Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

yaptırmadım am abaş agrısı ıcın yaptıran memnun olan tanıdıklarım var..sen ne ıcın dusundun yaptırmayı canım
yani şu durumda içimi kimseye dökemezdim yanımda olup beni teselli ettiğiniz için bile miinettarım sizlere .....Allh kalbinize göre versin çok teşekkür ederim inanın nokta bile alıntılasanız bana ışık saçtınız sağolun......yola devam pes etmek yok tatlım........üşendim yazmaya:))))) kopyaladım tekrar teşekkürler bir duşa girim burnumda kıpkırmızı olur ağlayınca olmadı fondoten sürerim hepiniz sağolun.....

gir gir bı dusr makyajınıda yap rahat bısılerde gıyın ohhh mis

amin canım hepimizin gönlüne göre versin inşallah şu mübarek ayda

oo senle aynı gün batımız ben de aynı adet belirtisi diye korkuyorum bir de kist falan olur diye.Kan testi yaptırmak için kan alacaklar bir de orucum bozulmasın en iyisi beklemek.Ben bugün çok fenayım kasık ağrısı bel ağrısından bişey yapamadım(

Allah yardımcın olsun üzme kendini Rabbim ne mucizeler veriyor.

black berry bugun hamileler icin yeni bi baslik acicam demistin.actinmi acaba goremedim

KIZLAR BİŞEY SORUCAM SİZE YA BENİM YUMURTALIKLARIM KİSTLER VARDI TENBELLİK YAPAN GEÇEN GÜN DOKTORA ONLAR GİTMİŞ Mİ DEDİM ONLAR GİTMEZ DEDİ MENEPOZA KADAR SENLE DEDİ O Polikistik over DEDİ YANİ BEN PKO luymuyum bu ikisi farklı mı aynı mı aranızda bien varmı ?:26::26::26::26::26::26:

pko da birçok kist vardır küçük küçük ve evet onlar kalıcıdır canım. bu arada pko lu arkadaşım var ve sadece soğan suyu ile hamile kalabiliyor oldukça temizliyormuş kistleri.

pko da birçok kist vardır küçük küçük ve evet onlar kalıcıdır canım. bu arada pko lu arkadaşım var ve sadece soğan suyu ile hamile kalabiliyor oldukça temizliyormuş kistleri.

SAĞOOOL blackcim ramazandan sonra içicem soğan suyunu inşallah bu arada yüzünü gören cennetlik çok mu bulantın falan var kuzum ?

Moralini bu kadar bozma canim inançla dua etmen gerekiyor elimizden birsey gelmiyor çünkü benim eşim de de aynı durum var. Öğreneli iki ay oldu bizde. Bizim de imtihanimiz buymuş demek ki destekle bugunleri de asacagiz inşallah

SAĞOOOL blackcim ramazandan sonra içicem soğan suyunu inşallah bu arada yüzünü gören cennetlik çok mu bulantın falan var kuzum ?

Bulantım var da çok değil cnm halsizlik çok bu haftalarda gelşim aşaması olduğu için dedi dr. Vitamin alıyorum ama yine de halsizim. bi de hep aş eriyorum ya oğlumda hiç böyle olmadım bir karpuz bir erik aşerdim. tursu yerdim habire bu sefer de habire tatlı istiyorum dişim de çüürük ağrıyo sızlıyo yiyeceğimden de kalmıyorumvalla nasıl canım güllaç istiyor çıkıcam markete şimdi oğlanla güllaç alıcam evde yapıcam kendim hem sütlü tatlı da iyi çok severim. ne düşünsem aş eriyorum cnm ya ne fena bişey düşün ki burgerking çok sevmem ama ordaki soğan halkasına aş erdim çüş dedim kendime ama öyle...

BOŞA BEKLETMEMİŞ SENİ bebişin annesi pek nazlı olacak desene bu arada eşin yandı belki bu seferki kızdır çifte bayram size

Kızlar aranızda hiç hacamat yaptıran var mı?

Yaptirdim cok rahatlatiyor ama zamanini iyi ayarlamak gerekiyor. Ayin hareketine gore belli tarihlerde ve belli gunlerde yapilir ... sunnete riayet etmek gerekir ki sifa olsun yoksa sirf kan akitmis olursun.

yaptırmadım am abaş agrısı ıcın yaptıran memnun olan tanıdıklarım var..sen ne ıcın dusundun yaptırmayı canım
Bel soguklugu olan hamile kalamiyormus. Bikaç kişi var etrafimda yaptırıp hamile kalan artık bende yaptıysam mi diye dusunuyorum. Belki Rabbimin vermesine aracı olur bilinmezki.

merhaba blackbery .. once yazdim ama kimse gormedi beni :)

aramiz iki haftaymis, iki hafta sonra bide hakszilikmi olacak , ayvayi yedim ben desene
bulantiylada basedemiyorum , yesem dert yemesem dert, bocalayip duruyorum valla .. canim bisey istemiyor
gecen gun eskili biseyler istedi ama hayirlisi bakalim .. ayse gelirmi gelmezmi hayirlisi Alalh tan

oruç tutuyormusun canim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…