Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

günaydın cafemizin çıtır hatunları...

detokscu arkadaşlar kolay gelsin sizlerede..3 kilo 5 kilo vereseniz inşallah.

dün 17 30 da bir elma

19.30 da minicik bir muz ve yarım kivi yedim.

40 dak yürüyüş yapıp,20 tane ip atladım.

sanırım 7 den sonra bir şeyler yemem iyi geldi bana.kabızlığım bitti..

cmt tartı günüm.rabbim sen şaşırtma ne olursun..

günaydın bayanlar
mutlu sabahlar olsun

SADECE bu mu canım :)
ah ah benim dün yaptıklarımı bi duysan ah bi duysan
ama sonuç ne biliyo musun kilo verdim dün 74.2 iken bu gün 73.8 im
benim için süper bu
benim beyin kafayı yediiiiiiiii:KK37::KK37::KK37::KK37:

yaran aşımı yaptım ya
ama tadına bile bakamadım sabah yiyesim gelmedi
nane falan da getirmemişim nasıl yiyecem bakalım
bi 800 gr kalıcı olarak gitsin bana yeter canım ya

günaydınların en güzeli sana olsun cafemiz bereketli olsun tatlım

sana da günaydın canım :KK1::KK1::KK1:

:nazar::nazar::nazar:tebrikler,darısı bana inşallah...

Ayran asimi hazirladim sabah da tuketmeyi dusunuyorum.ama cok fazla oldu ya 4 er kasik hasladim 2ser kasik yetermis sanki.sonradan hemen almayiz umarim

kadiscim sabah ben yumurtLI dereotlu bi omlet yaptım sabah yumurta peynir serbestti bide yeşillk bol tukettim taze sarımsak da dahil
neme lazım aç kalcaz bugun :KK19:
hepsinden 4 kaşık haşlıyorsun ama gun boyu tükettiğin için 2 kaşık eklersen az gelir
biraz baharat ılavesi yapabilirz tuz hariç tabi

:KK60: :KK60:
Süpermiş bu! Ben de deneyeyim bunu.. Pastanın dguurduğu yere çikolata tepesi koydum mu tamamdır bu iş!

Kaçamağım huzurlarınızda efendim..
Ablalarım abilerim görmüş olduğunuz bu üründen tamı tamına 2 kutuyu ara vermeksizin tüketmiştim:
Eki Görüntüle 655899

Ha'di bakalım rastgele kadisim..
Bildiğim kadarıyla her detokstan sonra verilen kilonun bir kısmı geri alınıyor.. Önemli olan ne kadarının geri alındığı..
Tecrübe etmeden de anlamak mümkün değil..
Dilerim, geri aldığınız kısım verdiğinizden kat be kat az olsun..

aslında hepimiz bilinç altında şunu yersem ödülüm bu diyip planlar yapmıyrmuyuz
acaba erkeklerde bizim gibimidir :44:
mesala ben 70 ındiğimde kuru patlıcan dolması yemeyi hayal ederek kulaç atıyorum :KK52:
kaçamağını birkez yemiştim bana öyle tatlı geldiki kesildim hemde 2 kutu :51
demek sen tatlıcılardansın :KK9:

bu arada ayran detoksuma başladım sabah 75 kg çıktım 1 kg vermişm cumadan beriii :KK33:

inşallah canım

kadiscim sabah ben yumurtLI dereotlu bi omlet yaptım sabah yumurta peynir serbestti bide yeşillk bol tukettim taze sarımsak da dahil
hepsinden 4 kaşık haşlıyorsun ama gun boyu tükettiğin için 2 kaşık eklersen az gelir

mesala ben 70 ındiğimde kuru patlıcan dolması yemeyi hayal ederek kulaç atıyorum :KK52:

bu arada ayran detoksuma başladım sabah 75 kg çıktım 1 kg vermişm cumadan beriii :KK33:

afiyet osun canım sanada
yok ben 4 kaşık haşladım hepsinden ama hak getire mercimek falan bi tencere oldu
yemek yaparım artık
daha tadına bakmadım ben
üşeniyorum yaaaaa
çok güzelmiş :KK9::KK9::KK9::KK9:

bir diyet egsersizi de benden size gelsin

Önce başınızı sağa, sonra sola çevirin.
Size yemek için bir şey ikram edildiğinde bu hareketi 3 kez tekrarlayın

(alıntıdır :KK1: yakarcım müsaadenle )

ooo süpermiş bu yöntemde
ikram edilemeyn kendimizin aldıkalrı ne olacakkkkkk

tünaydın :KK16:

guya bugün evdeydim .:KK9: şimdi girdim eve .:KK53:

ayrancılar nasılsınız bakem ben bu sabah tekrar başladım yarında yapmaya niyetim var evde olursam .

dün 17 30 da bir elma

ah mevcanım ne güzel bir dua etmişsin hehe 5 kilo versek işi topdan halederiz:KK37::KK9: nerde öyle mucize . hızlı giden hızlı gelir demiş diyetçiler :KK9:

cumartesi içinde bol kilo vermeler .
neden cumalaru tartılmıyorsun herkezlebirlikde?

dün 17 30 da bir elma

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

denemek lazım.....

Bir an dedim yanlış yeremi geldim :KK1: Sanırım akşam en son kaçta yedik topiğinde görmüştüm sizi..Hoşgelmişsin cafemize efemm

doğru dıyorsun pek bi nane monluyum vucudumda ruhum gibi aşırı hassas
verdiği ölçüler bana da entresan geldi ama rengli yaklaşıyorsa ölçülerde oynamalar olabilir
detoksu yapınca ölçülerimi yazıcam bakalım bende ki sonuç ne merkezde olacak
haklısın bende çarşambaya yapmaya karar verdim pükskütüm :13:
püskütüm 12 günde 100 gr gitmesi az değilmi ? beslenme şeklin gayet güzel üstelik sporunuda düzenli yapıyorsun kafama takıldı sormadan geçemıycem ?

canım seni okdar iyi anlıyorum ki evinde kedi beslemiş biri olarak aynı durumu bende yaşamıştım insan kendini çaresiz hissediyor derdine derman olamadığı için şuan ne yazsam aslında boş ama üzüntünü canı gönülden hissettiğimi bilmeni isterim
rabbim şifasını bır an önce vermesini dilemekden başka bişey diyemıyorum ...

bak sen kg lar artıyor aebenm öyle duruma mudahele etmıyor var bu işte bi tuhaflık :44:
bak kg cuklar bir almaya başlayınca 3 er 5 er peşpeşe alıyorsun nasıl olduğunu bile anlamıyor ınsan şekil ben ona göre :KK76:
çarsamba ve perşembe ayran detoksunu yapıcam habern olsun olsun canım :KK34:
ne deseniz hgaklısınız . evet anlamadan artıyor . diyete sarılmam lazımda da işte .:KK9:
benim rutinimdir deguam 62, 63 olurum bırkaır 65 olurum :KK53: sonra tekrar :KK37:
geçen sene 67 çıktım onu sene sonu verdim onunla kaldım işte sonrasında bir turlu diyet yapamıyorum . evde olmadıgım için yoksa canım gidiyor diyet yapmayı özledim bile diyebilirim :KK53:

deguam ,kadisim, kalişim ve ben 4 kişi bugün ayran yapıyoruz sanırım .
hadi hayurlı olsun .
Arkadaşlar hepinizin mesajlarını okudum çok çok teşekkür ederim.... şimdi bebeğimin yanından geliyorum sabahtan beri ayaklarım gitmedi ya kötüleştiyse ya bir şey olduysa diye.. ama çok şükür Allahıma ve veterinerimize nasıl minnettarım anlatamam, bebeğimi bu gün ameliyat ettiler çenesinde ki kırık çünkü yalış kaynamaya başlamış ve daha fazla bekleyemediler... fakat nefes almasını güçleştirdiği için sıkıntı yaşıyor şu anda ve ameliyatı tekrarlanabilirmiş yarın ki duruma göre ... ama genel duruma bakarsak çok iyi olduğunu söyleyebilirim dedi doktorumuz... nasıl sevinçliyim ne desem nasıl anlatsam bilmiyorum... kafasında ki ödem de biraz inerse tehlikeyi iyice atlatıcakmış... dua etmekten başka yapacak bir şeyimiz yok maalesef ama bu kadar düzeldi ya daha ne isterim.. bir gözü tehlikedeydi sanırım o da iyileşecek dediler inşallah yavrumu Allahım bağışladı çok mutluyum..
Allah kimseye yaşatmasın arkadaşlar sağlıktan ileri hiç bir şey yok üstelik böyle kaza bela olduğunda insan kaldıracak gücü zor buluyor... pazar günleri evimizden hiç çıkmayız biliyormusunuz ama kızım tegev de gönülü oldu ve eşime hadi sabah biz bırakalım eve dönerken kahvaltı için ekmek alalım dedim sabahı körü ve dışarı çıktık, eğer arabayı kullanacak olmasak o yola hiç girmeyeceğiz ve asla göremeyecektik caddemiz işlek değil yavrum tam yolun ortasında yatıp kalmış ya gitmeseydik ya görmeseydik ezilecekti diye kafayı yedim...
ben beynimde ki düşüncelerin hepsini burada saçma salak yazmadan gideyim arkadaşlar :KK51: Allah sizden razı olsun enerjiniz ve dualarınız olmasa bu duruma gelemeyebilirdik.. inşallah iyileşip kucağıma alıp evimize geldiğimizde de yazarım size teyzeleri:KK34:

Benim gördüğüm kadarıyla hiç kimse detoksa başlayamamış ben yarın başlıyorum görüşürüz inşallah...:KK16:
durumun iyiye gitmesi çok güzel .inşallah daha güzel haberlerde alırız seden kalişim :KK16::KK16::KK16:
Ayran asimi hazirladim sabah da tuketmeyi dusunuyorum.ama cok fazla oldu ya 4 er kasik hasladim 2ser kasik yetermis sanki.sonradan hemen almayiz umarim
kadisim kaşıklarınız püslktümün kaşışları gibimimide okadar çok olduki:KK9::44: yada ben koyu kıvamlı yaptıgım için bana 1 günde yetiyor . sabahları normal kahvaltı yapıyorsunuz sanırım .:44:
inşallah canım

afiyet osun canım sanada
yok ben 4 kaşık haşladım hepsinden ama hak getire mercimek falan bi tencere oldu
yemek yaparım artık
daha tadına bakmadım ben
üşeniyorum yaaaaa

ooo süpermiş bu yöntemde
ikram edilemeyn kendimizin aldıkalrı ne olacakkkkkk

zaman bulmuşken ayran hakindaki raporumu yazayım .
deguşum ayranda aynı lapa diyeti gibi verdiginin bir kısmını alırsın.

pazartesi yaptım ve 600 gr verdim demiştim onun birazı geri geldi fakat benim hatamdan egerki ertesi gün tozutmassam gelmeyecekti .ki bir kısmıda kalıcı oldu zaten .
incelme meselesine gelince . canım benden 1 cm gitiginde 1 kilo yag kaybım olur .(şişlik durumları hariç) genelde kilo verdigimi baskülden çok ölçülerimden bilirim .
2 günlük detoksta genelde 1 kilo yag kaybı olmaz .ölçülerdede çok aşırı bir fark olmaz .FAKAT ayranı yatsımamak lazım kilo verdirir . sonuçda yag, şeker 0, yogurdunda etkisiyle kilo verdirir .:KK34:
bu konu hakında bir başlık daha olması lazımdı k.k bakayım .

Bir an dedim yanlış yeremi geldim :KK1: Sanırım akşam en son kaçta yedik topiğinde görmüştüm sizi..Hoşgelmişsin cafemize efemm

sende hoşgeldin akrebim . ne geliyorsun nede günaydınları görüyoruz artık .:KK4:
hala çokmu yogunsun, kayınpederin nasıl oldu ?

ayrancılar nasılsınız bakem ben bu sabah tekrar başladım yarında yapmaya niyetim var evde olursam .

ah mevcanım ne güzel bir dua etmişsin hehe 5 kilo versek işi topdan halederiz:KK37::KK9: nerde öyle mucize . hızlı giden hızlı gelir demiş diyetçiler :KK9:

canım hafta içi bir hışımla çıkıyorum evden,bazen tuvalete bile girmiyorum.cmt günleri eşim bıraktığı ve trafik olmadığı için evden geç çıkıyorum,bu yüzden sabahları hem hareket edip şişliğim gidiyor,hem tuvalete çıkabiliyorum:KK1: bilmem anlatabildimmi:KK1:

günaydın cafe güzelleri

Püsküüt avatarını çok beğendim çok hoş bi foto
Teşekkür ederim sportiecim.. Saçlarım o kadar uzun değil şimdi uzatmaya çalışıyorum.. Geçen sene sarışınlık sevdasına kaptırdım saçlar size ömür :KK60:

günaydın bayanlar
mutlu sabahlar olsun

SADECE bu mu canım :)
ah ah benim dün yaptıklarımı bi duysan ah bi duysan
ama sonuç ne biliyo musun kilo verdim dün 74.2 iken bu gün 73.8 im
benim için süper bu
benim beyin kafayı yediiiiiiiii:KK37::KK37::KK37::KK37:

yaran aşımı yaptım ya
ama tadına bile bakamadım sabah yiyesim gelmedi
nane falan da getirmemişim nasıl yiyecem bakalım
bi 800 gr kalıcı olarak gitsin bana yeter canım ya

günaydınların en güzeli sana olsun cafemiz bereketli olsun tatlım

sana da günaydın canım :KK1::KK1::KK1:

Ne güzel senin beyin tam mesai geri dönmüş, kıymetini bil kadisim.. :nazar:
Benim kaçamak hakkım yok işte.. böyle bir durumum var. :KK43:

dün 17 30 da bir elma

Benden sonra sende de işe yaradı yöntem..
Hatırlarsan akşam yemeklerini üst üste erken saatte yediğim dönem olmuştu bende de..
Sonrasında düzeldi bir daha da tekrarlanmadı.. Senin de düzene girmiş olsun dilerim.. :nazar:
Senin tartı günlerin daha heyecanlı oluyor vallahi.. 15 günde bir olunca. Gel Cuma gel.. :KK34:

Tabii canım... Bütün hafta aklıma bir şey takılıyor.. Cuma istediim kilodaysam anında koşa koşa o her neyse mideye giriyor yani.. :KK52:
Tatlıcı demeyelim de böyle ıvır-zıvırcılara çok düşkünümdür. Kilo alma sebebim de marketlerin bisküvi ve çikolata reyonlarına dadanmamdır.. Ama hayatta en dayanamadığım yemek kıymalı börek.. Olsa demek ki onu da 2 tepsi yiyecem! :KK52:
Kuru patlıcan dolmasına da bayılırım.. Şöyle bol nane ekşisi de olacak.. :KK56: Olsa da yesek.. olsa da yesek! :emir_bebek:

1 kilo için de kocaman tebrikler! :KK9: :nazar:

aebenim senin de iyi sonuçlar almanı diliyorum..

Demişsin ya 62-3 lerde takılıyorum diye.. Ben de bu 62 li kilolardan sıkıldım.. 62 den tavşan yapardık eskiden di mi? :KK60: :KK60:

Bu Cuma da 62 den kurtulamazsam tavşan değil başka şey yapacam artık.. Tövbe! Tövbe-ee!

Herkesçikler başladı mı acaba dedim ayran detoksuna ama mesajları tararken bir taraftan da incik boncuk işliyorum o yüzden alıntı yapamadım, zaman geçiremiyorum son günlerde tahmin edersiniz bari siparişlerimi bitireyim didim:KK16:

Ben başladım başlamasına ama ilk saatler de nasıl bir gaz anlatamam çok sancılandım, aslında her şeyi ayrı ayrı ve sularını değiştirerek haşladım neden bu kadar oldu bilemedim :26: şu an iyiyim ama neyse bakalım.. sadece aşırı derecede tok tutuyor akşama dek yemesem yemem yani ....:KK76: umarım biraz inmeyi başarırız.. ben totoyu kaldırıp biraz da hareket yaparsam belki olur :KK19:
Minik Leo'm için tekrar yazdıklarınız ve dilekleriniz için teşekkür ediyorum teyzeleri, dularınıza ihtiyacımız var bir ameliyat daha olacak oğlum ama genel durumu bu gün daha iyiymiş çok şükür...

Hadi sizi onunla tanıştırayım :KK34:
Burada ablasıyla çete kuruyorlar :KK9:

$530668_10151355444348150_104636150_n.jpg

Burada da Yırtık ablasının yatağını paylaşıyor çaktırmadan:KK16:

$430603_10151237874288150_51191282_n.jpg

sende hoşgeldin akrebim . ne geliyorsun nede günaydınları görüyoruz artık .:KK4:
hala çokmu yogunsun, kayınpederin nasıl oldu ?

Sağol canım benim:KK19:
Kayınbabam iyi hem de çok iyi..Eh ben bakıyorum sonuçta dimi..
İyilik yap, karşılığı kötü olsun ama sen iyilik yapmaya devam et çizgisinde ilerliyorum şekercimEn Büyük TÜRKİYE

Kuru patlıcan dolmasına da bayılırım.. Şöyle bol nane ekşisi de olacak.. :KK56: Olsa da yesek.. olsa da yesek! :emir_bebek:
Oooo harika olur gerçekten..Gel bana yapayım sana :KK53:
Ay bu nasıl cümle oldu:KK1: şiir keyfiyetinde :KK1:
Şööle karşılıklı 1 tencere ayy pardon 1 porsiyon bitirelim tabii ev yoğurduyla güzelleştirerek :KK56:

Bu Cuma da 62 den kurtulamazsam tavşan değil başka şey yapacam artık.. Tövbe! Tövbe-ee!

Napcan ki :KK23:

Diyorlar ki dost acı söyler.
Acıyı söyleyene dost denilmez ki!
Seni sevmeyen acı söyler.
Dostun sana söyleyeceği acı dahi olsa senin canını acıtmayacak şekilde tatlı dille söyler..

Şems-i Tebrizi

Herkesçikler başladı mı acaba dedim ayran detoksuna ama mesajları tararken bir taraftan da incik boncuk işliyorum o yüzden alıntı yapamadım, zaman geçiremiyorum son günlerde tahmin edersiniz bari siparişlerimi bitireyim didim:KK16:

Ben başladım başlamasına ama ilk saatler de nasıl bir gaz anlatamam çok sancılandım, aslında her şeyi ayrı ayrı ve sularını değiştirerek haşladım neden bu kadar oldu bilemedim :26: şu an iyiyim ama neyse bakalım.. sadece aşırı derecede tok tutuyor akşama dek yemesem yemem yani ....:KK76: umarım biraz inmeyi başarırız.. ben totoyu kaldırıp biraz da hareket yaparsam belki olur :KK19:
Minik Leo'm için tekrar yazdıklarınız ve dilekleriniz için teşekkür ediyorum teyzeleri, dularınıza ihtiyacımız var bir ameliyat daha olacak oğlum ama genel durumu bu gün daha iyiymiş çok şükür...

Hadi sizi onunla tanıştırayım :KK34:
Burada ablasıyla çete kuruyorlar :KK9:

Eki Görüntüle 656425

Burada da Yırtık ablasının yatağını paylaşıyor çaktırmadan:KK16:

Eki Görüntüle 656426
Ayran detokscularının kadrosu tam olmuş maşallah! Hepiniz güzel sonuçlar alırsınız inşallah! :nazar:

Herhalde herkes gaz sorunu yaşıyordur diye düşünüyorum kallisim.. Yoğurt bende de hemen gaz yapar.

Leo nun şansı rast gitsin, dilerim..

Yırtığımın yanına nasıl da yatmış yahu! :nazar: :KK16: İyi bu vesileyle Yırtık kızımı da görmüş oldum..

Oooo harika olur gerçekten..Gel bana yapayım sana :KK53:
Ay bu nasıl cümle oldu:KK1: şiir keyfiyetinde :KK1:
Şööle karşılıklı 1 tencere ayy pardon 1 porsiyon bitirelim tabii ev yoğurduyla güzelleştirerek :KK56:

Napcan ki :KK23:
Yap bana, geleyim sana.. :KK60:
Yok yok hiç pardon deme.. Bir tencere bize anca yeter... :KK52:
Bu arada sen alıntı yapınca farkettim ki.. "nane ekşisi" yazmışım.. O ne demek Allasen? Nar ekşisi yazacaktım, anlamışsınızdır eminim. :KK17:

X