Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

evt ya temmuz bak kaç ay olmuş tabi arada ara vermişliiklerimde var
sadece şok etkisi olsun istedim bazen böyle tık oynamıyor ya işte bu lapa ozamn iyi çare olmuştu eskiden tabi püskütün tarifine göre yapıyorum been

sahi ya kremalı püskütüm nerdee:44: sanırım yoğun bi gün onunki de

bu arada kallistem sanada çok geçmiş olsun

bikkinlik hali nedense bende de var.hafta sonu ipin ucu kaçinca boyle oldu sanirim.yarina gecer umarim iyi geceler

bikkinlik hali nedense bende de var.hafta sonu ipin ucu kaçinca boyle oldu sanirim.yarina gecer umarim iyi geceler

kadiscim havalardan lodos çok burdada adamı sersem gibi yapıyor
diyette arada kaçamaklar oluyor toparlarsın sen canım, sanada iyi geceler

Bir sigara molasında mesajlara bakayım dedim ama birikmişler.. O kadar zamanım yok. Daha fazla geç olmadan spora başlayacağım şimdi..

O yüzden yarın sabah görüşmek üzere diyor ve kaçıyorum..

günaydın canlar...

asosyal bi kişi olmaya karar verdim.yoksa verdiğim onca kiloyu geri alıcam..

dün arkadaşlarla çiğ köfte yemeğe gittik.saat 8.30 du.ankaralılar bilir izmir sokaktaki apikoğluna dürümleri maaşallah zaten..

neyse yatışım gece 2 idi.bu 5 saatlik boşlukta tekrar acıktım ama doğal olarak bi şey yemedim..

kaçamak yaptığım halde,bugün düne oranla daha bi pozitif başladım bir güne..

cmt gününe kadar aldıklarımı versem yetecek galiba

Son düzenleme:

geçer canım,benimki şükür bu sabah geçti.akşam olsada spor yapsam modundayım

tabi iş stresi modumun içine etmezse...

günaydın canım evet öyle oluyor maalesef misafirler,misafirlikler bize kilo olarak patlıyor

benimde çukurambarda iş yerim
uzak biraz ama arabayla gidip geliyorum .
evde ikea tarafında

sennin küçük bebegin var dimi benmi yanlış hatırlıyorum:26:

heheh bende ikea tarafında otoruyorum..kiracıyım ama o taraflardan ev bakınıyoruz..

ama ben otobüsle gidip geliyorum..

bir kızım var anasınıfına gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…