Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Ama canim patir kuturde geri geliyor 500 gr artmis kilom dun misafirim vardi bugunde diyet modunda degildim bakalim sabah durum ne olacak

inşallah sabaha bişey kalmaz canım..ben de busabah ki kilomu merak ediyorum ama ben de cozutma sonucu kalıcı kilo artışı oldu korkarım :18::18::18:

Teşekkürler tatlım..
Ha'di sen de toparla kendini hemen... Cuma günü de ben seni tebrik edeyim.. Var mısın?

inşallah sabaha bişey kalmaz canım..ben de busabah ki kilomu merak ediyorum ama ben de cozutma sonucu kalıcı kilo artışı oldu korkarım :18::18::18:
Beğenmeme tuşu yok ki anacım.. Olsaydı da bassaysım şıppadanak!
Ne demek "kalıcı kilo artışı"?
Duymamış olayım, duymadım!

canım harikasın sen maşallah çok da fitsin böyle vücudun varken bu kadar dikkat ediyorsun ya yediklerine hakikaten süpersinnn

Teşekkürler tatlım..
Ha'di sen de toparla kendini hemen... Cuma günü de ben seni tebrik edeyim.. Var mısın?

busabah ki kiloma göre cumayı değerlendirelim varım canım..Ben daha iş yerindeyim de eve gidince tartılayım bakalım..akşam da hedef koyarım cuma için hadi bakalım toparlanma zamanı

günaydınnnnnnnn.mutlu,huzurlu,pozitif,kalorisiz günler olsun inşallah..

püskütümün dediği gibi kaçamaklar sonrası sabah alel acele tartıldım..gördüğüm kilomun şokunu halen atlatamadım.tamam kalorili şeyler yedim,geç saatte yedim ama yediklerimi tartsam yarım kilo gelmez eeee vücut nasıl yarım kilo fazla gösteriyor

haftasonlarından nefret ediyorum,çalışınca hafta sonları arkadaşlarla çıkıyoruz..düşün bi yakamdan verdiklerimi geri alıyorum diyorum ama yok nafile..yine az yiyorum ama kalorili ve geç olunca sonuç bu anacım..

neyse cmt tartıya çıkıcam.önümde var 5 gün dayan mevcan spora

günaydın

eminem hoşgeldin fıstık ..

benim için yine yogun bir gün . kayıt yenilemeye gidicem sonrasında çoçukları okuldan alıp göz dr. götürücem . bir merhaba diyim dedim .
hafta sonunuda az hasarla atlattım . hafta sonları benim derdim sanırım düzensiz yemek . yinede durumlar iyi .

eminem senin akupuntur işi ne oldu devam ediyormusun ?pc bozuk olması seni burdan ve diyetden uzak kıldı bence hiç iyi olmadı (kitap okuma dışında)..

püsküütüm zor günler seni bekliyor diyet açısından . bu haftayı bencede iyi dergerlendir yokda bi saldımı geri toparlaması zor oluyor ...

kadisim canım sen yolarsın beyin gücüyle üzülme

deguşim diyet yapmana ragmen kilonun hep aynı kalması ilginç . eger hataların yoksa baskül birden iner merak etme

akrebim günaydın bacım

mevcanım zaten hafta sonları deyilmi insanın diyetini sabote eden .

Son düzenleme:
canım harikasın sen maşallah çok da fitsin böyle vücudun varken bu kadar dikkat ediyorsun ya yediklerine hakikaten süpersinnn
Teşekkür ederim tatlım.. Ay dur ipi gevşettim zaten, yine salmayayım kendimi..
ayyyy ben regl etkisi dışında demek istedim canım Allah korusun kalıcı falan olmasın kilolarımmm
Hah şimdi oldu!
busabah ki kiloma göre cumayı değerlendirelim varım canım..Ben daha iş yerindeyim de eve gidince tartılayım bakalım..akşam da hedef koyarım cuma için hadi bakalım toparlanma zamanı
İşte bu!!!!
Ne sinir bozucu di mi Mevcancım..
Kaçamakların etkisi tahminimizden de fazla oluyor.. Hafta sonu al, hafta içi ver.. Yoyo diyeti!
Ama bir yandan da insan şunu düşünüyor.. bütün haftayı dikkat ederek geçiriyorsun, bunalıyorsun.. Arada bu kaçamaklar olmasa zaten dayanılmaz bu psikolojiye..
Yeter ki totalde her ay kilo azalmış olsun..
Sen o zamanlar bu topikte miydin hatırlamıyorum ama bir mankenin röportajını dinlemiştim. Haftada bir gün mola veriyorum o gün ne istersem yiyorum onun dışında hep diyet ve sporla yaşıyorum demişti. Düşünsene, bu kiloyu koruma yöntemi!
İşte o yüzden de bizim mola gününde de yoldan çok fazla çıkmamamız lazım ki kilo verebilelim..
Dışarı çıkıldığında benim tek yöntemim var.. O da koca bir kase salata almak.. Üzerine de sos falan dökmezsen salata yumuşamıyor.. Millet yemekleri götürürken ben pirinç ayıklama hızında salata yiyorum.. Uzun sürüyor bitirmek oyalanınca.. Bi'de enteresandır; doyuruyor..
Ay bi'de yoğun gün demiş..
Şu topiğe yazdığın mesajların çetelesini tutsam her günün yoğun zaten anacım..
Sen bu durumun dışında olduğunda belirt bari..

Az hasarla atlatmana sevindim aebenim.. Temmuza adım adım yaklaşıyoruz ne de olsa..

aman ayran olmaz olsun canım yaaa
hala sarsıntıdayım yani

aynen benimde günlerim aç aç geçmesi lazımmmm:18::18::18:

bende de oldu bende de
kulakalrınıza inanamıyacaksınız

ay evde oturacam işim yok desen şaşardım zaten
bu beuin nasıl dayansın yaaa
greve çıktı garibimmmm

bu sabah ki kilom 73.8
yani dünde 500 gr almışım
hafta sonu toplamda 1 kg
elleirnizden öperrr

cuma hedefim 72
vermem gereken 1.8
nasıl olacak bu işşşşşşşşşşşşşşşş

bu sabah ki kilom 73.8
yani dünde 500 gr almışım
hafta sonu toplamda 1 kg
elleirnizden öperrr

cuma hedefim 72
vermem gereken 1.8
nasıl olacak bu işşşşşşşşşşşşşşşş

kadisim geçenlerde bir mesajında yediğin halde kilo verdiğini yazmıştın.. ye, ye nereye kadar dedi beynin de sonunda..
İnişli çıkışlı olması normal gelilyor bana.. hepimiz yaşıyoruz..
ayda beş kilo veren haftada 1.8 i verir bence..

ama işin özü: hepimiz için zorlu bir hafta olacak.. :18:

Aynen canim.25inde kardesin geliyomus ne guzel benimde gelse keske.25 inde annem kalp muayenesi olacak dua edin lutfen kızlar.

Aynen canim.25inde kardesin geliyomus ne guzel benimde gelse keske.25 inde annem kalp muayenesi olacak dua edin lutfen kızlar.
Allah sağlık, sıhhat versin annene kadiscim..
Sen de bir an önce kardeşinle hasret giderirsin inşallah..

hoşbuldum aeben ablacığım benim de yoğun bir günümdü öğrencilerimle..ancak girebildim bu saatte

aeben ablacığım akapunktura da gitmedim annemin sağlık sorunları,misafirler falan derken iki haftadır..yarın gidip tekrar kaldığım yerden devam mı etsem kendi başıma bir düzene başlasam mı karar veremedim? Kızlar sizin de fikirlerinize ihtiyacım var kendimi sadece sizinle motive ederek daha önce 22 kilo vermiş biriyim yine sizlerle desteksiz mi devam edeyim yoksa akapunktur desteğine mi devam edeyim?

buarada kendi bilgisayarımda yazıyorum bu satırları bilgisayarım olduuuuuuuuuuuuu ben artık sizlerleyiiiimmmm

Günaydın herkese

Ben uzun süren yorgunluk ve moral bozukluğu evresinden sonra hastalanmış bulunmaktayım, iki gündür ateşli ve bitkin vaziyette yatıyorum gripal bir durum yok sadece vücudum artık kaldırmadı sanırım tüm kemiklerim ağrıyor ve çok ateşleniyorum... Fakat tüm bunun bir artısı oldu uzun zamandır yakındığım vücudumda ki ödem gitmiş bulunmakta, ayaklarım rahatladı en azından bunu hissediyorum hani üşenmesem daha doğrusu halim olsa alt kata tartılmaya inicem ama mümkün gözükmüyor....
Mesajlara şöyle bir göz gezdirdim müsait olunca tekrar okuyacağım hoşkalın...

Son düzenleme:
çok çok geçmiş olsun.sağlıklı sıhhatli çıksın sonuçları anneciğinin

hayırlı uğurlu olsun.virüs bulaşmasın inşallah,akapunktur hakkında hiç bir fikrim yok maalesef..

çok çok geçmiş olsun kallistecim.sıkıntılı ve üzücü bir dönemden çıktın,en kısa zamanda toparlanırsın inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…