Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

püskütcüm ben işe giridm zamanım yok spor için:KK43:
sabah eşim beni uzak yerde bırakıyor 15 dk yürüyorum tek yaptıgım bu:KK43:
akşamlarıda mekik ekliycem aletle 500 çeksem yeter

ama benim kilom düşüyor inceliyorum fakat tartı göstermiyor sinir oldum:KK47::KK47::KK47::KK47:
ilk işe girdigim dönemlerde bende çok kabızlık çektim şimdi biraz düzene girdi gibi:KK76:

Tibet yogasının zamanla ilgili yok..

İlk hafta sadece 2 dakika alıyor her gün..

En üst seviyeye çıktığında 10 dakika sürüyor hepi topu..

Bunca fayda için 10 dakika ayıramamayı benim mantığım kabul etmiyor..

İncelemek istersen:
http://www.kadinlarkulubu.com/egzersizler/169075-tibetin-genclik-pinari-5-hareket.html

Lütfen önyargıyla yaklaşma.. İncele, başla.. Etkilerini hatta büyüsünü göstermesini bekle.. Lütfen.. :KK71:

Tibet yogasının zamanla ilgili yok..

İlk hafta sadece 2 dakika alıyor her gün..

En üst seviyeye çıktığında 10 dakika sürüyor hepi topu..

Bunca fayda için 10 dakika ayıramamayı benim mantığım kabul etmiyor..

İncelemek istersen:
http://www.kadinlarkulubu.com/egzersizler/169075-tibetin-genclik-pinari-5-hareket.html

Lütfen önyargıyla yaklaşma.. İncele, başla.. Etkilerini hatta büyüsünü göstermesini bekle.. Lütfen.. :KK71:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: 10 dk mı?
tabiki yapılabiletsi var yahu 10 dk neki bend eplates gibi filan bişiy sandım 40-50 dk sürenn
hemen inceleyim

Merhaba arkadaşlar, sabah geldim ama modemde bir sorun var ve yazmam mümkün olmadı daha doğrusu yazdımda yollayamadım şimdi yeni modem alıp geldim de sabah kopyalamıştım onları bırakıyım bu gün yazılanlara da bakarım ilk fırsatta...

Ben perisanim saat 3 ten beri zor ayaktayim basim donuyo iliklerim cekiliyo sanki yarim saat once yemek yedim ama yine durum ayni cok halsizim bi daha mi asla tovbe.yarın kilo vermis olmam umrumda bile degil su an.
Ay canım yaa senin değerlerin de farklılık var tahminimce aşırı düşme olabilir veya vücudun tepkisi bazı kan değerlerin de ani değişme hemen doktora gitmelisin...

Günaydın kızlar.. :KK71:

Yırtık da lulut gibi mi söyleniyor merak ettim.. Dudaklar yaşlı ve dişşiz ninelerin dudakları gibi buruşur ve uyyyğğğğ uyyyğğğ diye sesler çıkar.. :KK60:

Kızlara geçmiş olsun kallisim.. :nazar: Havalar sakat. Bir de ikidir griple başlayan oradan da kulak yollarına yerleşen iltihap duyuyorum.. Dikkatli olmak lazım..
Ahahahahaa :KK52: aynı aynııı işte o saçma salak sesi çıkarıyor bir de mutlaka yerinden üşenmeden kalkıp önüme gelip bitmek tükenmek bilmeyen bir kavgaya giriyor benimle... Yırtığın zaten her tepisi aşırı derecede farklılık gösteriyor yüzlerce ses tonu ve stili çıkarabiliyor, yanımızda olmadığı anda bile yani bahçede filan ne demek istediğini anlayabiliyoruz..
-suyu bitmiş
-kedi gördü
-mahallede ki diğer arkadaşları geldi
-ahh işte baba geldi
-sevmediği bir tip geçiyor
-kapıyı açın diyor
-canı sıkıldı

bir de bunlara karşımız da olup yaptığımız analizleri hiç eklemiyim :KK53: bazen gülmekten gözlerimizden yaşlar geliyor...
Yahu bunlar insanın hayat kaynağı Püsküütüm, 3 gündür ablası telefona bunu havuç yerken sesini kaydetmiş anla anlayabilirsen o ne ses yarabbim kütür kütür...

ayran detoksnu sonlandırmış bulunmaktayım
başlarken ki kg 75
bitişdeki kg gene 75 :KK19: ölçülerimde de bi değişklk yok
gram veremedim bide yaşadığın şişkinlik stres panikde cabası

yapacak arkadaşlarıma duyrulur hiç denemesinler

Ben tekrar yapıcam deguşum bu ikazını dinlemiycem çünkü çok sevdim, bir kaç gün geçsin tekrarlıycam. fakat bundan sonuç aldınmı derseniz hayır pek sayılmaz daha doğrusu anlayamadım....
Ben son haftalarda aşırı şekilde yoruldum zaten koşturmaktan bir de bu şehir ufak derli toplu bu yüzden her işini yürüyerek hallediyorsun ama benim ki biraz aşırı kaçtı ayak ağrılarından duramaz hale geldim son günlerde, tüm bu koşturmaya stresli zamanlarımda meydana çıkan menstruasyon düzensizliği ve gecikmesini de eklersek fena haldeyim, ayaklarım ve bacaklarım tarif edemiyeceğim kadar ödemli dünden beri meydana çıktı bu ama zaman zaman yaşıyorum bu sorunu... şimdi tartıldığımda sonuçta hiç değişiklik olmamasını buna bağlıyorum, aslında kilo verdim ama farkedemiyorum...:KK30: ama sonuçta bu ayran şeysinden memnunum ben :KK9: tadi çok hafif geldi bana sevdiğim salatalık tadı... nane - dereotu ( akrebim duymasın:KK52: )... hafif ve doyurucu... deniyeceğim, deniyeceğim tekrar...

yi akşamlar .
kalişim sultanım . sende durumlar nasıl ,kedimiz nasıl :26:

kadisim baklagile bir baharat katıyordukya gazı olmasın diye .aklıma gelmedi bunadım sanırım .:KK53:
Ne olur hatırla derkennn deguşumun kimyon yazdığını gördüm :KK76:

Aebenim kediş iyi çok şükür... dün oğlumu ziyarete gittim ama her zaman ki yerin de görmeyince doktorla konuşamadan bir sandalyeye çöktüm tansiyonum oynadı kalbim çarpmaktan yerinden fırlayacaktı diyebilirim ama veterinerimizin biri hemen fırlayıp alt kattan oğlumu kaptığı gibi yanıma getirdi:KK52: meğer enfeksiyon kapmasın diye tek başına tutuyorlarmış ... neyse, ben yerimden fırlayana kadar masaya bıraktılar kolunda serumu :KK43: zayıf zayıf bir ses çıkarıyor yatar pozisyonda, yanına gidip azıcık izledim ve leoooo oğlumm dediğim anda nasıl yerinden fırlaşıyı vardı anlatamam, buğulu gözleriyle beni görmeye çabaladı ve üzerine eğildiğimde her zaman yaptığı gibi çenesini çeneme sürtmeye uğraştı ama çenesi ameliyatlı olduğu için engelledik... nasıl mırr mırrr sesleri çıkartmaya çalışıyor anlatamam, gözlerim doldu, oğlum sensiz yatamıyorum, uyuyamıyorum dedim :KK14: çünkü o her gece benim koynumda uyurdu, kulağımın yanında omuzumda dayalı bir şekilde uykuya dalardık:KK14:.. tüm bu duygu selime karşılık çok iyi olduğunu söyleyebilirim, Allahıma bin şükür ve veterinerlerime can kurban :KK16: ellerinden gelenin fazlasını yaptılar... tek sorunumuz çenesinde ki kırıklar çoklu ve ufak olduğu için basit gibi görünen ameliyat başarısız geçti tekrardan belki olacak belki olmayacak bu önümüzde ki bir kaç günkü durumuna bağlı... belki tekrar ameliyat olup platin takılacak ama yine başarısız olma riskini göze alamayabilirim dedi doktor, çok riskli çünkü kırıklar çok ufak ve çoklu dedi, kemiklerin iyileşme ve kaynama durumu gösterecek bakalım ileriki günleri... yavrumun çenesi şu an tam ortadan çökük durumda :KK14: ama en azından hareket yeteneğini kısıtlayacak kalıcı bir hasarı olmadı daha ne isterim, o da nazarlığı olsun :KK14:

Az once acile gittim ama bakmadilar poliklinige gitmem lazimmis.hala gecmedi bende ya.zaten vardi bu bende ayran asi da artmasina bahane oldu sanirim.bi de bu ay hizli verdim kilolari o da sarsti sanirim beni
Kadisim acile gidiyorsun bakmama durumu nasıl olabilir nasıl bir hastaneye gittin de bakmadan geri yollayabiliyorlar seni lütfen yapmayın bu tür şeyleri kabul etmeyin başın da ağrısa bakacak miden de bulansa bakacak...

aynı durum benim başıma geldi aslında gecenin bir yarısı büyük kızım sancılandı tam bir yıl olmuş :KK50: aldık hemen en yakın hastane olan acıbademe gittik acil doktoru beyefendi uykudan kalktı ve çocuğun sancısını durumunu anlattık idrar yolların da iltihaplanma var dedi ve kesinlikle muayene etmedi sadece karşıdan bakıp bunu söyleyip geri gitti ben orda diğer görevlilerle konuşup durumu anlamaya çabaladım ama sonuç olarak gösterilen gerekçe, sağlık bakanlığından gelen yeni bir karar ile acil doktoru sadece kalp krizi ve beyin kanaması gibi ölümcül vakalara bakıyormuş... çocuk cidden acil olmasa diye çıktık hastaneden mecburen çünkü dil dökecek hakkımı arayacak ortam yoktu ve de vaktim yoktu.... bir özel hastane daha bulup onun aciline gittik hemen ciddi şekilde acil vakası gibi muayenesi yapıldı çok kısa sürede tetkikleri yapıldı ve bir doktor çağrıldı, sonuç olarak kızımın yumurtalıkların da buluna bir kist kendi etrafın da dönerek patlamış ve sıvısı karın zarından emilerek başka yerlere geçmiş, bir kaç saatlik izlenimden sonra acil ameliyata alındı ve kist temizlendi.... yani tüm bunları anlattı uzun uzadıya ama bizim istediğimiz yerde hatta doktorda muayene ve tedaviyi seçme hakkımız var seni nasıl gönderirler de yarın polikliniğe git derler...

Arkadaş ne kadar şipşak bi'insanım ben yahu! Evinin fotosunu çek, hemen tamam.. Kendini çek, hemen tamam.. Bunun altında nasıl bir psikoloji yatıyor merak etmedim değil..

İşlem tamam efem.. Huzurlarınızda 10 dakika önce çekilmiş fotoğraflarım..
Püsküütüm süper ötesi gözüküyorsun çok fit bir görüntü çıkmış ortaya tebrik ederim :KK76::KK9:
haydi sorbe yemeye :KK56: yaa o nalet şeyi yedim ben de geçen hafta ama limonlusunu görmedim portakallı ve ahududulu yidim :KK24:

Bir de bir ricam var foto çekmeye bana da gelirmisin lütfennnnn :KK52: o kadar çok fotorafı çekilip internete eklenecek ürünüm var ki yetişemiyorum :KK35:

Kallisim..

Mesaj uzun diye alıntı yapmadım..

Yırtığın lisanını iyi anladım.. Nedense? :))

Bu 4 ayaklılar sahiden de hayat kaynağı.. Söylemiş miydim bizim de ailemize 2 tane daha 4pati katıldı.. Bahadırın 2 tane kızı oldu.. Ben de hala oldum yani.. Neyse sonunda ben de bişey oldum.. :KK60: Biri Koşka öbürü Yoyo! İkisini de sokaktan kurtadı şimdi koyun koyuna yaşıyorlar..

Leo hayata döndü ya.. gerisi de zamanla toparlanır inşallah.

Ayran aşının tadını sevdiysen mesele yok.. Sende olumsuz bir tepki de yaratmamış. Birdahaki denemende anlarsın kilona nasıl etki edeceğini nasıl olsa..

Güzel sözlerin için de teşekkürler.. :KK71: Biskolatanın kötü bir tane ürünü var mı zaten? Reklam yıldızları dahil! :KK51:

Sende kadro fazlası yok mu yahu fotoğraf çekecek! :KK60:

günaydın...

kilo vermiş olarak geldim ama mutlumu olmalıyım yoksa mutsuzmu bilemedim:KK31:

2 hafta önce cmt günü:62.9 (bunun 2 hafta öncesi hiç kilo veremedim)
bu sabah:62.4

topu topu 2 haftada 500 gram vermişim.

bu 15 günün toplasan 5 günü anca kaçamak yapmışımdır.gerçi kaçamak denmez bildiğin dana gibi yemek denir ona:KK1:

bu hafta içi çok dikkat ettim.her akşam yürüyüş yaptım ip atladım ama sizce bu kilo çok ama çok az deilmi..

üzülüyorum ama bi taraftanda seviniyorum.çok zor kilo veren bi bünyem var,buna rağmen yemeklerimi erkene çekerek bile kilo veriyorum diyorum ama,nisanın sonundaki nişanı düşünerek canım sıkılıyor..

bu arada kilo verme serüvenim 15 eylül civarında başlamıştı..

15 eylül :72 kilo

16 mart : 62.5 kilo

6 ayda 9,5 kilo normalde çok az arada dikkat etmeyi bırakıp,aldıklarımı saymazsak:KK1:

389863_436465109771315_303291737_n.jpg

günaydın...

kilo vermiş olarak geldim ama mutlumu olmalıyım yoksa mutsuzmu bilemedim:KK31:

2 hafta önce cmt günü:62.9 (bunun 2 hafta öncesi hiç kilo veremedim)
bu sabah:62.4

topu topu 2 haftada 500 gram vermişim.

bu 15 günün toplasan 5 günü anca kaçamak yapmışımdır.gerçi kaçamak denmez bildiğin dana gibi yemek denir ona:KK1:

bu hafta içi çok dikkat ettim.her akşam yürüyüş yaptım ip atladım ama sizce bu kilo çok ama çok az deilmi..

üzülüyorum ama bi taraftanda seviniyorum.çok zor kilo veren bi bünyem var,buna rağmen yemeklerimi erkene çekerek bile kilo veriyorum diyorum ama,nisanın sonundaki nişanı düşünerek canım sıkılıyor..

bu arada kilo verme serüvenim 15 eylül civarında başlamıştı..

15 eylül :72 kilo

16 mart : 62.5 kilo

6 ayda 9,5 kilo normalde çok az arada dikkat etmeyi bırakıp,aldıklarımı saymazsak:KK1:
Tebrikler Mevcancım! :KK9: :nazar:
Madem sen kararsızsın.. ben senin yerine mutlu olayım.. :KK62:

Tatlım senin cümlene (gerçi kaçamak denmez bildiğin dana gibi yemek denir ona) istinaden ve aralarda hiç tartılmadığın için ben bu sonucun iyi olduğunu düşünüyorum..
Arada tartılsaydın eğer kaçamakların bünyende nelere yol açtığını gözlemleme şansın olurdu çünkü.. Kim bilir kaç kilo aldın da sonra onları vermeye çalıştın..
Bak bugün çok yerinde bir örnek olacak benim durumum..
Dün 61,6 kiloydum.. Ödül günümdü söylemiştim.. Kıymalık börek sonra salata.. Akşam da elma, peynir ve kraker yedim ilaveten.. Çünkü gün boyu salatalar acıktırdı. Neyse lafı uzatmayayım.. Sabah tartı ne gösterdi bil bakalım?
Tamı tamına 600 gr fazla çıktı. :KK53:

İşte sana anlatmaya çalıştığım bu. Güncel tartılmadığın için arada neler olduğunu kaçırmışsındır.. Belki de bu hafta başına göre 1.5 kilo verdin ama haberin yok.

6 ayda 9,5 kilo ortalama 1,6 kilo eder.. Bu da haftada 400 gr eder. Neresi az bunun yahu? :KK16:

Tebrikler Mevcancım! :KK9: :nazar:
Madem sen kararsızsın.. ben senin yerine mutlu olayım.. :KK62:

Tatlım senin cümlene (gerçi kaçamak denmez bildiğin dana gibi yemek denir ona) istinaden ve aralarda hiç tartılmadığın için ben bu sonucun iyi olduğunu düşünüyorum..
Arada tartılsaydın eğer kaçamakların bünyende nelere yol açtığını gözlemleme şansın olurdu çünkü.. Kim bilir kaç kilo aldın da sonra onları vermeye çalıştın..
Bak bugün çok yerinde bir örnek olacak benim durumum..
Dün 61,6 kiloydum.. Ödül günümdü söylemiştim.. Kıymalık börek sonra salata.. Akşam da elma, peynir ve kraker yedim ilaveten.. Çünkü gün boyu salatalar acıktırdı. Neyse lafı uzatmayayım.. Sabah tartı ne gösterdi bil bakalım?
Tamı tamına 600 gr fazla çıktı. :KK53:

İşte sana anlatmaya çalıştığım bu. Güncel tartılmadığın için arada neler olduğunu kaçırmışsındır.. Belki de bu hafta başına göre 1.5 kilo verdin ama haberin yok.

6 ayda 9,5 kilo ortalama 1,6 kilo eder.. Bu da haftada 400 gr eder. Neresi az bunun yahu? :KK16:

ağzından bal damlıyor bal..

benim aklımdan geçenleri yazıya dökmüşsün canım..aralarda tartılmamanın acısını yaşıyorum belki şu an

geçen cmt misafirlerle beraber yenen akşam yemeği,sonrası çayla beraber hüpletilen kuru pasta ve kuruyemişler,asitli içecekler,ertesi akşam dışarda yenen yemek,üstüne baklava dondurma ve yaş pasta,gecenin ilerleyen saatlerinde bira ve kuruyemiş off off durum yani.

ilginç olan normalde çok yiyen biri deilim ama nedense hafta sonları ne oldum delisi oluyorum..

önümde kaldı 6 hafta zaten spor yapıyorum ki bu zamanla daha ince görüncem demektir.6 hafta sonunda 60 olsam bile süper olur benim için,elbisemin içinde ince görünmek istiyorum:KK25:

püskütüm çok haklısın bacım..

2 hafta da neler kaçırıyorumdur..

o yüzden günlük olmasa bile artık haftada bir tartılmaya karar verdim..bundan sonra her cmt buraya kilomu yazıcam

ağzından bal damlıyor bal..

benim aklımdan geçenleri yazıya dökmüşsün canım..aralarda tartılmamanın acısını yaşıyorum belki şu an

geçen cmt misafirlerle beraber yenen akşam yemeği,sonrası çayla beraber hüpletilen kuru pasta ve kuruyemişler,asitli içecekler,ertesi akşam dışarda yenen yemek,üstüne baklava dondurma ve yaş pasta,gecenin ilerleyen saatlerinde bira ve kuruyemiş off off durum yani.

ilginç olan normalde çok yiyen biri deilim ama nedense hafta sonları ne oldum delisi oluyorum..

önümde kaldı 6 hafta zaten spor yapıyorum ki bu zamanla daha ince görüncem demektir.6 hafta sonunda 60 olsam bile süper olur benim için,elbisemin içinde ince görünmek istiyorum:KK25:
İşte bu off off duruma rağmen kilo verdiğin için :KK62: :KK9: :nazar:

6 hafta sonra istediğin kiloya ineceğine inanıyorum ben..

o yüzden günlük olmasa bile artık haftada bir tartılmaya karar verdim..bundan sonra her cmt buraya kilomu yazıcam
Hatta bak aklıma ne geldi..
Sabahları telaşın olduğu için tartılamıyorsun-elde var 1
Hafta sonları yoldan çıkıyorsun-elde var 2

Şimdi bu ikisini güzelce karıştırıyoruz, yarım saat buzdolabında bekletiyoruz. İyice özümsüyorlar birbirlerini..

Dolaptan çıkarttığımızda sonuç şu:
Hafta sonu ilk yoldan çıkışında, saate bakmaksızın bi'koşu git tartıl.. Sonucu görünce zaten sanmıyorum ki o yolun dışında uzun kalabilesin.. :KK53:

Ben etap raporu için listemi kopyalayayım ve huzurlarınızdan çekileyim..

Herkese keyifli günler.. :KK71:

merhabalar efem ..:KK16::KK16:
akşam okudum ama yazma fırsatım olmadı sizlere .
bu arada eve tablet geldi o yüzen akşamlarıda okuyabilecem sizleri. malum pc çoçukların odasında olunca her vakit musait olmuyordu pc oturmam :KK9:

püsktüm tebrik ederim canım 61li kiloları. bugüne bakmasen hafta başına bişi kalmaz artıların ..

sanırım artık sende günlük tartılıyorsun . bazan bu konuda kendimi suçluyorum .:KK9:
fakat sen bundan şikayetçi deyilsin artık artılara alıştın nasıl olsa geri gideceklerini biliyorsun :KK34:

tüm mesajları okudum gece ama aklımda çok bişi kalmadı :26:
kalişim canım kedicigimizden heberler iyiymiş çok sevindim .:KK9:
ayranı sevmişsin . benimde hoşuma gidiyor vicdan yapmadan bolce yiyorum yaptıgım zamanlarda :KK9:

ha beni,m ayran ne oldu derseniz .perşembe yanı 2. gün bozuldu sohbete gitmem gerekti .orda az yesemde gece gelen çig köftaya dayanamadım :KK17: ama bu son oldu .gece nasıl rahatsız etti beni o bulgur :26: iyide oldu ertesi gün yeni kararlar alındı .planlar yapıldı efem .:KK42:
karşınızda 2 temmuz için start vermiş arkidişiniz duruyor :KK55:
sabah yürüyüşlerine başladıgımı yazmıştım . möünülerimide toparladım:KK8: aylık hedflerde belirlendi .şimdilik kafma göre diyete takılıcam cumalarıda çakırmadan izin günüm . asıl baş belem olan hafta sonlarınıda artık kontrol eltına alıcam :nazar:

mesaj nerden nereye kaydı .

kadişim canım tebrik ederim seni bu ay 5 kilodan fazla gitmiş maşallah :KK9:

püskütüm resimlerine gördüm canım artık kıafetleri yenileme, daha küçük beden alma zamanı gelmiş ,maşallah sana:KK9::KK9::KK9::nazar:
canım dedigim linki daha öncede baktım ama inceyecek fırsatı bir türlü bulamadım . hareketler 10 dk olabilir fakat önce metodu oturturmak lazım onun içinde iyi incelemek :KK34:

mevcanım benim sana yazacaklarımda püskütümünkünden farklı deyil . daha sık tartıl:KK34:
genelde degerlendirilirsede bencedurum iyi :KK34::KK9:

aebenim..

Gözlerim seni aramadı desem yalan olur.. Bu nedenle de tablet işine çok sevindim.. Güzel günlerde kullan arkadaşım..

Teşekkür ederim.. Ben de öyle umuyorum. Hafta sonu gönderirim o kiloyu.. Kalan günlerde de hedef için koşacam. Gerçi bu haftaki hedefim zaten 200 gram vermekti. Her koşulda yakalarım, diye düşünüyorum..

İki ay falan oldu herhalde.. o zamandan beri her gün tartılıyorum. Artık moralimi de bozmuyorum. Daha iyi, hatamı öğreniyorum, günlük ceza veriyorum vs.. İyi ki bana öncülük etmişsin.. Memnunum halimden.. :KK16:

Oh be! :nazar: Nihayet aebenim.. Diyet arkadaşım dönüyor, müjdeler olsun! :KK62:

Aeben beni yakalayamaz kiiii diyerek ilk gazımızı verelim bakalım.. :KK37:

Aynen dediğin gibi bırak pantolonları.. üstüme oturan t-shirt bile sayılı kaldı artık.. :KK1:

Sen okumaya da meraklısın.. can-ı gönülden tavsiye ediyorum. İki kitap var ama birinciyi almasan da olur çünkü hareketler ikincide tekrar anlatılıyor. Her evde olması lazım o kitabın. Keşke daha önce başlasaymışım dedirtti bana, bu kadar diyeyim.. ve kocam da başladı bugün 10.günü. Enerji doldum, diye dolaşıyor ortada :KK60:

Tibetin Gençlik Pınarı - 2.kitap - Peter Kelder

Son düzenleme:
aebenim..

Gözlerim seni aramadı desem yalan olur.. Bu nedenle de tablet işine çok sevindim.. Güzel günlerde kullan arkadaşım..

Teşekkür ederim.. Ben de öyle umuyorum. Hafta sonu gönderirim o kiloyu.. Kalan günlerde de hedef için koşacam. Gerçi bu haftaki hedefim zaten 200 gram vermekti. Her koşulda yakalarım, diye düşünüyorum..

İki ay falan oldu herhalde.. o zamandan beri her gün tartılıyorum. Artık moralimi de bozmuyorum. Daha iyi, hatamı öğreniyorum, günlük ceza veriyorum vs.. İyi ki bana öncülük etmişsin.. Memnunum halimden.. :KK16:

Oh be! :nazar: Nihayet aebenim.. Diyet arkadaşım dönüyor, müjdeler olsun! :KK62:

Aeben beni yakalayamaz kiiii diyerek ilk gazımızı verelim bakalım.. :KK37:

Aynen dediğin gibi bırak pantolonları.. üstüme oturan t-shirt bile sayılı kaldı artık.. :KK1:

Sen okumaya da meraklısın.. can-ı gönülden tavsiye ediyorum. İki kitap var ama birinciyi almasan da olur çünkü hareketler ikincide tekrar anlatılıyor. Her evde olması lazım o kitabın. Keşke daha önce başlasaymışım dedirtti bana, bu kadar diyeyim.. ve kocam da başladı bugün 10.günü. Enerji doldum, diye dolaşıyor ortada :KK60:

Tibetin Gençlik Pınarı - 2.kitap - Peter Kelder
gelemedigim zamanlarda bile aklımın sizde inanın . :KK16:

püsküütüm canım seni yakalamak nerde.... ben hadimi bilirim .
bence sende iş tamam ama sen illaki 5'li rakam görmek istiyorsun arkadaşım, öyle olsun .:KK34:
kitap demişken bugün eposta adresi aldım nihayet :KK9: birde deneyim bakalım kızlar gelincede .daha önce konuştugumuz kitapları istiycem senden .:KK16:
boş bir günümde önce linki bir okuyayım mantıgı nedir ... sen tavsiye ettigine göre yabana atmayalım :KK16:..

pc oturmuşken bie kaç şeye baktım .kayıt yenilemeyi unutmusum dün son günüymüşş:KK52: neyseki 1 hafta uzatılmış :KK14:
geçen sınavım sonuçlarıda aynen bekledigim gibi oldu .kalarım dedigim derslerden kaldım ama digerlerinden hepsinden geçmişim :KK8:
benim sınavda iş yokda kızlarımın sınavı için geri sayım başladı .:KK14: rabbım hayırlısını versin inşallah .
ben hemen kalkıp bankaya koşayım . banka matikden yapılıyor artık kayıtlar :KK6: gelirkende balıkçıya ugrayım somon alayım yahu özledim balıgı :104::104::1

gelemedigim zamanlarda bile aklımın sizde inanın . :KK16:

püsküütüm canım seni yakalamak nerde.... ben hadimi bilirim .
bence sende iş tamam ama sen illaki 5'li rakam görmek istiyorsun arkadaşım, öyle olsun .:KK34:
kitap demişken bugün eposta adresi aldım nihayet :KK9: birde deneyim bakalım kızlar gelincede .daha önce konuştugumuz kitapları istiycem senden .:KK16:
boş bir günümde önce linki bir okuyayım mantıgı nedir ... sen tavsiye ettigine göre yabana atmayalım :KK16:..

pc oturmuşken bie kaç şeye baktım .kayıt yenilemeyi unutmusum dün son günüymüşş:KK52: neyseki 1 hafta uzatılmış :KK14:
geçen sınavım sonuçlarıda aynen bekledigim gibi oldu .kalarım dedigim derslerden kaldım ama digerlerinden hepsinden geçmişim :KK8:
benim sınavda iş yokda kızlarımın sınavı için geri sayım başladı .:KK14: rabbım hayırlısını versin inşallah .
ben hemen kalkıp bankaya koşayım . banka matikden yapılıyor artık kayıtlar :KK6: gelirkende balıkçıya ugrayım somon alayım yahu özledim balıgı :104::104::1
Estağfurullah.. hadle ne ilgisi var bunun.. :KK1:
5 li kiloya inecem ki ufak tefek sapmalar için üst sınır 60 koyacam.. biliyorsun ilk başta hemen kilo alınıyor..

e-postanı atarsın özelden deneyince ben de gönderirim sana.. :KK34: Artık tabletin de var, rahat rahat bakınırsın..

Geçtiğin dersler için tebrikler, diğerleri de bir dahaki sefere inşallah.. :KK9: Kızlara da zihin açıklığı dilerim.. Zavallı yavrucaklar.. (yani zavallı derken eğitim sistemi anlamında dedim tabii ki)

Afiyet olsun şimdiden.. Yarın da ben gömülürüm somon şişe.. Balık okuyunca canım çekti hemen.. :KK56:

merhaba kizlar size bakmadan yatamadim.misafirim vardi bıde dugune gittim perisanim ya.bu sabah 300 gr daha uermisim.ayranh bi gun yaptim ama gideni akmadim ne guzel

merhaba kizlar size bakmadan yatamadim.misafirim vardi bıde dugune gittim perisanim ya.bu sabah 300 gr daha uermisim.ayranh bi gun yaptim ama gideni akmadim ne guzel

Oh oh pıtır pıtır gitsin kilolar! :KK9: :nazar:

Pardon bu durumda patır kütür gitsin kilolar... :KK60:

Gunaydınlar cafenin tüm güzel dinamık fit olma uğrunda kg cuklara savaş açan tüm bayanlara sevgilerr:)

pcm çökunce giremedim nete ah bi yokluğu hissettimki aklım burda kaldı :KK19:
yorumları da okudum ama unuttum ne yazacağımı geniş bi zamanda gelip yazıcam sürem kısıtlı size görunmeden çıkmayayım iistedim
cuma günü kg da bideğişklk yok kg hala 75

ama şunu fark ettim :KK28:
tarhana çorbası şehriye çorbası benim kg alma sebeblerımden biriymiş
bu çorbaları yediğimde tarhana çorbasını içtimde +400 gr almış oluyorum
şehriye çorbası içincede kg da+ 200 fazlalık oluyor :18:
halbuki kendilerini çok severim ama onlara veda etmek zorunda kalıcam en azından kg verip hedefime ulaşana kadar

vaktiniz olurda izlemediyseniz kelebeğin ruyası nı izlemnizi önerirr
şapkamı alır giderimm :KK55:
öpücüklerle görüşürz

günaydın kızlar:KK16:
pc im beni sizden aldı,bana kiloları verdi maalesef :KK43: dün sabah 74.9 idim bakalım bu sabah kaç kilo geleceğim :18::18::18:
aeben ablacığım tabletin hayırlı olsun:KK16::KK16: Ben de tamir yerine yeni bir pc alsaydım bukadar pc siz kalmazdım ama bilgisayarımın olmamaısının iyi yanları da olmadı değil çooook kitap okudum,okuyorum :KK76::KK76:
Kadişçim ayran detoksu iyi gelmiş kilolar gidiyor süper :KK8::KK8: ben cozutma dönemindeyim :KK37::KK37:
Püsküütçüğüm 61li kiloları görmüşsün tebrik ederim canım :KK9::KK9::KK9::KK9: harikasınn :nazar::nazar::nazar:

Herkese günaydın!

Ben hala artı kiloyla uğraşıyorum.. Hafta sonunu planladığım gibi geçiremedim.. Beni fazla mı motive ettiniz, iltifatlarınızla şımarttınız mı bilemiyorum ama durumlar parlak değil.. :KK37:

Gelsin aç günler, ha'di rastgele.. :KK55:

Yıllık aile toplantımızı Abantta yaparız.. Bu sene katılamayacağımı söyledim.. Kambersiz düğün olmaz diye, buluşma yerini Ankara seçtiler.. Dilerim vaz geçerler.. Yoksa önümüzdeki hafta sonu 3 kilo alırım ben.. :KK60: :KK60: Pazartesi (25 i) canımın böceği kardeşim de bize geliyor yatıya.. Yani sahiden aç kalmam lazım bu hafta, yolu yok.. :KK1:

Aç ama sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle, kargaya eşlik etmek üzere ayrılıyorum.. :KK34:

X