Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Huhuuuu ben geldimmm kimse yok muuu :)))
size bir soru ???
3 gündür ovü testim pozitif gösteriyor daha önceden netten gebelik testi almıştım bol bol birde ondan yaptım dün ve bugünde kızlarr bildiğiniz ilk dakkada ikinci çizgi beliriyor çok silik değil gayet gözüküyor böle açıkk pembe gibi soru şu acaba yumurtladığım için mi gebelik testinde ikinci çizgi çıkıyor sizlerin böle oldumu yumurtlama zamanında hiç gebelik testi yaptınız mı şimdiden mersi kuzularrr :)))

canımm hayırlı olsun. bendımde 18 hazıranda beta hcg 4.00 cıktı doktorda hasta olmana daha 1 hafta var ne var derım nede yok derım dedı. 3 gun sonra tekrargel gec dollenme olmus olabılır dedı. aslında 12 13 hazıran yumurtlama zamanlarım. off yarın test yapılcak cok korkuyorum ya artmadıysa. neguzel senınkı artıslar gostermıs canım ıns saglıklı bebeısler olsun

Inlallh canım ayın 16sında kanamam başladı tıpkı adet oluyormuşum gibi progestan kullandım ıkı gün sonra gectı tutundu bebegım düşmedi o kadar kanamaya ama hala içim bi tuhaf sevinemiyorym bile

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar merhaba :))) benimde bat tarihim yarın inşallahhh olmamda gelir bu ay bebiş 😊

Kızlar merhaba bu konu il açıldığında yazmştım şimdi adetime 2 gün var ve ben 5 gündür ovulasyon testi yapıyorum kıpkırmız çıkıyor çizgiler ayrıca yine 1 haftadır gebelik testi yapıyorum ilk yaptığımda çoook silik bi çizgi varı bugün yine yaptım tam kırmızı değildi ama pembeleşmişti çok heycanlıyım kendimi zor tutuyorum sizce hamilemiyim 1 yldır bu anı bekliyorum bu ay sadece ovulasyon testi yaptım doktorum çaatlama iğnesi filan demişti yapmadımm bilmiyorum yinede tam anlamıyla sevinmeye korkuyorum:18:

İnş. Hamilesindir hemen kan testi yaptır :)

adete 1 gun var spermiyogram yaptırdık sonucu göstermeye gittik banada bhcg yaptı doktorr... veee negatifffffffffffffffff ayyy çok sıkıldım wallaaaaaaaaaaaaa .. hi,çde adet olacakmış gibi deilim ne biçim biriyim yaa:44:

Batın ne zamandı ?

benim bat yok maalesef 3 haziranda adet oldum bugün 18 gün oldu ama tahmini sölim sana daha bi hafta var :) gebelik testi yaptım ikinci çizgi çıkıyor ama aklıma takılan şu acaba yumurtlama olduğu için mi gebelik testide pozitif gösteriyor ?????

Öyle birşey duymadım :) benim de belli değil ama pazartesiye kadar 3 gün kesin geçmiş olucak :)

inşşş hamişsindir şu yazdıklarının aynısını yaşıyorum şu an 3 gündür ovü testim pızitif dün ve bugünde gebelik testi yaptım bendede bembemsi çizfi var ama bariz belli inşş hamileyizdir allahın izniyle :)

Ay idrarda çizgiyi görmüşsünüz maaşAllah ben bu kez idrar yapmıcam inat ettim ecz. Gitmekten bıktım ya ezberlediker birazda sağlık ocağı ezberlesin beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…