Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

hayirdir püsküüt mumyalarami merak sardn :KK1::KK1:

kk pro üyesi olarak suana kadar özel mesajlarda beklememem ve arada br gizlenipde kkda dolasma disinda bir imkanim olmadi cünkü yurt disindayim ama yurt icindekiler bazi kampanyalardan yararlanabilyior ilgilenmedigim icn neler oldugunu arastirmadim mesela suan reklam var kkyi acinca cikiyo dasn dersleri indirimliymis kk prolara :) bunlarin disinda kk pro kartlardan elde gettigi gelirle okullara ,huzur evlerine yaridmda bulunuyoalr mesela en son tekerlekli sandalye kapmanyasi vardi ama o suan devam etmiyor sanirim

mumuşum..:KK16: Ne sorsam senden cevap alıyorum maşallah :nazar:
İndirimler yeri gelir, işe yarayabilir.. Genelleştirmemek lazım olumlu/olumsuz diye..
En güzeli hayır işlerinde kullanılmasıymış.. Endirekt de olsa paranın bir amaca yaramasına vesile olma durumu..
Ben en çok imza işini özlüyorum. Eskiden bütün üyelerin vardı bu opsiyonu.. Ama sanırım artık sadece pro üyelerin var.

Mumya işine gelince.. Yok vallahi bi'ilgim, merakım..
Okuduğum kitapta vardı böyle bi'sahne.. Ya yazar heyecan olsun diye hayal gücünü devreye soktu ya da sahiden böyle.. Desktopa not iliştirdim,tez vakitte öğrenirim.. :KK14:

Eczacım.. ben sana bi'cevap verecem de önce arama yapmam lazım.. Bekle sen hele.. :KK34:

Tüh be!

Hüplet, güplete baktım bir de ne göreyim?..

E anacım ben kek ile ilgili mesaj eklememişim ki oraya..

Bak şimdi oradan link alıp getirecektim ne güzel olacaktı.. :44:

Desktopa bir not daha yapışıyor.. Acilen kek eklenecek ve eczacıya hatırlatılacak! :KK53:

burası süper olmuşşş :KK54: fikrine sağlık tubişim :KK1::KK70:

Son düzenleme:
kilo veremiyorum diye üzülen arkadaşlar olmuş lütfen üzülmeyin ve sıvayın kolları beyninizdeki tüm stresi silin süpürün..
ve her gün beyninizi tıpkı bayram temizliği gibi dip köşe temizleyin..
sabahın güneşine umutla bakın
tıpkı yeni aşıklar gibi:KK69:
metobolizmamız en küçük stres anında hemen gardını alır güç toplar depo yapar...
siz canınız çıkıncaya kadar diyet yapın spor yapın farketmez
beyniniz almıştır bir kere sinyali ve metomuzda beyni kumandan ilan ettiği için onun emirlerinden çıkmaz asla..
kuş kadar da yeseniz o direk depoya atılır...

ne zamanki etrafımızı hülyalı bakışlarla ve gülücüklerle karşılarsak yanii mutluluğumuzu tavan haline getirirsek;
beynimiz sinyalleri olumlu alır tıpkı bayram çocukları gibi çalışan bir metomuz olur..
tıpkı sevgi, aşk, heyecan modunda olduğu gibi midemizin üstündeki kelebekler:KK16: az yememizi bol hareket etmemizi sağlar:KK16:
hiç bir stres, olumsuzluk ki bu en yakınımızdan da gelse yıkamaz bizi o zaman..

hadi kızlar evimizi bayrama hazırlarken beynimizi de unutmayalım..
mide kelebeklerimiz bol olsun:KK16::KK16:

şimdi takımıma gidip menü bildirimi yapmalıyım:KK55:

:KK16::KK16:

Öncelikle teşekkürler tabi diyetin devamını paylaşayım.

Sabah kalkınca: 1 ceviz + 1 bardak su

Kahvaltı: 2 dilim ekmek + 2 kibrit kutusu peynir + 3-4 zeytin + bol domates salatalık + 1 çay kaşığı nutella (tabi çeşitlendirilebilir kepekli ekmekle tost yada 2 galeta ile süt yada 1 yumurta eklenebilir üstteki menüye peynir çıkar yumurta girerse vs.)

Ara: 1 meyve yada 1 diş bitter çikolata yada 1 tane fruttare yada buzlu bir dondurma yada 1 bardak ayran yada bir bardak süt yada 6-7 fındık badem vs. gibi.

Öğlen ve akşam menüleri aynı: 1 kepçe çorba (sebze çorbası tercihen) + salata + yarım kase yoğurt yada bi kase cacık + 5 kaşık sebze yemeği +1 dilim ekmek (sebze yemeği yerine 2 kepçe mantı yada 3 tane içli köfte yada az ekmeğe kebap dürüm yada 200 gr balık et vs. yada 5 kaşık baklagil yemeği) bu şekilde

3 tane araöğün var
hergün 30 dk spor var
ve 3 lt su var :KK52:
haftada 1 gün diyetisyen günü(cumartesi) öğlen öğününde istediğin herhangi kalorili bişeyi ödül olarak yiyebiliyosun :KK52:

Menün güzelmiş cnm. Peki yaklaşık kaç kalorilik bir menü olduğunu biliyor musun?

...

Siyahı tanımlarsan beyaz da yanıbaşındadır.. :KK34:

Bu dua mı beddua mı sahiden arada kaldım.. :KK37:

...

:KK9::KK16:

kızlar gunaydın:) ben bikaç gundur cok yogundum ne spor yapabildim nede duzenlı diyet..yalnız benim aklıma bi fikir geldi katılımınızda olursa tüm yarısmacılarla ayda bir ölcülerimizi degerlendirelim veya iki haftada bir ben ölcülerinizi tutarım bolece yarısma motıvasyonuyla spor ıstegmizde artar ne dusunursunuz bu konuda:)?

Geçen hafta takımda kurmak istediğim bir düzendi ancak katılım olmadığı için becerememiştim. :KK31: Yanii, gökte ararken yerde buldum. :KK76:
Süpper olur süpper süpper. :KK52: İlk sıraya beni yaz. :KK52: Sonuncuyu ararken zorlanma diye yani. :KK9:

:119:

Püsküüt'çümmm Eylül'ün de yazdığı gibii bugün muhteşem haberler aldım diyetisyenden. Geçen cumartesi 76.0 çıkmıştım 400 gram vermişim bugün 75.6 çıktım evde 75.4 çıkmıştım ama bilmem tartılar pek uyuşmuyor. Yağ olarak da geçen hafta 26.8 kg yağım vardı vücudumda. bu hafta 24.8 oldu yani 2 kg yağdan gitmiş. Veeee benim normal yağ sınırım 13 ila 25 kg arasında şu an normal yağ sınırları içine girdim üst sınırın 200 gram altındayım çok mutluyummmmm :KK52:

diyetisyenden muhteşem övgüler aldımm veee bu hafta menü vermedi 3 eylüle kadar takıl kafana göre dedi :KK52: spor da yapma canın isteyince yap dedi :KK52: kilo alsan da sorun değil hemen verirsin oturmamış yağı, arada bir bünyeyi şaşırtmak da gerekli dedi ayyyyyyy uçuyorum sevinçtennnnnnnnnnnnnn :KK66: :KK64: :119:

:KK52::KK52: Süper ötesi olmuuşş. :KK52::KK52: Çokk çokk tebrikler cnm. :KK9::KK9::nazar::nazar:

Beybi ,

Bu lazer epilasyon olayı nasıl bir şey ... Her yere yapılıyor mu .. Korkuyorum ben yaa...: (

Korkacak bir şey yok cnm. Çok da acımıyor. :112:

ben tüm vücut için gidiyorum memnunum tüylerim %75 azaldı 2 senede. devam edip bitmesi için çabalıyorum ama hijyen ve doğru uygulama çok önemli o nedenle lazere gideceğin yer secimine dikkat etmen gerekli :KK71:

Ay benm dün dudak üstü için randevum vardı. Meğersem cihazları bozulmuş. :KK19: Bayram üstü yapılacak şey mi bu yahu. :KK5:

Her gün soru sormasam bi'yerim şişecek.. Bak şimdi aklıma ne takıldı.. Mumyalama işlemi sırasında Mısırlılar burun deliklerinden içeri çırpıcı işlemini yapan bir alet sokuyorlar-mış. Beyni çırpıyorlar-mış.. Sonra da bedeni, bu çırpılmış beynin burun deliklerinden akmasını sağlayacak şekilde pozisyonluyorlarmış. Şaka mı bu ya? Yok, araştırmak lazım bunu..

....da buraya yazacağım bu değildi. Aklımdaki bu.. :KK60: :KK60:
...

:KK60:

mumuşum..:KK16: Ne sorsam senden cevap alıyorum maşallah :nazar:
İndirimler yeri gelir, işe yarayabilir.. Genelleştirmemek lazım olumlu/olumsuz diye..
En güzeli hayır işlerinde kullanılmasıymış.. Endirekt de olsa paranın bir amaca yaramasına vesile olma durumu..
Ben en çok imza işini özlüyorum. Eskiden bütün üyelerin vardı bu opsiyonu.. Ama sanırım artık sadece pro üyelerin var.

Mumya işine gelince.. Yok vallahi bi'ilgim, merakım..
Okuduğum kitapta vardı böyle bi'sahne.. Ya yazar heyecan olsun diye hayal gücünü devreye soktu ya da sahiden böyle.. Desktopa not iliştirdim,tez vakitte öğrenirim.. :KK14:

bak ben imza isini unutmustum :) evet karti cazip kilmak icin ,imza serbest birakildi ama oda 5 satirla ksitili :)

biraz fazla kurcalarim ben sagi solu ,o yüzden cogu seyi biliyorum hahha

Son düzenleme:
Geçen hafta takımda kurmak istediğim bir düzendi ancak katılım olmadığı için becerememiştim. :KK31: Yanii, gökte ararken yerde buldum. :KK76:
Süpper olur süpper süpper. :KK52: İlk sıraya beni yaz. :KK52: Sonuncuyu ararken zorlanma diye yani. :KK9:
Ay ne alemsin.. daha başlamadan sonunculuğa aday. :KK37:
Ay benm dün dudak üstü için randevum vardı. Meğersem cihazları bozulmuş. :KK19: Bayram üstü yapılacak şey mi bu yahu. :KK5:
Dudak üstü..
Bayram üstü..
:KK60: :KK60:

Son düzenleme:
anane ben katilirim ölcü isine canim haftaya cumami basliyoruz

:KK16::KK16:

Menün güzelmiş cnm. Peki yaklaşık kaç kalorilik bir menü olduğunu biliyor musun?

:KK9::KK16:

:KK52::KK52: Süper ötesi olmuuşş. :KK52::KK52: Çokk çokk tebrikler cnm. :KK9::KK9::nazar::nazar:

Korkacak bir şey yok cnm. Çok da acımıyor. :112:

:KK60:
:) ben cuma yayinlayamaya baslayalim diyorum iki haftada bir duzenleme yapalim siz buraya yazarsiniz ben kendimi ilk siraya koydum bu arada:KK1:

iyi akşamlar kızlar bende kilo veremiyorum diye topigimden ayrıldım kasımın 2 sine kadar tartılmama kararı aldım sadece 90 artı grubundayım günlük keşin 1 saat sapor yapıyorum +haftanın 3 günü fitnesse gidiyorum haftalık 600 dakikayı buluyor sporum ama tık yok bende

Her gün soru sormasam bi'yerim şişecek.. Bak şimdi aklıma ne takıldı.. Mumyalama işlemi sırasında Mısırlılar burun deliklerinden içeri çırpıcı işlemini yapan bir alet sokuyorlar-mış. Beyni çırpıyorlar-mış.. Sonra da bedeni, bu çırpılmış beynin burun deliklerinden akmasını sağlayacak şekilde pozisyonluyorlarmış. Şaka mı bu ya? Yok, araştırmak lazım bunu..

....da buraya yazacağım bu değildi. Aklımdaki bu.. :KK60: :KK60:

...

Evt, bunu ben de duymuştum. Yani verdikleri pozisyonu filan bilemiyorum ama organlar içeride çürüyünce mumyanın stabilliği bozuluyormuş. O sebepten organları çıkarıyorlarmış. Beyni de burundan çekip alıyorlarmış diye duymuştum ben de. :112:

tabi canım zevkleeee :KK52: 3 gün boyunca hergün birer saat yürüyüş 100'er mekik alalım :KK52:

:KK52: Yapılmış bil tubiscm. :21: Gün gün yapıp yapmadığımı da söylerim. :KK8:

Tüh be!

Hüplet, güplete baktım bir de ne göreyim?..

E anacım ben kek ile ilgili mesaj eklememişim ki oraya..

Bak şimdi oradan link alıp getirecektim ne güzel olacaktı.. :44:

Desktopa bir not daha yapışıyor.. Acilen kek eklenecek ve eczacıya hatırlatılacak! :KK53:

Ve eczacı heyecanla bekleyecek. :KK52: Sonra bir de onu yapacak. :KK52:

Ay ne alemsin.. daha başlamadan sonunculuğa aday. :KK37:

...

Yok kendimi biliyorum, ondan dedim. :KK53: Ama tabii ki bu pes etmek değil, onu da söyleyeyim yani. Rakiplere duyurulur. :KK33:

Son düzenleme:
:) ben cuma yayinlayamaya baslayalim diyorum iki haftada bir duzenleme yapalim siz buraya yazarsiniz ben kendimi ilk siraya koydum bu arada:KK1:

Peki ilk ölçümü yarın mı yapıyoruz şimdi? :KK8: Bende geçtiğimiz pzt nin ölçümü var ama yenisini veririm bana ne. :KK23: Bir de ölçüleri aldığımız günün kilolarını da yazalım bence. Ne dersiniz? :112:

iyi akşamlar kızlar bende kilo veremiyorum diye topigimden ayrıldım kasımın 2 sine kadar tartılmama kararı aldım sadece 90 artı grubundayım günlük keşin 1 saat sapor yapıyorum +haftanın 3 günü fitnesse gidiyorum haftalık 600 dakikayı buluyor sporum ama tık yok bende

Fadimecm bence sen de katıl ölçü işine. Çünkü tartı oynamasa bile o kadar spora inceliyorsundur muhakkak. :112: Bu arada profil resmine bayılldımm. :KK52:

Sporla incelmen olmustur ama diyet yapmiyosan kilo vermemis olabilirsin

Peki ilk ölçümü yarın mı yapıyoruz şimdi? :KK8: Bende geçtiğimiz pzt nin ölçümü var ama yenisini veririm bana ne. :KK23: Bir de ölçüleri aldığımız günün kilolarını da yazalım bence. Ne dersiniz? :112:

Fadimecm bence sen de katıl ölçü işine. Çünkü tartı oynamasa bile o kadar spora inceliyorsundur muhakkak. :112: Bu arada profil resmine bayılldımm. :KK52:

Eevet kilolarda yazilsin:) yani simdide olcebilirsin ben cumaya toplu yayinlarim listeyi cumaya kadar vaktin var:)

ben tam olarak ne zazıcam kilomu ölçümümü yazıcam

sagol canım bende bir arkadaştan kopyaladım
mayıstan mu yana hergün spor yapan biriyim ama ne bedenim inceldi ne kilom gitti ama ben çok kafaya takıyorum kiloyu beynimden silemedim birtürlü

X