Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

644446_496605787065960_1700428962_n.jpg

İşte benn :KK60::KK60:

Yap bana, geleyim sana.. :KK60:
Yok yok hiç pardon deme.. Bir tencere bize anca yeter... :KK52:
Bu arada sen alıntı yapınca farkettim ki.. "nane ekşisi" yazmışım.. O ne demek Allasen? Nar ekşisi yazacaktım, anlamışsınızdır eminim. :KK17:

Adana yöresinde dolma sarmaya, sarımsaklı, naneli salçalı, limonlu, sos hazırlanır yağada üzerine dökülür..Öyle bişii düşündüm ben :KK1: Farketmez nar eşkisine de uyarım canikom pek severim kendilerini..
Ayy benim sevmediğim varmı ki yahuu :KK1:
Hmm var dere otuu :KK30:
Ayy Rabbim günah yazmasın ama hiç sevmiyorum o kokuyu..Hangi yemeğe girerse yiyemiyorum aslaaa..
Geçenlerde başıma ne geldi söyliim de gülün bana :KK1:
Market alışverişinde eşim çiftekavrulmuş antepfıstıklı lokum paketini de attı alışveriş sepetine..
Neesee akşam keyif oturma saatimizde kutuyu açtım kahvenin yanına ufak bir tabağa koydum..Kahvemi yudumladım ve bi lokum attım ağzıma :KK53: Allahımmm bu nee, lokumda dere otu tadı ve kokusu :KK53: Yemedim yiyemedim..Eşim iştahla atıyor ağzına ve ben kedi gibi bakıyorum :KK60:

Aynı zamanda işte ben! :KK60: :KK60:

Ay sahi bi'yemek yiyeydik de ölmeden tok gideydik yahu! :KK60:

Adana yöresinde dolma sarmaya, sarımsaklı, naneli salçalı, limonlu, sos hazırlanır yağada üzerine dökülür..Öyle bişii düşündüm ben :KK1: Farketmez nar eşkisine de uyarım canikom pek severim kendilerini..
Ayy Rabbim günah yazmasın ama hiç sevmiyorum o kokuyu..Hangi yemeğe girerse yiyemiyorum aslaaa..
Market alışverişinde eşim çiftekavrulmuş antepfıstıklı lokum paketini de attı alışveriş sepetine..
Neesee akşam keyif oturma saatimizde kutuyu açtım kahvenin yanına ufak bir tabağa koydum..Kahvemi yudumladım ve bi lokum attım ağzıma :KK53: Allahımmm bu nee, lokumda dere otu tadı ve kokusu :KK53: Yemedim yiyemedim..Eşim iştahla atıyor ağzına ve ben kedi gibi bakıyorum :KK60:
Oyyyyy! Tarife bak tarife! Nar ekşisi kalsın güzelim.. Sen bu tarifteki sosu yap bana.. :KK16:

:KK60: Oh canıma değsin! Var mı öyle lokum hüplemek!

Yalnız.. ne alaka.. Lokumla dereotu aynı torbaya mı girdi n'oldu anlamadım ben.. Dereotu kokan lokumu da düşünemiyorum yani..
Koskanın naneli lokumunu getirdin aklıma şimdi.. Alacağın olsun!

Hıh! Buldum buldum! :KK28:

Dolma yemeğe gelecem ya sana.. gelirken naneli lokum getireyim.. Dolmanın üstüne tatlı bi'şeyler yemek lazım, bastırsın ama di mi?

Akrebim n'olacak bu halimiz bizim şekerim? :KK53:

Aynı zamanda işte ben! :KK60: :KK60:

Ay sahi bi'yemek yiyeydik de ölmeden tok gideydik yahu! :KK60:

Oyyyyy! Tarife bak tarife! Nar ekşisi kalsın güzelim.. Sen bu tarifteki sosu yap bana.. :KK16:

:KK60: Oh canıma değsin! Var mı öyle lokum hüplemek!

Yalnız.. ne alaka.. Lokumla dereotu aynı torbaya mı girdi n'oldu anlamadım ben.. Dereotu kokan lokumu da düşünemiyorum yani..
Koskanın naneli lokumunu getirdin aklıma şimdi.. Alacağın olsun!

Hıh! Buldum buldum! :KK28:

Dolma yemeğe gelecem ya sana.. gelirken naneli lokum getireyim.. Dolmanın üstüne tatlı bi'şeyler yemek lazım, bastırsın ama di mi?

Akrebim n'olacak bu halimiz bizim şekerim? :KK53:
Tamam canım o sostan hazırlarım o zaman.. Nar eşkisi ile hatay usulü kısır yaparım sana harika oluyor..

Kuzucum hafta sonu kaçamakım olucaktı ama olamadı..Dere otu almamıştımki şekercik aynı poşete girsin..Bana göre içindeki tad bana dere otunu anımsattı o bile yetti uzaklaştırmaya kendinden..
Naneli lokumu ilk defa duyuyorum:KK31: Getir canım bakarız tadına :KK53:

Ayy kuzucuumm gel biz birlikte spor salonu açalım..Sonrası her şehirde şubeler açalım ki zayıflamaya çalışan kızçelere, böyle güzel yemekleri hatırlatarak yaptığımız kötülüğü, spor salonlarında koşturarak iyiliğe çevirelim :KK60:

Biz kimiiiiiiiz!!

Kadınlaaar!

Ne istiyoruuuz?!!

Zayıflamaaak!!

Ne zaman?!!

Yemekten sonra, spordan öncee!!

:KK60::KK60:

Kızlarrr AYRan detoksunu yedim yedimm şişttim ama şişlik aşırı toklukdan yahu ben bunla yarın + çıkarsam hiç şaşmıycam :KK36:
aeben kadis kalisstem sizde durum nasıl?
yorumları okudum yazıcam ama kafam kazan gibi grib olmuşum bide üstüne ilaçlarla şu saatte anca bi parça ayılabildim
tabi yüzme bugun yalan oldu artık yarına:KK19:

patlıcan dolması demeyin yahuuu zaten burnumda tutuyorr :KK30:
tarifler verilmiş gelde yeme gelde dur gelde sabret :KK4:

Ben perisanim saat 3 ten beri zor ayaktayim basim donuyo iliklerim cekiliyo sanki yarim saat once yemek yedim ama yine durum ayni cok halsizim bi daha mi asla tovbe.yarın kilo vermis olmam umrumda bile degil su an.

Kızlarrr AYRan detoksunu yedim yedimm şişttim ama şişlik aşırı toklukdan yahu ben bunla yarın + çıkarsam hiç şaşmıycam :KK36:
yorumları okudum yazıcam ama kafam kazan gibi grib olmuşum bide üstüne ilaçlarla şu saatte anca bi parça ayılabildim

Ben perisanim saat 3 ten beri zor ayaktayim basim donuyo iliklerim cekiliyo sanki yarim saat once yemek yedim ama yine durum ayni cok halsizim bi daha mi asla tovbe.yarın kilo vermis olmam umrumda bile degil su an.

Kızlar siz iyice detokslanmışınız yarın daha Perşembe, Cuma'ya var daha :KK1:

Tamam canım o sostan hazırlarım o zaman.. Nar eşkisi ile hatay usulü kısır yaparım sana harika oluyor..

Kuzucum hafta sonu kaçamakım olucaktı ama olamadı..Dere otu almamıştımki şekercik aynı poşete girsin..Bana göre içindeki tad bana dere otunu anımsattı o bile yetti uzaklaştırmaya kendinden..
Naneli lokumu ilk defa duyuyorum:KK31: Getir canım bakarız tadına :KK53:

Ayy kuzucuumm gel biz birlikte spor salonu açalım..Sonrası her şehirde şubeler açalım ki zayıflamaya çalışan kızçelere, böyle güzel yemekleri hatırlatarak yaptığımız kötülüğü, spor salonlarında koşturarak iyiliğe çevirelim :KK60:

Biz kimiiiiiiiz!!

Kadınlaaar!

Ne istiyoruuuz?!!

Zayıflamaaak!!

Ne zaman?!!

Yemekten sonra, spordan öncee!!

:KK60::KK60:
Oh be! Bi'de üstüne kısır mı yiyecez.. Vay vay vay! E bu kilo derdi boşuna değil.. :KK60:

Gaz yapmıştır dequacım.. Onun şişliğidir muhakkak..
Geçmiş olsun tatlım.. Hafif atlatırsın umarım..
kadiscim bunca kötü etkiye keşke bıraksaydın, devam ettirmeseydin..
Kızlar siz iyice detokslanmışınız yarın daha Perşembe, Cuma'ya var daha :KK1:
akrebim ayran detoksu 2 gün sürüyormuş. O yüzden bugün başladılar..:KK34:

Ayran detokscularının kadrosu tam olmuş maşallah! Hepiniz güzel sonuçlar alırsınız inşallah! :nazar:

Herhalde herkes gaz sorunu yaşıyordur diye düşünüyorum kallisim.. Yoğurt bende de hemen gaz yapar.

Leo nun şansı rast gitsin, dilerim..

Yırtığımın yanına nasıl da yatmış yahu! :nazar: :KK16: İyi bu vesileyle Yırtık kızımı da görmüş oldum..
Yoğurt = gaz
Bulgur = gaz
Nohut = gaz
sonuç: ne yaptık biz yahuuu:KK9:

Şu an Yırtıkla kavga ediyoruz neymiş efendim sokağımızda ne kadar köpek varsa havlıyormuş ta muş muş :KK36: çıkıp o da bağıracakmış, o bana söyleniyor şimdi ben ona :KK36:

Geçmiş olsun deguşum şu günlerde benim kızlar da hasta havalar malum..
Ayranı ben de yedikçe şiştim ve akşama dek yiyemedim bakalım artık:26:

Kadisim tuz olmadığı için tansiyoun düşmüş olmasın ... benim normalde tansiyonum 6 larda gezer bu yüzden tedbir aldım salatalık rendelerken bir tane minnacık kornişon turşu doğradım içine artık bunun nasıl bir etkisi olur bilmem :KK34: fakat genel durumumda bir farklılık olmadı gazdan başka .. aslında oldu oldu, çok tok olduğum için yiyemedim doğru düzgün ama sevdim ben bu ayranlı şeyi :KK56:

Sonuca göre bir daha deneyebilirim yakın zamanda:KK24:

Günaydın kızlar.. :KK71:

Yoğurt = gaz
Bulgur = gaz
Nohut = gaz
sonuç: ne yaptık biz yahuuu:KK9:

Şu an Yırtıkla kavga ediyoruz neymiş efendim sokağımızda ne kadar köpek varsa havlıyormuş ta muş muş :KK36: çıkıp o da bağıracakmış, o bana söyleniyor şimdi ben ona :KK36:

Geçmiş olsun deguşum şu günlerde benim kızlar da hasta havalar malum..
Ayranı ben de yedikçe şiştim ve akşama dek yiyemedim bakalım artık:26:

Kadisim tuz olmadığı için tansiyoun düşmüş olmasın ... benim normalde tansiyonum 6 larda gezer bu yüzden tedbir aldım salatalık rendelerken bir tane minnacık kornişon turşu doğradım içine artık bunun nasıl bir etkisi olur bilmem :KK34: fakat genel durumumda bir farklılık olmadı gazdan başka .. aslında oldu oldu, çok tok olduğum için yiyemedim doğru düzgün ama sevdim ben bu ayranlı şeyi :KK56:

Sonuca göre bir daha deneyebilirim yakın zamanda:KK24:

Kallistem doğru dedin.. Ben hep yoğurt gaz yapar diyorum da eksik diyorum.. Hepsi gaz yahu!

Yırtık da lulut gibi mi söyleniyor merak ettim.. Dudaklar yaşlı ve dişşiz ninelerin dudakları gibi buruşur ve uyyyğğğğ uyyyğğğ diye sesler çıkar.. :KK60:

Kızlara geçmiş olsun kallisim.. :nazar: Havalar sakat. Bir de ikidir griple başlayan oradan da kulak yollarına yerleşen iltihap duyuyorum.. Dikkatli olmak lazım..

günaydın günaydın...mutlu mutlu,kalorisiz bir gün olsun inşallah...

çok mutluyum şükür ki kabızım gitti.akşam meyve yemenin faydasını sabah görüyorum artık..

o ağrılar,sızılar,kıvranmalar elveda:KK16:

çok çok geçmiş olsun.muhtemelen o yaşadığın şişliktir..yarın ola hayrola:KK34:
ne oldu size böyle,detoks mu tepti anacım.çok geçmiş olsun

sabah sabah tahıllı ekmekle yaptığım sandviçim üstüne iyi geldi bu:KK53::KK53:

ekranı yalayacaktım az daha..

günaydın günaydın...mutlu mutlu,kalorisiz bir gün olsun inşallah...

çok mutluyum şükür ki kabızım gitti.akşam meyve yemenin faydasını sabah görüyorum artık..

o ağrılar,sızılar,kıvranmalar elveda:KK16:

Amin!

Çok sevindim Mevcancım.. :nazar:

Son hedef dönemimin çizelgesini henüz paylaşmamıştım..

Dönemin başındayken eklemekte fayda var.. Hem beni motive ediyor sizlerle paylaşınca.. Bugün motive günü!

Son düzenleme:
çok çok geçmiş olsun.muhtemelen o yaşadığın şişliktir..yarın ola hayrola:KK34:

gunaydın mevcanımcm kabızlık problemınden kurtulmana sevindm
kabız olmamak içinde hergün kuru kayısı yemeye özen gösteriyorum faydası oluyor
bide dere otu gaz problemıne iyi gelir onu da dene bence
ne oldu size böyle,detoks mu tepti anacım.çok geçmiş olsun

Son hedef dönemimin çizelgesini henüz paylaşmamıştım..

Dönemin başındayken eklemekte fayda var.. Hem beni motive ediyor sizlerle paylaşınca.. Bugün motive günü!

tabloya baktım baktım bittim :nazar:
püskütüm negüzel kg vermişşsin tebrikler canımcım
cuma günü süprizini de dört gözle beklıyorum

ayran detoksnu sonlandırmış bulunmaktayım
başlarken ki kg 75
bitişdeki kg gene 75 :KK19: ölçülerimde de bi değişklk yok
gram veremedim bide yaşadığın şişkinlik stres panikde cabası
kadiscim sanada geçmiş olsuun rahatsızlanmşşsın canım bu konuyu açıp sizide heveslendirip yapmanıza vesile olduğum içinde ayrıca üzgünüm:KK5:
bide tövbe ayran detoksumu güzelim yiyecekler dururken tek besine kitlenip kalmak mı yoook engüüzeli herşeyden azar azar yiycen ahanda ders oldu bana
yapacak arkadaşlarıma duyrulur hiç denemesinler

tabloya baktım baktım bittim :nazar:
püskütüm negüzel kg vermişşsin tebrikler canımcım
cuma günü süprizini de dört gözle beklıyorum
Teşekkür ederim deguacım.. :KK16:
Yarın olsun.. yarın olsun.. :KK6:

ayran detoksnu sonlandırmış bulunmaktayım
başlarken ki kg 75
bitişdeki kg gene 75 :KK19: ölçülerimde de bi değişklk yok
gram veremedim bide yaşadığın şişkinlik stres panikde cabası
kadiscim sanada geçmiş olsuun rahatsızlanmşşsın canım bu konuyu açıp sizide heveslendirip yapmanıza vesile olduğum içinde ayrıca üzgünüm:KK5:
bide tövbe ayran detoksumu güzelim yiyecekler dururken tek besine kitlenip kalmak mı yoook engüüzeli herşeyden azar azar yiycen ahanda ders oldu bana
yapacak arkadaşlarıma duyrulur hiç denemesinler
Allah Allah! Hiç mi oynamaz yahu kilo?
Hani pirinç lapası vardı ya.. Demek ki bu da onun gibi. Kimine iyi geliyor, kiminde işe yaramıyordu o da..
Ama dediğin gibi deneme-yanılma yapmış oldun.. Yapmasan illaki bir gün deneyecektin.. Oldu, bitti.. Belki yarına etki eder, belli mi olur? :KK34:

X