Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Yoğurt = gaz
Bulgur = gaz
Nohut = gaz
sonuç: ne yaptık biz yahuuu:KK9:

Kadisim tuz olmadığı için tansiyoun düşmüş olmasın ... benim normalde tansiyonum 6 larda gezer bu yüzden tedbir aldım salatalık rendelerken bir tane minnacık kornişon turşu doğradım içine artık bunun nasıl bir etkisi olur bilmem :KK34: fakat genel durumumda bir farklılık olmadı gazdan başka .. aslında oldu oldu, çok tok olduğum için yiyemedim doğru düzgün ama sevdim ben bu ayranlı şeyi :KK56:

Sonuca göre bir daha deneyebilirim yakın zamanda:KK24:

aynen öyle ne yaptık ya
püskütcüm ayran furyasına kapılmadığın çin seni öpüyorum canım benimmmmm:KK3::KK3::KK3::KK3:

tansiyon değil sanırım ya
eğer öyle olsaydı bişeyler yeyince düzelirdi
hala devm ediyor aynı durum
dengesiz beslenme sanırım sorun

sonuç ne asıl onu söyle tatlım ya

bende 500 gr gitmiş
bi günde ve 6 da sonlandırdım ve yemeğimi yedim:KK1::KK1::KK1:

püsküütcüm her bunyede farklı sonuç veriyor demekki
bende gram oynatmadı bende şaşkınım :44:
baklagil grubunu da beslenme programnda haftada 3 kez en fazla yer veriyorum demekki farkında olmadan doğrusunu yapıyormuşm
baklagiller kg verdirmıyormuş bana denedim gördüm
aslında iyi de oldu aklımda kalacağğına tecrübeyle sabitledik bi daha özenmem de denemem de

senin tablodan bende istiyorum tık tık o kg cukları gittiğini tarih tarih görmek ınsanı çok heveslendırıyor:KK34:

bu arada aebenim gibi bi not defteri aldım gün gün ne yedim ne içtim
hangi saatte sporumu yaptım ayrınltılı yazıyorum gerçekden de işe yarayacak :KK9:

çok çok geçmiş olsun.muhtemelen o yaşadığın şişliktir..yarın ola hayrola:KK34:

ne oldu size böyle,detoks mu tepti anacım.çok geçmiş olsun

saol canım hemde nasıl tepti ki sorma
bu diyet listelerine bulaşmam zaten %100 doğal detoks yapayım dedim eşek çarpmışa döndüm valllaa
Bu arada birkaç gündür kilomu söylemiyorum.. Cuma sürprizi hazırlıyorum size.. :KK62: :KK62:
aaaaaaa
meraklandım ben şimdi bakkkkkkkkk
ayran detoksnu sonlandırmış bulunmaktayım
başlarken ki kg 75
bitişdeki kg gene 75 :KK19: ölçülerimde de bi değişklk yok
gram veremedim bide yaşadığın şişkinlik stres panikde cabası
kadiscim sanada geçmiş olsuun rahatsızlanmşşsın canım bu konuyu açıp sizide heveslendirip yapmanıza vesile olduğum içinde ayrıca üzgünüm:KK5:
bide tövbe ayran detoksumu güzelim yiyecekler dururken tek besine kitlenip kalmak mı yoook engüüzeli herşeyden azar azar yiycen ahanda ders oldu bana
yapacak arkadaşlarıma duyrulur hiç denemesinler
yuh yani diyorum ya
2 gün de hiç bişey değişmedi mi

aynen öyle ne yaptık ya
püskütcüm ayran furyasına kapılmadığın çin seni öpüyorum canım benimmmmm:KK3::KK3::KK3::KK3:

tansiyon değil sanırım ya
eğer öyle olsaydı bişeyler yeyince düzelirdi
hala devm ediyor aynı durum
dengesiz beslenme sanırım sorun

sonuç ne asıl onu söyle tatlım ya

bende 500 gr gitmiş
bi günde ve 6 da sonlandırdım ve yemeğimi yedim:KK1::KK1::KK1:
İyi en azından kilo vermişsin o sıkıntıya.. :nazar:

6 da bitimekle de çok doğru karar vermişsin kadiscim..

Pirinç lapası yapmaktan gına gelip de bu detoks işlerinden vazgeçmiştim 1-2 ay önce.. Katlanılan sıkıntıya değmiyor benim için. Tamam kilo veriyorsun sonrasında alıyorsun bir kısmını.. Bende öyle oluyor.. Hatta kontrollü davranmazsan hepsini geri alıyorsun. E ne anladım bu işten?

püsküütcüm her bunyede farklı sonuç veriyor demekki
bende gram oynatmadı bende şaşkınım :44:
baklagil grubunu da beslenme programnda haftada 3 kez en fazla yer veriyorum demekki farkında olmadan doğrusunu yapıyormuşm
baklagiller kg verdirmıyormuş bana denedim gördüm
aslında iyi de oldu aklımda kalacağğına tecrübeyle sabitledik bi daha özenmem de denemem de

senin tablodan bende istiyorum tık tık o kg cukları gittiğini tarih tarih görmek ınsanı çok heveslendırıyor:KK34:

bu arada aebenim gibi bi not defteri aldım gün gün ne yedim ne içtim
hangi saatte sporumu yaptım ayrınltılı yazıyorum gerçekden de işe yarayacak :KK9:
Tamam kilo vermedin ama bana göre yine de kazançlısın deguacım.. Bünyeni tanımak adına bir adım daha atmış oldun ki kilo vermenin yolu da tam olarak kendimizi tanımamızla, vücudumuzun hangi gıdayı ne ölçüde tolere ettiğini bilmemizle alakalı..

Ya evet ben bayılıyorum böyle grafik işlerine.. Desktopta da günlük revize ettiğim pasta grafiğim var.. :KK60:
Ayrıca günlük tutarım zaten evel ezel..
Bir de bir sürü sticker im var.. Güzel günlere gülen suratlar yapıştırıyorum.. Her yerde fosforlar, stickerler, grafikler... Teraznin durduğu duvarda da panom var.. Her gün ona da board maker la güblük kilomu yazıyorum.. Abartmış durumdayım anlayacağın.. Obsesif kompülsif. Tanı budur! :KK37: Tedavisi yoktur! :KK60:

ayran detoksnu sonlandırmış bulunmaktayım
başlarken ki kg 75
bitişdeki kg gene 75 :KK19: ölçülerimde de bi değişklk yok
gram veremedim bide yaşadığın şişkinlik stres panikde cabası
kadiscim sanada geçmiş olsuun rahatsızlanmşşsın canım bu konuyu açıp sizide heveslendirip yapmanıza vesile olduğum içinde ayrıca üzgünüm:KK5:
bide tövbe ayran detoksumu güzelim yiyecekler dururken tek besine kitlenip kalmak mı yoook engüüzeli herşeyden azar azar yiycen ahanda ders oldu bana
yapacak arkadaşlarıma duyrulur hiç denemesinler

nasıl ya 2 gün boşunamı cebelleştin...

neyse hiç olmazsa deneme yanılma yöntemiyle işe yaramadığını gördün..

iyiki bende başlamamışım:KK1:

ve evet en güzeli herşeyden ama az az yemek:nazar:

saol canım hemde nasıl tepti ki sorma
bu diyet listelerine bulaşmam zaten %100 doğal detoks yapayım dedim eşek çarpmışa döndüm valllaa

aaaaaaa
meraklandım ben şimdi bakkkkkkkkk

yuh yani diyorum ya
2 gün de hiç bişey değişmedi mi

İyi en azından kilo vermişsin o sıkıntıya.. :nazar:

6 da bitimekle de çok doğru karar vermişsin kadiscim..

Pirinç lapası yapmaktan gına gelip de bu detoks işlerinden vazgeçmiştim 1-2 ay önce.. Katlanılan sıkıntıya değmiyor benim için. Tamam kilo veriyorsun sonrasında alıyorsun bir kısmını.. Bende öyle oluyor.. Hatta kontrollü davranmazsan hepsini geri alıyorsun. E ne anladım bu işten?

Tamam kilo vermedin ama bana göre yine de kazançlısın deguacım.. Bünyeni tanımak adına bir adım daha atmış oldun ki kilo vermenin yolu da tam olarak kendimizi tanımamızla, vücudumuzun hangi gıdayı ne ölçüde tolere ettiğini bilmemizle alakalı..

Ya evet ben bayılıyorum böyle grafik işlerine.. Desktopta da günlük revize ettiğim pasta grafiğim var.. :KK60:
Ayrıca günlük tutarım zaten evel ezel..
Bir de bir sürü sticker im var.. Güzel günlere gülen suratlar yapıştırıyorum.. Her yerde fosforlar, stickerler, grafikler... Teraznin durduğu duvarda da panom var.. Her gün ona da board maker la güblük kilomu yazıyorum.. Abartmış durumdayım anlayacağın.. Obsesif kompülsif. Tanı budur! :KK37: Tedavisi yoktur! :KK60:

deneme tahtasına döndu bizim vucud doğruyu bulana kadar denemediymz şey kalmadı :KK51:

ama temmuzdan beri öğrendiklerimi özet geçersem
1 yemek zorunda kalırsam ekmek sabah öğünde sadece 1 dilim yeme hakkım var fazlası yağ olarak bende depolanıyor
2 en can alacı nokta şu gece 19 dan önce yemek işini sonlandırabilme aşamasında katettiğim yol .Bu bana hem gece ıvır zıvır atışlamalarn önune geçti hemde daha rahat bi uyku uyumama yardımcı oldu
3 gece mutlaka spor yap hiçyapamazsan video aç egzzersiz yap üstüne büyük bardak suyu iç öyle yatağa gir
bunlar yaptığımdan beri bel kıvrımım çıktı ve belde gözle görülür incelme var
kıyafetlerıme girebilme mutluluğu da ayrı bi haz:KK1:

pasta grafiği mi senin pastanen mı var püskütcüm bu neiçin bi program :44:
terazinin önunce pano bence süper bi fikir bide koca koca kg yazıncaistesende yiyemıyorsundr
bide zayıf olduğun dönemdeki fotonu ve en çok girmek istediğin kıyafetini yaz bu da motivasyon sağlar :KK34:

mevcancım , kadiscim kadiscim sadece 1 gün yaptım değişklk olmayınca sonlandırdım
okdar çileye değen bişey yok kaldıki gördümki butun gün baklagil tüketmek benim bunyem için uygun bi durum değil
bugun alkali diyeti anlatan doktor da baklagil yiyecekseniz sadece öğlen tüketin akşma tüketteğinizde hemen bel kısmında yağ olarak biriktiğinden baahsettii sonuçda ne kdar doğrudur bılemem ama bende ki etkisi bu yonde
mevcancım bencede hiç deneme bu yöntemleri sağlıklı beslenmek gibisi yok bugun normal beslenme düzenime geri döndum en sağlıklısı bildğimzden şaşmamak

Mesela ben 2 kutu limon sorbe pia yiyeceğime, 2 adet yeseydim 15 günü çöpe atmazdım!:KK37:

deneme tahtasına döndu bizim vucud doğruyu bulana kadar denemediymz şey kalmadı :KK51:

ama temmuzdan beri öğrendiklerimi özet geçersem
1 yemek zorunda kalırsam ekmek sabah öğünde sadece 1 dilim yeme hakkım var fazlası yağ olarak bende depolanıyor
2 en can alacı nokta şu gece 19 dan önce yemek işini sonlandırabilme aşamasında katettiğim yol .Bu bana hem gece ıvır zıvır atışlamalarn önune geçti hemde daha rahat bi uyku uyumama yardımcı oldu
3 gece mutlaka spor yap hiçyapamazsan video aç egzzersiz yap üstüne büyük bardak suyu iç öyle yatağa gir
bunlar yaptığımdan beri bel kıvrımım çıktı ve belde gözle görülür incelme var
kıyafetlerıme girebilme mutluluğu da ayrı bi haz:KK1:

pasta grafiği mi senin pastanen mı var püskütcüm bu neiçin bi program :44:
terazinin önunce pano bence süper bi fikir bide koca koca kg yazıncaistesende yiyemıyorsundr
bide zayıf olduğun dönemdeki fotonu ve en çok girmek istediğin kıyafetini yaz bu da motivasyon sağlar :KK34:

mevcancım , kadiscim kadiscim sadece 1 gün yaptım değişklk olmayınca sonlandırdım
okdar çileye değen bişey yok kaldıki gördümki butun gün baklagil tüketmek benim bunyem için uygun bi durum değil
bugun alkali diyeti anlatan doktor da baklagil yiyecekseniz sadece öğlen tüketin akşma tüketteğinizde hemen bel kısmında yağ olarak biriktiğinden baahsettii sonuçda ne kdar doğrudur bılemem ama bende ki etkisi bu yonde
mevcancım bencede hiç deneme bu yöntemleri sağlıklı beslenmek gibisi yok bugun normal beslenme düzenime geri döndum en sağlıklısı bildğimzden şaşmamak

Gece sporu bende de çok işe yarıyor.. Tibet yogasını sabah yapıyorum sadece.. Diğerlerini hep gece..

:KK60: Ya aşkolsun niye dalga geçiyosun.. Hani pasta şeklinde grafik vardır ya.. Ondan şeyttiydim..

Zayıf olduğum dönem bugün zaten.. :KK60: Hiç bu kadar zayıf olmamıştım. Bütün kıyafetler bol.. T-shirtler bile gitti anlayacağın..
Gelinlik giyerken bile 76 kiloydum ben.. :KK60:

Şimdi aynaya bakıp motive oluyorum.. Şımarıklığa bak sen! :26:

Gece sporu bende de çok işe yarıyor.. Tibet yogasını sabah yapıyorum sadece.. Diğerlerini hep gece..

:KK60: Ya aşkolsun niye dalga geçiyosun.. Hani pasta şeklinde grafik vardır ya.. Ondan şeyttiydim..

Zayıf olduğum dönem bugün zaten.. :KK60: Hiç bu kadar zayıf olmamıştım. Bütün kıyafetler bol.. T-shirtler bile gitti anlayacağın..
Gelinlik giyerken bile 76 kiloydum ben.. :KK60:

Şimdi aynaya bakıp motive oluyorum.. Şımarıklığa bak sen! :26:

dalga geçermiyim kremalı püskütüm benim pasta grafiği diyince aklıma üretimden ötürü günluk kayıt altına alınan grafikler geldi

hım demek ki bugun en zayıf halin foto isteriz foto isterizz :nazar:

ay bende şimdi evlensemtombul gelin olcam halbuki gelinlik içinde kugu gibi süzülmek varya :KK30:
görebilcezmı bılmem :18:
biannem var saolsun gözumu açıyorum tartıda kapatıyorum tartıda evde kaç kgsun muhabbeti hiç bitmez bizde
tartının önune annemı koymam yetiyorr :KK52:

yi akşamlar .

deguşum baskül oynamamış ...

ben dün öyleye kadar iyi gitti ayran ama ondan sonrasu uçtu ona ragmen gitmiş .
bügunde sabahdan iyi baladım çama öyleden sonra sohbete gittim (patates salatası ve kurabiye yedim)bakalım sabah ne olacak .
bende ayran işe yarar canım ama bu hafta bu kaçıncı yapıp bırakmam .
eski mesajlara tam bakamadım ç yine vakit kalmadı bana yemek yapıcam .
yarında yogunum .:26:
bu arada sabah yürüyüşlerine başladım efem .:KK16:

dip not :püsküütüm 61 rakamların hayırlı olsun arkadaşım . sen hakettin canım arkadaşım :KK19:

kalişim sultanım . sende durumlar nasıl ,kedimiz nasıl :26:

kadisim baklagile bir baharat katıyordukya gazı olmasın diye .aklıma gelmedi bunadım sanırım .:KK53:

gitmeden ekleyim kadisim geçmiş olsun canım . bunca yıl ayran denerim arada bir hiç dediklerin olmadı bende . biliyorum herkesiz bünyesi aynı deyil fakat ayran ışının durumunla bir ilgisi oldugunu sanmıyorum .:KK16:

yi akşamlar .

bügunde sabahdan iyi baladım çama öyleden sonra sohbete gittim (patates salatası ve kurabiye yedim)bakalım sabah ne olacak .

dip not :püsküütüm 61 rakamların hayırlı olsun arkadaşım . sen hakettin canım arkadaşım :KK19:

kadisim baklagile bir baharat katıyordukya gazı olmasın diye .aklıma gelmedi bunadım sanırım .:KK53:

canım öyle oldu olduğu yerinde sayıyıorum ben :KK19:
ama dert etmıyorum denedim kafamda kalmadı en azından
senin için durum yarın için iyi olacağını umuyorum canım

baklagille kımyon da koyarsan gazı alır

marketteki aparetiflerin önune bu dolapdan koysalar

$398459_232833776810585_1482870249_n.jpg

Son düzenleme:
gitmeden ekleyim kadisim geçmiş olsun canım . bunca yıl ayran denerim arada bir hiç dediklerin olmadı bende . biliyorum herkesiz bünyesi aynı deyil fakat ayran ışının durumunla bir ilgisi oldugunu sanmıyorum .:KK16:

Az once acile gittim ama bakmadilar poliklinige gitmem lazimmis.hala gecmedi bende ya.zaten vardi bu bende ayran asi da artmasina bahane oldu sanirim.bi de bu ay hizli verdim kilolari o da sarsti sanirim beni

Az once acile gittim ama bakmadilar poliklinige gitmem lazimmis.hala gecmedi bende ya.zaten vardi bu bende ayran asi da artmasina bahane oldu sanirim.bi de bu ay hizli verdim kilolari o da sarsti sanirim beni

kadiscim çok geçmiş olsun canım
bu ay nekdar kg kaybın oldu ki böyle bukadar sarstı ?

dalga geçermiyim kremalı püskütüm benim pasta grafiği diyince aklıma üretimden ötürü günluk kayıt altına alınan grafikler geldi

hım demek ki bugun en zayıf halin foto isteriz foto isterizz :nazar:

ay bende şimdi evlensemtombul gelin olcam halbuki gelinlik içinde kugu gibi süzülmek varya :KK30:
görebilcezmı bılmem :18:
biannem var saolsun gözumu açıyorum tartıda kapatıyorum tartıda evde kaç kgsun muhabbeti hiç bitmez bizde
tartının önune annemı koymam yetiyorr :KK52:
Bugün malum Perşembe... kokar da canım çeker diye kocam lahmacun yemeye çıktı şimdi.. Bunu o düşünmedi tabii ben gönderdim.. :KK60: Dönsün hemen çeker fotoğrafımı ben de eklerim..
Tabii olan halime razı geleceksin.. Günün yorgunluğu vs.. Süslenecek halim de yok.. Problemli bir gündü.. neyse bitti.
Görürsün tabii.. Hayal kurmuyoruz ki burada 55 olmuş insansın sen yahu!
Başardığını bir daha başaracaksın hepsi bu deguacım..
Annen çok şeker.. :nazar:
yi akşamlar .

Demiştin zaten daha önce de işe yaramıştı sende..
Sabah yürüyüşünü çok iyi düşünmüşsün aebenim.. :KK9:
Güzel sözlerine de teşekkürler.. :KK16:

canım öyle oldu olduğu yerinde sayıyıorum ben :KK19:
ama dert etmıyorum denedim kafamda kalmadı en azından
senin için durum yarın için iyi olacağını umuyorum canım

baklagille kımyon da koyarsan gazı alır
A-ha!
Mercimeğe kimyon konulur hep.. Ben bunu bakliyata genellememiştim. Süper bilgi, teşekkürler.. :KK71:
marketteki aparetiflerin önune bu dolapdan koysalar

Eki Görüntüle 657709
Ya da alırken elektrik çarpsa :KK60:
kadisim ama ta ne zaman konuştuk.. akşam yemeklerinden sonra halsiz oluyorsun, doktora gitmelisin diye..
konu kapanınca ben de düzeldiğini düşünmüştüm..
Aslında bir sinyal vardı vücutta.. Dilerim önemsizdir, geçer gider çabucak.. :KK71:
Peki, ne yapmayı düşünüyorsun?
Lütfen kan değerlerine baktırt bir an önce.. :KK19:

Son düzenleme:
Bugün malum Perşembe... kokar da canım çeker diye kocam lahmacun yemeye çıktı şimdi.. Bunu o düşünmedi tabii ben gönderdim.. :KK60: Dönsün hemen çeker fotoğrafımı ben de eklerim..
Tabii olan halime razı geleceksin.. Günün yorgunluğu vs.. Süslenecek halim de yok.. Problemli bir gündü.. neyse bitti.
Görürsün tabii.. Hayal kurmuyoruz ki burada 55 olmuş insansın sen yahu!
Başardığını bir daha başaracaksın hepsi bu deguacım..
Annen çok şeker.. :nazar:

Demiştin zaten daha önce de işe yaramıştı sende..
Sabah yürüyüşünü çok iyi düşünmüşsün aebenim.. :KK9:
Güzel sözlerine de teşekkürler.. :KK16:

A-ha!
Mercimeğe kimyon konulur hep.. Ben bunu bakliyata genellememiştim. Süper bilgi, teşekkürler.. :KK71:

Ya da alırken elektrik çarpsa :KK60:

kadisim ama ta ne zaman konuştuk.. akşam yemeklerinden sonra halsiz oluyorsun, doktora gitmelisin diye..
konu kapanınca ben de düzeldiğini düşünmüştüm..
Aslında bir sinyal vardı vücutta.. Dilerim önemsizdir, geçer gider çabucak.. :KK71:
Peki, ne yapmayı düşünüyorsun?
Lütfen kan değerlerine baktırt bir an önce.. :KK19:

ne düşünceliymşss diyecek oldum bidaha okuyunca senin gönderdiğni gördum :KK53:
en iyisini yapmşşsn neme lazım bi lahmacun 250 cal :13:

olsun sen her halinle güzelsin canım süslenmeye ihtiyac yokkii :KK34:
madem gün kötü geçmişşş bak bakalım :KK52:

$527199_10151350631789848_150265656_n.jpg

oyyyy nutella olsa da yesek olsa da yesek! :KK56: :KK56:

içine girsek, kavanoz yatağımız olsa.. yatsak uyusak.. :KK56:

Arkadaş ne kadar şipşak bi'insanım ben yahu! Evinin fotosunu çek, hemen tamam.. Kendini çek, hemen tamam.. Bunun altında nasıl bir psikoloji yatıyor merak etmedim değil..

İşlem tamam efem.. Huzurlarınızda 10 dakika önce çekilmiş fotoğraflarım..

$SL276008.jpg

$SL276009.jpg

şipşak fotolarda bile endama gelde gör :nazar: Pek bi sağlıklı dinç dinamiksin yahuu bu işin sırrı bence tibet yogası ve bulutla dans :nazar: $DPB53CAHDT8VTCAQG9SH7CAH4FWNBCAN4OK5RCAHIQS8DCA2QW430CAAKOV6MCAV64R3FCAJ0QVMICACG1P84CAB6O3FMCA9.jpg $31TCRCAZ9UIJDCAYN2W1FCAAXPRB0CAEKFHESCA5PK9XGCATZDDL4CAN1CMS7CA3HN8EMCA3PVR2OCAFTJVBVCA2MG5DOCAR.jpg

X