Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

deguacım.. ayran detoksunu duymuştum ama hiç denemedim bugüne kadar..
Detoksla yağdan kilo gitmesi enteresan geldi..
Detoks diyetlerinden sadece pirinç lapası deneyimim var.. Evet, kilo verdirir. Ama geçici olur.. Sonrasında büyük bir kısmını geri alırsın.
Ayran detoksunun sonrası ne oluyor acaba? Belki deneyimli olan arkadaşlar cevap verir.
Burası da hiç bugünkü kadar ıssız olmamıştı.. Tam zamanında gelmişsin.. En azından senin mesajlarını görüm geldikçe.. :KK71:
üm
püskütcüm sabah 0.2 gram gitmiş hemde yüzmeden önce tartıldım naberrrr kremalı ballı püskütüm:KK16:
püskütcüm tartımı pil takırıp bi ayran detoksuna yapıcam tartı yağ ölçen bi tartı en azından yağdan mı su dan mı kasdanmı kayıp oluyor görmül olcam bakalım dedikleri gibi mi olcak görcez :KK37:

merhabalar ....
kermeside haletim dün geldim .:KK9: hatta hafta sonu memleket turu bile yaptım .:KK52:
degua adımı geçti ne . amanın tam eski arkadaşlar topigi oldu cefe.:KK16:

aebenim aebenim nerdesin yahu kaçgündür burdayım bi denk gelemedk senlede yahu :KK50:
evet hep toplaşalım böyle negüzel özlem giderelim
nasılsın görüşmeyeli ?

ilahi ne uzmanı püsküütüm . buna kısaca her naneyi deneyen diyebiliriz .:KK37:
püskütüüm dedigim gibi bayadır yapmadım notlarıma bakıp geleyim . ama son yaptıklarımda hatırladıgım kadarıyla öyleden sonrasına kadar doymak bilmedigimden baya ögün yiyorsum çorbayı sonrasında bagırsaklar dolunca sesi kesiliyordu migdemin . sanırım ondan dolayıdır epeydir yapmıyorum .
hıh baktım geldim ..
2010 yaptıklarımda iyi sonuç almışım püskütüm yeni alınan kiloları silmiş süpürmüş . 2 gün yapmışım 1.2. kilo kaybı olmuş . geri alınmımı dersen . yeni alınan kilolar oldugu içi çıkmamış sonrada diyete devam etigimden iyi sonuç almışım . incelme oldu diyede not düşmüşüm :44:
en son sanırım 1.5 sene kadar olmuş yapmayalı :44: denemişim ama sonrasında bozmuşum :KK53: tabiki çokda etki etmemiş ama yinede baskülde eksilme olmuş .
lapa sende işe yarıyorsa bu ayran aşıda yarar eminim .. en iyisi deneyip görmek . sen dirayetli hatunsun başladınmı yaparsın :nazar: helede yeni artılar varsa siler mutlaka .:KK34:

ayran detoksunu bile denedin emi hay allh seni kg vercez diye yapmacağımız şey yok dimi aebenim aebenim :KK33:
ayran detoksunun bulunduğu sayfanın linkini atarmısın bana?
2010 da denemişsn demek peki sen bu 1.5 lt ayranı içine haşlanan baklagilleri 1 günde tüketip ertesi gün tekrar mı yapılıyor?
benim aram süt grubu ve baklagille iyidir acıkcağımı sanmıyorum mutlaka denemem lazım yoksa çatlarım neme lazım :KK9:

Son düzenleme:
Dönem dönem hepimiz yaşıyoruz bunu tatlım..
Bak ben de rutine bağladım.. Bir hafta veriyorum, öbür hafta ya hiç kıpırdamıyor ya da minicik de olsa kilo alıyorum.
Eğer bu hafta kilo verirsem bunun kesinlikle Tibet yogası ile ilgili olduğuna ikna olacağım. Heyecanla bekliyorum.
Tabii heyecanla beklemenin yanı sıra Cumadan bu yana yaptığım minik atıştırmaları bir an önce bitirirsem iyi olacak.. :KK60:

Tatlım ben kabaca bir hesap yaptım 1 haziran hedefimi planlarken..
Şöyle:
1. hedef dönemi:
28 Eylülde başlamış 71.4 kiloyla.
1 Aralıkda bitmiş 66,8 kiloyla.
Sonuç: 2 ayda 4.6 vermişim. Başlangıç hızıyla aylık ortalamam 2.3 kilo.

2. hedef dönemi:
1 Aralıkta başlamış 66,8 kiloyla.
1 Martda bitmiş 62,3 kiloyla.
Sonuç: 3 ayda 4.5 kilo vermişim. Hızım düşmüş aylık ortalamam 1.5 kilo.

Zamanla bu ortalama düşüyor. Gitgide vücudun daha kanıksadığı kilolara iniyoruz çünkü..

ve son hedefimde (1 Mart- 1 Haziran) 3 ayda 4.3 kiloyu hedeflemiş durumdayım. Aylık ortalamam 1.4 olacak.

Bütün bu dırdır mesajları şunun için yazıyorum. Verebileceğimizi düşündüğümüz hedefleri koymamız lazım. Çünkü hedefe ulaşamamak beni çok demotive ediyor. Seni bilemiyorum. Konuyu belki yeniden değerlendirmek istersin diye bu bilgileri verdim.. :KK71:

haklısın canım ben de fazla abartılı hedef koymuşum :KK17::KK17: 1.5ayda 3 kilo falan verdim daha da düşecek hızım elbette 1haziran yani 3 ay için 5 kg hedef koymak mantıklı yani 68 kg olarak hedefimi değiştiriyorum :KK8::KK8::KK8:

kızlar iş yerinden yazıyorum evdeki notebook arızalı bildiğiniz üzre :KK43: izmirden misafirlerim vardı onlarla gez ye iç derken kilo aldım ne yazık ki dikkat etmedim bu cuma utanç haftası yaşayacağım ne yazık ki:18::18: akşam Kelebeğin Rüyası filmine gittik ağla ağla gözlerim acıdı kızlar..Çok gez toz yaptım bu dönemde misafirleri gezdirirken falan..artık normal yaşantıma dönmeliyim yavaş yavaş

üm
püskütcüm sabah 0.2 gram gitmiş hemde yüzmeden önce tartıldım naberrrr kremalı ballı püskütüm:KK16:
püskütcüm tartımı pil takırıp bi ayran detoksuna yapıcam tartı yağ ölçen bi tartı en azından yağdan mı su dan mı kasdanmı kayıp oluyor görmül olcam bakalım dedikleri gibi mi olcak görcez :KK37:

aebenim aebenim nerdesin yahu kaçgündür burdayım bi denk gelemedk senlede yahu :KK50:
nasılsın görüşmeyeli ?
çok şükür iyiyim deguam. ben hep buralarayım canım .taaa senin yürüme yarışlarına katıldıgımdan bu yana ,aksatıgım zamanlarda olsa hiç bırakmadım buraları . 2.3. sene evvel hedfime ulaştım 58 kiloyla mezun oldum . 2.3. senedirde 6'lı rakanlarda döner dururum buralarda .
arada bir kaç gün kaybolsamda bu topigin demirbaşlarındanım :KK9: bu sene hiç olmadıgım kadar yogunum. ev hanımıyım ama evde durmuyorum :KK9: o yüzdendir hala hedefim olan kiloya ulaşamadım çünki diyet yapmaya fırsat bulamıyorum :78:
ayran detoksunu bile denedin emi hay allh seni kg vercez diye yapmacağımız şey yok dimi aebenim aebenim :KK33:
ayran detoksunun bulunduğu sayfanın linkini atarmısın bana?
2010 da denemişsn demek peki sen bu 1.5 lt ayranı içine haşlanan baklagilleri 1 günde tüketip ertesi gün tekrar mı yapılıyor?
benim aram süt grubu ve baklagille iyidir acıkcağımı sanmıyorum mutlaka denemem lazım yoksa çatlarım neme lazım :KK9:
evet çok şey denedim . zor kilo veriyorum vede sık alıp verdigim için bünye iyce gardını aldı o yüzden farkli şeyler işe yarayabiliyor .
evet o tariftekiler 1 günlük fakat dedigim gibi ben ayran olrak yapmadım koyu kıvamlıydı. sanırım o ölçülerdekini çig olarak haşlarsan sana 2 günlük malzeme çıkar . misal 4 kş pişmiş yerine 4 kş çig ölç ve haşla . 2 günlük malzeme olur sana .

linki bulur buraya kopyalarım canım .
maşallah tatlım sana
kermeste götürdün mü tatlı pastaları

nerden hatırlayacak dedim zamanında denediğini

bunlarını okuyunca şok oldum ben ya
nerden hatırladın nereye yazdın
yazmak nerden geldi aklına
hadi yazdın nereye yazdın da sakladın bacımmmm:nazar::nazar::nazar::nazar:

kadisim ben 3 haftadır diyet yapmıyrum bacım ya . ne bulursam ne canım çekerse yiyorum .hiç evdede durmadım .şurda 2 gün evdeyim onu degerlendireyim dedim bugün dikat ediyorum . perşembe cuma doluyum yine . fakat artık bir yerlerden başlasam iyi olcak bukadar ara yeter . 2 temmuza hedefim var biliyorsun .
pasta talılara gelince .bende ilginç bir yapı var bir işe el atımmı öyle sahiplerimki gözüm bişi görmez birazda piratik oldugumdan oranın tüm agırlıgını üstüme alırım .sanırım bende yönetici kişiligi var . istesemde bundan uzaklaşamıyorum :KK4: konuyu dagıtmayayım velhasıl gözleme işi bendeydi tüm gü gözleme pişridim sattım . akşama kadarda 1 gözlemeyi ancak yemek için fırsat bulmuşum .:KK53:tabi arkadaşımın biri 1 dl tatlı getirmişti onuda yedim . dedigim gibi diyet yok tu 3 haftadır .allah ne verdiyse . ha kilomda 64 5. civarlarında. 2 haftadır günlükde tutmuyorum .:KK52:

asıl soru buydu sanırım dimi.:KK9: canım bende 4 tane bitmiş ajanda var senelik :KK9::KK37: ne yaptım ne ettim ne düşündüm not almışım :KK53: bu yüzdendrki bünyemi iyi tanıyorum . neyle nasıl iyi kilolveririm vs hepsi kayıtlarımda var . gel görki bilmek yetmez uygulamak önemli :KK4:

deguam link kolaydaymış diyet deneyimlerinin ilk sayfasındaydı :)
benide şevke getirdin, fakat bu iştahla yapamam . regllim bitsin iştahım normal insan boyutuna geçsin deniycem . haftaya pazartesi salı deneyebilriz mesela topluca.:KK9: görmüş oluruz hepimizde etkisini. vede sizle yaptıgım için bırakmam bende mecburen yaparım .:KK4:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet.../298244-100-detoks-diyeti-deneyimlerimiz.html

Son düzenleme:
Ya kızlar akıllara zarar bir gün.. Tam giriyorum iki lafın belini kıracam.. I-ıh!

Bak şimdi geldim yine bi'salaklık çıktı..

İnşallah akşama mesajlara bakma fırsatım olacak.. Akşama diyorum da sanki şimdi öğlen..

Gün bitti ayol!:KK55:

Döncem anacım.. :KK34:

Not: pikinili sefgilimi görür gibi oldum.. Sevincimi de sonra yazarım!

çok şükür iyiyim deguam. ben hep buralarayım canım .taaa senin yürüme yarışlarına katıldıgımdan bu yana ,aksatıgım zamanlarda olsa hiç bırakmadım buraları . 2.3. sene evvel hedfime ulaştım 58 kiloyla mezun oldum . 2.3. senedirde 6'lı rakanlarda döner dururum buralarda .
arada bir kaç gün kaybolsamda bu topigin demirbaşlarındanım :KK9: bu sene hiç olmadıgım kadar yogunum. ev hanımıyım ama evde durmuyorum :KK9: o yüzdendir hala hedefim olan kiloya ulaşamadım çünki diyet yapmaya fırsat bulamıyorum :78:

evet çok şey denedim . zor kilo veriyorum vede sık alıp verdigim için bünye iyce gardını aldı o yüzden farkli şeyler işe yarayabiliyor .
evet o tariftekiler 1 günlük fakat dedigim gibi ben ayran olrak yapmadım koyu kıvamlıydı. sanırım o ölçülerdekini çig olarak haşlarsan sana 2 günlük malzeme çıkar . misal 4 kş pişmiş yerine 4 kş çig ölç ve haşla . 2 günlük malzeme olur sana .

hedefine ulaşmanada ayrıca çok sevindiğimi belirteyimmm azimlidir aebenim benim
hakketen yürüyüş grubumuz vardı sen diyince baktmda link bi süre devam etmiş sonrasında gelen giden olmamış en başda da ben :KK4:
difirizde daha önce hasladığım bakliyatlar olduğu içn tekrar haşlamcam cnm ama 1.5 litre ayran demiş ben de onu bırazdaha kıvamlı yapayım da neme lazım açlık başıma vururda gözum döner bi bakmışm hoppp elim püsküte gitmiş :KK37:

kadisim ben 3 haftadır diyet yapmıyrum bacım ya . ne bulursam ne canım çekerse yiyorum .hiç evdede durmadım .şurda 2 gün evdeyim onu degerlendireyim dedim bugün dikat ediyorum . perşembe cuma doluyum yine . fakat artık bir yerlerden başlasam iyi olcak bukadar ara yeter . 2 temmuza hedefim var biliyorsun .
pasta talılara gelince .bende ilginç bir yapı var bir işe el atımmı öyle sahiplerimki gözüm bişi görmez birazda piratik oldugumdan oranın tüm agırlıgını üstüme alırım .sanırım bende yönetici kişiligi var . istesemde bundan uzaklaşamıyorum :KK4: konuyu dagıtmayayım velhasıl gözleme işi bendeydi tüm gü gözleme pişridim sattım . akşama kadarda 1 gözlemeyi ancak yemek için fırsat bulmuşum .:KK53:tabi arkadaşımın biri 1 dl tatlı getirmişti onuda yedim . dedigim gibi diyet yok tu 3 haftadır .allah ne verdiyse . ha kilomda 64 5. civarlarında. 2 haftadır günlükde tutmuyorum .:KK52:

asıl soru buydu sanırım dimi.:KK9: canım bende 4 tane bitmiş ajanda var senelik :KK9::KK37: ne yaptım ne ettim ne düşündüm not almışım :KK53: bu yüzdendrki bünyemi iyi tanıyorum . neyle nasıl iyi kilolveririm vs hepsi kayıtlarımda var . gel görki bilmek yetmez uygulamak önemli :KK4:
günlük tutmayı çok istesemde bo konuda biraz tembeloşum neyazıkki
ama geriye dönup nezaman ne yaptım hangi besin grubunu yedim kg durdu yada hızlandı bunu takip açısından olması gereken bi olay bide ben becerebilsem şu günlük olayını
64.5 kg aman kemerleri sık salınca gerisi geriye gelıyor ahanda ben :KK30:

deguam link kolaydaymış diyet deneyimlerinin ilk sayfasındaydı :)
benide şevke getirdin, fakat bu iştahla yapamam . regllim bitsin iştahım normal insan boyutuna geçsin deniycem . haftaya pazartesi salı deneyebilriz mesela topluca.:KK9: görmüş oluruz hepimizde etkisini. vede sizle yaptıgım için bırakmam bende mecburen yaparım .:KK4:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet.../298244-100-detoks-diyeti-deneyimlerimiz.html

bana uyar canım haftaya ptesi yapalım ozamn ozamna kadar tartımı da halledeyim sonuçlarıda karşılaştrma ımkanımzda olır :KK34:
Merhabalar eski dostlara selamlar saygılar bi deçiçekler getirdim:KK71:

seerserim gelmiş ama hemen kaybolmuşşş:44: canım beniim seni gördüğüme de ayrıca memnun oldum :KK19:

Ya kızlar akıllara zarar bir gün.. Tam giriyorum iki lafın belini kıracam.. I-ıh!

Bak şimdi geldim yine bi'salaklık çıktı..

İnşallah akşama mesajlara bakma fırsatım olacak.. Akşama diyorum da sanki şimdi öğlen..

Gün bitti ayol!:KK55:

Döncem anacım.. :KK34:

Not: pikinili sefgilimi görür gibi oldum.. Sevincimi de sonra yazarım!

tatlım oluyor bazen öyle günler darlanma sen
akşama kaynatırız :KK19:

günaydin kizlar..

püsküütm evini cok begendim Rabbim saglikla huzurla oturmayi nasip etsin ins..
Teşekkürler mumuşum.. :KK71:
Amin.

ilahi ne uzmanı püsküütüm . buna kısaca her naneyi deneyen diyebiliriz .:KK37:
püskütüüm dedigim gibi bayadır yapmadım notlarıma bakıp geleyim . ama son yaptıklarımda hatırladıgım kadarıyla öyleden sonrasına kadar doymak bilmedigimden baya ögün yiyorsum çorbayı sonrasında bagırsaklar dolunca sesi kesiliyordu migdemin . sanırım ondan dolayıdır epeydir yapmıyorum .
hıh baktım geldim ..
2010 yaptıklarımda iyi sonuç almışım püskütüm yeni alınan kiloları silmiş süpürmüş . 2 gün yapmışım 1.2. kilo kaybı olmuş . geri alınmımı dersen . yeni alınan kilolar oldugu içi çıkmamış sonrada diyete devam etigimden iyi sonuç almışım . incelme oldu diyede not düşmüşüm :44:
en son sanırım 1.5 sene kadar olmuş yapmayalı :44: denemişim ama sonrasında bozmuşum :KK53: tabiki çokda etki etmemiş ama yinede baskülde eksilme olmuş .
lapa sende işe yarıyorsa bu ayran aşıda yarar eminim .. en iyisi deneyip görmek . sen dirayetli hatunsun başladınmı yaparsın :nazar: helede yeni artılar varsa siler mutlaka .:KK34:
Arşiv müdürüm benim.. :KK16:
Yok aebenim ben iyiyim böyle.. Lapa diyetini bile yapmıyorum çok uzun süredir..
Degua sormuştu ayran detoksunu, konu o yüzden açıldı..

resimlere baktım püsküğtüm . oraya yorum yapmadım çünki yorum yazınca dışardan görünüyor yorumlarla resimler .
.ilk gözüme çarpan tablolar oldu .çok begendim . özelikle tv yanındakini.
sahi sen atlara pek meraklıymışsın :KK55:
evine sıgınak demişsinya gerçekden öyle, huzur dolu . çalışma odanada ayrıca bayıldım :KK9:kitaplıgın hem açıkmış gibi görünüpde hemde kapalı olaması harika . lulutumda nasıl poz vermiş .:KK9:
daha öncede dedigim gibi mutfagının masa kısmını çok begeniyorum .manzarada vadi olunca tabi.
... duvarlardaki mavi renkde bir okdar huzur verici :KK9:
tek gözüme batan ufak tefek fazla aksesuar vs var . tabi buda zevk meslesi .:KK16: birde anterendeki duvar kaplaman . gerçek taşmı yoksa kagıtmı çıkaramadım ? o biraz göz yormuş okadar .
evde film çok seyrediliyor belli :KK9:
mutfak ve ev manzaranda harika .:KK34: ana! ocagı degiştirmişsin :KK52: bu kadarmı tak etti canına o siyah cam ocak .:KK9:

evinde en begendigim yer senin çaşlışma odan,yani lulutumun oturma odası :KK9:
güle güle, huzurla otur püsküütüm :KK16:

tebrikler mumum ayrıca 2 hafta tatilde süper . sohbetinde tatil olması diyet yapmanı kolaylaştır :KK9:

hoşgeldin degua.
olursun inşallah :KK9:

:nazar: devamını dilerim kadisim .

deguacım o linkda benimde yorumlarım vardır mutlaka :44:
evet etkili fakat burda yazan kadar iddalı deyil bence . 2 günde okadar yag zaten verilmez, kilo kaybedilir tamamda . :KK19:

ben o şekilde yapmadım hiç bir zaman . genelde ayran deyilde yogurtlu mantı kıvamında yerdim hep:KK9: sanırım ben baklagili daha fazla katıyordum . o halde bile doygunluk hisisi gelmiyordu öyleden sonraya kadar . sanırım o yüzden yapmıyordum son yıllarda :44:

denemeni tavsiye ederim . baskülde yüz güldürür, helede daha diyete başlamamışsan baya yüz güldürür .
ha bu arada slatalıgı sakın sabahdan hepsine katma . yiyecegim zaman kat yada benim gibi hiç katma, al eline yarım salatalık ye ,çorbadan önce yada sonra :KK9:
Yorumlar için teşekkürler aebenim.. :KK16:
Tv yanındaki o tabloya vuracak şekilde ayarlanmış bir spot lamba var tavanda.. Keyif akşamlarında sadece spot.. ve ardından ormanda yürüyüş.. :KK60:
Ay sorma o ufak tefek aksesuar durumunu.. Deli kızın çeyizi budur işte :KK52:
Tablo, aksesuar ve ayna olmazsa ruhsuz geliyor bana mekanlar... Dediğin gibi zevk meselesi.. :KK34:
Antre ve koridorlardaki kabartmalı duvar kağıdı aebenim.. Benim evim çok aydınlık.. Ben de ışık sevmiyorum maalesef.. Özellikle koyu renklere gittik biraz kararsın diye.. Ama kaplandığı ilk gün hata mı ettik, diye de düşünmedim değil.. Birden çok karanlık gelmişti ilk görüşte.. Sonra da hep iyi ki bunu seçmişiz dedim durdum.. Yatak odam evin orijinalinde salondu. Ben oraya labirent misali bir giyinme odası bölümü yaptırdım. Rahat ettim bütün döküntüler kalktı ortadan. :KK34:
...ve atlarım. Canlarım ciğerlerim onlar benim.. Bir gün inşallah atım olacak.. :KK49: :KK60:
ama ben bunu çok sevdim
her ay isterim olmaz mı
ay sonlarında hımmmm
(dövecek beni yakında
o kadar işim var senle mi uğraşayım diyecek vallaaa:18::18::18::18::18::18:)

29 hafta ne çabuk geçmiş zaman
Hmmm bi'düşüneyim bunu..
...
......
düşündüm.
Bu ay en az 3 kilo ver Nisan başında grafiğin hazır! :13:

üm

nasılsın görüşmeyeli ?
Ohhh maşallah! Yüzme sonrasında çıkmıştır o 500 grama.. :KK51:
Merakla bekliyorum ayran detoksunun sonucunu.. İdrarda sahiden yağ görünüyor mu, iyice bak tamam mı? :KK60:

haklısın canım ben de fazla abartılı hedef koymuşum :KK17::KK17: 1.5ayda 3 kilo falan verdim daha da düşecek hızım elbette 1haziran yani 3 ay için 5 kg hedef koymak mantıklı yani 68 kg olarak hedefimi değiştiriyorum :KK8::KK8::KK8:
Süper olmuş işte! :KK9: :13:

kızlar iş yerinden yazıyorum evdeki notebook arızalı bildiğiniz üzre :KK43: izmirden misafirlerim vardı onlarla gez ye iç derken kilo aldım ne yazık ki dikkat etmedim bu cuma utanç haftası yaşayacağım ne yazık ki:18::18: akşam Kelebeğin Rüyası filmine gittik ağla ağla gözlerim acıdı kızlar..Çok gez toz yaptım bu dönemde misafirleri gezdirirken falan..artık normal yaşantıma dönmeliyim yavaş yavaş
Olur böyle yoldan çıkmalar.. Sen yeter ki dön, dolaş geri gel.. :21:

Ay biri gözleme mi dedi!
Bu saatte gözleme okudum ya ne diyeyim..
Açım yahu! :KK55:
Merhabalar eski dostlara selamlar saygılar bi deçiçekler getirdim:KK71:
Vallahi gözümün ucu doğru görmüş..
Benim pikinili sefgilim de gelmiş.. :KK16:
Bu aralar eski dostlar toplantısı yapmış gibi olduk.. :nazar:
N'aptın? Yeni pikini aldın mı kendine? Parçalanmıştır diğeri.. Aman diyeyim dikkat et denize girerken.. :KK60:

Günaydın kızlar yoğun bir güne başlıyorum iş çıkışı koşuşturma başlayacak.bugün notebook a bakacağım tamir edilmiş mi diye inşallah sorun çözülmüştür harddiskini değiştireceklerdi ama Ram inde de sorun olabilir demişlerdi..Size az kalorili günler dilerim :KK16:

kallistecim

hayırlı uğurlu olsun öncelikle işin, bol kazançlar olur inşallah

bende evlendim, bebeğim oldu, oğlum 7 aylık. Kiloları bana hediye etti bir güzel, Bende onları vermeye uğraşıyorum. Doğuma 80 kg ile gittim sonra 10 kg kendiliğinden gitti 70 kg da takıldım bir süre bende 10 gün kadar önce başladım diyete, 1,5 ay oldu işe başladım.
Spor diyet derken kendimi yine burda buldum.
3. takımdayım aslında daha çok yeni yarın takımın listesinde olacağım, ara da da burda cafe de takılıyorum :KK1::KK1::KK1:
Teşekkür ediyorum sportim sana da hayırlı olsun güle güle sağlıklı günlerde büyüt diyelim.. çok eski mesajlara bakamadım ama meraklandım hala spora devam ediyormusun sen dağ bayır demeden yürürdün hatta bunlara vakit oluyor mu...

Lütfen kadisim.. Yemek sonrası halsizlik garip geldi bana.. Dilerim tesadüftür ve belki de şimdiye çoktan geçmiştir.. :KK71:

Yeni kararların mutluluk getirsin sana kallisim, hayırlı olsun.. :KK71: :nazar:

Genel halimiz; tenhalık..
Genel hal tam benlik :KK16: tenha olmasa mesajları bile kontrol edemem sanırım:KK5: ama sizleri nasıl özlemişim yaaaa....
Dileğin için teşekkürler püskütüm..

fit dipçik gibi olcam:KK9:
fit dipçik olcekmiş deguşum :KK52: gazada gelmiş püsküütümle yarışada çıkmışlar ohh ohhh...

Ohhh maşallah! Yüzme sonrasında çıkmıştır o 500 grama.. :KK51:
Merakla bekliyorum ayran detoksunun sonucunu.. İdrarda sahiden yağ görünüyor mu, iyice bak tamam mı? :KK60:
Ha haaa:KK52: takmışsın püsküütüm :KK4:idrar tahlili yaptır deguşum bizim için merakla bekliyoruz bak ... ama şu var ki böyle bir durum söz konusu olabilir yıllar önce daha hayatımda diyet yokken bir doktor olmayan kilom için :KK53: hamilelikte alınan kilolardan bahsediyorum hani öyle abartılı da değildi ama kendini bilmez bir doktor belki ben de deneme mi yaptı bilmiyorum bir ilaç vermişti ben de hemen kurtulucam ya kilolardan kullandım işte aptallık her neyse o ilaçla beraber idrarda yağ atımı görülüyordu yani ilaç bunun görünmesini sağlıyorsa ayranda sağlar mantığına nasıl kavuştum şu an yazarken bilemedim ama ben de meraklandım:26:

Püsküütüm evine ben de baktım ama bir noktada takılıp kaldım :KK43:Lulutumu özlemişim sağlığından haberler iyidir umarım çok tatlı ve sağlıklı gözüküyor.. şu an benimkilerin de hepsi yanımda uyuyor yazın bahsetmiştim ya kedimizin birini kaybettik diye onun ölümünden sonra Ayça kendini toparlayamadı ama Allahtan olacak bir gün siteden yola çıkarken bir yavru tekir ve hemen eve dönüp yolda buna mama verdik ertesi gün bir ara kapıyı açtığımızda Yırtık bahçe kapısının önünde oturmuş posta kutusunu izliyor:KK14: bir de baktık bizim ufaklık kutunun üstünde oturmuş bizi bekliyor evi nasıl bulmuş :KK52: el kadar velet ve üstelik Yırtıktan filan da korkmuyor nasıl şaşkınız.. bir gün iki gün derken 3. gün bir baktık ki sabah ben bu ufaklıkla uyanmışım :KK52: nasıl oldu anlamadım .... hemen veterinere gidip kontroller aşılar vs ve artık o bizimle beraber.. şu an Yırtıkla büyük aşk yaşıyorlar koyun koyuna yatmalar oynamalar filan... işte yine yaptım kedi köpek mevzuu olunca yazıp durmuşum :KK1:

Neyse neyse.. ben bir haftadır taşınma yerleşme derdindeyim bir taraftan da siparişlerim çıkıyor yani gün bana yetmiyor :KK36: ama yeme durumunu hemen toparladım gibi bir şey yani sosyal sorumluluk projesine imza attım buraya bir mesaj yazmakla... 2 gün için de iyice toparlanma vakti verdim kendime bu yeme düzene girecek dedim bakalım dinleyecekmiyim ...işte hafta sonuna dek yerleşmem biter ve hafta sonundan sonra bahanem kalmaz diyetmi olur sağlıklı beslenmemi olur bir şeylere başlamak istiyorum haydi hayırlısı...

Teşekkürler mumuşum.. :KK71:
Amin.

Arşiv müdürüm benim.. :KK16:
Yok aebenim ben iyiyim böyle.. Lapa diyetini bile yapmıyorum çok uzun süredir..
Degua sormuştu ayran detoksunu, konu o yüzden açıldı..

Yorumlar için teşekkürler aebenim.. :KK16:
Tv yanındaki o tabloya vuracak şekilde ayarlanmış bir spot lamba var tavanda.. Keyif akşamlarında sadece spot.. ve ardından ormanda yürüyüş.. :KK60:
Ay sorma o ufak tefek aksesuar durumunu.. Deli kızın çeyizi budur işte :KK52:
Tablo, aksesuar ve ayna olmazsa ruhsuz geliyor bana mekanlar... Dediğin gibi zevk meselesi.. :KK34:
Antre ve koridorlardaki kabartmalı duvar kağıdı aebenim.. Benim evim çok aydınlık.. Ben de ışık sevmiyorum maalesef.. Özellikle koyu renklere gittik biraz kararsın diye.. Ama kaplandığı ilk gün hata mı ettik, diye de düşünmedim değil.. Birden çok karanlık gelmişti ilk görüşte.. Sonra da hep iyi ki bunu seçmişiz dedim durdum.. Yatak odam evin orijinalinde salondu. Ben oraya labirent misali bir giyinme odası bölümü yaptırdım. Rahat ettim bütün döküntüler kalktı ortadan. :KK34:
...ve atlarım. Canlarım ciğerlerim onlar benim.. Bir gün inşallah atım olacak.. :KK49: :KK60:

Hmmm bi'düşüneyim bunu..
...
......
düşündüm.
Bu ay en az 3 kilo ver Nisan başında grafiğin hazır! :13:

tamam canım
3 değil 4 veririm bakarsın hedefim 4 çünkü

evini çok beğendim çok farklı tam senlik olmuş
koltuklarına masana her eşyana ayrı özen göstermişsin belli
böyle ruhu olmalı değil mi evin bir tarzı
ailenle mutlu huzurlu yaşa canım

bu arada kızlar ben bugün 74.2 olmuşum
çok sevindim cuma hedefime 200 gr kalmış misler gibi

Günaydın kızlar yoğun bir güne başlıyorum iş çıkışı koşuşturma başlayacak.bugün notebook a bakacağım tamir edilmiş mi diye inşallah sorun çözülmüştür harddiskini değiştireceklerdi ama Ram inde de sorun olabilir demişlerdi..Size az kalorili günler dilerim :KK16:
aramız adön artık tatlım silekeln ve kendine gel
diyetine devam
hadiiii
günlük tutmayı çok istesemde bo konuda biraz tembeloşum neyazıkki
ama geriye dönup nezaman ne yaptım hangi besin grubunu yedim kg durdu yada hızlandı bunu takip açısından olması gereken bi olay bide ben becerebilsem şu günlük olayını
64.5 kg aman kemerleri sık salınca gerisi geriye gelıyor ahanda ben :KK30:

bana uyar canım haftaya ptesi yapalım ozamn ozamna kadar tartımı da halledeyim sonuçlarıda karşılaştrma ımkanımzda olır :KK34:

seerserim gelmiş ama hemen kaybolmuşşş:44: canım beniim seni gördüğüme de ayrıca memnun oldum :KK19:
bende katılabilirim belki aranıza ptesi günü
ayran detoksu dikkatimi çekti
severim zaten bu ayranlı çorbaları falan
aleyküm selam canım

4 bitmiş ajanda mı
günlük mü
ayyyyy şaştım sana yine
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

eminem özledik kzı iyce. alışmışız sana . inşallah çabuk hallolur pc.

Teşekkür ediyorum sportim sana da hayırlı olsun güle güle sağlıklı günlerde büyüt diyelim.. çok eski mesajlara bakamadım ama meraklandım hala spora devam ediyormusun sen dağ bayır demeden yürürdün hatta bunlara vakit oluyor mu...

Genel hal tam benlik :KK16: tenha olmasa mesajları bile kontrol edemem sanırım:KK5: ama sizleri nasıl özlemişim yaaaa....
Dileğin için teşekkürler püskütüm..

fit dipçik olcekmiş deguşum :KK52: gazada gelmiş püsküütümle yarışada çıkmışlar ohh ohhh...

Ha haaa:KK52: takmışsın püsküütüm :KK4:idrar tahlili yaptır deguşum bizim için merakla bekliyoruz bak ... ama şu var ki böyle bir durum söz konusu olabilir yıllar önce daha hayatımda diyet yokken bir doktor olmayan kilom için :KK53: hamilelikte alınan kilolardan bahsediyorum hani öyle abartılı da değildi ama kendini bilmez bir doktor belki ben de deneme mi yaptı bilmiyorum bir ilaç vermişti ben de hemen kurtulucam ya kilolardan kullandım işte aptallık her neyse o ilaçla beraber idrarda yağ atımı görülüyordu yani ilaç bunun görünmesini sağlıyorsa ayranda sağlar mantığına nasıl kavuştum şu an yazarken bilemedim ama ben de meraklandım:26:

Püsküütüm evine ben de baktım ama bir noktada takılıp kaldım :KK43:Lulutumu özlemişim sağlığından haberler iyidir umarım çok tatlı ve sağlıklı gözüküyor.. şu an benimkilerin de hepsi yanımda uyuyor yazın bahsetmiştim ya kedimizin birini kaybettik diye onun ölümünden sonra Ayça kendini toparlayamadı ama Allahtan olacak bir gün siteden yola çıkarken bir yavru tekir ve hemen eve dönüp yolda buna mama verdik ertesi gün bir ara kapıyı açtığımızda Yırtık bahçe kapısının önünde oturmuş posta kutusunu izliyor:KK14: bir de baktık bizim ufaklık kutunun üstünde oturmuş bizi bekliyor evi nasıl bulmuş :KK52: el kadar velet ve üstelik Yırtıktan filan da korkmuyor nasıl şaşkınız.. bir gün iki gün derken 3. gün bir baktık ki sabah ben bu ufaklıkla uyanmışım :KK52: nasıl oldu anlamadım .... hemen veterinere gidip kontroller aşılar vs ve artık o bizimle beraber.. şu an Yırtıkla büyük aşk yaşıyorlar koyun koyuna yatmalar oynamalar filan... işte yine yaptım kedi köpek mevzuu olunca yazıp durmuşum :KK1:

Neyse neyse.. ben bir haftadır taşınma yerleşme derdindeyim bir taraftan da siparişlerim çıkıyor yani gün bana yetmiyor :KK36: ama yeme durumunu hemen toparladım gibi bir şey yani sosyal sorumluluk projesine imza attım buraya bir mesaj yazmakla... 2 gün için de iyice toparlanma vakti verdim kendime bu yeme düzene girecek dedim bakalım dinleyecekmiyim ...işte hafta sonuna dek yerleşmem biter ve hafta sonundan sonra bahanem kalmaz diyetmi olur sağlıklı beslenmemi olur bir şeylere başlamak istiyorum haydi hayırlısı...
kalişim sultanım hoşgeldin ... az kalmış yerleşme işi hadi hayırlı olsun :KK16:
aramız adön artık tatlım silekeln ve kendine gel
diyetine devam
hadiiii

bende katılabilirim belki aranıza ptesi günü
ayran detoksu dikkatimi çekti
severim zaten bu ayranlı çorbaları falan

aleyküm selam canım

4 bitmiş ajanda mı
günlük mü
ayyyyy şaştım sana yine
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
evat kadisim sana başı başlıyorum yazmaya brde bakmışım bitmiş ajanda:KK9: bir nevi günlükde oluyor günle ilgili şeylerde yazıyorum . eşimde diyor ne yapıyorsun sen ne işine yaraycak diye :KK1:
ayran içinde aslında dünden bugün için yapsammıdiye düşünmüştüm hazır regl şişkinligide var .diye ama yine dışarı çıkmam lazım :KK4:
madem beraber yapıcaz . eger uygun olursak haftaya pazartesi deyilde çarşamba ,perşembe yapsak olurmu kızlar baskül öncesi ?:44:

günaydın kızlar ben ne çok özlemişim sizi bi daha anlamış oldum:KK16:pikinili sefgilim artık obezlere pikini yapmıyorlarmış ki yırtılmasını geçtim yani:KK43:kallisim degum aebencim pikinili yarim :KK69:
hayatımda hiç bu kadar kilolu olmamıştım ben :KK43:insülin direncim çok yüksek çıktı o yüzden nutellayla aşk yaşıyormuşum:KK14: önümüzdeki hafta endokronoloğa gideceğim inşallah düzene oturturum eve koşu bandı da aldım bi de o düzeni oturtursam süper olacak...

X