Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Yaptirdim cok rahatlatiyor ama zamanini iyi ayarlamak gerekiyor. Ayin hareketine gore belli tarihlerde ve belli gunlerde yapilir ... sunnete riayet etmek gerekir ki sifa olsun yoksa sirf kan akitmis olursun.
Ayın 17 19 21 inde ve pazartesi salı perşembe pazar yapiliyormus.c ile başlayan günler yapiliyormus. Ama yer bulamadım yaptırmayı dusunuyorum. Acaba nekadara mal oluyor bilgin var mi

Ayın 17 19 21 inde ve pazartesi salı perşembe pazar yapiliyormus.c ile başlayan günler yapiliyormus. Ama yer bulamadım yaptırmayı dusunuyorum. Acaba nekadara mal oluyor bilgin var mi

Bir sene oldu yaptirali ankarada amcam goturmustu kupasi 20 tl idi. Ablam var d.bakirda kupasi on tl yaptirmis nisan ayinda. Istanbul ankara daha pahali herhalde. Asil bunlarin turkiyede yapanlarin hocasi duzce mi kocaelimi ne ordaymis .

BOŞA BEKLETMEMİŞ SENİ bebişin annesi pek nazlı olacak desene bu arada eşin yandı belki bu seferki kızdır çifte bayram size

Nazil bayram hem de nasil anlatamam. Ben kiz gibi hissediyorum ama korkuyorum düşünürken olmazsa çok uzulurum diye. Oğlunda tursu bunda tatil delisi oldum ciktim bakalim hayirlisi. Rabbim saglikli hayirli bir evlat versin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Mrb cnm oruç tutmuyorum aslında tutmak istiyorum ama ne bilim Dr yasak dedi beslenmelisin dedi. Halsizlik bunyeden bünyeye değişiyor canim ben griptim iki hafta yatyim halsizlik ondan kaldi bana birde. Bulanti bende de var ama hic kusmadim yemek yemeyi seviyorum meyve seviyorum tatli seviyorum oğlunda sadece tursu eksi çikolata bile yemezdim iğrenç gelirdi. Bu sefer farklı bakalimm

Bu arada ilk bebekse hic sorun değil cnm kiz erkek ama ikinci olunca farklı istiyoruz ister istemez

ürologunuz bu degerlere normalimi dedi gülüm elle muayene ultrason istemedimi.bencede baska bir ürologa gidin derim ultrason yapsın elle muayyene yapsın varikosel varsa amelyatla degerler normale dönüyor genelde.bizimki kesin amelyat dedi.benimkide sigara içiyo bi bıraktıra bilsem ahhhhhh içme bak zararlı spermlerin iyce kötü olyo diyom içiyo genede.canım benim takdir Allahın klomen şifa olsun insallah hiç bişey belli olmaz bu hayatta

Kızlarr hamileyimmmm.Battan 1gün sonra 102 çıktı kızlarrr nasıl beta değeri?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
canım ankarada nerde yaptırdınız bende istiyorum yaptırmak

Tatlim inan hic bilmiyorum ankarayi .. seminerim vardi amcamda orda gorevliydi gecen sene ..arkadasi vasitasiyla ailece gitmistik. Ben yinede bir sorayim amcama oda hatirlamaz ama belki bir ipucu bulabilirim senin icin. Sen arastirirsanda mutlaka kocaeli yada duzcede bu isin kursunu veren hocalari var ondan kurs almis olsunlar. Turkiyede bu isi hakkiyla yapanlar bu hocadan kurs almis kisilerdir. . Su an aklimda kalanlarla yaziyorum sana biraz arastirma yapmamiz lazim bu konuda.

Kizlar cok moralim bozuk (( bugun ztn cok sancim vardi. Eve yururken bi sicaklik geldigini hissettim. Belki akintidir dedim. Altimda gunluk ped vardi. Eve gelip baktigimda akintiyla beraber hafif kahverengilik geldigini gordum. Seffaf gibiydi ama kahvelik farkediliyordu. Yerlesme kanamasi olsugunu hic sanmiyorum cnk resmen adet sancisi cekiyorum. Bacaklarima vuruyo resmen. Devaminda kirmizilar gelecek biliyorum. Bi ay da husranla bitti ((

Sizde de mi varikosel var canim. Sayınız nasıl ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…