Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

TEMMUZ , deguam ben diyete yeni başladın biliyordum pardon .:KK16:
zamanında sık ayran bende yaptıgım için durumları biliyorum o yüzden üst üste etki etmez diye demiştim .:KK31:

..... kalişim sultanım . reyham ablma nerelerde bir geldi kayboldu ??

......püsküütüm bir rehavet hali çökmüş sanki üstüne :KK4:

evt ya temmuz bak kaç ay olmuş tabi arada ara vermişliiklerimde var :KK16:
sadece şok etkisi olsun istedim bazen böyle tık oynamıyor ya işte bu lapa ozamn iyi çare olmuştu eskiden tabi püskütün tarifine göre yapıyorum been

sahi ya kremalı püskütüm nerdee:44: sanırım yoğun bi gün onunki de

bu arada kallistem sanada çok geçmiş olsun :KK71:

bikkinlik hali nedense bende de var.hafta sonu ipin ucu kaçinca boyle oldu sanirim.yarina gecer umarim iyi geceler

bikkinlik hali nedense bende de var.hafta sonu ipin ucu kaçinca boyle oldu sanirim.yarina gecer umarim iyi geceler

kadiscim havalardan lodos çok burdada adamı sersem gibi yapıyor
diyette arada kaçamaklar oluyor toparlarsın sen canım, sanada iyi geceler

kalişim geçmiş olsun canım . derlerya her şerdede bir hayır vardır diye :KK9:
dikkat et canım kendine .malum tüm ve ahalisine biz bakarız .bize kim bakacaksa:KK53:

eminem geçen günki yazını yeni gördüm . canım akupunktur kararını kendin vereceksin . neden dersen diyete başladıgında önüne geçemedigin iştahından bahsetmıştin . şu an durumun nedir ????
eger normala döndü ise pc gibi:KK9: burda bizlerle sıkı bir şekilde devam edebilirsin. fakat iştahının yine önüne alamıyorsan ve bırakmadan devam edeceksen akupunktur düşünebilirsin .
ben 1. şıktan yanayım . ama senin içinde bulundurgun durumda kendin karar vereceksin . çünki kendini yine sen en iyi tanırsın :KK34:
gunaydınnn :KK66:

nasılsınz kızlar herkesler iyimi bakalım?

ayran detoksu işe yaramayınca pirinç lapası yaptım şükür 600 gr verebildim bugun pek bi keyifliyim:KK8:[/QUOTE)

çok şükür deguşum moral olmuştur bu sana ..
fakat küçük bir hatırlatma bu kadar sık şok diyetler bünyeni durdurur . daha yeni başlamışken diyete bu kadar başvurma bu tür yöntemlere :KK34:

ablacım ilk şıkkı tercih ettim ben de şimdilik bakalım ileride kilo veremezsem tekrar denerim ama bugün püsküütüm dediği gibi akapunktur ücreti yerine kendime bir pantolon aldım:KK9::KK9::KK9:
moralim süper şimdi meyve salatası yiyorum akşam yemeği yerine..kilo aldım tabi buradan ve akapunkturdan uzak kalınca ben de o artılardan kurtulmaya çalışıyorum

kalişim geçmiş olsun canım . derlerya her şerdede bir hayır vardır diye :KK9:
dikkat et canım kendine .malum tüm ve ahalisine biz bakarız .bize kim bakacaksa:KK53:

eminem geçen günki yazını yeni gördüm . canım akupunktur kararını kendin vereceksin . neden dersen diyete başladıgında önüne geçemedigin iştahından bahsetmıştin . şu an durumun nedir ????
eger normala döndü ise pc gibi:KK9: burda bizlerle sıkı bir şekilde devam edebilirsin. fakat iştahının yine önüne alamıyorsan ve bırakmadan devam edeceksen akupunktur düşünebilirsin .
ben 1. şıktan yanayım . ama senin içinde bulundurgun durumda kendin karar vereceksin . çünki kendini yine sen en iyi tanırsın :KK34:

ablacım ilk şıkkı tercih ettim ben de şimdilik bakalım ileride kilo veremezsem tekrar denerim ama bugün püsküütüm dediği gibi akapunktur ücreti yerine kendime bir pantolon aldım:KK9::KK9::KK9:
moralim süper şimdi meyve salatası yiyorum akşam yemeği yerine..kilo aldım tabi buradan ve akapunkturdan uzak kalınca ben de o artılardan kurtulmaya çalışıyorum

en iyisini yapmışşsın akapuntura bende sıcak bakmıyorum ödül sistemi en iyisi ona vereceğin para zamana parana umutlarına yazık
şimdiye kadar okdar çok arkadaşım denediki bu akapunturu hiçbiri de kalıcı sonuç alamadı
en mantıklısı sağlıklı beslenip sporunla desteklemek belki daha uzun vadede ama kalıcı sonuç alabilmek
afiyet olsun
ben bugun bi kek kaçamağından sonra meyve hakkkımda yok :26:

püskütüm ve kaliistem :KK71:

$253081_485628104818584_734163878_n.jpg

en iyisini yapmışşsın akapuntura bende sıcak bakmıyorum ödül sistemi en iyisi ona vereceğin para zamana parana umutlarına yazık
şimdiye kadar okdar çok arkadaşım denediki bu akapunturu hiçbiri de kalıcı sonuç alamadı
en mantıklısı sağlıklı beslenip sporunla desteklemek belki daha uzun vadede ama kalıcı sonuç alabilmek
afiyet olsun
ben bugun bi kek kaçamağından sonra meyve hakkkımda yok :26:

evet canım ben de bu yüzden çok karasız kaldım zaten kalıcı bir çözümü olmadığı için yoksa benim için ilk başta yararlı oldu iştahımın önüne geçemiyordum bir motivasyon oldu bir daha bukadar ipin ucunu kaçırırsam denerim belki bu yüzden ama kalıcı bir sonuç yok kaldı ki akapunktura giderken kendi çabamda etkili idi hiç liste dışına çıkmamıştım oysa ki akapunktursuz da onları yesem aynı sonucu alırım diye düşünüyorum..Önemli olan beynimiz doğru kodlamaları yapmalıyız beynimize biz kilo vereceğiz:KK8::KK8:
ben bugün iki saat yürüdüm :KK8::KK8::KK8::KK8: alış veriş dahil 2.5 saat ayaktaydım..

Bir sigara molasında mesajlara bakayım dedim ama birikmişler.. O kadar zamanım yok. Daha fazla geç olmadan spora başlayacağım şimdi..

O yüzden yarın sabah görüşmek üzere diyor ve kaçıyorum.. :KK55:

günaydın canlar...

asosyal bi kişi olmaya karar verdim.yoksa verdiğim onca kiloyu geri alıcam..

dün arkadaşlarla çiğ köfte yemeğe gittik.saat 8.30 du.ankaralılar bilir izmir sokaktaki apikoğluna dürümleri maaşallah zaten..

neyse yatışım gece 2 idi.bu 5 saatlik boşlukta tekrar acıktım ama doğal olarak bi şey yemedim..

kaçamak yaptığım halde,bugün düne oranla daha bi pozitif başladım bir güne..

cmt gününe kadar aldıklarımı versem yetecek galiba:KK34:

evet canım ben de bu yüzden çok karasız kaldım zaten kalıcı bir çözümü olmadığı için yoksa benim için ilk başta yararlı oldu iştahımın önüne geçemiyordum bir motivasyon oldu bir daha bukadar ipin ucunu kaçırırsam denerim belki bu yüzden ama kalıcı bir sonuç yok kaldı ki akapunktura giderken kendi çabamda etkili idi hiç liste dışına çıkmamıştım oysa ki akapunktursuz da onları yesem aynı sonucu alırım diye düşünüyorum..Önemli olan beynimiz doğru kodlamaları yapmalıyız beynimize biz kilo vereceğiz:KK8::KK8:
ben bugün iki saat yürüdüm :KK8::KK8::KK8::KK8: alış veriş dahil 2.5 saat ayaktaydım..

canım kilo geçmişini bilmiyorum ama çizelgene baktığımda bana çok uçuk bir kilo vermen gerekiyormuş gibi gelmedi.biraz diet biraz spor,birazda sabırla başaramayacağın bi şey yok bence..

........................................

2 saat yürüyüş için koca bir alkış benden..bende saatlerin ileri alınmasını bekliyorum.evde yürümek çok sıktı beni kendimi parklara bahçelere atıcam artık..

Son düzenleme:

geçer canım,benimki şükür bu sabah geçti.akşam olsada spor yapsam modundayım:KK8:

tabi iş stresi modumun içine etmezse...

günaydın canlar...

asosyal bi kişi olmaya karar verdim.yoksa verdiğim onca kiloyu geri alıcam..

dün arkadaşlarla çiğ köfte yemeğe gittik.saat 8.30 du.ankaralılar bilir izmir sokaktaki apikoğluna dürümleri maaşallah zaten..

neyse yatışım gece 2 idi.bu 5 saatlik boşlukta tekrar acıktım ama doğal olarak bi şey yemedim..

kaçamak yaptığım halde,bugün düne oranla daha bi pozitif başladım bir güne..

cmt gününe kadar aldıklarımı versem yetecek galiba:KK34:

günaydın canım evet öyle oluyor maalesef misafirler,misafirlikler bize kilo olarak patlıyor

canım kilo geçmişini bilmiyorum ama çizelgene baktığımda bana çok uçuk bir kilo vermen gerekiyormuş gibi gelmedi.biraz diet biraz spor,birazda sabırla başaramayacağın bi şey yok bence..

........................................

2 saat yürüyüş için koca bir alkış benden..bende saatlerin ileri alınmasını bekliyorum.evde yürümek çok sıktı beni kendimi parklara bahçelere atıcam artık..

canım kilo geçmişim iniş çıkışlarla dolu aslında çıkışlarla desek daha doğru bir kez hatrı sayılır indim 22 kilo verdim 56 kiloda 1.5 yıl falan kaldıktan sonra şimdi yine 74 lere çıktım maalesef

benimde çukurambarda iş yerim
uzak biraz ama arabayla gidip geliyorum .
evde ikea tarafında

sennin küçük bebegin var dimi benmi yanlış hatırlıyorum:26:

heheh bende ikea tarafında otoruyorum..kiracıyım ama o taraflardan ev bakınıyoruz..

ama ben otobüsle gidip geliyorum..:KK1::KK1:

bir kızım var anasınıfına gidiyor:KK16:

canım kilo geçmişim iniş çıkışlarla dolu aslında çıkışlarla desek daha doğru bir kez hatrı sayılır indim 22 kilo verdim 56 kiloda 1.5 yıl falan kaldıktan sonra şimdi yine 74 lere çıktım maalesef

tamam işte olmayacak bir şey için uğraşmıyorsun ki...sen zaten istediğin kilolara inmiş birisin,tekrar neden olmasın...

X