Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kızlarr günaydınnn bugün adet oldum ve mutluyum :) 2 aydr adet olamıyordum söktürücüde kullandım 10 gün oldu biteli ancak bugn oldum adet olamadığım için bebiş denemeside yapamıyorduk :) bu ay ilk kez bebiş denemesi yapıcaz neler yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum canlarrr :)

Kızlar günaydıınnn Ben perşembe oldum çatlatma iğnesi , dün gece de ilişkiye girdik. Ya b u yumurtanın çatlayıp çatlamadığını nasıl anlarım?
Ovulasyon testleri mi gösteriyo yumurtanın çatladığını :44:

cnm adetin 2. Günü bal tarçın çörek otu tam yumurtlama günlerinde yakı eşinde keçiboynuzu özü yesin inşallah gelecek ay gebesin:)))))

sana tavsiyem adetin bittikten bi kaç gün sonra ovü testi kullan fakat 2 yada 3 günde bir ilişkinde olsun çünkü belli olmuyor bu işler artık gerisi allah kerim birde saat 11 gibi kahvaltıdan sonra ara öğün bi kaç kuru incir ceviz ye birde keçi boynuzu ye kuzum rast gelir bu ay inşş :)

cnm valla çatlamaya ait bi test yada bir gösterge yok bildiğim kadarıyla ama belki başka arkadaşlar biliyordu:)

cnm adetin 2. Günü bal tarçın çörek otu tam yumurtlama günlerinde yakı eşinde keçiboynuzu özü yesin inşallah gelecek ay gebesin:)))))

ay inş 2 aydr adet olmayınca hamişim sanmıstım ama deilmiş hayrlısı bu aya ovulasyon testide aldım şimdi onlarlada takip edicem dediğin gibide o karışımı yapıcam allahın izniyle inş olur allah hepimize en kısa zamnda nasp etsn inş

cnm nerelerdesin gözüm seni arıyo dün akşam girmişsin özledik valla

canım okul tatil oldu yaaa benim çıldırık kızım evde çocuk gibi kullanıyor bizi ip atlıyoz daha neler neler birde benim ovü testim ve gebelik testlerim pozitif çıkıyor o kadar ip atladım :))))) dua et canım tutnsun bebişim hamile olmasaydım iki çizgide çok yakın olmazdı herhalde eğer değilsemde testlere sıfır güvenim kalcak :)))

hadi inş canm ya inş ovulayon testi aldım zaten onlarlada takipederim çörekotu kürüne başlıcam da acaba adetimi kesermi diye düşünüyorum zaten zorla oldum

cnm ovü testiyle birlikte gebelik testi pozitif olanı çok duydum acep erken döllenmemi oldu ay hadi hayırlısı bende yürüyüşe başladım zarrarı olurmuki diyom ama olmaz inşallah sende dikkat et zıplıyomuş gibi yap...yerim ben senin kızını öp benim yerime:)))

Canm hamilemisin test yaptın heralde Kuzumm hayırli olsun masallh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…