Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

ani hava değişiminden mi bilemiyorum,kendimi yorgun,bitkin mutsuz hissediyorum..dün akşam ilk defa erindim ve yürüyüş yapmadım..şimdi onun pişmanlığı ile boğuşuyorum..

sanki kilo veremeyecekmişim,hafta sonu yediklerimle boğuşup duracakmışım gibi saçma düşünceler dolaşıyor beynimde...

vakit daraldıkça strese giriyorum yaaaaaaaa...

Herkese günaydın..
Gözün aydın, gözümüz aydın nihayet bilgisayara kavuşuldu!
Sorunun cevabı senin cümlende..
Ben olsam akapunktura gitmem.. Güzelce haftalık kilo planı yaparım.. Her hafta hedefime ulaşma ödülü koyarım. Mesela bir kemer, bir gömlek vs.. Ya da iki haftalık ödüller vs..
Akapunkturcuya kazandıracağım parayla, kendime ödül bütçesi yaparım..

Geçmiş olsun kallisim..

Elden gel! :13:

Bu kadar güzel anlatamazdın ruh halimi.. Nereden bildin?

Elden gel! :13:

Bu kadar güzel anlatamazdın ruh halimi.. Nereden bildin?

ilahi püskütüm,mesajını okuyunca bir tebessüm oldu yüzümde...

bilemiyorum nerden böyle bir hisse kapıldım,ilk defa kiloyu bu kadar kafaya takar buldum kendimi..

ve itiraf edeyim sabah sıcacık poğaçaların kokusunu alınca hiç tereddüt etmeden,simit cafeye yöneldim.o an saçmalama mevcan akşam yürüyüşte yapmadın,zaten bunalımsın iyice bunalıcaksın diye vazgeçip,çantamdaki tahıllı sandviçi yeme kararı aldım...

git gellerim neden olmaya başladı benim...

daha tartıldığım güne kadar umutlu ve mutluydum ya...

selammm günaydın herkeseeee nasılsınız bakalımmm
havalar bi garip kış geldi yeniden ankaraya hoş bu senede kış olmadıda zatenn..
vee azmin zaferi bn kazandım 64.6 idi pazar günü kilomm sabreden derviş misaliii :)))
regli bitince kımıldadı kilocuklar biraz bakalım 64.6 da ne kadar bekleme yapcezz

geçmiş sayfayı biraz okudumda bende şöyle yapıyorum pazar sabahı tartılıyorum ve ogün serbestim
abartmıyorum ama ne cnm istiyorsa yiyorum ve keisn bir tane bitter çikolatalı gofret yiyorum kahve ile birlikte

mesajını görünce bir slm vermek günaydın demek istedim....günaydınlar hepinizeeeee.....
sanırım bu mesajın bir çok kişi için geçerli ....şahsen ben bu sebeplerden dolayı çok huzursuzum ,mutsuzum:26:
bir an önce güneş o sıcak yüzünü göstersin bir daha gitmesin diyorum,sonra aklıma daha şekle girmemiş vücudum geliyor.biraz daha bu havalarla idare edebilirim diyorum

herkese keyifli kilo vermeler

tebriklerr mevcann bazen cezbetmiyor degil inanı o kokularr
siz hangi gün tartılıyorsunuz cuma günlerimi?

sanada günaydın canım daha sık uğrasan buraya
tebriklerr mevcann bazen cezbetmiyor degil inanı o kokularr
siz hangi gün tartılıyorsunuz cuma günlerimi?

canım ben cumartesi günleri tartılıyorum.diğer arkadaşlar cuma günü bildirim yapıyorlar.cmt sabah 62.4 çıkmıştım,sanırım bu hafta aldıklarımı anca vericem..malum haftasonları

bende pazar tartılıyorum çünkü hafta içi c.tesi dahil
işe geldigim için erken kalkıyorum erken kalkıncda vucut şiş oluyor+

bende pazar tartılıyorum çünkü hafta içi c.tesi dahil
işe geldigim için erken kalkıyorum erken kalkıncda vucut şiş oluyor+

bende cmt günleri evden geç çıktığım için tartılıyorum

evde baya oyalanınca tuvalete felanda çıkıyorum.iyi oluyor yanii

Günaydın püsküütçüm teşekkür ederim gerçekten gözüm aydın çook mutluyum sizinleyim akapunktur işine de devam ederken kilo vermem beni mutlu ediyordu ama bıraktıktan sonra kilo alma korkusu daha da tedirgin ediyordu..Beni motive ediyordu; gerçekten yararlı mı yoksa yararına inanmam mı yoksa para verip karşılığı için emek harmam mı başarıyı getirdi bu sorumun cevabını bulamadığım için devam konusunda kararsız kaldım.Şuanda senin de söylediğin gibi kendime ödüller koymayı düşünüyorum şimdilik..bu sabah kilom 73.7idi cuma günü 73.4 hedefim olsun

yarım gün çalışıyorum ama kızı al,markete pazara uğra derken akşamın 5 i oluyor.temizlik yemek derken oho ohhh..

sanada tünaydın canım

bende yarım gün çalışıyorum ama bütün gün mahvoluyor
kayınvaldeye git çocukları al gel derken dinlenemiyor insan ne vardı sanki tatil olsak hep

gunaydınnn

nasılsınz kızlar herkesler iyimi bakalım?

ayran detoksu işe yaramayınca pirinç lapası yaptım şükür 600 gr verebildim bugun pek bi keyifliyim

iyi akşamlar hatunlar
rütine baglanmış bir gün daha geçti
diyetim iyi gidiyor bakalım . hedefim yeni alınmış 1 kiloyu vermekti bu hafta
cumaya ayrıntı bie tablo sunarım efem

kalişim geçmiş olsun canım . derlerya her şerdede bir hayır vardır diye
dikkat et canım kendine .malum tüm ve ahalisine biz bakarız .bize kim bakacaksa
eminem geçen günki yazını yeni gördüm . canım akupunktur kararını kendin vereceksin . neden dersen diyete başladıgında önüne geçemedigin iştahından bahsetmıştin . şu an durumun nedir ????
eger normala döndü ise pc gibi burda bizlerle sıkı bir şekilde devam edebilirsin. fakat iştahının yine önüne alamıyorsan ve bırakmadan devam edeceksen akupunktur düşünebilirsin .
ben 1. şıktan yanayım . ama senin içinde bulundurgun durumda kendin karar vereceksin . çünki kendini yine sen en iyi tanırsın

TEMMUZ , deguam ben diyete yeni başladın biliyordum pardon .
zamanında sık ayran bende yaptıgım için durumları biliyorum o yüzden üst üste etki etmez diye demiştim .

..... kalişim sultanım . reyham ablma nerelerde bir geldi kayboldu ??

......püsküütüm bir rehavet hali çökmüş sanki üstüne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…