Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Bi fistik gordum sanki?bu yeni aldigin pantolon degil sanirim cunku bol duruyor ustunde ki de oyle neyse bahara artik kiyafetler yenilenir ne guzel.simdiden bakmak lazim aslinda.benim dolap alisti komple dolup bosalmaya.en cok da sutyenlere uzuluyorum o kadar para verip aliyorum sonra atiyorum tabi atmadan once bi sene falan sakliyorum kiyafetleri baskasina veriyorum da sutyenleri malesef.

günaydın

şöyle bir göz ucuyla mesajlara bakıp kaçıyorum.yoğun bi gündeyim..

derken bir afet mi gördüm...

uğruycam anacım öpüldünüz...

marketteki aparetiflerin önune bu dolapdan koysalar

Eki Görüntüle 657709

o halde ben marketten hiç bi şey alamam şu halimle
Az once acile gittim ama bakmadilar poliklinige gitmem lazimmis.hala gecmedi bende ya.zaten vardi bu bende ayran asi da artmasina bahane oldu sanirim.bi de bu ay hizli verdim kilolari o da sarsti sanirim beni

çok geçmiş olsun.umarım toparlanırsın bir an önce

ya ben geldim ya işte ben yaaaaaaaaaaaaaa

geçen hafta 74.2
bu hafta 73.1
verilen 1.1
hedef 73 dü
100 gr la hedefimi tutturamadım malesef

22.03.2013 hedefim 72
verilmesi gerken 1.1
rast gele

salı 74,2
çarşamda 73,8 ayrana başladım akşama bıraktım ayrı mesele
perşembe 73,3 deli gibi yedim diyebilirim öğlen kebap akşam helva offfff
cuma 73,1

sonuçççç
be aç kalarak değil yiyerek kilo veriyorum

kadiscim çok geçmiş olsun canım
bu ay nekdar kg kaybın oldu ki böyle bukadar sarstı ?
15 şubat 78,9
22 şubat 76,0
1 mart 74,7
8 mart 74,2
15 mart 73,1
yan tam bir ayda 5,8 kg verdim
aslında bunun 3,1 kgmı 15 şubata kadar almış olduğum kilolardı
1 şubatta 75,8 iken 15 şubatta 78,9 a çıkmıştım
yani totalde 2,7 kg gitti 1 ayda benden bu çok güzel

canım ah bi fırsat bulabilsem yazacağım ama sağlıktan önemlisi var mı ya
kızıyorum kendime hemde çokkkkkkkkkkkkkk

Günaydın kızlar!

Hemen raporumu veriyorum efem..

Geçen Cuma: 63.3
Bugün : 61.6

15 Mart hedefimin 100 gr altındayım!

Hemen motivasyon kolyemi de takayım..

şipşak fotolarda bile endama gelde gör Pek bi sağlıklı dinç dinamiksin yahuu bu işin sırrı bence tibet yogası ve bulutla dans Eki Görüntüle 657831 Eki Görüntüle 657837
Teşekkürler deguacım!
Bulutun hayatıma kattığı olumlu etki tartışma götürmez..
Ama Tibetin ciddi bir etkisi olduğuna yürekten inanıyorum..
Bir de enteresandır.. normalde zayıflayınca göğüslerim de hep küçülürdü.. Bu sefer küçülmedi.. Tibetin bir yan etkisi de göğüsleri büyütmek. Onu da Tibet in adı geçmişken belirtmek istedim.
Kadisim dikkatinden hiçbir şey kaçmıyor!
Eski pantolonum bu. Ama stretch olduğu için henüz düşmeden giyebildiğim yegane parçalardan biri..
Dün o an üzerimde olan kıyafetle çektirdim fotoyu.. Sonra aklıma geldi.. keşke yeni aldığım pantolonu giyseydim diye.. Eklerken fark ettim ki bu pantolon da fazlasıyla bol duruyormuş meğer..
Tibet yogasına başla sütyenler her daim sende kalsın..
günaydın

şöyle bir göz ucuyla mesajlara bakıp kaçıyorum.yoğun bi gündeyim..

derken bir afet mi gördüm...

uğruycam anacım öpüldünüz...
Teşekkürler mevcancım.. Afet ne demek yahu!
Tebrikler kadisim!
Senin 100 gr eksiğin bana gelmiş demek ki.. benim de hedefim 61.7 ydi.. 100 gr altına indim.
Aç kalmadan veriyorsun ya kilolaları bu çok güzel..

Kadisim muhteşemsin yahu! Bir ayda 5,8 kilo!
Nisan başı grafiğini çoktaaaaan hak ettin! Aybaşı gelse de hazırlasam..

saol canım
bugün çok daha iyiyim akşam da fenalaştım ben ya
püskütüm nerdesin merakla bekliyorum
:44: Yine mi kadisim ya!
Ya lütfen artık doktora gider misin? Hiç yakıştıramıyorum sana bu durumu! Lütfen..

ikinizede kocaman tebrikler..kendim vermiş kadar mutlu oldum anacım ya........

yarında benim tartı günüm..darışı başıma inşallah amin...

bu arada 3 akşamdır küçük bir kivi yiyorum,sabaha tuvalete zor atıyorum kendimi...

kivinin kalorisine bi bakıyım dedim de elmadan daha masummuş ya yavrucak..

KADİS VE PÜSKÜÜTT TEBRİKLER

püsküütcüm evini çok begendim özellikle duvarlara bayıldım.
yogunluktan giremedimm .
bende diyete devam ama gerçek kilomu bir türlü göremiyorum yorgunluktan ve uykusuzluktan hep şişimm

ay işten güçten yazmayı unuttum size.

diğer topicte arkadaşlara anlatmıştım,püskütümde hatırlar.

yaklaşık 1,5 aydır banyo sonrası,5-10 saniye arası simit bölgeme,kalça ve bacaklarıma sıcak su sonrası soğuk su tutuyorum.daha doğrusu tam soğuk deil hani vücuduma şok yapacak ılıklıkta diyeyim.

dün eşim,aşkım senin selülütlerin baya baya azalmış,dur bi anaa bacaklarında taş gibi olmuş dedi.

o heyecanla aynaya koştum,hakikaten bacaklarımda yok denecek kadar az selülitim vardı.kalçada da azalma var ama yine vardı,gerçi 3 haftadır 3 yada 4 gün 30 dak yürüyüş yapıyorum bir yandan..

yürüyüş+şok= no selülit,yes taş bacaklar

Son düzenleme:
püsküt fotolarını şimdi gördüm bayıldımm yahu sana maaşşallh:))
çok iyisin cidden , saç modelide yüz hatlarına çok yakışmış....

Teşekkürler Mevcancım..
Ben de senin gibiyim.. Kim kilo verse çok seviniyorum..
Burada olma amacımızın altını çiziyor benim için giden her gram.
Kiviye sardırman ne güzel olmuş..
Elma posa açısından daha iyi ama kivi de antioksidan.. ki bu hiç de göz ardı edemeyeceğimiz bir özellik..
Yarın sabahı gört gözle bekliyorum.. Güzel haberlerle gel sevindir bizi.. :13:
Teşekkür ederim masumcum.. Allah herkese istediği gibi bir evde, huzurla ve sağlıkla yaşamayı nasip etsin.
Yorgunluk ve uykusuzluk için tek önerim var: Tibet yogası! Işıl ışıl dolaşıyorsun, enerji bombası oluyor insan!
Ben de her konuyu Tibete bağlamaya başladım.. İyi ki Ferrarim yok, çoktan satmıştım..

Ay ne güzel haber bu!
İyi ki hatırladın da yazdın.. Sahi ya, ta ne zaman konuşmuştuk bu konuyu.. ve benim aklımdan çıkmış.
Maşallah sana!
Hemen başlıyorum efem..
Dün gece yaptığım ayna muayenesinde azalmış olsa da hala selulitlerimin bıngırdadığını gördüm..
Bu akşam banyoda başlıyorum işleme.. Bakalım nasıl olacak.. Hah hatta bu gece foto da çekeyim ben.. Bacaklrımın arkasını çekeyim. Atayım pc de dursun.. Bakalım 1.5 ay sonra değişiklik olacak mı?

püsküt fotolarını şimdi gördüm bayıldımm yahu sana maaşşallh:))
çok iyisin cidden , saç modelide yüz hatlarına çok yakışmış....

Teşekkürler canım..
Hepiniz ne kadar güzel yüreklisiniz.. Nasıl da motive ediyorsunuz beni, kalpten teşekkür ediyorum..

her akşam iş yerimde 17.gibi bir tane ekşi yeşil elma yiyorum ve günü kapatıyorum canım.yanlız evde bir şey yemezsem sabaha kabız oluyorum.hatırlarsan sen demiştin bana,akşam mutlaka,yoğurt,elma felan atıştır diye.cacık denedim ama kivi bana daha lezzetli geldi.yada bilmiyorum ekşi olması beni dahamı cezbetti ne..eee 3 gündür kabız olmayınca benimde canıma minnet dedim.

bu arada şunada dikkat ettim.ne zaman akşam yürüyüş yapsam ya akşamı yada sabahı tuvalete çıkıyorum.bu arada alkali su içiyorum sadece akşamları,yani anlıycan bunlardan biri yada hepsi toptan bana iyi geliyor..

foto çekerken hayal ettim bi an seni....

Ah o kabızlık ne başa belaydı sahiden!
Akşam yemeğini erken bıraktığım dönem küt diye kabız olmuştum ki normalde düzenli çalışı barsaklarım..
Ne zaman ufak-tefek bir şeyler atıştırmaya başladım sağlıklı günlere geri döndü vücut.

Şimdi senin yazdıklarını okuduğumda şunu düşünüyorum. Anlattığın her şey metabolizmanın çalışmasını sağlayan şeyler. Oysa yemek yemeyi akşamı ekstra aktivite olmaksızın geçirince ne oluyor, sanki bir yerde pause düğmesine basmış gibi oluyoruz.. Alkali suyu kiviye zamanlama açısından denk getirmen de çok iyi bir düşünce bana göre.. Kivinin midende oluşturacağı gaz erozyonunu engelliyor neticede..

Çok iyi düşünmüşsün!

Mesajı ikinci kez alıntılıyorum, farkındayım. Va rmı itrazı olan?

Kadiscim bu mesajı okuduğumdan beri aklım takılı kaldı.. Kıskandım.. Ben de aynısını yazacağım şimdi.

Bak da gör..

15 şubat 63
22 şubat 63,2
1 mart 62,3
8 mart 63,3
15 mart 61,6
yani tam bir ayda 1,4 kg verdim

İyi tamam.. Sen 5,8 vermişsin ben 1,4 vermişim.. Ne var yani!

Yeni haftanın ilk günü motivasyonunu da bomba gibi sağladım, kaçıyorum..

Bugün ödül günümdü.. Sabah kahvaltıda 2 dilim kıymalı börek yedim.. Günün geri kalanı için salatamı dün akşam hazırlamıştım.
Salata dışında başka bir şey yemeyeceğim bugün.. Açlık başa çıkamayacağım bir noktaya gelirse sadece 3 tane mısır krakeri hakkım var.
Yarın sakın ola terazi yüzünü asmasın! Sonra toparlayana kadar 2 hafta geçiyor.

Keyifli günler..

püskütcüm ben işe giridm zamanım yok spor için
sabah eşim beni uzak yerde bırakıyor 15 dk yürüyorum tek yaptıgım bu
akşamlarıda mekik ekliycem aletle 500 çeksem yeter

ama benim kilom düşüyor inceliyorum fakat tartı göstermiyor sinir oldum
ilk işe girdigim dönemlerde bende çok kabızlık çektim şimdi biraz düzene girdi gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…