Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Günaydın kızlar.. :KK71:

1 Mart kilomun nihayet altındayım. 62.2

Mesajı böyle yazınca güzel oldu..

Ama işin aslı şu: Koskoca 12 günde sadece 100 gr verdim.

İşin özünü değiştirmese de ilk cümledeki gibi ifade etmek daha moral verici, öyle değil mi? :KK34:

iyi aksamlar kizlar,ugrayamadim ne zamandir ailecek hastayiz :KK43: bi haber vereyim dedim ,kallistenin yazisini gördüm cok üzüldüm rabbim minigin sifasini verir ins..kediler benim icin baskadir bütün hayvanlari severim ama kedilere asigim ben cok üzüldüm :KK43:

Geçmiş olsun mumuşum.. :KK71:

Arkadaşlar merhaba..

Ben dün püsküütüme mail yadım ama ulaştığından şüpheliyim, kötü 2 gün geçirdim haber vermek istedim.. geçen akşam burada yazarken yazmamı engelleyip koynuma-koluma çöreklenen minik leo meleğime dün araba çarptı:KK14: dün akşama kadar veterinerdeydik, kafa travması var ve hala bekliyoruz yarın çenesinde ki kırık nedeniyle ameliyat olabilir:KK14: ama hayatta olduğuna şükrediyoruz sadece 7 ay önce dün onu bulduğumuz yerde diğer kedimizi kaybetmiştik aynı trafik kazası nedeniyle :KK14: aynı şeyleri noktası noktasına yaşamak insanı mahvediyor...diyeceğim şu ki açım-uykusuzum 2 gündür yemek yada başka bir şey yiyemiyorum uyuyamıyorum yarın da durum ne olacak belli değil sizden dua istemek için geldim yavrum sağ salim kurtulsun yine koynumda uyuyabilsin :KK14: buraya öyle gelirim inşallah detoksumuzu da unutmadım mecbur erteledim... İyi haberlerle gelirim inşallah.. Püsküütüm arama olur mu telefonda ağlamaktan konuşamıyorum çünkü..:KK14: ilk fırsatta gelicem ..

çok çok geçmiş olsun.çok üzüldüm gerçekten,tez zamanda iyileşir inşallah..

iyi aksamlar kizlar,ugrayamadim ne zamandir ailecek hastayiz :KK43: bi haber vereyim dedim ,kallistenin yazisini gördüm cok üzüldüm rabbim minigin sifasini verir ins..kediler benim icin baskadir bütün hayvanlari severim ama kedilere asigim ben cok üzüldüm :KK43:

çok çok geçmiş olsun,malum havalar bir soğuk bir sıcak aman ha dikkat edin...

Günaydın kızlar.. :KK71:

1 Mart kilomun nihayet altındayım. 62.2

Mesajı böyle yazınca güzel oldu..

Ama işin aslı şu: Koskoca 12 günde sadece 100 gr verdim.

İşin özünü değiştirmese de ilk cümledeki gibi ifade etmek daha moral verici, öyle değil mi? :KK34:

tebrik ederim canım.bende dün 21.30 da 1 avuçtan az fazla kabak çekirdeği yedim.en son 17.30 da bir elma yemiştim.sabaha ishal olmuşum:KK17: kabızlıktan sonra iyi geldi:KK1:

çok çok geçmiş olsun.çok üzüldüm gerçekten,tez zamanda iyileşir inşallah..

çok çok geçmiş olsun,malum havalar bir soğuk bir sıcak aman ha dikkat edin...

tebrik ederim canım.bende dün 21.30 da 1 avuçtan az fazla kabak çekirdeği yedim.en son 17.30 da bir elma yemiştim.sabaha ishal olmuşum:KK17: kabızlıktan sonra iyi geldi:KK1:

Oh şükür! Kurtuldun kabızlıktan.. Tartılmaya yaklaşırken iyi olmuş bu gelişme.. :nazar:

günaydın
hala 74.2 yim
tartım bozuk değil
sevinsem mi üzülsem mi
cumaya 1.2 kilo vermem lazım
ayran aşı yarına kaldı artık
neyse tartıda inmiş olurum bakarsınız 1.2 kilo
:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

günaydın
hala 74.2 yim
tartım bozuk değil
sevinsem mi üzülsem mi
cumaya 1.2 kilo vermem lazım
ayran aşı yarına kaldı artık
neyse tartıda inmiş olurum bakarsınız 1.2 kilo
:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
dequa takım arkadaşının detoksun ilk gününde 900 gr verdiğini söylemişti..
Bunu baz alırsak, hedefine ulaşma olasılığın yüksek gibi geliyor bana..

merhablar.:KK16:

kalişimin yazısısı okuyunca kitlendim .:26: ne denir ne yapılır dua etmekden başka :26: rabbım şifa versin inşallah .

ne kadar yogunum kelimelere dökemiyorum yamaya başlasam okumakdan usanırsınız sanırım . o yüzden hiç girmeyim o konuya .:KK37:

pazar günü bir ara son sayfayı okuma imkanım oldu . püsküütüm :KK19: mesajımı okudum . arkadaşlar detoks yapacaklarmış .

... bende kilolar artıyor .:KK19:
yaranı dün başladım ama tam yapamadım akşam üstü dışarda oldugumdan karıştı biraz . fkata yinede yani alınan 600 gr gitmişti .
ayran bende tkilidir ah bide tam yapabilsem . sanırım asıl etkili olan yogurt . birde tuz yag şeker 0 olunca dogal olarak şillikler gidiyor.
ama tam gün yapmak istiyorum . keşke perşembe yapabilsem ama ebde degilim . yarın deniycem tekrar tam yapmak istiyorum . bıu arada ben sabah kahvaltı yerinede ayran çorbası içiyorum çünki sabah ekmek şişiriyor beni.

....şimdi bunları yazıyorum ama aklımda kalişte :KK14: bazan diyet ne kadar şaçma geliyor dimi hayat karşısında :KK14:

eski sayfları okuyacak inanın vaktim yok :26: umarım herkez iyidir .:KK16:

:KK9: Tebrikler tatlım! :nazar:
Bir değil, iki değil.. Ben senin yerinde olsam kilo bildirimi için Cumayı seçmem.. Perşembe tartılırım ve onu bildiririm.. Cuma günü senin terazi depresif gününde oluyor.. :KK34:

Kolay gelsin aebenim.. :KK71:
Kızlar yarın ayran detoksuna başlıyor, haberin olsun.. Sen de yapacaktın.
:KK19:burda omasamda kalbim ,ruhum sizinle .:KK16: düb ben yaptım sizinle braber olsun diye ama ortada ayran yapan yokmuş sanırım :KK9::KK9::KK9:
yarın tekrar deniyorum heberiniz olsun .:KK16::KK16:
Iyi pazarlar kizlar.dun gezmedeydim gelemedim bugun de evde temizlik var disarda da yagmur ne guzel degıl mı? evim tertemiz oldu ama ben malesef.kadina manti yaptim borek yaptim huplettim ben de malesef.

kadisim canım ya mesajın gözüme çarptı yazmadan edemedim .:KK19:
eve iş için çagırdıgım hatuna kendinde boşdurmayarak mantı börek yaptım hemi?
ah canım börek mantı yapana kadar keşke temzligi kendin yapsaydın . hem paran hemde kaçamaların cebinde kalırdı :KK9:
ay canım kusuruma bakma samimiyetimize dayanarak yazıyorum yoksa haddim deyil .:KK17::KK17::KK17:

Gerçi şöyle bir de durum var.. Eğer sen "tartı günü" stresi yaratıyorsan ve bu enerjiyi gönderiyorsan aynı şey bu sefer de Perşembe günü olacaktır. En sağlamı Perşembe ve Cuma tartıl. Ortalamasını al. Yaşasın matematik! :KK33:

Mesajın başı ve sonu sanki aynı bedene sıkışmış iki ayrı ruha ait.. :KK60:
Mevcan1 ve Mevcan2
Hoş geldiniz kızlar.. :KK34: :KK16:

Kader arkadaşım, bu konuda da aynıyız seninle.. Biraz kaçamak yapalım dedik mi terazinin gözünden hiç kaçmıyor..
Taaaa ne zaman 62,3 kiloydum.. zevke geldim 2 kutu pia yedim.. o günden bu yana çıktım indim.. Boşa geçti bir sürü gün..

Tam da yeşil çay yoksa suya saldır, diyecektim ki sen düşünmüşsün bile.. :KK16:

Kaçamağa rağmen artış olmaması ne güzel olmuş kadiscim.. :nazar:
Tartıdan şüphelendiğimde, ben hemen kabanımı ve postalımı giyip tekrar tartılırım.. Farkı gösterirse tartı sağlam demektir.. :KK60:

Böyle mide herkesin başına! :nazar:
Gıda koteksi CEO su yapalım seni.. :KK60:
ayyıldızımın belindeki artış belki de yoğurdun bünyeye verdiği kaçınılmaz şişlik kaynaklıdır.. Ama bi'dakka göbekten nasıl inceldi o zaman.. Garip, yorum yapamadım. :44:

Ayran çorbası üstüne ayran detoksu yapmak için beklersin herhalde biraz.. :KK34:

Cuma tartı günü ya.. Acaba detoksu ona göre mi ayarlasanız? Yani Çarşamba başlarsanız Cuma günü tartıda güller açar.. Fikir sadece.. :KK76:

doğru dıyorsun pek bi nane monluyum vucudumda ruhum gibi aşırı hassas
verdiği ölçüler bana da entresan geldi ama rengli yaklaşıyorsa ölçülerde oynamalar olabilir
detoksu yapınca ölçülerimi yazıcam bakalım bende ki sonuç ne merkezde olacak
haklısın bende çarşambaya yapmaya karar verdim pükskütüm :13:
püskütüm 12 günde 100 gr gitmesi az değilmi ? beslenme şeklin gayet güzel üstelik sporunuda düzenli yapıyorsun kafama takıldı sormadan geçemıycem ?
Arkadaşlar merhaba..

Ben dün püsküütüme mail yadım ama ulaştığından şüpheliyim, kötü 2 gün geçirdim haber vermek istedim.. geçen akşam burada yazarken yazmamı engelleyip koynuma-koluma çöreklenen minik leo meleğime dün araba çarptı:KK14: dün akşama kadar veterinerdeydik, kafa travması var ve hala bekliyoruz yarın çenesinde ki kırık nedeniyle ameliyat olabilir:KK14: ama hayatta olduğuna şükrediyoruz sadece 7 ay önce dün onu bulduğumuz yerde diğer kedimizi kaybetmiştik aynı trafik kazası nedeniyle :KK14: aynı şeyleri noktası noktasına yaşamak insanı mahvediyor...diyeceğim şu ki açım-uykusuzum 2 gündür yemek yada başka bir şey yiyemiyorum uyuyamıyorum yarın da durum ne olacak belli değil sizden dua istemek için geldim yavrum sağ salim kurtulsun yine koynumda uyuyabilsin :KK14: buraya öyle gelirim inşallah detoksumuzu da unutmadım mecbur erteledim... İyi haberlerle gelirim inşallah.. Püsküütüm arama olur mu telefonda ağlamaktan konuşamıyorum çünkü..:KK14: ilk fırsatta gelicem ..

canım seni okdar iyi anlıyorum ki evinde kedi beslemiş biri olarak aynı durumu bende yaşamıştım insan kendini çaresiz hissediyor derdine derman olamadığı için şuan ne yazsam aslında boş ama üzüntünü canı gönülden hissettiğimi bilmeni isterim
rabbim şifasını bır an önce vermesini dilemekden başka bişey diyemıyorum ...

merhablar.:KK16:

kalişimin yazısısı okuyunca kitlendim .:26: ne denir ne yapılır dua etmekden başka :26: rabbım şifa versin inşallah .

ne kadar yogunum kelimelere dökemiyorum yamaya başlasam okumakdan usanırsınız sanırım . o yüzden hiç girmeyim o konuya .:KK37:

pazar günü bir ara son sayfayı okuma imkanım oldu . püsküütüm :KK19: mesajımı okudum . arkadaşlar detoks yapacaklarmış .

... bende kilolar artıyor .:KK19:
yaranı dün başladım ama tam yapamadım akşam üstü dışarda oldugumdan karıştı biraz . fkata yinede yani alınan 600 gr gitmişti .
ayran bende tkilidir ah bide tam yapabilsem . sanırım asıl etkili olan yogurt . birde tuz yag şeker 0 olunca dogal olarak şillikler gidiyor.
ama tam gün yapmak istiyorum . keşke perşembe yapabilsem ama ebde degilim . yarın deniycem tekrar tam yapmak istiyorum . bıu arada ben sabah kahvaltı yerinede ayran çorbası içiyorum çünki sabah ekmek şişiriyor beni.

....şimdi bunları yazıyorum ama aklımda kalişte :KK14: bazan diyet ne kadar şaçma geliyor dimi hayat karşısında :KK14:

eski sayfları okuyacak inanın vaktim yok :26: umarım herkez iyidir .:KK16:

bak sen kg lar artıyor aebenm öyle duruma mudahele etmıyor var bu işte bi tuhaflık :44:
bak kg cuklar bir almaya başlayınca 3 er 5 er peşpeşe alıyorsun nasıl olduğunu bile anlamıyor ınsan şekil ben ona göre :KK76:
çarsamba ve perşembe ayran detoksunu yapıcam habern olsun olsun canım :KK34:

Arkadaşlar hepinizin mesajlarını okudum çok çok teşekkür ederim.... şimdi bebeğimin yanından geliyorum sabahtan beri ayaklarım gitmedi ya kötüleştiyse ya bir şey olduysa diye.. ama çok şükür Allahıma ve veterinerimize nasıl minnettarım anlatamam, bebeğimi bu gün ameliyat ettiler çenesinde ki kırık çünkü yalış kaynamaya başlamış ve daha fazla bekleyemediler... fakat nefes almasını güçleştirdiği için sıkıntı yaşıyor şu anda ve ameliyatı tekrarlanabilirmiş yarın ki duruma göre ... ama genel duruma bakarsak çok iyi olduğunu söyleyebilirim dedi doktorumuz... nasıl sevinçliyim ne desem nasıl anlatsam bilmiyorum... kafasında ki ödem de biraz inerse tehlikeyi iyice atlatıcakmış... dua etmekten başka yapacak bir şeyimiz yok maalesef ama bu kadar düzeldi ya daha ne isterim.. bir gözü tehlikedeydi sanırım o da iyileşecek dediler inşallah yavrumu Allahım bağışladı çok mutluyum..
Allah kimseye yaşatmasın arkadaşlar sağlıktan ileri hiç bir şey yok üstelik böyle kaza bela olduğunda insan kaldıracak gücü zor buluyor... pazar günleri evimizden hiç çıkmayız biliyormusunuz ama kızım tegev de gönülü oldu ve eşime hadi sabah biz bırakalım eve dönerken kahvaltı için ekmek alalım dedim sabahı körü ve dışarı çıktık, eğer arabayı kullanacak olmasak o yola hiç girmeyeceğiz ve asla göremeyecektik caddemiz işlek değil yavrum tam yolun ortasında yatıp kalmış ya gitmeseydik ya görmeseydik ezilecekti diye kafayı yedim...
ben beynimde ki düşüncelerin hepsini burada saçma salak yazmadan gideyim arkadaşlar :KK51: Allah sizden razı olsun enerjiniz ve dualarınız olmasa bu duruma gelemeyebilirdik.. inşallah iyileşip kucağıma alıp evimize geldiğimizde de yazarım size teyzeleri:KK34:

Benim gördüğüm kadarıyla hiç kimse detoksa başlayamamış ben yarın başlıyorum görüşürüz inşallah...:KK16:

Haberlerin devamı da böyle iyi gelir inşallah kallisim.. Geçmiş, gitmiş olsun dilerim.. :nazar:

-------
püskütüm 12 günde 100 gr gitmesi az değilmi ? beslenme şeklin gayet güzel üstelik sporunuda düzenli yapıyorsun kafama takıldı sormadan geçemıycem ?
------
Ha'di bakalım yarın detoks günü.. Dilerim beklentini karşılar..

Dequacım.. Tabii ki çok az 12 günde 100 gram.. Ama benimki yoyo durumu oldu bu son 2 hafta.. Şöyle ki:
Bir önceki hafta güzel vermiştim.. Sonra kaçamak durumunu abartınca sonraki hafta verememiş oldum..
Bu hafta da anca kaçamak öncesi kilomun altına inmeyi başardım.. Kaçamak enkazını toparlama süreci! :KK51: Ne kaçamakmış arkadaş!
Ben böyle ayda iki kere kaçamak yapsam ancak kilomu korumuş olurum demek ki.. :KK60:

süper diyet yöntemi:
$62705_10151349430572672_1367474730_n.jpg

Ha'di bakalım yarın detoks günü.. Dilerim beklentini karşılar..

Dequacım.. Tabii ki çok az 12 günde 100 gram.. Ama benimki yoyo durumu oldu bu son 2 hafta.. Şöyle ki:
Bir önceki hafta güzel vermiştim.. Sonra kaçamak durumunu abartınca sonraki hafta verememiş oldum..
Bu hafta da anca kaçamak öncesi kilomun altına inmeyi başardım.. Kaçamak enkazını toparlama süreci! :KK51: Ne kaçamakmış arkadaş!
Ben böyle ayda iki kere kaçamak yapsam ancak kilomu korumuş olurum demek ki.. :KK60:

ummakdan öteye gidermi bakalım:KK1:
kaçamak dediğin nasıl bişey öyle vucudun ritmini bir anda değiştirip bukdar uzun süre toparlanma süreci olmuş söylede ben o cıza hiç dokunmayayyım neme lazım :KK9:
bu demek oluyorki hedefe ulaşana kadar min kaçamak max spor :KK34:

gecmis olsun dilekleriniz icin tesekür ederim kizlar.bizim burda kar var :)

kedicik iyiye gidiyormus cok sevindim Rabbim daha iyi eylesin ins..

Ayran asimi hazirladim sabah da tuketmeyi dusunuyorum.ama cok fazla oldu ya 4 er kasik hasladim 2ser kasik yetermis sanki.sonradan hemen almayiz umarim

:KK60: :KK60:
Süpermiş bu! Ben de deneyeyim bunu.. Pastanın durduğu yere çikolata tepesi koydum mu tamamdır bu iş!

ummakdan öteye gidermi bakalım:KK1:
kaçamak dediğin nasıl bişey öyle vucudun ritmini bir anda değiştirip bukdar uzun süre toparlanma süreci olmuş söylede ben o cıza hiç dokunmayayyım neme lazım :KK9:
bu demek oluyorki hedefe ulaşana kadar min kaçamak max spor :KK34:
Kaçamağım huzurlarınızda efendim..
Ablalarım abilerim görmüş olduğunuz bu üründen tamı tamına 2 kutuyu ara vermeksizin tüketmiştim:
$391.jpg
gecmis olsun dilekleriniz icin tesekür ederim kizlar.bizim burda kar var :)
Benim gibi kış mevsimi aşığı bir insanın kar özlemiyle geçti bu yılı.. Ah! Ah karşıki dağlar!
kedicik iyiye gidiyormus cok sevindim Rabbim daha iyi eylesin ins..

Ayran asimi hazirladim sabah da tuketmeyi dusunuyorum.ama cok fazla oldu ya 4 er kasik hasladim 2ser kasik yetermis sanki.sonradan hemen almayiz umarim
Ha'di bakalım rastgele kadisim..
Bildiğim kadarıyla her detokstan sonra verilen kilonun bir kısmı geri alınıyor.. Önemli olan ne kadarının geri alındığı..
Tecrübe etmeden de anlamak mümkün değil..
Dilerim, geri aldığınız kısım verdiğinizden kat be kat az olsun..

Dün gece cafeyi ben kapatmıştım.. Bugün de ben açayım bari.. :KK34:

Uğrayan, uğramayan herkese günaydın.. :KK71: Günümüz rast gitsin.

Detoksculara başarılar! :nazar:

günaydın cafe güzelleri

Püsküüt avatarını çok beğendim çok hoş bi foto

günaydın bayanlar
mutlu sabahlar olsun

:KK60: :KK60:
Süpermiş bu! Ben de deneyeyim bunu.. Pastanın durduğu yere çikolata tepesi koydum mu tamamdır bu iş!

Kaçamağım huzurlarınızda efendim..
Ablalarım abilerim görmüş olduğunuz bu üründen tamı tamına 2 kutuyu ara vermeksizin tüketmiştim:
Eki Görüntüle 655899

Ha'di bakalım rastgele kadisim..
Bildiğim kadarıyla her detokstan sonra verilen kilonun bir kısmı geri alınıyor.. Önemli olan ne kadarının geri alındığı..
Tecrübe etmeden de anlamak mümkün değil..
Dilerim, geri aldığınız kısım verdiğinizden kat be kat az olsun..

SADECE bu mu canım :)
ah ah benim dün yaptıklarımı bi duysan ah bi duysan
ama sonuç ne biliyo musun kilo verdim dün 74.2 iken bu gün 73.8 im
benim için süper bu
benim beyin kafayı yediiiiiiiii:KK37::KK37::KK37::KK37:

yaran aşımı yaptım ya
ama tadına bile bakamadım sabah yiyesim gelmedi
nane falan da getirmemişim nasıl yiyecem bakalım
bi 800 gr kalıcı olarak gitsin bana yeter canım ya

Dün gece cafeyi ben kapatmıştım.. Bugün de ben açayım bari.. :KK34:

Uğrayan, uğramayan herkese günaydın.. :KK71: Günümüz rast gitsin.

Detoksculara başarılar! :nazar:

günaydınların en güzeli sana olsun cafemiz bereketli olsun tatlım
günaydın cafe güzelleri

Püsküüt avatarını çok beğendim çok hoş bi foto

sana da günaydın canım :KK1::KK1::KK1:

X