Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Tubişim bugün Cumartesi.. Diyetisyenden güzel haberlerle dönmeni bekliyoruz.. :nazar:

Tubişim bugün Cumartesi.. Diyetisyenden güzel haberlerle dönmeni bekliyoruz.. :nazar:
Teşekkürler canım 12de diyetisyen randevum 1de de dişçi randevum var dün lazer epilasyon randevum vardı tam takım bakıma girdim anlayacağınız :KK52:

Ya ben bu hafta çok iyi kilo veremedim sabah tartıldım sadece 700 gram vermişim ama belimi ölçtüm şoka girdim 2 cm birden incelmişim demekki süper yağdan verdim gibi geliyor inşallahhh bakalımmm gelince haberleri verecem hemenn :KK52:

Eylülcümmmmmm biz de seni çok seviyoruzz :KK54: sakın mezun olup bizi bırakma hem ben mezun olmadan gidemezsin zaten :KK52: başarılarının devamını diliyorum canımmm

ama öykünde çikolataya da yer vermeliydin bence :KK52:

çiki çikime haksızlık ettim değil mi? doğru evet çok seviyorum kalorise pek çok ama dayanamıyorum bu hafta sadece 2 ısırık aldım onun için ben pek etkilediğinimi söyleyemem.

ben çok fnayım :2::2::2::2:

Canımın içi farklı bir açıdan yaklaşıcam.. Biliyorsun 1. Takımdan tanışıyoruz. Senin yazdıklarını çok okudum. Sen o kadar güzel ve altın kalpli bir insansın ki senden her eve lazım… Yalnız birtanecim bence olumsuzluklardan çok etkileniyorsun. Eşin de bu konuda seni zaman zaman zorlayabiliyor. Aynı şey bende de var . Mutlu olunca daha çabuk kilo veriyorum. Bazı şeylere boş verip bazı şeyleri de arkada bırakalım canım. Bunu yapamasak kilo veremiyoruz. Mehter takımı gibi iki ileri bir geri oluyor. Lütfen istikrarlı ve kararlı olalım…

doğru o konuda haklısın çabucak bozuluyor dengem keşke biraz mutlu olabilsem... bende mutlu olunca hiç uğraşmadan diyetsiz eriyorum sanırım bu 2 kere filan başıma geldi başka yok :KK43:

zorluyorum kendimi mutlu olmaya da tam birşeyler diyorum hemen ters dönüyor... mesela dün yine migrenim tuttu. bugün sabah iyi kalktım ay dedim bugün süperim makyajımı yaptım işe geldim herkes hayırdır dedi. bugün çok iyiyim dün hastaydım bakımsızdım dedim. noldu sonrasında bende bilmiyorum midem kötü oldu gliforun etkisi belkide midem bulandı başım döndü üşümeye başladım. böyle olduğunda da ne yazıkki açlıktan oluyor birşeyler yemeye zorladım resmen bisküviyi suyla ıslatıp içtim. o an 100 kg olacağımı bilsem o durumdan kurtulmak için yerim... off abimde doktor dayanamıyorum diyorum dayanacaksın katlanacaksın diyor. 2-3 seneye kadar düzelirmişim bu ilacı sabah akşam düzenli kullanabilirsem. ben 2. ayımdayım daha çabuk ilerleyeyim diye, tek akşam alıyordum, hemen sabah akşama çıktım oda beni etkiledi. yine tek akşam kullanacağım galiba...

antalyaya yerleştiğimden beri tek bir arkadaşım yoktu ama şimdi burası var yazıyorum teşekkür ederim beni okuyorsunuz yorum yapıyorsunuz... en azından istikrarımı kaybetmemiş oluyorum...

spirochetcim durumun özel görünüyor.. Normal diyet tavsiyeleri vermek uygun değil.. İyi ki fefilifa var da aynı dilden konuşabilirsiniz..
Ben ne desem havada kalır..
Üzme kendini demekten başka bir şey gelmiyor elimden.. :KK71:

tşk ederim tatlım daha uzun yıllar burdayım galiba ben... sorma denemediğim diyet, hap, masaj, güzellik salonları, vb.. şeyler kalmadı... bir liposuction denemedim... sormak isteyen olursa cevaplayayım neyin ne etkisi oldu??? :)

teşekkürler canım inşallahh hep birlikte 36-38 bedenlere düşeceğiz yeterki birbirimize destek olalımmmm:KK71:
inşallah canım idolumsun kasımda bende fırtına gbı escemm:)
bizim nutellanın son tüketim tarihi gelmiş bazen bakıyorum yazık atılmasın 1 er kaşıkcık yesemmi diyorumda yok en iyisi tarihi beklemeden atmak aslında ama nefsime işkence yapmayı seviyormuyum nedir???
yaaa bi ev var zayıflamak isteyen biri var ve nutellanın tarihi gecebiliyo masal gbiiiii:)
çok uzun zamandır diyet yapmaktayım artık yoruldum resmen... kilo veremiyorum insülin direncim pkom migrenim var... adette olamıyorum bebekte istiyorum, kilo vermem lazım kısaca... bayadır kilom kıpırdamayınca bişeyler yapmam lazım dedim. annemde ayakları için kaplıcaya gitmek istiyordu bende gidelim dedim kaplıcada sıcak suya gir çık belki etkiler dedim. gittik özellikle suyun sıcaklığı 102 derece olan bir yer buldum oraya gittik... 1 hafta kaldık... daha da verim alayım diye durmadan yürüdüm merdiven çıkıp indim. hatta suya girmeden jillian yaptım hergün, ter içinde kalıp suya girdim, içinde de terliyorsun dışına çıkıncada işkence gibiydi adeta artık başım dönüyordu sıcak suda yürümekten... diyet derseniz devam ettim. o sıcak suya rağmen yeşil çaylarımı içtim. kalorisepetinden de günlük kalorimi hep takip ediyorum... karnım düzleşti bende sevindim kesin kilo verdim diye tatil bitti eve geldim tartıya çıktım 1 kg almışım... annem 65 yaşında herşeyden fazla fazla yedi extra atıştırmalığıda fazlaydı yemeklerini odasında yedi kıpırdamadı 4 kg verdi... dün baya bir bunalıma girdim kendimi temizliğe vereyim dedim. bütün gün temizlik yaptım camları sildim perdelerimi yıkadım taktım, yerler tozlar.. akşam ne kolumu kaldırıcak ne ayakta duracak halim kaldı. en azından bu yorgunluk bana 1 kg ı geri verdirmiştir derken sabah tartıldım 0,5 kg daha almışım... üstümden akan terleri hesaplıyorum hani sudan bile versem vermem lazımdı kaplıcada günde 2,5-3 lt su tükettim hadi burda da en az 2 lt...

bugün sinir başıma vurdu migrenim geliyor sanırım, oturup ağlayasım geliyor... diyeti bırakıp bir sürü şey yiyeyim dedim onuda yapamıyorum insülin direnci için glifor kullanıyorum midemi bulandırıyor istesemde yiyemiyorum :KK43: yine doktora gideceğim çare olmasada :KK43:
canım saglık sorunların diyetını engellicek durumdaysa bi diyetisyenden yardım almanda fayda var..ama incelmişsindir kesinlikle ve sakın pes etme:)
bu hafta bireyselde 2 derece bekliyordum ama 2si senin takımının oldu kesin senin takımın da sporcudur :KK52: baksana ben sporcu olsam kaç yazar o kadar çabalıyorum giden 600 gram :KK52: :KK47:
ya ben 70.5 olsam o 600gr ne kadar degerli olur biliyomusn:KK70: ama canım yagdan gidiyosa eger ve zaten haftalık az bi rakam degil. neyse yagdan gittiyse cogunluğu yine cok iyi bence
herşeyyy güzelde ah birde şu kilolar olmasa gelmeyi çok güzel biliyolarda gitmeyi bir türlü öğretemedim gitti:))

:KK52: Diyetin devamını da paylaşabilir misin rica etsem? Birebir uygulamak için olmasa da çikolatanın girdiği bir diyette yiyeceklerin dağılımı nasıl oluyor, merak ediyorum. :112:

Saçlarım zaten doğal benm. Boya, röfle hiç bir şey yok. :112: Saçlarımı da haftada en fazla 3 kere yıkarım zaten. :112: Bitkisel şampuana gelirsek, öyle kokusundan falan rahatsız olan biri değilim ama saç diplerimi çok kurutuyorlar.(yağlı saçlar için olanlarını kullandığımdan da olabilir tabii bu:KK8:) Kepek oluşuyor. :/ Ama piyasadaki bütün markaları denediğimi de iddia edemem tabii ki. 2-3 tanesini denedim. :KK53: Saç kremini ise her daim kullanırım ama evt, sadece saç diplerine uygularım. Demek ki neymiş, ben bu mezoterapiyi deneyebilecek şartlara sahipmişim. :KK16: Bir araştırayım bakalım. :KK16:

İşşte bu. Aradığım tanım bu. 'Psikolojik açlık' :KK53:
intense deme bana, intense demee. :KK37:

Kessinlikle. Takdire şayan bir başarınız var bu hafta. :KK52: :KK9::KK9::nazar::nazar:

Hakketen yahu. Ne iş ben de anlamadım. Neyse, açıklamanı merakla bekliyorum Eylülcm. :KK23:

Aslında nefse bu şekilde işkenceyle yapılan diyetler daha zor bozuluyor bence. :KK24:

:44:

Evt ya, aslında çok güzel olurdu öyle bir şey olsa. :KK16:

Bence de bir doktora görün cnm. Belki ilacının dozunda falan bir oynama yaparlar. :112:

fefilifa olayı yaşamış biri olarak daha güzel yorum yapmış tabii ki. İşte bu forumun güzellikleri. :KK16:

:KK53: :KK52:

Allaaaaah kaptan bulduk. :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Cnmcm ben 6. takımın kaptanı değilim. Bizim takım ilginç bir dönemden geçiyor. yönetim kadromuz yok. Bildiğin başsız kaldık. :KK31: Ben de bu süreçte takım kapanmasın diye listeleri hazırlıyorum sadece. :112: Tabii takımın kapanmadığını gören sevgili takım üyelerimiz yumurtanın kapıya dayanmadığını düşünüp pek umursamıyorlar. Neyse, en fazla vize haftama kadar uzar bu durum. O hafta olay çözülür diye umuyorum. :KK8:
Ama önce; aebencm, yeniden kaptanımız olur musun aceba?? :KK52::KK52:
evet piskolojik aclık... diyetteyken yılma anlarımda cok yaşıyorum ben cozemedim bu sorunu bir türlü:KK43: hani akloride yazmıyo dedin aklıma o zat geldi ne yerdim ben onlardan..
Selam beybiler;

Bugün pazara gittim tazecik sebzeleri meyveleri aldım. Hepsini güzelce yerleştirdim.

Akşamı Karatay’ a uygun hafif bir yemekle atlattım. Sonracıma spor salonuma gittim yürüdüm, yürüdüm P.narlaaaaaaaa yürüdüm : ) ( hasta oldum o reklam müziğineeeee)

Mis kokulu jellerle duşumu aldım. Sonra güreşe girecek gibi yağlandım, yumuşacık oldum aman pek mutluyum… Yeşil çayımı içiyorum şimdi…

***Mutluyum , mutlusun, mutluuu...
supersin motive dolusn imrendirdin beniii:) hep boyle devam et :nazar: benide al o ruh haline hatta:KK70:
sfdgsdsggsd.jpg
gunaydın canım:)
kesinlikle benim takım da sporcu ve de kitap okuyucu
zaten kalabalık oluşumuzdan yüzdemizde düşüktü dermişimm:KK34:
canikom cidden maşallahınız var..
evet bireyselde benim kızların maşallahı var..
bakalım bayram sonu neler olucak..
hadi bakalım biz kesin yine derecedeyiz dee:118:

yaw aslında bir zamanlar hangi takım ne kadar derece almış vardı şimdi de olsa süper kapışma olurdu..
kaptanlar başarıları ile övünürdü örnek olurdu demi amaa:21::21::21:
evet ya sporun önemini farketmek ve duzenli yapmak cok buyuk bi fark saglıyo bende kendime ve takımıma aşılamaya calısıyorum:)
kilo veremiyorum diye üzülen arkadaşlar olmuş lütfen üzülmeyin ve sıvayın kolları beyninizdeki tüm stresi silin süpürün..
ve her gün beyninizi tıpkı bayram temizliği gibi dip köşe temizleyin..
sabahın güneşine umutla bakın
tıpkı yeni aşıklar gibi:KK69:
metobolizmamız en küçük stres anında hemen gardını alır güç toplar depo yapar...
siz canınız çıkıncaya kadar diyet yapın spor yapın farketmez
beyniniz almıştır bir kere sinyali ve metomuzda beyni kumandan ilan ettiği için onun emirlerinden çıkmaz asla..
kuş kadar da yeseniz o direk depoya atılır...

ne zamanki etrafımızı hülyalı bakışlarla ve gülücüklerle karşılarsak yanii mutluluğumuzu tavan haline getirirsek;
beynimiz sinyalleri olumlu alır tıpkı bayram çocukları gibi çalışan bir metomuz olur..
tıpkı sevgi, aşk, heyecan modunda olduğu gibi midemizin üstündeki kelebekler:KK16: az yememizi bol hareket etmemizi sağlar:KK16:
hiç bir stres, olumsuzluk ki bu en yakınımızdan da gelse yıkamaz bizi o zaman..

hadi kızlar evimizi bayrama hazırlarken beynimizi de unutmayalım..
mide kelebeklerimiz bol olsun:KK16::KK16:

şimdi takımıma gidip menü bildirimi yapmalıyım:KK55:
:) tesekkür ederim bi hafta kilo alıp suandada duraksama yasayan biri olark moralin ne kadar onemli oldugunun farkındayım:)
Öncelikle teşekkürler tabi diyetin devamını paylaşayım.

Sabah kalkınca: 1 ceviz + 1 bardak su

Kahvaltı: 2 dilim ekmek + 2 kibrit kutusu peynir + 3-4 zeytin + bol domates salatalık + 1 çay kaşığı nutella (tabi çeşitlendirilebilir kepekli ekmekle tost yada 2 galeta ile süt yada 1 yumurta eklenebilir üstteki menüye peynir çıkar yumurta girerse vs.)

Ara: 1 meyve yada 1 diş bitter çikolata yada 1 tane fruttare yada buzlu bir dondurma yada 1 bardak ayran yada bir bardak süt yada 6-7 fındık badem vs. gibi.

Öğlen ve akşam menüleri aynı: 1 kepçe çorba (sebze çorbası tercihen) + salata + yarım kase yoğurt yada bi kase cacık + 5 kaşık sebze yemeği +1 dilim ekmek (sebze yemeği yerine 2 kepçe mantı yada 3 tane içli köfte yada az ekmeğe kebap dürüm yada 200 gr balık et vs. yada 5 kaşık baklagil yemeği) bu şekilde

3 tane araöğün var
hergün 30 dk spor var
ve 3 lt su var :KK52:
haftada 1 gün diyetisyen günü(cumartesi) öğlen öğününde istediğin herhangi kalorili bişeyi ödül olarak yiyebiliyosun :KK52:

Günaydın canımmmmmm süperiz daha süper olacağız hepimizzz tüm takımlarrr :KK52: bayramı az zararla atlatmamız lazım ama
canım menun cok guzelmiş ya:) bende bi spor yapsam ya duzenli..
Teşekkürler canım 12de diyetisyen randevum 1de de dişçi randevum var dün lazer epilasyon randevum vardı tam takım bakıma girdim anlayacağınız :KK52:

Ya ben bu hafta çok iyi kilo veremedim sabah tartıldım sadece 700 gram vermişim ama belimi ölçtüm şoka girdim 2 cm birden incelmişim demekki süper yağdan verdim gibi geliyor inşallahhh bakalımmm gelince haberleri verecem hemenn :KK52:
yaa işte incelmişsin masallah:) diyetisyeninin en basarılı hastasısındır kesinlikle:)

kızlar gunaydın:) ben bikaç gundur cok yogundum ne spor yapabildim nede duzenlı diyet..yalnız benim aklıma bi fikir geldi katılımınızda olursa tüm yarısmacılarla ayda bir ölcülerimizi degerlendirelim veya iki haftada bir ben ölcülerinizi tutarım bolece yarısma motıvasyonuyla spor ıstegmizde artar ne dusunursunuz bu konuda:)?

kızlar gunaydın:) ben bikaç gundur cok yogundum ne spor yapabildim nede duzenlı diyet..yalnız benim aklıma bi fikir geldi katılımınızda olursa tüm yarısmacılarla ayda bir ölcülerimizi degerlendirelim veya iki haftada bir ben ölcülerinizi tutarım bolece yarısma motıvasyonuyla spor ıstegmizde artar ne dusunursunuz bu konuda:)?

bence güzel olur... kaplıcaya gitmeme rağmen ben incelmemişim ölçülerimde değişiklik olacağını sanmıyorum ama diğer üyeler için belki motivasyon olur...

yanlız annem kaplıcada bir incelmiş hatun mükemmel olmuş çocuk gibi görünüyor bedeni pantolonları filan bollaşınca... ah ahhh zayıflamak böyle birşey sanırsam :KK43:

bence güzel olur... kaplıcaya gitmeme rağmen ben incelmemişim ölçülerimde değişiklik olacağını sanmıyorum ama diğer üyeler için belki motivasyon olur...

yanlız annem kaplıcada bir incelmiş hatun mükemmel olmuş çocuk gibi görünüyor bedeni pantolonları filan bollaşınca... ah ahhh zayıflamak böyle birşey sanırsam :KK43:
benim annemde benden zayıf ve ben 20 yaşindayımmm:KK70: ama ddiğim gbi bi uzmanla gorusmende fayda var hem saglığın daha onemli hemde bilinçli yaparsın ne yapılcaksa

katılım olursa ben ustlenirim cokta guzel olur bence:)

Kızlar bişi diycem tubiş aradı 2 kilo yağdan 400 gram kilodan gitmiş ve şu anda yağ oranı normale göre daha altındaymış bayramda herşey serbest diyet menüsüde vermemiş istersen bayramda sporda yapma demiş huhuhuuuuu tubişim bravo sana:KK9::KK9::KK9:

kızlar günaydın bildiğiniz gibi geçen hafta sonuncu bu hafta birinci oldum :119:

geçen hafta regl döneminde olduğum için vucudum şişti ben buraya başladığımdan beri diyorum arkadaşlar regl döneminde ben 2 duruma göre 3 kilo nedendir bilinmez fazla çıkıyorum. regl dönemi bitti belkide en düzenli beslendiğim hafta bu hafta onunda etkisiyle ortalamam işte böle çıktı.

sayın takım kaptanım tubiş arkadaşım pegasusun hain planlarını bozduğum için özür dilerim. :63::63::63:
aynı zamanda bütün 4. takım kızlarını hem paylaşım hemde azimleri verdikleri kilolar için tebrik ediyorum geldiğim günden beri en hareketli takım oldu :nazar:. kızlar duyun sesimi hepinizi çok seviyyooooorrruuuummmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

4.takım kaptan yardımcısı
eylül:KK42::KK42:
harikasın canikom tebrikler:KK9:

süper fikir:KK52:

Kızlar bişi diycem tubiş aradı 2 kilo yağdan 400 gram kilodan gitmiş ve şu anda yağ oranı normale göre daha altındaymış bayramda herşey serbest diyet menüsüde vermemiş istersen bayramda sporda yapma demiş huhuhuuuuu tubişim bravo sana:KK9::KK9::KK9:
ay supeer ya masalllah:) bayramda gönlü rahat olur işte ben yesem aglarım ya o kadar kacamak yaptımki:KK43:

:119:

Püsküüt'çümmm Eylül'ün de yazdığı gibii bugün muhteşem haberler aldım diyetisyenden. Geçen cumartesi 76.0 çıkmıştım 400 gram vermişim bugün 75.6 çıktım evde 75.4 çıkmıştım ama bilmem tartılar pek uyuşmuyor. Yağ olarak da geçen hafta 26.8 kg yağım vardı vücudumda. bu hafta 24.8 oldu yani 2 kg yağdan gitmiş. Veeee benim normal yağ sınırım 13 ila 25 kg arasında şu an normal yağ sınırları içine girdim üst sınırın 200 gram altındayım çok mutluyummmmm :KK52:

diyetisyenden muhteşem övgüler aldımm veee bu hafta menü vermedi 3 eylüle kadar takıl kafana göre dedi :KK52: spor da yapma canın isteyince yap dedi :KK52: kilo alsan da sorun değil hemen verirsin oturmamış yağı, arada bir bünyeyi şaşırtmak da gerekli dedi ayyyyyyy uçuyorum sevinçtennnnnnnnnnnnnn :KK66: :KK64: :119:

Beybi ,

Bu lazer epilasyon olayı nasıl bir şey ... Her yere yapılıyor mu .. Korkuyorum ben yaa...: (

doğru o konuda haklısın çabucak bozuluyor dengem keşke biraz mutlu olabilsem... bende mutlu olunca hiç uğraşmadan diyetsiz eriyorum sanırım bu 2 kere filan başıma geldi başka yok :KK43:

zorluyorum kendimi mutlu olmaya da tam birşeyler diyorum hemen ters dönüyor... mesela dün yine migrenim tuttu. bugün sabah iyi kalktım ay dedim bugün süperim makyajımı yaptım işe geldim herkes hayırdır dedi. bugün çok iyiyim dün hastaydım bakımsızdım dedim. noldu sonrasında bende bilmiyorum midem kötü oldu gliforun etkisi belkide midem bulandı başım döndü üşümeye başladım. böyle olduğunda da ne yazıkki açlıktan oluyor birşeyler yemeye zorladım resmen bisküviyi suyla ıslatıp içtim. o an 100 kg olacağımı bilsem o durumdan kurtulmak için yerim... off abimde doktor dayanamıyorum diyorum dayanacaksın katlanacaksın diyor. 2-3 seneye kadar düzelirmişim bu ilacı sabah akşam düzenli kullanabilirsem. ben 2. ayımdayım daha çabuk ilerleyeyim diye, tek akşam alıyordum, hemen sabah akşama çıktım oda beni etkiledi. yine tek akşam kullanacağım galiba...

antalyaya yerleştiğimden beri tek bir arkadaşım yoktu ama şimdi burası var yazıyorum teşekkür ederim beni okuyorsunuz yorum yapıyorsunuz... en azından istikrarımı kaybetmemiş oluyorum...
Ay kıyamam sana ben.. :KK70:
Belki kendine nazar değdiriyorsundur.. Bi'de çoğu zaman seslendirmek iyi gelmiyor.. Kem göz çok çünkü.. İçinden, sadece kendine söyle mutlu olduğunu..
Ama şuna sevindim.. 2-3 seneye kadar düzelecek olman çok güzel bir haber.
Ha gayret arkadaşım!
Moral bozmak yok, lütfen..
Allah çözümsüz dert vermesin... :nazar:

yaaa bi ev var zayıflamak isteyen biri var ve nutellanın tarihi gecebiliyo masal gbiiiii:)
Masal gibi de değil şaka gibi adeta! :KK60: :KK60:
Çok güzel fikir.. Sen hemen başla yazmaya, katılım oldukça eklersin listene..
Ama buraya mı yazarsın, nasıl yaparsın bilemedim. :44:
:119:

Püsküüt'çümmm Eylül'ün de yazdığı gibii bugün muhteşem haberler aldım diyetisyenden. Geçen cumartesi 76.0 çıkmıştım 400 gram vermişim bugün 75.6 çıktım evde 75.4 çıkmıştım ama bilmem tartılar pek uyuşmuyor. Yağ olarak da geçen hafta 26.8 kg yağım vardı vücudumda. bu hafta 24.8 oldu yani 2 kg yağdan gitmiş. Veeee benim normal yağ sınırım 13 ila 25 kg arasında şu an normal yağ sınırları içine girdim üst sınırın 200 gram altındayım çok mutluyummmmm :KK52:

diyetisyenden muhteşem övgüler aldımm veee bu hafta menü vermedi 3 eylüle kadar takıl kafana göre dedi :KK52: spor da yapma canın isteyince yap dedi :KK52: kilo alsan da sorun değil hemen verirsin oturmamış yağı, arada bir bünyeyi şaşırtmak da gerekli dedi ayyyyyyy uçuyorum sevinçtennnnnnnnnnnnnn :KK66: :KK64: :119:
Sen uçmayacaksın da kim uçacak tubişim!
Yürü be aslanım kim tutar seni :KK55: :nazar:
Bravo! :KK9: :KK71:

Ay kıyamam sana ben.. :KK70:
Belki kendine nazar değdiriyorsundur.. Bi'de çoğu zaman seslendirmek iyi gelmiyor.. Kem göz çok çünkü.. İçinden, sadece kendine söyle mutlu olduğunu..
Ama şuna sevindim.. 2-3 seneye kadar düzelecek olman çok güzel bir haber.
Ha gayret arkadaşım!
Moral bozmak yok, lütfen..
Allah çözümsüz dert vermesin... :nazar:

Masal gibi de değil şaka gibi adeta! :KK60: :KK60:

Çok güzel fikir.. Sen hemen başla yazmaya, katılım oldukça eklersin listene..
Ama buraya mı yazarsın, nasıl yaparsın bilemedim. :44:

ben takımlara mesaj atıyorum o zaman paylasımlarını buraya yazsınlar ?hem burayada katılmış olurlar

Her gün soru sormasam bi'yerim şişecek.. Bak şimdi aklıma ne takıldı.. Mumyalama işlemi sırasında Mısırlılar burun deliklerinden içeri çırpıcı işlemini yapan bir alet sokuyorlar-mış. Beyni çırpıyorlar-mış.. Sonra da bedeni, bu çırpılmış beynin burun deliklerinden akmasını sağlayacak şekilde pozisyonluyorlarmış. Şaka mı bu ya? Yok, araştırmak lazım bunu..

....da buraya yazacağım bu değildi. Aklımdaki bu.. :KK60: :KK60:

Geliyorum soruma: Sevgili pro üyeler, bu kkpro üyesi olmakla başınıza hangi çeşit kuşlar konuyor? Öğreneyim de ona göre alıp, almamaya karar vereyim..
:KK55:

Beybi ,

Bu lazer epilasyon olayı nasıl bir şey ... Her yere yapılıyor mu .. Korkuyorum ben yaa...: (
ben tüm vücut için gidiyorum memnunum tüylerim %75 azaldı 2 senede. devam edip bitmesi için çabalıyorum ama hijyen ve doğru uygulama çok önemli o nedenle lazere gideceğin yer secimine dikkat etmen gerekli :KK71:

Teşekkürler Püsküüt'üm ama bugün şeker komasına girmezsem iyi tam bir ödül günü yaptım 2,5 ay sonra. çikolata profiterol dondurma ne bulursam yedim ama midem bulandı sanki :KK52: tabi yarın tam gaz devammmm diyete :KK52:

Her gün soru sormasam bi'yerim şişecek.. Bak şimdi aklıma ne takıldı.. Mumyalama işlemi sırasında Mısırlılar burun deliklerinden içeri çırpıcı işlemini yapan bir alet sokuyorlar-mış. Beyni çırpıyorlar-mış.. Sonra da bedeni, bu çırpılmış beynin burun deliklerinden akmasını sağlayacak şekilde pozisyonluyorlarmış. Şaka mı bu ya? Yok, araştırmak lazım bunu..

Geliyorum soruma: Sevgili pro üyeler, bu kkpro üyesi olmakla başınıza hangi çeşit kuşlar konuyor? Öğreneyim de ona göre alıp, almamaya karar vereyim..
ayyy bunu bende çok merak ediyorummm

Gereksiz yere bir sürü kek yedim. :KK14::KK14: Çekin benm saçlarımııı. :KK4::KK4: Tuğbacm, bana şöyle okkalısından güzel bir ceza versen cnm? :18:

hayirdir püsküüt mumyalarami merak sardn :KK1::KK1:

kk pro üyesi olarak suana kadar özel mesajlarda beklememem ve arada br gizlenipde kkda dolasma disinda bir imkanim olmadi cünkü yurt disindayim ama yurt icindekiler bazi kampanyalardan yararlanabilyior ilgilenmedigim icn neler oldugunu arastirmadim mesela suan reklam var kkyi acinca cikiyo dasn dersleri indirimliymis kk prolara :) bunlarin disinda kk pro kartlardan elde gettigi gelirle okullara ,huzur evlerine yaridmda bulunuyoalr mesela en son tekerlekli sandalye kapmanyasi vardi ama o suan devam etmiyor sanirim

X