Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

selam aaben cim nasılsın iyimisin

çok zaman oldu, özlemişim burayı, takımda olmak istiyorum birileri duysun beni.

merhaba arkadaşlar
24 yaşındayım çalışıyorum
kasımdan itibaren dikkatli beslenmeye çalışarak 72 kgden 67 kgye düştüm
içimde istek günden güne azalmaya başladı hedefim 60 kg olmak
yeni jeans almak bu yüzden 60 kg benim için ideal olacagını düşünüyorum

şu depresif durumundan ayrılıp mutlu olmak istiyorum
ve sizleri takip edecegim
aranıza kabul ettiğiniz için teşekkür ederim :79::79::79::79:

merhaba arkadaşlar

aramıza hoşgeldin canım,tebrik ederim şuana kadar güzel kilo vermişsin arada bir motivasyon eksikliği ihtiyacın olması da normal..Birlikte aşarız tatlım burası mucizevi etkiler yaratıyor:KK16:

Dün gece okadar uzun yorum yazmıştım busabah açınca sayfada yayınlamadığını görüp hayal kırıklığı yaşadım :KK43: Kızlar ben busabah da 74.3 kg geldim maalesef iki gün önce 73.0 olan kilom +1.3 de maalesef..REgl bitince de gitöezse bu artılar ne yapacağım bilmiyorum:KK53: ne güzel 72.8 i görmüştüm de motive olmuştum şimdi her şey yerle bir olmuş gibi

Günaydın arkadaşlar.. :KK71:

ben hatada 3 gün yogun spor,6 gün diyet yapsam bi deri bi kemik olurumki :KK1::KK1::KK1::KK1:
Aynen aebenimin dediği gibi buna alışkın olmadığın için bir süre hızlı kilo kayberdersin sonra yine durur..
Ben olaya şu açıdan takıldım. Elalem kilo korumak için bile disiplini elden bırakmıyor.. Mübarek asker olmaya geldik bu yolda.. :KK33:

günaydın kızlar
nasılsınız
ben tartıda 200 gr daha inmişim

cumaya hedefim 600 gr daha vermek
olur mu olur de miiii:KK37::KK37::KK37::KK37:
Tebrikler kadiscim! İbre aşağıya inmeye başladı ne güzel..
Dilerim istediğin gibi olur.. Durdu, durdu belki bu hızla devam eder.. :nazar:
günaydın ....:KK16:
hastalık sanırım uzıycak .inşallah bogazlarıma inmez.
birde cuma akşama misafir gelecek . eşimin arkadaşları vede eşmeri . iyi olurum diye kabul ettim ama ıhh:KK19: hazırlık yapamk lazım :KK24:

diyet yapıyorumda diyemiyorum yapmıyurumda .dikkat ediyorum . spor yok ,bol su bitki çayı vs de yok . kilomda iyi deyil elim yüzüm şiş hastalıkdan umarım su tutmasıdır .yoksa baya artıyım tekrar 64 de çıkmışım :KK19: diyeti bırakdıgımızda 2 kilo çıkıyoruz. aklınızda olsun hedifinizi ona göre belileyin.
yarın binaya yeni taşınan bir komşuya gidicez hoşgeldine . cumada sohbetim var akşamada misafir . bu yogunluk ve yeme içme arasında gelde diyet yap .ne olcak benim buhalim . :KK36:

:KK9:bu vucudu alıştırmakla alakalı bence . bünye az yesen ona alışır ,çok yesen ona . çok spor yapsan onada alışır rütin sayar mumum. hatun kendini buna alıştırmış şimdi o sporu bıraksa o diyetle kilo bile alır . buna en yakın örnek geçen hafta benim az yiyerek kilo vermeye çalışmam buna alışında normal yiyincede kilo bile alınabiliyor .şikil A'da bende oldugu gibi.:KK53:

bi araştıma yapılmış mahkumlar üzerinde . tabi onlarında razısı alınarak . yediklerinin tan iki katı verilmiş.belirlennen uzun bir süre kl hesabına görede 15 kilo civarında almamları gerkiyormuş . fakat bazıları 6 bazıları 7.8. kilo cıvarında almış ve bir üsre sonra aynen çok yemelerine ragmen kilo alımları durmuş .yani bünye onada adepte olmuş .

olur olur kadisim yeterki sen iste :KK19:
eski haline dönmene sevindim .
anacın nasıl ?

hoşgeldin sporti:KK16:

mehal nerelerdeki :44:
İnşallah yayılmadan atlatır gidersin hastalığını aebenim.. :nazar:
Hakikaten seninki diyet günlüğü değil gezme günlüğü oldu.. Sana yeni topik açalım bence.. :KK60: "Bugün nereye gitsem?" :KK60:
Mahkumların testi de ne enteresanmış. Aynen verirken olduğu gibi alırken de "duraklama" oluyor demek ki..

merhaba arkadaşlar

Hoş geldin.. 2.5 ayda 5 kilo vermişsin.. Tebrikler.. :KK71:
5 kiloyu veren 7 kiloyu da verir..
İsteğin azalırsa kilon artar unutma.. :KK34:
Dün gece okadar uzun yorum yazmıştım busabah açınca sayfada yayınlamadığını görüp hayal kırıklığı yaşadım :KK43: Kızlar ben busabah da 74.3 kg geldim maalesef iki gün önce 73.0 olan kilom +1.3 de maalesef..REgl bitince de gitöezse bu artılar ne yapacağım bilmiyorum:KK53: ne güzel 72.8 i görmüştüm de motive olmuştum şimdi her şey yerle bir olmuş gibi
Ama regl dönemi için normal bu be şekerim..
Bu haftayla ilgilenme.. Neydi sloganımız? Bugüne kadar ne verdin, ona bak sen..
Regl bitince değişecek terazi durumları.. Üzme kendini lütfen.. :KK71:

Kaçamak artılarından geriye sadece 100 gr kaldı.. :KK62:
Ama bu haftaki hedefimi şu saatten sonra yakalamam mümkün değil.
Hiç umursamıyorum bile..

Hedefimi 3 etaba bölmüştüm ben ilk başta..
1.etabı başardım. :nazar:
2.etap 1 Mart tarihinde 62,5 olmak (aslında 63,2 ydi ama revize etmiştim)

Sonuç olarak artık Cuma günüyle değil de 1 Mart tarihiyle ilgileniyorum.

Reel kilom: 63,1
Hedefe kalan gün: 9
Hedefe kalan kilo: 600 gr

Hedefe ulaşamazsam takım kurma cezası hemen yürürlüğe girecek. İllaki ulaşırım yahu! :KK47: :KK4: :21:

aramıza hoşgeldin canım,tebrik ederim şuana kadar güzel kilo vermişsin arada bir motivasyon eksikliği ihtiyacın olması da normal..Birlikte aşarız tatlım burası mucizevi etkiler yaratıyor:KK16:

teşekkür ederim canım motivasyonlarınızla bu fazlalıklardan kurtulmak çok istiyorum
en az 6 senedir bu kiloyu göremedim 6 sene sonra 67 kg görüyorum ve çevremdekiler yeter verme diyorlar ama ben böyle kalmak istemiyorum
özellikle basenlerimde sorun var ve incelmiyorlar
basen incelten formüller biliyorsanız lütfen paylaşırsan çok sevinirim
desteğin için teşekkür ederim :KK16::KK16::KK16:

günaydın,

kadis tebrik ederim, beni hatırlayabildinmi acaba, 4 sene önce 5. takımdaydım, sonra birden kopmak durumunda kalmıştım, işyerinde internet yasakları gelmişti o dönem

umarım iyisindir,
takımlara girmek istiyorum ama henüz bir cevap alamadım

sevgiler

tanımaz olurmuyum tatlım nasılsın
eski arkadaşları görmek ne güzel
başka takıma ne hacet
gel 8.takıma hayatım
eski dostlara kapımız her daim açık :KK19:

Son düzenleme:
merhaba kızlar
sabah kahvaltı için hangi peynir almamı önerirsiniz
lor peynir almıştım evdekilerin uyarısıla yemeyecegim çünkü brosella hastalığı yaptıgını söylediler bende böreklere kullanacağım

birde cuma akşama misafir gelecek . eşimin arkadaşları vede eşmeri . iyi olurum diye kabul ettim ama ıhh:KK19: hazırlık yapamk lazım :KK24:

diyet yapıyorumda diyemiyorum yapmıyurumda .dikkat ediyorum . spor yok ,bol su bitki çayı vs de yok . kilomda iyi deyil elim yüzüm şiş hastalıkdan umarım su tutmasıdır .yoksa baya artıyım tekrar 64 de çıkmışım :KK19: diyeti bırakdıgımızda 2 kilo çıkıyoruz. aklınızda olsun hedifinizi ona göre belileyin.
yarın binaya yeni taşınan bir komşuya gidicez hoşgeldine . cumada sohbetim var akşamada misafir . bu yogunluk ve yeme içme arasında gelde diyet yap .ne olcak benim buhalim . :KK36:

:KK9:bu vucudu alıştırmakla alakalı bence . bünye az yesen ona alışır ,çok yesen ona . çok spor yapsan onada alışır rütin sayar mumum. hatun kendini buna alıştırmış şimdi o sporu bıraksa o diyetle kilo bile alır . buna en yakın örnek geçen hafta benim az yiyerek kilo vermeye çalışmam buna alışında normal yiyincede kilo bile alınabiliyor .şikil A'da bende oldugu gibi.:KK53:

bi araştıma yapılmış mahkumlar üzerinde . tabi onlarında razısı alınarak . yediklerinin tan iki katı verilmiş.belirlennen uzun bir süre kl hesabına görede 15 kilo civarında almamları gerkiyormuş . fakat bazıları 6 bazıları 7.8. kilo cıvarında almış ve bir üsre sonra aynen çok yemelerine ragmen kilo alımları durmuş .yani bünye onada adepte olmuş .

anacın nasıl ?

canım geçmiş olsun
hayranım sana hem geziyosun hem misafir
oh valla
hamarat hatunsun vesselam

hastalığın ve koşuşturmacan geçince diyete devam
annem iyi de ben iyi değilim ya
ben çok titizim annem o kadar rahat
zorr duruyorum laf demiyeyim diyorum
ama olmuyor bunun içinde üzülüyorum
ama ..............

üzüldüm tatlım
ama regliden kaynaklı
reglinin 4. günü falan dönüyor benim normal kiloma
o hafat kilo vermek zor
senin asıl kilon haftaya cuma belli olur tatlım:KK16:

Kaçamak artılarından geriye sadece 100 gr kaldı.. :KK62:
Ama bu haftaki hedefimi şu saatten sonra yakalamam mümkün değil.
Hiç umursamıyorum bile..

Hedefimi 3 etaba bölmüştüm ben ilk başta..
1.etabı başardım. :nazar:
2.etap 1 Mart tarihinde 62,5 olmak (aslında 63,2 ydi ama revize etmiştim)

Sonuç olarak artık Cuma günüyle değil de 1 Mart tarihiyle ilgileniyorum.

Reel kilom: 63,1
Hedefe kalan gün: 9
Hedefe kalan kilo: 600 gr

Hedefe ulaşamazsam takım kurma cezası hemen yürürlüğe girecek. İllaki ulaşırım yahu! :KK47: :KK4: :21:

aynen canım illa ki ulaşırsın
gitmiş gelenler ne güzel

9 gün kaldı deyince şubatı da bitirdik ya
martın ilk haftası benim için çok yoğun
3 mart oğlumun doğum günü
pazara denk geliyor
evde bir kutlamak lazım
pteside okulda kutlarız artık
6 sında günüm var
gelsin paracıklar :KK37::KK37::KK37:

16 sında düğün var
ve ben bu düğünde 73 kilo olmak istiyorum
daha da az olabilir tabi ki
ve 4 nisan oğlumu doğurduğum tarih bu tarihte 70 hatta 69 olmak istiyorum
1 senede 20 kilo vermiş olacağım böylelikleeee:nazar::nazar::nazar::nazar:

tanımaz olurmuyum tatlım nasılsın
eski arkadaşları görmek ne güzel
başka takıma ne hacet
gel 8.takıma hayatım
eski dostlara kapımız her daim açık :KK19:

kadisçim çok teşekkür ederim davetin için iyiyim seni burda gördüm daha iyi oldum

canım 3. takımdayım önümüzdeki cuma resmi olarak listede olacağım, önemli olan burada birbirimize destek ve paylaşımlar

kendine iyi bak, selamlar, sevgiler

anacın nasıl ?

aeben abla sende aynen benim gibisin,bugün bi hesap yaptimda taaa bir dahaki hafta sonuna kadar evde kalamiycam :) ama ben zaen diyet yapmiyorum ,dikkat ediyor ve aksam 18 den sonra yemiyorum ...

b arada menü bildirmeyi biraktim diyet yapmadigim icin ,kötü örnek olmiyim kimseye :)

aynen canım illa ki ulaşırsın
gitmiş gelenler ne güzel

9 gün kaldı deyince şubatı da bitirdik ya
martın ilk haftası benim için çok yoğun
3 mart oğlumun doğum günü
pazara denk geliyor
evde bir kutlamak lazım
pteside okulda kutlarız artık
6 sında günüm var
gelsin paracıklar :KK37::KK37::KK37:

16 sında düğün var
ve ben bu düğünde 73 kilo olmak istiyorum
daha da az olabilir tabi ki
ve 4 nisan oğlumu doğurduğum tarih bu tarihte 70 hatta 69 olmak istiyorum
1 senede 20 kilo vermiş olacağım böylelikleeee:nazar::nazar::nazar::nazar:
Vay be! AY ne güzel olur kadiscim.. Bir yılda 20 kilo vermek ne demek yahu! :KK9: :KK9: :KK9: :nazar:

aeben abla sende aynen benim gibisin,bugün bi hesap yaptimda taaa bir dahaki hafta sonuna kadar evde kalamiycam :) ama ben zaen diyet yapmiyorum ,dikkat ediyor ve aksam 18 den sonra yemiyorum ...

b arada menü bildirmeyi biraktim diyet yapmadigim icin ,kötü örnek olmiyim kimseye :)
Ay daha dün 1 bugün 2
bizimki yine bırakmış.. :KK60:
O nazar boncuğunu saçına toka diye tak o zaman.. :KK33:

teşekkür ederim canım motivasyonlarınızla bu fazlalıklardan kurtulmak çok istiyorum
en az 6 senedir bu kiloyu göremedim 6 sene sonra 67 kg görüyorum ve çevremdekiler yeter verme diyorlar ama ben böyle kalmak istemiyorum
özellikle basenlerimde sorun var ve incelmiyorlar
basen incelten formüller biliyorsanız lütfen paylaşırsan çok sevinirim
desteğin için teşekkür ederim :KK16::KK16::KK16:
Benim kitaptan bakarak yaptığım bir hareket var ve etkili olduğunu düşünüyorum. Nette bakındım ama bulamadım. Kitaptan foto çekip burada paylaşayım..

merhaba kızlar
sabah kahvaltı için hangi peynir almamı önerirsiniz
lor peynir almıştım evdekilerin uyarısıla yemeyecegim çünkü brosella hastalığı yaptıgını söylediler bende böreklere kullanacağım
Hiç duymadım böyle bir şey..
Benim bir önerim yok.. Her çeşit peyniri yerim çünkü.. Diyetteyim diye özel bir çeşit peynir tüketmedim hayatımda.
Damak zevkimden vazgeçemiyorum..:KK17: Misal bu sabah kahvaltıda iki dilim kaşar, iki dilim de beyaz peynir yedim. İkisi de tam yağlıydı..
En iyisi ben susayım, arkadaşlar konuşsun.. :KK60:

Benim kitaptan bakarak yaptığım bir hareket var ve etkili olduğunu düşünüyorum. Nette bakındım ama bulamadım. Kitaptan foto çekip burada paylaşayım..

Hiç duymadım böyle bir şey..
Benim bir önerim yok.. Her çeşit peyniri yerim çünkü.. Diyetteyim diye özel bir çeşit peynir tüketmedim hayatımda.
Damak zevkimden vazgeçemiyorum..:KK17: Misal bu sabah kahvaltıda iki dilim kaşar, iki dilim de beyaz peynir yedim. İkisi de tam yağlıydı..
En iyisi ben susayım, arkadaşlar konuşsun.. :KK60:

paylaşırsan sevinirim canım ve teşekkür ederim :KK54::KK54::KK54:

X