buyuk degısım ıcın yardım bekklıyorum kızlar tavsıyelerınıze ıhtıyacım varr,,

fotolar görünmüyo hayatım hala kirpikler kaşlar için badem yağı öneririm

yüzünün cansızlığı doğru beslenmemen çay kahve sigara alkol olabilir hayatım beslenmene dikkat et yaptığın diyetlerde neden olmuş olabilir

acı badem yagı va cnm evde nasıl kullanıcam onu anlatabılırmısın , sıgara alkol kullanmıyorum cnm , aslında kılo verırken bı dıyet lıstesı uygulamadım sadece yedıklerıme dıkkat etmedim ama yasımdan daha cok yaslı gosterıyorum genelde ole soluyorlar, resımlerı mecbur mesaj seklınde ekledim ılk sayfaya eklenmedı nedense 24 saat gecmesı gerekıyormus

yüzün çok tatlı canım maşallah sorun göremedim..hafif kilo problemi var sanırsam..bu arada kapalı mısın şu an açık mı

acı badem yagı va cnm evde nasıl kullanıcam onu anlatabılırmısın , sıgara alkol kullanmıyorum cnm , aslında kılo verırken bı dıyet lıstesı uygulamadım sadece yedıklerıme dıkkat etmedim ama yasımdan daha cok yaslı gosterıyorum genelde ole soluyorlar, resımlerı mecbur mesaj seklınde ekledim ılk sayfaya eklenmedı nedense 24 saat gecmesı gerekıyormus

kulak pamuğunu al badem yağını sür kaşlarına kirpiklerine tatlım

Evet canım hala göremedim
Öncelikle kilon nasıl çok kilon yoksa eğer,mutlaka spor yapmalısın,çok aşırıya kaçma sonra sıkılma diye,günde yarım saat mutlaka yap..
Detoks yapman iyi olur..bol bol su iç..yediklerine dikkat et
Mesela ben kendim için düşündüklerimi söyleyim sana,
Burnum çok kötü değil ama ameliyat olcam,illa çok kötü olması gerekmiyo,çünkü ben beğenmiyorum bu şekilde,beğenmediğin bir yerinden küçük bir operasyon geçirebilirsin mesela
Sonra saçlarımı uzatıyorum,saçlarına bakım yap,uzatmak istemiyosan bile canlı dursun
Belimi inceltmek için spor yapıyordum yeniden başlıcam hemen etkisini gösteriyor zaten,sorunlu bir bölgen varsa bölgesel çalışabilirsin..
Mutlaka deodorant ve parfüm kullan,parfüm zorunlu değil ama deodorant yazın vazgeçilmez hergün kullan..
selülitler için yağ karışımları sürüp bekletebilirsin
yüzüne temizleme maskeleri nem maskeleri uygula haftada bir defa..
Dişin için doktora gitmeni tavsiye ederim..
Tüyler için sir ağdayı tavsiye ederim,ağda ölü deriyi de temizliyo hem de etkisi kalıcı
daha bi sürü şey var..
bunların yanında sana kendini iyi hissettirecek dış bakımı da yapmalısın,
makyaj malzemelerini yenilemelisin,makyaj yapmayı bilmiyosan internette bunu anlatan bi sürü video var,hafif ağır sen nasıl istersen..
yeni kıyafetler almalısın son olarak..

suan 84.4 kılom cnm ,duzenlı sporumu yapıyor , spor salonuna gıdıyorum mınımum 2 saat oradayım ,bende goguslerımı begenmıyrm cnm hedef kıloma ulasana kadar küçülmez yada doğal yollarla küçültemezsem amelıyat bend düşünüyorum , deodorant kullanıyorum cnm , dıslerımı son care doktora beyazlatıcam cnm onu bende duşundum , selulıt ve maske tarıflerını guvenılır bulmak cok zor, tuylerım aslında bacakalarımda hıc yok koltuk altım ve bıkını bölgemde var, fıkırlrın ıcın cok tsk ederım cnm bı kac ekleme daha yapacağım listeme kıyafet konusunda bıraz daha bekliyorum dolabı yenilemek ıcın sımdılık kıyafetlerımı daraltım , yenıde alıyorum ama aşırıya kaçmadan malum daha kılo vermem gerek :KK9:

yüzün çok tatlı canım maşallah sorun göremedim..hafif kilo problemi var sanırsam..bu arada kapalı mısın şu an açık mı
cok tsk ederım cnm ama yakın plandan bakınca kendımde begenmıyorum ve problemlı goruyorum ,suan kapalıyım cnm o fotoğraf 1 hafta once cekıldı profılımde görünse ıyıydı aslında resımler sanırım beceremedim açmayı
gözlüklerden kurtul
gozluklerı tamamn atmam ıcın lazerle cızdırmem lazım ama doktorumun dedıgıne gore bu kesın cozum deıl bende evde kullanıp dışarıda kullanmıyorum cnm
kulak pamuğunu al badem yağını sür kaşlarına kirpiklerine tatlım

göze bı zararı yok sanırım tatlım cok tsk ederım onada hemen başlayacağım

cok tsk ederım cnm ama yakın plandan bakınca kendımde begenmıyorum ve problemlı goruyorum ,suan kapalıyım cnm o fotoğraf 1 hafta once cekıldı profılımde görünse ıyıydı aslında resımler sanırım beceremedim açmayı

gozluklerı tamamn atmam ıcın lazerle cızdırmem lazım ama doktorumun dedıgıne gore bu kesın cozum deıl bende evde kullanıp dışarıda kullanmıyorum cnm

göze bı zararı yok sanırım tatlım cok tsk ederım onada hemen başlayacağım
Kapalıysan en azından saç sıkıntın yok ,kendi saç rengine yakın renkte bitkisel boya ile boyamanı tavsiye ederim canım..

Son düzenleme:
Kapalıysan en azından saç sıkıntın yok ,kendi saç rengine yakın renkte bitkisel boya ile boyamanı tavsiye ederim canım..
açıkçası cnm boyamayı cok seven bırısıyım o yüzden saclarım cansız ve dokulmeye başladı sac rengımde yıne oynama yapmak ıstıyorum ama once cansız ve dokulmesıne bı cozum bulmam lazım :44:

Çok da güzelsin maşallah.
Ufak tefek şeylerle istediğin değişimi elde edebilirsin sanki
Kaş kirpik iin eosse kulanabilirsin benim arkadaşımda hiiççç kaş kirpik yoktu şu an inanılmaz çıktı.Çok memnun kendisi:)Kaş kirpik bakışlara anlam katıyor bence önemli bişey
Bunun dışında spor yapabilirsin basit egersizler,ya da plates de olur ben uzun süre yapmıştım duruşu değişiyor insanın
Kıyafetlerini yenileyebilirsin durumun varsa
Tenine uygun bi parfüm bulabilirsin
Saçına bakım yapıp boyatabilir ya da daha modern kestirebilirsin
Makyaj teknikleriyle de farklılık yakalamak mümkün.
Aklıma gelenler bunlar arkadaşım

açıkçası cnm boyamayı cok seven bırısıyım o yüzden saclarım cansız ve dokulmeye başladı sac rengımde yıne oynama yapmak ıstıyorum ama once cansız ve dokulmesıne bı cozum bulmam lazım :44:

saç dökülmesi ve uzaması için bemix bepanthen evigen ampullerle badem yağından bi karışım yapıp maske olarak uygula inanılmaz işe yarıyor

Çok da güzelsin maşallah.
Ufak tefek şeylerle istediğin değişimi elde edebilirsin sanki
Kaş kirpik iin eosse kulanabilirsin benim arkadaşımda hiiççç kaş kirpik yoktu şu an inanılmaz çıktı.Çok memnun kendisi:)Kaş kirpik bakışlara anlam katıyor bence önemli bişey
Bunun dışında spor yapabilirsin basit egersizler,ya da plates de olur ben uzun süre yapmıştım duruşu değişiyor insanın
Kıyafetlerini yenileyebilirsin durumun varsa
Tenine uygun bi parfüm bulabilirsin
Saçına bakım yapıp boyatabilir ya da daha modern kestirebilirsin
Makyaj teknikleriyle de farklılık yakalamak mümkün.
Aklıma gelenler bunlar arkadaşım

saç dökülmesi ve uzaması için bemix bepanthen evigen ampullerle badem yağından bi karışım yapıp maske olarak uygula inanılmaz işe yarıyor

cok tsk ederım o sızlerın guzellıgı sayenızde kendıme olan yerlerde sürünmekte olanoz guvenımıde yavaş toplamaya başlıyorum kızlr bnmde kaşlarım az fotogrflrdada gordugunuz gıbı fıkırlerın ıcın cok tsk ederım cnm listeye eklemelerı koyacağım hemen:KK16:

cok tsk ederım o sızlerın guzellıgı sayenızde kendıme olan yerlerde sürünmekte olanoz guvenımıde yavaş toplamaya başlıyorum kızlr bnmde kaşlarım az fotogrflrdada gordugunuz gıbı fıkırlerın ıcın cok tsk ederım cnm listeye eklemelerı koyacağım hemen:KK16:[/SIZE][/FONT]

Değişimi ruhsal olarak da desteklerseniz daha iyi olur bence.Bol bol kitap okursanız kelime hazneniz artar dünyaya bakışınız genişler özgüveniniz artar.Bişeyler yazabilirsiniz.Günlük haftalık gazete dergi takip edebilirsiniz.Film izleyebilirsiniz.Değişimin içerde başlaması lazım bana kalırsa ama biz biraz şekilciyiz(ben dahil) halbuki ruhumuzu geliştirsek daha iyi görünür daha büyük değişimler yaşarız.içimiz değişmiyor dışımız değişiyor ve bazı şeyler oturmuyor ozaman.Nacizane fikrim arkadaşım

Değişimi ruhsal olarak da desteklerseniz daha iyi olur bence.Bol bol kitap okursanız kelime hazneniz artar dünyaya bakışınız genişler özgüveniniz artar.Bişeyler yazabilirsiniz.Günlük haftalık gazete dergi takip edebilirsiniz.Film izleyebilirsiniz.Değişimin içerde başlaması lazım bana kalırsa ama biz biraz şekilciyiz(ben dahil) halbuki ruhumuzu geliştirsek daha iyi görünür daha büyük değişimler yaşarız.içimiz değişmiyor dışımız değişiyor ve bazı şeyler oturmuyor ozaman.Nacizane fikrim arkadaşım

evet haklısın kıtap okuyarakta kendımı gelıstırebılırım sırf bedenle ozguven sağlanmıyor, haklısın sekılcılıkle gıdıyoruz ama ıste maalesef cevrenın etkısıde cok buyuk bunda sanırım , yada acaba sekılcı degısmde daha cok mu zorlanıyoruz bılemıyorum artık dedıklerınızı degerlendırıcem cok tskler:KK16:

Son düzenleme:
bayagi kilolusun önce bi su kiloyu hallet gerisi teferruat...yani dislerini beyazlatici macun kullanarak beyazlatabilirsin ve topuklulara evde giyip alisabilirsin.

bayagi kilolusun önce bi su kiloyu hallet gerisi teferruat...yani dislerini beyazlatici macun kullanarak beyazlatabilirsin ve topuklulara evde giyip alisabilirsin.

muhakkak gerı teferruat cnm ama kılo zaten vermeyle uğraşıyorum , onunla uğraşırken bunlarada başlamak ıyıdır dıye duşundum , onerılerın ıcın tsk ederım :KK16:

onerılerınızı ılk sayfaya yazdım kızlar ıns unuttuğum yada atladığım gormedıgım yoktur hepınıze tekrar tekrar tskler:KK16:

3.Yüzünü canlı tutmak için: Her hafta banyoda yüzüne kese yapmanı öneririm. Öyle çok farklı oluyor ki.. Pürüzsüz yumuşacık. Sonra da çıkınca yüzüne gül suyu+bebe pudrası karışımını sürüp yıkayabilirsin. Hem beyazlatıyor hem parlatıyor. Sonrada nemlendirici kremm :)
Ayrıca canlı tutumak için her gece yatmadan yüzünü temizleyici bir ürünle yıkayıp gülsuyu ile toniklemeni tavsiye ederim.. Gülusyu için ise doğal olması önemli. rosense marka kullanıyorum ben :)
4. leke izlerine çözüm bul( bu lekeler ıcın doktorada gıttım zamanla gecıcenı soledı ama gecmıyor gunes lekelerı , sıyah noktalar, sıvılce ızlerı, yara ızlerı hepsı mevcut

Çil gibi güneş lekeleri vardı bende de.. Hergün düzenli elma sirkesi sürdüm. Ve arada elma sirkesi+suyu kaynatıp buhar banyosu yaptım yüzüme. Çok faydası oldu, baya azaldılar.. Ama dediğim gibi bu tür şeyler düzenli yaapıldkça işe yarıyor.

Bunlar benim uyguladıklarım. kolay gelsiiin :)
Sormak istediğin bşey varsa sorabilirsin

canm elma sırkesı buharını nasıl uyguluyorsun , daha once hıc buhar banyosu yaapmadım utandım sımdı sorunca:26:

an itibariyle banyo mu yaptım, lahana ve fındık yağımı surdum , ardından yoğurt maskemı yaptım , ardından dıgerlerını yapıcam :KK9:

X