Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Merhabalaaaarrr
Kendimi eski günlerde sandim. Hep tanıdığım isimler. Valla ben eski tas eski hamam aynı sorunlar ve aynı miktardaki ağırlıklarımla karşınizdayim. Kallisim sen buranın linkini sabah verdin benim gelmem bu saati buldu amma yaslanmisim gelmiyeli.
Biz birbirimizdenmi kopamiyoruz yoksA kilolarimizdanmi bilmem ama iste yine beraberiz. Yani banada bir minderlik yer acarsanız bu yola sizinle beraber devam etmek isterim. 

ablacım nasılsın
neler yapıyosun
en son hatırladığım kızın evlenecekti sanırım
şimdi belki çocuğu bile oldu
kiloların nasıl
ben mayıs 2012 de doğum yaptım bir oğlum daha oldu
şimdi onun kilolarını vermeye çalışıyorum
bir 10 kilom kaldı
yaza kadar vermeyi hedeflediğim
sonra ara verceğim
eylül gibi bir daha başlayıp 55 olmak istiyorum

bizi boş bırakma

A-aa hiç önemli değil o artış. Kesin regl ile ilintilidir.
O zaman senin bu hafta değil haftaya gerçek kilonu görürüz.

Benim evim küçümencik.. 2 fotoyla işlem tamam :KK60: :KK60:
3+1 i kırıp 2+1 e düşürmüş adamım ben yahu! :KK37:

bugün ki tartı sonucumu söylemiyeyim belki yanlıştır falan yarın şok olmıyayım artılarla
evet haftaya daha net belli olacak
sabah komşum kapıda gördü
sen zayıfladın dediii
sabah sabah pek sevindim evet dedim evetttt
yine yeniden kadisssss
kadişim tekli koltukları bende çıkarmayı düşündüm hatta kumaşını degiştirmeyim berjerler yeter dedim,tren vogonu gibi dizmek istemedim .:KK9: ama çok yavan geldi gözüme o hali begenmedim . tv üniteme gelince .arkada petek var kocaman :KK53:
o duvarı rafla yapardım ama çok yavan kalır .petekde ortaya davul gibi çıkar . ilerleyen zamanda bu evimde kalırsam yeni bir proje çizerim ben o duvara :KK9: o petegi dolap içinde bırakan ve duvara yayılmış birbirine monteli olmayan bir ünüye çizerim büyük ihtimal . aslında tv ün.mobilyalarla birlikde gönderip beyaza boyatmadıgıma pişman olmuyorum deyil .
salon takımım çok egır evet eşim öyle istedi kıyamadım evin tek klasik yeri diger yerler hep modern havada .
mutfagıda çeker koyarım canım bir ara .mutfagın çizimleride bana aitdir :KK53:

ben gördüm :KK9: mutfak açık yeşil, içe alınmış balkon, çokk güzeldir büyük ihtimal orda yemek yiyip çay kahve içmek :KK9:
oturma odanda krem tonlarında rahat koltularla döşeli .tabi bilgim bukadar daha ayrıntıyı bilmem :KK33:güle güle otur püskütüm:16
..
dün bir eve baktık arkadaşlarla, bana yakın baya gökdelen misali ev ankara ayaklar altında . ay evi boşver mutfagına biittim koca bolkan mutfaga katılmış ve heryanı çam resmen anraya bakarak yemek yiyceksin . fiyatıda bir okdar ankara manzaralı :KK53:
:
evet canım bekliyorum resimlerini

ben değiştridim eski odamı masamı camın kenarına aldım sandalyeler kaplandı konsolun aynasını çıkardım
ooo epey iş yapmışım ben ya
en kısa zamanda resim eklerimde o kısa zamanı bi bulabilsem
akşam yemeği yedik ben yattım ya
kalkamadım
yorgunluk mu tansiyon mu kolestrol mu bilemedim valla
ne olacak bu hal
yemeden yatsam ya kilo veririm :KK17:

kızlar günaydın
çok kalamayacağım annemin anjiyo sonucu çok şükür iyi çıktı hepinizden Allah razı olsun..Bir damar %30 tıkalı imiş..çok öpüyorum:KK16:
Oh be!
Günaydın dedirtecek bir haber çıkmış!
Günaydın :KK71:
Geçmiş olsun tatlım.. Bir daha böyle merakta bırakma bizi olur mu? Bak Pazartesiden beri aynı tepside aynı pirinci kaç kere ayıkladık.. :KK19:
Merhabalaaaarrr
Kendimi eski günlerde sandim. Hep tanıdığım isimler. Valla ben eski tas eski hamam aynı sorunlar ve aynı miktardaki ağırlıklarımla karşınizdayim. Kallisim sen buranın linkini sabah verdin benim gelmem bu saati buldu amma yaslanmisim gelmiyeli.
Biz birbirimizdenmi kopamiyoruz yoksA kilolarimizdanmi bilmem ama iste yine beraberiz. Yani banada bir minderlik yer acarsanız bu yola sizinle beraber devam etmek isterim. 
Kimler gelmiş kimler :KK71:
Cam kenarına alalım seni buyur... :KK34:
Biz geçen zamana geçmemiş gibi davranıyoruz.. Öyle diyelim de keyfiler gıcır olsun. :KK34:
bugün ki tartı sonucumu söylemiyeyim belki yanlıştır falan yarın şok olmıyayım artılarla
evet haftaya daha net belli olacak
sabah komşum kapıda gördü
sen zayıfladın dediii
sabah sabah pek sevindim evet dedim evetttt
yine yeniden kadisssss

evet canım bekliyorum resimlerini

ben değiştridim eski odamı masamı camın kenarına aldım sandalyeler kaplandı konsolun aynasını çıkardım
ooo epey iş yapmışım ben ya
en kısa zamanda resim eklerimde o kısa zamanı bi bulabilsem
akşam yemeği yedik ben yattım ya
kalkamadım
yorgunluk mu tansiyon mu kolestrol mu bilemedim valla
ne olacak bu hal
yemeden yatsam ya kilo veririm :KK17:
Nasıl motive ediyor böyle yorumlar insanı değil mi?
Yoğunluk kaynaklı yorgunlukdur umarım.. Kadiscim sahiden dediğini yapabilsen.. Yani madem yorgunsun o akşam yemeden yatsan.. Sabah güzel bir kahvaltıyla enerjini alıp güne başlasan.. Bırak kilo verme işini bir tarafa yemek üstüne yatmak sağlığın için de doğru değil ki zaten sen bunların farkındasın.. :13:

günaydın :KK16:

rayhan ablam hoşgeldinn:KK16::KK16::KK16:
bir ara seni bir takımda görüdm ama kısa sürdü sanırım ...

hiç gitmemiş gibi farzet. zaten burasının %80'ni eski 5.takım :KK9:

Senin salonu neden görmedim ki ben? Sonra mı ekledin? Dur bi'daha bakayım en iyisi..

Evet, mutfağın fotosunu eklemiştim yine bir sohbet vesile olmuştu.

Ama krem takımlar eski evdeki mobilyalar.. Sen herhalde lulut paşanın fotoğraflarından yola çıktın bu tahmininde diye düşünüyorum.. Yahu ben de profildeki örümcek kaplı fotoğrafları çıkartayım da yeni fotolar koyayım bu vesileyle.. Evin fotolarını çekince haber veririm.

Sen de mutfağını ekleyince haber et.

Hakikaten ne deli fiyatlı evler var.. Teras evleri biliyorsun en son sordumda 2 trilyondu. 1.5 var olmaz mı dedim. I-ıh dediler :KK60: :KK60: Ay gören de sahi sanacak.. Ben ve 1.5 trilyon.. Yok, bu dünyada denk düşemeyiz.. :KK53:

Hakikaten bu kadar ağlamaya sonunda güldürdüm adamı.. Yoksa diyorum bu çok mu nazlı bir adam..? :KK60:

Ay aebenim ya.. Oradan buradan lay lom konuşurken bir bitiş cümlesi yazmışsın ki kalakaldım yani.. :KK17: :KK17:
O senin gönül gözünle de ilgili.. :KK16:
evetya püsküütüm vadi kenerındaki evler o fiyat .arada eşimde sulansada evdeki hesap asla çarşıya uymuyor . benim veişmden şikayetim yok aslında çok seviyoprum fkata bizde oda eksik malum bebeler artık büyüdü hepsine ayrı oda lazım .hepsi kız olsa yine bir nebze ama oglanda büyüyor artık . bakalım nasip kısmet.
Salonuna da baktım geldim aebenim..

Eşinin gönlünü almışsın ne güzel.. Herkesin bir zevki var.. Klasik tarz bana da uygun değil ama bunun önemi yok.
Tarzı düşünerek baktığımda yine bir uyum hakim her yerde.. Ben senin yerinde olsam.. sanki ne bileyim böyle aksesuar falan alırsam yeşil tonlarına takıldım biraz.. Klasik olunca ister istemez kahverengi ağır basıyor.. İyi ki halını açık tonlu seçmişsin.
İyi günlerde, keyifle ve sağlıkla kullanın. :KK71: :nazar:
amin . salonun baya agır bir perdesi vardı ne akla hizmet yaptırdıysam taşınırken . resimde onlar yok sadece yan fonlar kaldı .. tülü yeniliycem beyaz yapıcam biraz aydınlansın oda . gerçekden kahverengi baskın salonumda . aksesuarlarda canlı renkleri bir türlü kulanamadım salonda ,neden derseniz agırbir klasik takım .geneldede renkli aksesuarlar hep modern tarzda bir türlü yakıştıramadım salona onları .. ilk etapda perdeyi degiştirmekde vede masanın üztüne kocaman bir beyaz orkide demeti koymayı planlıyorum .
kızlar günaydın
çok kalamayacağım annemin anjiyo sonucu çok şükür iyi çıktı hepinizden Allah razı olsun..Bir damar %30 tıkalı imiş..çok öpüyorum:KK16:
hadi onla geçmiş olsun eminem .

benden bu günlük bu kadar . öyleye kızıma özel ders verecek ögretmen gelecek . matematikde bıraz sıkıntımız varda. şu sınavlar bir bitsede rahatlasa yavrularım .akşam gelmiş mutfakta sulanıyor.anne sizin bana yaptıklarınızın karşılıgını ya veremezssem diye .
taa ince ayrıntıları düşünüp mahcup oluyor :KK19: kime çekti bilmem bu kız :KK53::KK14:

günaydınlar !

reyhanablacım da gelmiş ne güzel :KK16::KK16::KK16:

aabencim bende evini görmek istiyorum nereden görebilirim :44:

Oh be!
Geçmiş olsun tatlım.. Bir daha böyle merakta bırakma bizi olur mu? Bak Pazartesiden beri aynı tepside aynı pirinci kaç kere ayıkladık.. :KK19:

Biz geçen zamana geçmemiş gibi davranıyoruz.. Öyle diyelim de keyfiler gıcır olsun. :KK34:

Yoğunluk kaynaklı yorgunlukdur umarım.. Kadiscim sahiden dediğini yapabilsen.. Yani madem yorgunsun o akşam yemeden yatsan.. Sabah güzel bir kahvaltıyla enerjini alıp güne başlasan.. Bırak kilo verme işini bir tarafa yemek üstüne yatmak sağlığın için de doğru değil ki zaten sen bunların farkındasın.. :13:
canım
aslında yemeden önce bu belirti yok
yedikten sonra
birden göçüyor vücudum bende anlamıyorum

ay aebencim haklısın valla
5.takım hep burda:nazar::nazar::nazar::nazar:

evetya püsküütüm vadi kenerındaki evler o fiyat .arada eşimde sulansada evdeki hesap asla çarşıya uymuyor . benim veişmden şikayetim yok aslında çok seviyoprum fkata bizde oda eksik malum bebeler artık büyüdü hepsine ayrı oda lazım .hepsi kız olsa yine bir nebze ama oglanda büyüyor artık . bakalım nasip kısmet.

amin . salonun baya agır bir perdesi vardı ne akla hizmet yaptırdıysam taşınırken . resimde onlar yok sadece yan fonlar kaldı .. tülü yeniliycem beyaz yapıcam biraz aydınlansın oda . gerçekden kahverengi baskın salonumda . aksesuarlarda canlı renkleri bir türlü kulanamadım salonda ,neden derseniz agırbir klasik takım .geneldede renkli aksesuarlar hep modern tarzda bir türlü yakıştıramadım salona onları .. ilk etapda perdeyi degiştirmekde vede masanın üztüne kocaman bir beyaz orkide demeti koymayı planlıyorum .

hadi onla geçmiş olsun eminem .

benden bu günlük bu kadar . öyleye kızıma özel ders verecek ögretmen gelecek . matematikde bıraz sıkıntımız varda. şu sınavlar bir bitsede rahatlasa yavrularım .akşam gelmiş mutfakta sulanıyor.anne sizin bana yaptıklarınızın karşılıgını ya veremezssem diye .
taa ince ayrıntıları düşünüp mahcup oluyor :KK19: kime çekti bilmem bu kız :KK53::KK14:
Haklısın aebenim.. 5 kişisiniz dile kolay.. Allah gönlünüze göre versin. :KK71:
Canlı renkler zaten çok sırıtır. Benim bahsettiğin nefti yeşil. Hem kahveye uyar hem de havayı yumuşatır. Belki bir kaç aksesuvar belki bir vazo belki 1-2 tane kırlent. O kadarcık.
Bak ben de merak ettim şimdi.. Bu kız kme çeker böyle? :KK60: :KK16: Yerim onun hassasiyetini ben..
canım
aslında yemeden önce bu belirti yok
yedikten sonra
birden göçüyor vücudum bende anlamıyorum

ay aebencim haklısın valla
5.takım hep burda:nazar::nazar::nazar::nazar:
kadiscim ne zamandır böylesin peki? Tedirgin oldum ben..
Kan şekeri, tansiyon, pankreas vs. Belki de bir doktora görünmelisin.. :KK19:

ablacım nasılsın
neler yapıyosun
en son hatırladığım kızın evlenecekti sanırım
şimdi belki çocuğu bile oldu
kiloların nasıl
ben mayıs 2012 de doğum yaptım bir oğlum daha oldu
şimdi onun kilolarını vermeye çalışıyorum
bir 10 kilom kaldı
yaza kadar vermeyi hedeflediğim
sonra ara verceğim
eylül gibi bir daha başlayıp 55 olmak istiyorum

bizi boş bırakma
merhaba kadisim..iyiyim canim. masallah sende iyisin.. anali babali saglikla büyüt cocuklarini canim..10 kilo birsey degil verirsin hemen..
benim kizim evlendi 2 oglu oldu büyük 3,5 yasinda kücük 1,5 ne tatlilar allahim .. hayatim yeni bir anlam kazandi sanki ufkum genisledi
nasil anlatilir cok güzel birsey torun sahibi olmak

Oh be!

cok tesekkür ederimm cam kenarinida pek severim:KK16: gecmis mazide kaldi degilmi biz bugüne bakip dedigin gibi keyiflerimizi gicir tutalim..:KK48:

hosbuldum aebenim evet biryerlere girdim bir iki hafta ama verimli olmadi benim icin tanidiklarin arasinda kendimi kendi yuvamda hissettim sagolun.

günaydınlar !

reyhanablacım da gelmiş ne güzel :KK16::KK16::KK16:

aabencim bende evini görmek istiyorum nereden görebilirim :44:
selam sportie baktim bir kanber eksik bende aman eksik kalmiyayim dedim :KK33::KK33::KK33::KK33: saka bir tarafa cok ihtiyacim var eski dostlarla güclenip birkac kilo vermeye

merhaba kadisim..iyiyim canim. masallah sende iyisin.. anali babali saglikla büyüt cocuklarini canim..10 kilo birsey degil verirsin hemen..
benim kizim evlendi 2 oglu oldu büyük 3,5 yasinda kücük 1,5 ne tatlilar allahim .. hayatim yeni bir anlam kazandi sanki ufkum genisledi
nasil anlatilir cok güzel birsey torun sahibi olmak

cok tesekkür ederimm cam kenarinida pek severim:KK16: gecmis mazide kaldi degilmi biz bugüne bakip dedigin gibi keyiflerimizi gicir tutalim..:KK48:

hosbuldum aebenim evet biryerlere girdim bir iki hafta ama verimli olmadi benim icin tanidiklarin arasinda kendimi kendi yuvamda hissettim sagolun.

selam sportie baktim bir kanber eksik bende aman eksik kalmiyayim dedim :KK33::KK33::KK33::KK33: saka bir tarafa cok ihtiyacim var eski dostlarla güclenip birkac kilo vermeye

Maşallah torunlarına
8.takımdayım abla orayada buyur gel
beraber takılalım
hem burda hem orda
istersen :KK16:

Haklısın aebenim.. 5 kişisiniz dile kolay.. Allah gönlünüze göre versin. :KK71:
Canlı renkler zaten çok sırıtır. Benim bahsettiğin nefti yeşil. Hem kahveye uyar hem de havayı yumuşatır. Belki bir kaç aksesuvar belki bir vazo belki 1-2 tane kırlent. O kadarcık.
Bak ben de merak ettim şimdi.. Bu kız kme çeker böyle? :KK60: :KK16: Yerim onun hassasiyetini ben..

kadiscim ne zamandır böylesin peki? Tedirgin oldum ben..
Kan şekeri, tansiyon, pankreas vs. Belki de bir doktora görünmelisin.. :KK19:

de mi gitmeliyim bir doktora :44::44::44:

Sabah sabah şoke oldum.. :KK52: :KK53:
Kallisim sefgilim yahu! :KK16: Gelecem dedin gelmedin, mail atacam dedin mail yok..
O yüzden ben acaba bu mesajı görmezden mi gelsem? Gerçi bereler görülmeyecek gibi değil. :KK60:
Sen gelene kadar benim gitme vaktim yaklaştı haberin olsun.. :KK9:
Püsküütüm ne desen haklısın ama görmezden gelmezsin bilirim ... Ne mail ne buraya gelmek ahh ahh saldım kendimi çayıra diyeyim sen anla... ben gelene kadar gitme işi, baktım ki hedefler maşallah süper ötesi :KK9: tebrik edip yollarız o zaman :KK52: ben zaten eskisi gibi gelemem o kadar uzun zamanlı bilgisayara dokunamıyorum maalesef ama dedim gitte şu bozduğun yeme düzenini doğrult ve metabolizmana bir bakım yap..

sagolasın püsküütüm :KK16:

kimleri gördü şu gözlerim :KK52: çagır kalişim sultanım reyhan ablamıda çagır . burası tam eski ve kilolu dostlar topigi oldu :KK9:

çok sevindim seni gördüme kalişim :KK19:

bir sonraki gelişini hasretle bekliyoruz efem :KK16:
aebenim içim de bir his benim burada olmadığım uzunnnn zaman için de sen hep burdaymışsın da sanki hiç ayrılmamışsın gibi :KK52:

vay vay vay kaptanım gelmişşş
hakkını helal et canım önce ya
ne zor işöiş kaptan olmak
idare ettin biizi onca ay
kaptan olunca anladımda sorumluluğu
ne zamandır aklımdasın

gel gayrıııı

durumlar nasıl kilon ne alemde
kızlar nasıl

sebzzelere devam mı

reyhan ablam mı gelecek gelsin ya
Canım merhaba, öncelikle hak hukuk filan yok varsa da helal olsun diyelim ama yine de düşünme böyle, iyi ve güzeldi takımımız süperdi daha ne isterim sen içini rahat tut... bebeğini de sağlıklı günlerde büyüt..
kilo işi tabiki son zamanda iyice saldım ve kiloda üst üste eklenmeye başladı, yine aşırı düzensiz bir yemek yemek ve sarsılan metabolizma.. yani sabah kahvaltı yok öğlen ayak üstü atıştırma ama akşam herkes evdeyken ne bulursan ye veeee gerisini tahmin edersiniz işte..

günaydıııııııın herkese

ay kallistenin mesajını gördüm canım :KK16::KK16::KK16:

bu sabah tartıldım kızlar tam tamına net olarak 68 kiloyu gördüm pek mutlu oldum başladım dans etmeye :KK76::KK76::KK76:

grubumuda da haziranda mezun olmayı hedefliyorum

herkese kolay gelsin

kalliste gel de iki lafın belini kıralım :KK34:
Maşallah hepinizin kilosu yaza hazırlanmış biz daha yeni karar veriyoruz:KK4:

lafların belini kırayım ben :KK52:
hemen hemen bir yıl önce hobimi işe dönüştürme kararı aldım daha doğrusu tesadüfler sonrası gelişti ve ufacık bir dükkan tutup işe koyuldum ama dükkan dediğime bakmayın burası şey gibi hani ne bileyim Safranbolu veya Beypazarı gibi yerli turiste açılan bir bölge var Odunpazarı evleri diye işte neyse bu tip bir yer ... bir taraftan internet bir taraftan dükkanım genelde hafta arası evde çalışıp hafta sonları satış için açtım dükkanımı pek minikti çünkü ama geçen hafta restore edilmeyi bekleyen çok büyük bir ev buldum ve tuttum dün dükkanımı taşıdım ve bu kararları alırken koşturmamın için de diyorum ki hadi yine düzenini kur ve ilk yapacağın şey kiloların olsun ve öncesi yeme düzenini düzeltmek olsun...şimdiden geldim alıştırma turu atıyorum yarın ve hafta sonu yeni yerimde düzenimi kurup internetimi bağlatınca düzenli gelmeye çalışırım şu günlerde fazlasıyla yorgunum ve bir düzen kuramam sanırım ama yavaştan ısınırım diyelim....

burada sizinle ilk hedeflediğim dediğim gibi yeme düzenimi sağlıklı bir biçime kavuşturmak ve sonrası tartıyla haşır neşir olmak..bir şey sorayım eski mesajlara çok göz atamadım burada paylaşımınız nasıl, yani günlük yediklerinizi ve hedeflerinizi mi paylaşıyorsunuz ayrıca durum böyleyse başka bilmem gereken bir şey var mı...

Tanışmadığımız arkadaşlara merhaba diyeyim :KK16:

kallistecim

hayırlı uğurlu olsun öncelikle işin, bol kazançlar olur inşallah

bende evlendim, bebeğim oldu, oğlum 7 aylık. Kiloları bana hediye etti bir güzel, Bende onları vermeye uğraşıyorum. Doğuma 80 kg ile gittim sonra 10 kg kendiliğinden gitti 70 kg da takıldım bir süre bende 10 gün kadar önce başladım diyete, 1,5 ay oldu işe başladım.
Spor diyet derken kendimi yine burda buldum.
3. takımdayım aslında daha çok yeni yarın takımın listesinde olacağım, ara da da burda cafe de takılıyorum :KK1::KK1::KK1:

günaydınlar

hemen karnemi paylaşayım

geçen hafta 76
hedef kilo 75
güncel kilo 74,7
verilen 1,3
ve ben regli oldum
haftaya
hedef kilom 74.0

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Püsküütüm ne desen haklısın ama görmezden gelmezsin bilirim ... Ne mail ne buraya gelmek ahh ahh saldım kendimi çayıra diyeyim sen anla... ben gelene kadar gitme işi, baktım ki hedefler maşallah süper ötesi :KK9: tebrik edip yollarız o zaman :KK52: ben zaten eskisi gibi gelemem o kadar uzun zamanlı bilgisayara dokunamıyorum maalesef ama dedim gitte şu bozduğun yeme düzenini doğrult ve metabolizmana bir bakım yap..

aebenim içim de bir his benim burada olmadığım uzunnnn zaman için de sen hep burdaymışsın da sanki hiç ayrılmamışsın gibi :KK52:

Canım merhaba, öncelikle hak hukuk filan yok varsa da helal olsun diyelim ama yine de düşünme böyle, iyi ve güzeldi takımımız süperdi daha ne isterim sen içini rahat tut... bebeğini de sağlıklı günlerde büyüt..
kilo işi tabiki son zamanda iyice saldım ve kiloda üst üste eklenmeye başladı, yine aşırı düzensiz bir yemek yemek ve sarsılan metabolizma.. yani sabah kahvaltı yok öğlen ayak üstü atıştırma ama akşam herkes evdeyken ne bulursan ye veeee gerisini tahmin edersiniz işte..

hemen hemen bir yıl önce hobimi işe dönüştürme kararı aldım daha doğrusu tesadüfler sonrası gelişti ve ufacık bir dükkan tutup işe koyuldum ama dükkan dediğime bakmayın burası şey gibi hani ne bileyim Safranbolu veya Beypazarı gibi yerli turiste açılan bir bölge var Odunpazarı evleri diye işte neyse bu tip bir yer ... bir taraftan internet bir taraftan dükkanım genelde hafta arası evde çalışıp hafta sonları satış için açtım dükkanımı pek minikti çünkü ama geçen hafta restore edilmeyi bekleyen çok büyük bir ev buldum ve tuttum dün dükkanımı taşıdım ve bu kararları alırken koşturmamın için de diyorum ki hadi yine düzenini kur ve ilk yapacağın şey kiloların olsun ve öncesi yeme düzenini düzeltmek olsun...şimdiden geldim alıştırma turu atıyorum yarın ve hafta sonu yeni yerimde düzenimi kurup internetimi bağlatınca düzenli gelmeye çalışırım şu günlerde fazlasıyla yorgunum ve bir düzen kuramam sanırım ama yavaştan ısınırım diyelim....

burada sizinle ilk hedeflediğim dediğim gibi yeme düzenimi sağlıklı bir biçime kavuşturmak ve sonrası tartıyla haşır neşir olmak..bir şey sorayım eski mesajlara çok göz atamadım burada paylaşımınız nasıl, yani günlük yediklerinizi ve hedeflerinizi mi paylaşıyorsunuz ayrıca durum böyleyse başka bilmem gereken bir şey var mı...

yeni işin yeni düzenin mutluluk getirsi sana canım
kolaylıklar diliyorum.

Günaydın,

Mutluluğumu paylaşayım hemen.

Geçen Cuma: 63.2
Bugün: 62.3

1 Mart hedefime hatta revize etmediğim haline ulaştım.. :KK62: :nazar:

Bu hafta 900 gr vermemin iki sebebi var.
1) 19:00 da akşam yemeğinden sonra bir şey yememek (şoklama olarak kullanmış oldum yöntemi)
2) Geçen hafta 200 gr almıştım. Dolayısı ile bu hafta kilo verme haftamdı.

Mesajları okuyacak zamanım yok. Şimdilik hoşça kalın.. :KK71:

Ama bir dakika.. Hemencecik nişanımı da takayım.. :KK60:

28 Eylülden bu yana verdiğim toplam kilo:

Günaydın,

Mutluluğumu paylaşayım hemen.

Geçen Cuma: 63.2
Bugün: 62.3

1 Mart hedefime hatta revize etmediğim haline ulaştım.. :KK62: :nazar:

Bu hafta 900 gr vermemin iki sebebi var.
1) 19:00 da akşam yemeğinden sonra bir şey yememek (şoklama olarak kullanmış oldum yöntemi)
2) Geçen hafta 200 gr almıştım. Dolayısı ile bu hafta kilo verme haftamdı.

Mesajları okuyacak zamanım yok. Şimdilik hoşça kalın.. :KK71:

Ama bir dakika.. Hemencecik nişanımı da takayım.. :KK60:

28 Eylülden bu yana verdiğim toplam kilo:

süpersin canım

devamını diliyorum

akşam yememek bence de faydalı

Kızlar bugün kilom:73.0
dün 72.5 idi
geçen hafta:73.2
kadisim püsküütçüm harika kilolar vermişsiniz tebrik ederim benim pc im arızalandı ve tamire gitti

de mi gitmeliyim bir doktora :44::44::44:
Lütfen kadisim.. Yemek sonrası halsizlik garip geldi bana.. Dilerim tesadüftür ve belki de şimdiye çoktan geçmiştir.. :KK71:

Yeni kararların mutluluk getirsin sana kallisim, hayırlı olsun.. :KK71: :nazar:

Burada cafe misali takılıyoruz sadece.. Kuralımız vs hiçbir şey yok. Alışkanlıktan Cuma günleri kilomuzu söylüyoruz. :KK60:
Biz aebenle dışarıdan takılıyoruz özetle.. Ama aynı zamanda yarışmacı olup dönem dönem buraya takılan arkadaşlarımız da var..
Genel halimiz; tenhalık.. :KK34:

günaydınlar

hemen karnemi paylaşayım

geçen hafta 76
hedef kilo 75
güncel kilo 74,7
verilen 1,3
ve ben regli oldum
haftaya
hedef kilom 74.0

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Bravo kadiscim! Büyüksün ne diyeyim!
:KK9: :nazar: :KK71: :KK9: :nazar: :KK71: :KK9: :nazar: :KK71:
Dönemi de atlatınca haftaya çok rahat verirsin 700 gramı..

süpersin canım

devamını diliyorum

akşam yememek bence de faydalı
Teşekkürler canım..
Akşam yememe işini ben yine de joker olarak kullanmaya devam edeceğim. Bugün itibariyle akşamları atıştırmalıklarıma geri dönüyorum. :KK34:
Daha önceki tecrübemde düzenli olarak akşam yememe işini yaptığımda kabızlık başlamıştı. O yüzden sadece sıkışınca deneyeceğim bu yöntemi.
Kızlar bugün kilom:73.0
dün 72.5 idi
geçen hafta:73.2
kadisim püsküütçüm harika kilolar vermişsiniz tebrik ederim benim pc im arızalandı ve tamire gitti
Neden 500 gr yükseldi ki kilon 1 günde?
Sen en iyisi kilo bildirimlerini Perşembe günleri yap. :KK34:
Geçen hafta da böyle olmuştu.. Perşembe daha düşüktü kilon. Cuma yükselmişti. Doğru hatırlıyorum umarım.. :KK37:
Sonuçta kilo vermeye devam ediyorsun, tebrikler.. :KK9: :nazar:

Bu arada ben deüçüncü ve son etabımı planladım..

Artık sakinliyorum.. :KK24:

1 Haziran hedefim : 58

Ortalama haftada 300 gr vermeyi planladım. Kemerlerin gevşediği tarihtir bugün.. E yeter di mi 28 Eylülden bu yana.. Artık nefes alalım biraz..

Not: Aebenim gelmemiş.. İyidir inşallah.. Akrebim de uğramıyor artık.. Mustang puf oldu.. Yoklama durumları fena! :KK33:

X