Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Shimmy tavsiyelerini uygulamak icin sabirsizlaniyorum o kadar ictensin ki yurekten dua ediyorum senin icin gururumsun arkandayim(:-) o bebekler gelecek.. simarik cocuk bunlar simdiden kafa tutuyo minnoslar(:-)

Kahve zararli degil miymis ki babalar icin.. bize cocukken kahve icme cocuun olmaz dediler te allam yaa(:-)

Annemle ananemin ogutlerini yazsam buraya sittin sene gebe kalamayiz(:-)

Bir de bilgi olsun not duseyim stres ve bunalim anlarinda bir hormon sac boyalarinda bulunan acici beyaz kimyasal ayarinda asit salgiliyormus ve embriyoya zarar veriyormus saclarin dokulmesine sebep oluyormus sozun ozu: don't panic (:-) aslinda sana tavsiye vermiyorum bende oyle bi fitrat yok(:-) kendimi teselli ediyorum:p

Senin de bata az kalmis insallah tomtis tomtis gelir essekler gibi kutlariz kardesim burdan..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yaa inşallah yaa :) sen de çok içten olduğun için öyle yazdım :) yani heryerden duyduğum herşeyi yaptım, eğer başarılı olursa burdan herkese bunları yapmalarını söylicem :)
Stres kötü biliyorum ama insanın elinde olmuyo kii...
Kahve spermleri hızlandırıyomuş, öyle yazıyodu bilmiyorum valla. Erkekte zararı olmaz bence..
Boşver babanneleri yaa onlar yapıyomuş yapıyomuş bi ara tutuyomuş işte :KK70:
Burdan kutluycaz beraber haberleri söz :)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

agzını yerım senın yaaaa ınss canımm amınnnn cok sagolasın allah senınde gonlune gore versın ıns yarına doktor testı tekrarlyalım demıstı aslında hastalıgım 23 hazıran daha 3 gun var yada beklesemmı bılemedım.

Berenay ben dedim sana :) arkadan geliyorum

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Selam kızlar nete hiç giremez durumdayım. Midem çok fena bu saatte öğürerek uyandım. Bir de üstüne grip mahvoldum. Dr gıttım ilaç vermedı mınoset bol su dedı. Dedim zaten baska bısey yıyemıyorum içim almıyo hersey kokar oldu. Bugun kende kadın dogum dr uma randevum var. İnşallah mınnoşumu gorurum. Bu 3 ay nasıl gececek bılmıyorum. Sızlerede hep dua edıyorum en kısasurede bebışlerı gondersın Rabbım inşallah.

bulanti ve kusma bendede cok olmustu allh kismet ederse ikincide nasil olcam bakalim bol bol aser sen adamlarin isi ne arayip bulsunlar:KK70: bende hala adet olmadm ama karin agrim basladi az once geliyo galiba gelsinde zaten gelecegi varsa gorecegde var:KK70::KK70::KK70: iste naparsn moral bozuklugndan arada zirvaliyorm:KK70:
Cnm meraba goremıyorum ne zamandır senı nerelerdesın ne durumdasın bakıyım?

merhabalar nasılsınız kızlar hamile olduğunu öğrenen var mı bugün..
Ben de bugün doktora gittim adetim bugün tam anlamıyla başladı.Rahim ve yumurtalıklar temiz çok şükür.
Kan alındı hormonlara bakılacak inşaallah bişey çıkmaz.
Canım merhaba nasılsın gerıden gelıyorum ama nasıl cıktı hormon testlerın tatlım umarım guzel cıkmıstır.

Selam kızlar nete hiç giremez durumdayım. Midem çok fena bu saatte öğürerek uyandım. Bir de üstüne grip mahvoldum. Dr gıttım ilaç vermedı mınoset bol su dedı. Dedim zaten baska bısey yıyemıyorum içim almıyo hersey kokar oldu. Bugun kende kadın dogum dr uma randevum var. İnşallah mınnoşumu gorurum. Bu 3 ay nasıl gececek bılmıyorum. Sızlerede hep dua edıyorum en kısasurede bebışlerı gondersın Rabbım inşallah.
Canim cok geçmiş olsun dikkat et kendine ben yine adet oldum umudum temmuz demeyeyim de umudum önümüzdeki aylar inş bana da dua et emi canım

Canım ınsallah guzel haberler ver bıze de. Insallah bebısın senınledır.

canımm ınsss sabah tekar test yaptım sılık cızgı cıktı gene. acaba dıgerı bozzukmudur dedım guvenemedım. ne olur dua et ıns bebeısım benledır saat 10 gıbı test yaptırmaya gıdıcem korkuyorum bır yandan bır yandan da var gıbı gelıyor karısıgım kımsenın haberıde yok

canımm ınsss sabah tekar test yaptım sılık cızgı cıktı gene. acaba dıgerı bozzukmudur dedım guvenemedım. ne olur dua et ıns bebeısım benledır saat 10 gıbı test yaptırmaya gıdıcem korkuyorum bır yandan bır yandan da var gıbı gelıyor karısıgım kımsenın haberıde yok
Insallah vardır tatlım içini ferah tut. Zaten hamıle olunca ınsan sacma sapan oluyo karmakarışıyorsun. Guzel haberlerını beklıyorum.

günaydınnnnnnnnnnnnnn herkese hayırlı sabahlar.1 hafta oldu çatlatma iğnesi oldum kasıklarımda ağrı devam ediyor ara ara.sabahları zor kalkıyorum kendimi yorgun hissediyorum 1 hafta var test yaptıracağım ne dersiniz gebelik belirtileri mi yoksa daha erken mi?

günaydınnnnnnnnnnnnnn herkese hayırlı sabahlar.1 hafta oldu çatlatma iğnesi oldum kasıklarımda ağrı devam ediyor ara ara.sabahları zor kalkıyorum kendimi yorgun hissediyorum 1 hafta var test yaptıracağım ne dersiniz gebelik belirtileri mi yoksa daha erken mi?

Gunaydin canim bende catlatma ignesi oldum pazartesi bugun 6.gunun kasik agrim var.sen ayin kacinda oldun

X