Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

En iyisi akisina bırakmak cnm hakkında hayirlisi insallahh
..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba kızlar benimde umudum hazirandı inşallah hamileyimdir. hafta sonu idrar testi yaptım 2. çizgiyi gördüm. bugün de sabahtan kan testi verdim sonucu bekliyorum çok heyecanlıyım.
:18:

Kızlar karnım adet sancısı gibi ara ara sızlıyor.Bazı kokular midemi bulandırıyor ama kusma yok hemen geciyor.Baygın baygın geziyorum ortalıklarda.Dün 9 da yattım sabah işe gec kaldım 8 de zor kalktım.Ayrıca dün eşimle münasebet oldu.İlişki sırasında sağ yumurtalıgımda birşey oynayıp duruyodu sanki zor durdum önceki adetimde ayın 15 inde 2 gun sürmüştü doktora gitmiştim test sonucumda 00.1 cıkmıstı.2 haftada gebelik belirtisi olurmu.sağ yumurtalığım deişik bi sekilde ağrıyo.Kist olamaz doktora gittiğmde kist mist yok dedi.acaba gebelikmi gebelikte 2 haftada veya 1.5 haftada böle belli olurmu nolur bana bi akıl verin arkadaslar

İnş cnm umut oluyosunuz bana .Bizim 5.denememiz onca şeye rağmen olmayınca sanki hiç olmuycakmış gibi geliyo.Allah büyük mübarek günün hürmetine inş tüm isyenlere nasip etsin banada inş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hadi hayırlısı cnm belirtiler ışık saçıyo:)))hayalkırıklığı kötü tabi adet geçersemi kan vereceksin peki?

Kızlar uyurken döndüğümde sağ ve sol kasığım sancıyor kramp gibi hamiş kalanlar sizce belirti mi?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar karnım adet sancısı gibi ara ara sızlıyor.Bazı kokular midemi bulandırıyor ama kusma yok hemen geciyor.Baygın baygın geziyorum ortalıklarda.Dün 9 da yattım sabah işe gec kaldım 8 de zor kalktım.Ayrıca dün eşimle münasebet oldu.İlişki sırasında sağ yumurtalıgımda birşey oynayıp duruyodu sanki zor durdum önceki adetimde ayın 15 inde 2 gun sürmüştü doktora gitmiştim test sonucumda 00.1 cıkmıstı.2 haftada gebelik belirtisi olurmu.sağ yumurtalığım deişik bi sekilde ağrıyo.Kist olamaz doktora gittiğmde kist mist yok dedi.acaba gebelikmi gebelikte 2 haftada veya 1.5 haftada böle belli olurmu nolur bana bi akıl verin arkadaslar

oy canım geçmiş olsun. gebelik çıkması imkansız adete 2-3 gün kala ancak kanda belli olabilir. taş içinse sabahları bir çorba kaşığı hakiki zeytin yağı iç canım ve de yoğurt mayala ve yoğurt içine metal kaşık koy sarı suyunu iç çok faydasını görürsün. Rabbim şifa versin oğlumda sık sık olur taş ve bu yöntemle kısa zamanda kurtuluruz cnm. yeşillikleri bol yıka. çok yoğurt yeme. İnşallah bebeğin de seninledir tutunmaya çalılıyordur annesi.

evet canım gecıkme olursa wereyım dıyorum zaten çatlatma iğnesi olduğum için günüm şaşmaz die düşünüyorum iki gün daha beklicem bakalım sende warmı gelişme
inşallh cnm hayırlısı olsun ben adet oldum cuma günü cnm bugün randevum var gidecem bakalım hayılısı.................

inşallh cnm hayırlısı olsun ben adet oldum cuma günü cnm bugün randevum var gidecem bakalım hayılısı.................

yaa hayırlısı canım git bakalım yaz bizede ne dicek bakalım sanki bende adet olcam gibi hissediyorum bi öyle hissediyorum bi hamileyim diyorum nasip artık napalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…