Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

mumuşum.. Ne sorsam senden cevap alıyorum maşallah
İndirimler yeri gelir, işe yarayabilir.. Genelleştirmemek lazım olumlu/olumsuz diye..
En güzeli hayır işlerinde kullanılmasıymış.. Endirekt de olsa paranın bir amaca yaramasına vesile olma durumu..
Ben en çok imza işini özlüyorum. Eskiden bütün üyelerin vardı bu opsiyonu.. Ama sanırım artık sadece pro üyelerin var.

Mumya işine gelince.. Yok vallahi bi'ilgim, merakım..
Okuduğum kitapta vardı böyle bi'sahne.. Ya yazar heyecan olsun diye hayal gücünü devreye soktu ya da sahiden böyle.. Desktopa not iliştirdim,tez vakitte öğrenirim..

Eczacım.. ben sana bi'cevap verecem de önce arama yapmam lazım.. Bekle sen hele..

Tüh be!

Hüplet, güplete baktım bir de ne göreyim?..

E anacım ben kek ile ilgili mesaj eklememişim ki oraya..

Bak şimdi oradan link alıp getirecektim ne güzel olacaktı.. :44:

Desktopa bir not daha yapışıyor.. Acilen kek eklenecek ve eczacıya hatırlatılacak!

burası süper olmuşşş fikrine sağlık tubişim

Son düzenleme:

Menün güzelmiş cnm. Peki yaklaşık kaç kalorilik bir menü olduğunu biliyor musun?

...

Siyahı tanımlarsan beyaz da yanıbaşındadır..

Bu dua mı beddua mı sahiden arada kaldım..

...

Geçen hafta takımda kurmak istediğim bir düzendi ancak katılım olmadığı için becerememiştim. Yanii, gökte ararken yerde buldum.
Süpper olur süpper süpper. İlk sıraya beni yaz. Sonuncuyu ararken zorlanma diye yani.

Süper ötesi olmuuşş. Çokk çokk tebrikler cnm.

Beybi ,

Bu lazer epilasyon olayı nasıl bir şey ... Her yere yapılıyor mu .. Korkuyorum ben yaa...: (

Korkacak bir şey yok cnm. Çok da acımıyor. :112:

ben tüm vücut için gidiyorum memnunum tüylerim %75 azaldı 2 senede. devam edip bitmesi için çabalıyorum ama hijyen ve doğru uygulama çok önemli o nedenle lazere gideceğin yer secimine dikkat etmen gerekli

Ay benm dün dudak üstü için randevum vardı. Meğersem cihazları bozulmuş. Bayram üstü yapılacak şey mi bu yahu.

bak ben imza isini unutmustum :) evet karti cazip kilmak icin ,imza serbest birakildi ama oda 5 satirla ksitili :)

biraz fazla kurcalarim ben sagi solu ,o yüzden cogu seyi biliyorum hahha

Son düzenleme:
Ay ne alemsin.. daha başlamadan sonunculuğa aday.
Ay benm dün dudak üstü için randevum vardı. Meğersem cihazları bozulmuş. Bayram üstü yapılacak şey mi bu yahu.
Dudak üstü..
Bayram üstü..

Son düzenleme:
anane ben katilirim ölcü isine canim haftaya cumami basliyoruz

:) ben cuma yayinlayamaya baslayalim diyorum iki haftada bir duzenleme yapalim siz buraya yazarsiniz ben kendimi ilk siraya koydum bu arada

iyi akşamlar kızlar bende kilo veremiyorum diye topigimden ayrıldım kasımın 2 sine kadar tartılmama kararı aldım sadece 90 artı grubundayım günlük keşin 1 saat sapor yapıyorum +haftanın 3 günü fitnesse gidiyorum haftalık 600 dakikayı buluyor sporum ama tık yok bende

Evt, bunu ben de duymuştum. Yani verdikleri pozisyonu filan bilemiyorum ama organlar içeride çürüyünce mumyanın stabilliği bozuluyormuş. O sebepten organları çıkarıyorlarmış. Beyni de burundan çekip alıyorlarmış diye duymuştum ben de. :112:

tabi canım zevkleeee 3 gün boyunca hergün birer saat yürüyüş 100'er mekik alalım

Yapılmış bil tubiscm. Gün gün yapıp yapmadığımı da söylerim.

Ve eczacı heyecanla bekleyecek. Sonra bir de onu yapacak.

Ay ne alemsin.. daha başlamadan sonunculuğa aday.

...

Yok kendimi biliyorum, ondan dedim. Ama tabii ki bu pes etmek değil, onu da söyleyeyim yani. Rakiplere duyurulur.

Son düzenleme:
:) ben cuma yayinlayamaya baslayalim diyorum iki haftada bir duzenleme yapalim siz buraya yazarsiniz ben kendimi ilk siraya koydum bu arada

Peki ilk ölçümü yarın mı yapıyoruz şimdi? Bende geçtiğimiz pzt nin ölçümü var ama yenisini veririm bana ne. Bir de ölçüleri aldığımız günün kilolarını da yazalım bence. Ne dersiniz? :112:

Fadimecm bence sen de katıl ölçü işine. Çünkü tartı oynamasa bile o kadar spora inceliyorsundur muhakkak. :112: Bu arada profil resmine bayılldımm.

Sporla incelmen olmustur ama diyet yapmiyosan kilo vermemis olabilirsin

Eevet kilolarda yazilsin:) yani simdide olcebilirsin ben cumaya toplu yayinlarim listeyi cumaya kadar vaktin var:)

sagol canım bende bir arkadaştan kopyaladım
mayıstan mu yana hergün spor yapan biriyim ama ne bedenim inceldi ne kilom gitti ama ben çok kafaya takıyorum kiloyu beynimden silemedim birtürlü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…