Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

İşte tam bu yüzden direk kan testi yaptıracağım pzrts adet olmazsam ilk işim bu olacak inşAllah aranızda en sabırlı ilan ediyorum kendimi :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

var demıı benım gozum yanlımıyor:):) yarın kan testı yaptırcam tekrar ayy ıns vardırr korkuyorumda. allahım ısteyen herkese nasıp etsın ıns bu ay herkes hamıs olsun bende dahıl ıns

Inşallah canım rahat ol biraz bence de en iyisi kan verip rahat etmek güzel haberlerini bekliyoruz :)

Shimmy tavsiyelerini uygulamak icin sabirsizlaniyorum o kadar ictensin ki yurekten dua ediyorum senin icin gururumsun arkandayim( o bebekler gelecek.. simarik cocuk bunlar simdiden kafa tutuyo minnoslar(

Kahve zararli degil miymis ki babalar icin.. bize cocukken kahve icme cocuun olmaz dediler te allam yaa(

Annemle ananemin ogutlerini yazsam buraya sittin sene gebe kalamayiz(

Bir de bilgi olsun not duseyim stres ve bunalim anlarinda bir hormon sac boyalarinda bulunan acici beyaz kimyasal ayarinda asit salgiliyormus ve embriyoya zarar veriyormus saclarin dokulmesine sebep oluyormus sozun ozu: don't panic ( aslinda sana tavsiye vermiyorum bende oyle bi fitrat yok( kendimi teselli ediyorum

Senin de bata az kalmis insallah tomtis tomtis gelir essekler gibi kutlariz kardesim burdan..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yaa bende neguzel adet gunum yaptırcaktım. mıde bulantısından hastneye yatınca mecbur ılac serum vermelerı ıcın gebelık suphesı varmı dıye soruyolar bende var dedım ona gore verdıler. o arada kan degerımıde olctuler yoksa beklıcektım ne guzel. boylesı cok kotu oluyorrr en ıyısını yaparsın canım ıns vardır bebısın guzel haberler verırısın pazartesı canım tamda ezan okunuyor allahım dularımızı kabul etsın amınnn

Anaammm cift cizgi.. hic tereddut etme 2. cizgin var kalin tek cizgi delisi olarak aninda ayirt ederim tomtom geliyor sanirim.. ya harika bi duygu insallah eline ayagina kavusur arkadasim..

agzını yerım senın yaaaa ınss canımm amınnnn cok sagolasın allah senınde gonlune gore versın ıns yarına doktor testı tekrarlyalım demıstı aslında hastalıgım 23 hazıran daha 3 gun var yada beklesemmı bılemedım.

Aminn dua icin sagol kardesim aksam aksam hayir duasi aldim(

Diren berenay 3 gun kalmis erken yaptirirsan yine gel degerine bakalim diycekler iyice gerilcen yapma bu subyana bu stresi yasatma( 3 gun sonra git degerlerin yukselsin sikildikca yaz bize duygusal olarak bunu kaldirabiliriz bence

ne tatlısın yaa sennguldum vallaadogru dıyosun bekleyım demı ıns bekleyebılırım:):):) yarınada dugun var ınternette zıplama oynama her ıhtımale karsı demısler sımdı mıllet gelıp kaldıracak yenı gelın gıbı suzulecemmı yaww nedıcem herkese rahatsızım deyım en ıyısı demı

Ya 3 gun sadece yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz.. bi bakmissin gunun gelmis..
Belimi incittim ben masadan size tesrif edicem dersin gore gore ziplayip hoplama olmaz simdi biz bilincli bi nesiliz(

hahah bencedee bılınclı nesıller olarak bır yalan uydurayımm artık

Kızlarrr bhcg 102.4 çıktııı halaya devammm

Anamm bunlar sahane haberler kizlar. Aksam aksam isi gucu biraktirdiniz insana aliya cok tebrik ederim hayirli olsun nazarlardan korusun arkadasim.. tututu

Canım ben de bal tarçın çörekotuna adetimin 3. Günü başladım. Dün ilişki oldu bu gün pempemsi uzayan bi akıntı oldu. Ayrıca bugün ara ara kasıklarımdan belime doğru vuran , adet ağrısı gibi bi ağrı hissettim. Bunlar kür ün etkileri olsa gerek diye düşünüyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…