Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Yaa inşallah yaa :) sen de çok içten olduğun için öyle yazdım :) yani heryerden duyduğum herşeyi yaptım, eğer başarılı olursa burdan herkese bunları yapmalarını söylicem :)
Stres kötü biliyorum ama insanın elinde olmuyo kii...
Kahve spermleri hızlandırıyomuş, öyle yazıyodu bilmiyorum valla. Erkekte zararı olmaz bence..
Boşver babanneleri yaa onlar yapıyomuş yapıyomuş bi ara tutuyomuş işte
Burdan kutluycaz beraber haberleri söz :)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Berenay ben dedim sana :) arkadan geliyorum

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Selam kızlar nete hiç giremez durumdayım. Midem çok fena bu saatte öğürerek uyandım. Bir de üstüne grip mahvoldum. Dr gıttım ilaç vermedı mınoset bol su dedı. Dedim zaten baska bısey yıyemıyorum içim almıyo hersey kokar oldu. Bugun kende kadın dogum dr uma randevum var. İnşallah mınnoşumu gorurum. Bu 3 ay nasıl gececek bılmıyorum. Sızlerede hep dua edıyorum en kısasurede bebışlerı gondersın Rabbım inşallah.

Cnm meraba goremıyorum ne zamandır senı nerelerdesın ne durumdasın bakıyım?

Canım merhaba nasılsın gerıden gelıyorum ama nasıl cıktı hormon testlerın tatlım umarım guzel cıkmıstır.

Canim cok geçmiş olsun dikkat et kendine ben yine adet oldum umudum temmuz demeyeyim de umudum önümüzdeki aylar inş bana da dua et emi canım

Canım ınsallah guzel haberler ver bıze de. Insallah bebısın senınledır.

canımm ınsss sabah tekar test yaptım sılık cızgı cıktı gene. acaba dıgerı bozzukmudur dedım guvenemedım. ne olur dua et ıns bebeısım benledır saat 10 gıbı test yaptırmaya gıdıcem korkuyorum bır yandan bır yandan da var gıbı gelıyor karısıgım kımsenın haberıde yok

Insallah vardır tatlım içini ferah tut. Zaten hamıle olunca ınsan sacma sapan oluyo karmakarışıyorsun. Guzel haberlerını beklıyorum.

günaydınnnnnnnnnnnnnn herkese hayırlı sabahlar.1 hafta oldu çatlatma iğnesi oldum kasıklarımda ağrı devam ediyor ara ara.sabahları zor kalkıyorum kendimi yorgun hissediyorum 1 hafta var test yaptıracağım ne dersiniz gebelik belirtileri mi yoksa daha erken mi?

Gunaydin canim bende catlatma ignesi oldum pazartesi bugun 6.gunun kasik agrim var.sen ayin kacinda oldun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…