Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

buarada regl oldum..Merak ettiğim konu bugün oldu ya bu dönem boyunca artacak mı kilom?

Son düzenleme:

Tebrikler! Kadiscim de tam gaz döndü!
Bizi kimse tutamaz artık!

kaçamakları verirsin canım sen
cuma hedefin neydi ben kaçırmışım
Teşekkürler tatlım.. Dilerim öyle olur.
Kadiscim Cuma günü 63 kiloydum. 500 gr hedefledim.
Ama şu var.. Benim 1 Mart büyük hedefim 62.5
Bu Cuma başaramasam da 1 Mart hedefimi kesin tutturacağım.
ayyy inşallah ödemdir canım sadece,haklısın vücut direniyor sanırım..Haftaya kadar sabretmem gerek dediğin gibi haftaya net belli olacak bu cuma hedefim olmayacak bu gidişle:18::18:
Yok, pes etmeyelim.
Biz elimizden geleni yapmaktan hiç vazgeçmeyelim. 3 dedik 1 olur önemli değil. Yeter ki devam edelim.
püsküütçüm,aeben ablacım nerelerdesiniz? özledim sizi çoooookkkk
Valla bu topiğin nöbetçisi benim.. Gelince çok kalmasam da günde kaç defa uğruyorum..
Karnem incelenirse devamsızlığımın çok az olduğu görülecektir.

Canımm haklısın benim sürekliliğim yok hergüne yayarsak ama bu topiğe girdiğimde siz online olunca çok mutlu oluyotum olmasanız da aeben ablamın da senin de girip okuyacağını bildiğim için tüm sorularımı size yöneltiyorum çok sağolun Keçiboynuzu kemirmemin nedeni de belli oldu günde 2 tane kemirmiştim son iki gün

Tabii tatlım.. Sne hiç takılma online olup olunmamasına.. Her şekilde birileri birilerinin mesajına cevap veriyor..

Keçiboynuzunu bir keçiye hediye et sen bir an önce.. Karbonhidrat oranı yüksek diye oldu demek ki..

Keçiye çoook güldüm tatlım haklısın ben abartmışım totale bakınca ama tatlı krizim olmuştu..neyse bugün kuru kayısı yiyeceğim tatlı krizim için bundan sonra da erik kurusu ve kayısı kurusu ile geçiştirmeye çalışayım..

selam kizlar,gemisi okuyamadim iyisinizdir ins..ben cok iyiyim hamd olsun tamamen adapte olmus durumdayim ama diyet yapmiyorum yediklerime dikkat ediyorum sadece böylesi daha iyi benim icin,suan icin öyle en azindan ,ayda 4 5 degilde 1 2 kilo veririm belki bu sekilde ama ayda 1 2 kilo almaktan iyidir dimi :)

bugünkü menüm

sabah 1 sütlü kahve
ardindan 30 dk b-fit :)

kahvalti
1 dilim malesef beyaz ekmek
bir parca peynir
4 zeytin
taze börülce salatasi 2 kasik
1 kasikda domates biber kavurmasi

ögle
7 8 yaprak sarma ve yogurt

aksam

yayla corbasi
salata ( esim alirsa daha gelmedi hihi)

aynen canim tam gaz geldim.gunluk menu gunluk tarti olacak artik .bir marta bir kilo eksiyle bile girebilirsin tatlim.

aksama edit :)

yayla corbasi
2 3 sarma
1 portakal

ara
1 elma

Günaydın kızlar..

Ben ne zaman şekerli bir şey yesem (meyveyi de dahil ediyorum) kilo verişim duraklıyor.. Bir şekilde şekeri tolere edemeyen bir yapım olduğunu düşünüyorum. Acaba sen de öyle olabilir misin? Bunu anlamanın yolu bir hafta ya da ne bileyim en azından 2-3 gün şekerli hiçbir şey yememek.
Deneyebilir misin bilemiyorum..
Ayda 1-2 kiloyu öpüp de başımıza koyalım.. Bence en güzeli..
Yeter ki yavaş kilo vermektan sıkılıp da yoldan çıkmayalım.
aynen canim tam gaz geldim.gunluk menu gunluk tarti olacak artik .bir marta bir kilo eksiyle bile girebilirsin tatlim.
O kadar büyük bir fark atacağımı sanmam ama kadis beyni diyorsa neden olmasın?
Günaydın kızlar
Hepimiz için az kalorili,bol kilo kayıplı günler dilerim
Ohh bundan güzel temenni mi olur?
Bu arada Cumaya göre sadece 300 gr artıdayım!
Tartıya artık "yoyo" mu desek acaba?

günaydın....:18:
ne güzel hepiniz gaza gelmişsiniz bende diyordum benim azim nereye gitti üzerinize afiyet hastayın biraz . ne diyet nede spor yapacak halim var ,açıkçası hiçde istegim yok .geçen haftaki sıkı diyet ve spor sonrası baktım istedigim gibi gitmiyor emegimin karşılıgın alamıyorum bir sogukluk geldi bana .rutine aldım herşeyi . cuma günü sanaldı kilom demiştim ertesi gün 63lü kilolardayım diye aynen öyle oldu. bende püskütümün dedigi gibi 3.5. ay öncesini düşünüp mutlu oluyorum dün bir ziyetdeydim beni yazdan gören bir teyze vardı .beni görür görmez sen nekadar zayıflamışsın dedi . aynaya bakınca kendimde farkındayım .şimdilik bu bana yetiyor galiba .TABİKİ ŞİMDİLİK
eminem sagolasın yoklugumu farketmişsin.

cumartesi akşam yatılı misafirim geldi . dünde sabah yattım iyi deyildim . öyleden sonrada bir yere gitmem gerekti .akşamda pc eşimin eline geçti gelemedim.

Geçenlerde TV de bir mankene soruyorlar.. (Adını unuttum)
Formunu nasıl koruyorsun?
Cevap: Haftada 3 gün YOĞUN spor yapıyorum. Haftanın 6 günü diyetteyim. Salata, yoğurt ve tavuk ağırlıklı besleniyorum. Pazar günleri ise tatil. Canım ne isterse onu yiyorum.

Bakar mısın? Biz kaçamak yapınca manken olmuşuz farkında olmadan..

Yahu böyle zayıflanmıyor demek ki.. sadece form korunuyor. Tabii öncelikle korunması gereken forma ulaşmak lazım..

Aebenim gelmiş, hoş gelmiş
Benim de gitme vaktim geldi.. Görüşmek üzere kızlar..

Geçmiş olsun aebenim..

Valla eskiden olsa ben de meraklanıyordum seni görmeyince.. Ama artık biliyorum ki denk gelmiyor, zaman yaratamıyorsun vs. O yüzdendir ses etmemem..

bende SIKILMAmak icin diyeti atmaya calisiyorum kafamdan,ben diyette degilim sadece yediklerime dikkat ediyorum diyorum herseyden yiyebilirim canim isterse kisitlamam yok yiyecek olarak kisitlama sadece miktarlarda :)
gecmis olsun ablam,sende benim gibi yap biliyorum senin bünyen zor kilo veriyor ama en azindan kilonu korumus olursun
yogun spordan kasti ne acaba ?

mumuşum yoğun spordan kastettiği şu: daha uzun konuştu ben özet verdim burada.. 1.5 saat spor salonuna gidiyormuş. Kardiyo ve egzersiz.
Kardiyo işin içine girince bambaşka bir şey oluyor tabii kalori yakımı açısından..

ben hatada 3 gün yogun spor,6 gün diyet yapsam bi deri bi kemik olurumki

günaydın kızlar
nasılsınız
ben tartıda 200 gr daha inmişim

cumaya hedefim 600 gr daha vermek
olur mu olur de miiii

günaydın,

kadis tebrik ederim, beni hatırlayabildinmi acaba, 4 sene önce 5. takımdaydım, sonra birden kopmak durumunda kalmıştım, işyerinde internet yasakları gelmişti o dönem

umarım iyisindir,
takımlara girmek istiyorum ama henüz bir cevap alamadım

sevgiler

günaydın ....
hastalık sanırım uzıycak .inşallah bogazlarıma inmez.
birde cuma akşama misafir gelecek . eşimin arkadaşları vede eşmeri . iyi olurum diye kabul ettim ama ıhh hazırlık yapamk lazım

diyet yapıyorumda diyemiyorum yapmıyurumda .dikkat ediyorum . spor yok ,bol su bitki çayı vs de yok . kilomda iyi deyil elim yüzüm şiş hastalıkdan umarım su tutmasıdır .yoksa baya artıyım tekrar 64 de çıkmışım diyeti bırakdıgımızda 2 kilo çıkıyoruz. aklınızda olsun hedifinizi ona göre belileyin.
yarın binaya yeni taşınan bir komşuya gidicez hoşgeldine . cumada sohbetim var akşamada misafir . bu yogunluk ve yeme içme arasında gelde diyet yap .ne olcak benim buhalim .

ben hatada 3 gün yogun spor,6 gün diyet yapsam bi deri bi kemik olurumki
bu vucudu alıştırmakla alakalı bence . bünye az yesen ona alışır ,çok yesen ona . çok spor yapsan onada alışır rütin sayar mumum. hatun kendini buna alıştırmış şimdi o sporu bıraksa o diyetle kilo bile alır . buna en yakın örnek geçen hafta benim az yiyerek kilo vermeye çalışmam buna alışında normal yiyincede kilo bile alınabiliyor .şikil A'da bende oldugu gibi.

bi araştıma yapılmış mahkumlar üzerinde . tabi onlarında razısı alınarak . yediklerinin tan iki katı verilmiş.belirlennen uzun bir süre kl hesabına görede 15 kilo civarında almamları gerkiyormuş . fakat bazıları 6 bazıları 7.8. kilo cıvarında almış ve bir üsre sonra aynen çok yemelerine ragmen kilo alımları durmuş .yani bünye onada adepte olmuş .
günaydın kızlar
nasılsınız
ben tartıda 200 gr daha inmişim

cumaya hedefim 600 gr daha vermek
olur mu olur de miiii
olur olur kadisim yeterki sen iste
eski haline dönmene sevindim .
anacın nasıl ?

hoşgeldin sporti

mehal nerelerdeki :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…