerinden anladım.4.sınıftaki oğlu geçen sene okula gelme arkadaşlarım benimle dalga geçiyor diye üzülen bir kadın dı o..

formülünü söyle dedim:az ama sık yedim,çok su içtim,geç saatlerde bi şey yemedim ver her sabah 2 saat tempolu yürüdüm dedi ve halende yürüyormuş bazen exstra akşamlarıda çıkıyormuş..

kendim vermiş kadar kadınlığımdan gurur duydum o an..yaşlı teyze kıyafetinden çıkıp,yaşına uygun giyinmiş o kadın beni benden aldı..

öğlen olmuşş merhabalar :KK71:

bugun uzunca süredir görüşmediğim bir arkadaşlımla karşılaştım şaşırdı beni görunce ufalmışşsn resmendedi, demekki farketmeye başlamış toplamda 10 kg oldu :KK53:
ama diyetten ziyade yüzmenin ben çok faydasını gördum vucudu toplama ve sıkılıştırma adına :KK16:

kızlar aylık hedefimein de altına inebildim
mart 1 :kg 77
nisan 1:kg 73 :KK8:

eğer durmazsa yada kaçamak yapıp da abartmazsam temmuza 65 e inebileciğime ınanıyorum haydın bakalım start 1 nisan- 1temmuz arası 2 ayda 8 kg hedefim var :KK53:

kızlar binadan bir komşum var.ilk zamanlar konuşurken abla diye konuşurdum.oldukça kilolu bir bayandı,geçen yaz sohbet etme imkanımız oldu yaşını sorduğumda 29 dedi ve şok oldum.4 yaş büyüktüm ve kadına aylarca abla dedim.

boyu 160 ve kilosu 120......
sadece oburluktan şişmanladığını söylemişti bana ve kilosunu saklamak için kayınvalidem gibi giyinen biriydi.

yazın bazen bize takılırdı ama ben 3 tur atana kadar o birinci turunda tıkanır kalırdı.

3 4 ay önce gördüğümde yürüyüşe başladığını kilo verdiğini söyleyince çok sevinmiştim..

veeee cmt günü parkta karşılaştık şok şok oldum öyle bir zayıflamışki inanamadım..

120 den 84 kiloya düşmüş.o gün üzerinde tayt ve tunik vardı...o kadar mutluydu ki anlatamam size..ha siz görseniz kilolu dersiniz ama bana o kadar ince geldiki anlatamam hedefim 60 dedi:nazar:

bir bayanın değişimle nasıl mutlu olduğunu gözlerinden anladım.4.sınıftaki oğlu geçen sene okula gelme arkadaşlarım benimle dalga geçiyor diye üzülen bir kadın dı o..

formülünü söyle dedim:az ama sık yedim,çok su içtim,geç saatlerde bi şey yemedim ver her sabah 2 saat tempolu yürüdüm dedi ve halende yürüyormuş bazen exstra akşamlarıda çıkıyormuş..

kendim vermiş kadar kadınlığımdan gurur duydum o an..yaşlı teyze kıyafetinden çıkıp,yaşına uygun giyinmiş o kadın beni benden aldı..
Ne güzel bir hikaye bu ya! :nazar:
Ayakta alkış! :KK9: :KK9:
İki saat yürümek de her babayiğidin harcı değil, o ayrı konu..

Yürüyüş yapın diye boşuna demiyorlar.. Bilimsel açıklaması da şu: Vücudumuzdaki kasların %80 i bel çizgimizin altındaki bölgemizde.. O nedenle de yürüyüş yaptığımızda kas yoğunluğumuzun %80 ini çalıştırıyoruz.. Mucizenin sebebi de bu!
Yürüyüş / bisiklet gibi çalışmalar bu nedenle çok faydalı..

İyi ki paylaşmışsın Mevcancım.. Parmacıklarına sağlık. :KK71:

Günaydın eminecim.. Böyle yazınca ben anlamıyorum.. En son kaç kiloydun ki?

Yani kaç kilo aldın sen onu söyle kader arkadaşım! :KK60: Aynı dönem tatile çıktık seninle.. Aldığımız kilo başabaş oldu mu onu merak ediyorum..:KK37:

..........diyor ve kaçıyorum. Sonra uğrarım yine.. :KK55:

canım aynı kaderi paylaşıyoruz yine haftaya ikimiz de vereceğiz inşallah eve geldiğimde hemen basküle koştum 75.2 diyordu:KK17::KK17::KK17: bu sabah ise 74.2 dedi..tatile çıkarken 72.9 idim işte :KK17: Şimdi de grip başlangıcı başım okadar kötü ki vücudum..İstanbul,İzmir,Manisa derken hava değişimi herhalde ama dün ateşimde vardı..Neyse umarım kısa sürede atıp tam gaz başlarım ve aynı paralellikle birlikte aldığımız bu fazlalıklardan kurtuluruz dehal canımm :KK16:

bugun uzunca süredir görüşmediğim bir arkadaşlımla karşılaştım şaşırdı beni görunce ufalmışşsn resmendedi, demekki farketmeye başlamış toplamda 10 kg oldu :KK53:
ama diyetten ziyade yüzmenin ben çok faydasını gördum vucudu toplama ve sıkılıştırma adına :KK16:

eğer durmazsa yada kaçamak yapıp da abartmazsam temmuza 65 e inebileciğime ınanıyorum haydın bakalım start 1 nisan- 1temmuz arası 2 ayda 8 kg hedefim var :KK53:

Tebrik ederim canım çok güzel kilo vermişsin:nazar::nazar::KK9::KK9: durmaz tabi sen böyle düşünüp kararlı oldukça..İnşallah hedefine en kısa zamanda azimle ulaşırsın:KK16::KK16:

Günaydın kızlar!.. :KK71:

Darısı sana olsun inşallah kadiscim..
Kilo aldım ama ruhum ütülendi.. Buna değer doğrusu.. :KK34:
Sağ ol iyi dileklerin için.. Evet ilk hedefim bu Cuma aldığım kilolardan kurtulmak.. Becerebilecek miyim bilemiyorum. Uzun zamandır böyle kilo artışım olmamıştı.. Sporu azaltıp, akşam yemeklerini hafifleteceğim.
Grafik için Nisan ayındaki hedefimiz yine 3 kilo mu olacak kadiscim?
. :KK53:

evet canım 3 olsun
bence verebilirim ama bu ay neden olmadı diye düşündüm
çünkü öncesinde epey vermiştim
neyse buna da şükür
yaş da ilerliyo artık vermek zor
ama ben işlerimin yoğunluğu geçince nette kıyafet beğenmeye başlıyacağım artık
yaz geldi
buralar yanıyor
kazaklarıda kaldırdık

canım aynı kaderi paylaşıyoruz yine haftaya ikimiz de vereceğiz inşallah eve geldiğimde hemen basküle koştum 75.2 diyordu:KK17::KK17::KK17: bu sabah ise 74.2 dedi..tatile çıkarken 72.9 idim işte :KK17: Şimdi de grip başlangıcı başım okadar kötü ki vücudum..İstanbul,İzmir,Manisa derken hava değişimi herhalde ama dün ateşimde vardı..Neyse umarım kısa sürede atıp tam gaz başlarım ve aynı paralellikle birlikte aldığımız bu fazlalıklardan kurtuluruz dehal canımm :KK16:
tatilde normaldir kilo almak ama dikakt et canım

bende 65 olamk istiyorum

X